Jacek Międlar dla wRealu24 o indoktrynacji polskiej policji przez Żydów i o wywrotowej działalności loży B’nai B’rith, która oskarżyła go za cytowanie słów Jezusa [WIDEO]

Jacek Międlar / Fot. YouTube-wRealu24
8

Jacek Międlar był gościem redaktora wRealu24 Krzysztofa Lecha Łukszy w programie „Rozmowa na Poziomie”.

Tematem dyskusji był subsydiarny akt oskarżenia przeciwko Jackowi Międlarowi napisany przez żydowską lożę masońską B’nai B’rith, do której należą m.in. niesławny Jan Hartman i Henryk Kozłowski. Międlar wskazał za jakie słowa oskarżyli go żydowscy masoni. Żydzi stwierdzili, że redaktor naczelny wPrawo.pl szerzył „antysemityzm” cytując słowa Jezusa, przytaczając fakty z wywiadu z Żydem Haroldem W. Rosenthalem, wskazując, że współpracownica loży Żydówka Elena Poptodorowa ukradła perfumy o wartości 1,6 złotych, a w żydowskiej modlitwie chrześcijanie określani są mianem robactwa.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Z wywiadu dowiecie się także Państwo, co znawcy tematu masonerii piszą o loży B’nai B’rith i co sami masoni o niej mówią. Rozmawiano także o indoktrynowaniu policji przez Muzeum Polin oraz filmie Wojciecha Sumlińskiego „Powrót do Jedwabnego”.

Serdecznie zachęcamy do obejrzenia wywiadu i poszerzenia swojej wiedzy na temat infernalnej żydowskiej loży także poprzez lekturę książki Jacka Międlara pt. „Polska w cieniu żydostwa”.

Przeczytaj także:

J. Międlar: Antysemityzm – szlachetna idea, czyli loża B’nai B’rith oskarża mnie za słowa Jezusa i YT kasuje film „Powrót do Jedwabnego”. Film obejrzycie TUTAJ [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Zbigniew mówi

  Zydom nie podoba sie ze sa zydami – „duma” z narodowosci jest niesamowita, ze az strach pomyslec zyd a co dopiero powiedziec.

  Ta ukrywana starannie „duma” jest jeszcze jednym z osiagniec firmy holokaust: „Nie chcemy byc zydami, bo sie boimy”.
  Boja sie ale prawdy.

 2. Martin Malik mówi

  To oskarżenie to akt żydo-masońskiej desperacji. Zabójstwo Jezusa to dla nich za mało. Teraz oskarżają też tych, którzy go cytują.

  Luke 11:29 – The New King James Version (NKJV)
  29 And while the crowds were thickly gathered together, He began to say, “This is an evil generation. It seeks a sign, and no sign will be given to it except the sign of Jonah the prophet.

  Luke 11:29 – The New International Version (NIV)
  29 As the crowds increased, Jesus said, “This is a wicked generation. It asks for a sign, but none will be given it except the sign of Jonah.

  Zbłaźnią się.

 3. anonim mówi

  W końcu się doigraja parchy za plucie talmudycznym jadem na nieżydów. Są anomalią gatunku ludzkiego i plemieniem wywrotowym, które poprzez swoja łajdacką mentalność chcą narzucić siwtu swoją wolę. Nie ich doczekanie- mamona, banki i masmedia nie wystarczą, choć ono są tak pewni siebie, że będą panować nad światem. Skończą marnie…

 4. Zbigniew mówi

  Jakies kary wymyslne zamiast dyskusji uprawdopodabniaja dodatkowo, to co zlego robia.
  Taki dodatkowy dowod jest przydatny, tak jak wczesniej za komuny czegos nie wolno bylo wiedziec na temat „wyzwolenia” i bolszewickich wyzwolicieli, tak jak teraz bredza, ze Warszawe zniszczylo Powstanie Warszawskie i bylo przyczyna wymordowania 200 tys ludzi a nawet okrucienstwo dywizji ukrainskiej bylo wina Powstancow.

  Ich dyskusja: „geba w kubel a mozg na scianie katowni”

 5. Zbigniew mówi

  Czy doczekam sie rozliczenia winnych za bicie ludzi metalowami pretami?

 6. Kamil mówi

  Martin Malik:a dlaczego t cytaty są po angielsku?i uprzedzam o wynikach bo to bo tamto….

  Zrozumiem gdy, wyślesz cytat po polsku z angielskiej książki a tak to dziwię się że ten zasrany angielski jest wszędzie wpychany….

  A co jakbym nie znał angielskiego to już nie wiem co tam jest napisane!!!!

  Polaka do Polaka na polskim portalu po…angielsku .

  Kurrrr zapiał …..czeski film.

 7. Iwa mówi

  https://www.bitchute.com/video/34AVwjWe8joH/………..w 7:38 minucie wideo autor pokazuje wypowiedz izraelskiego profesora , który mówi o potrzebie stworzenia „nowej demokracji ” ( trzeba to nazwać demokracja żeby ludzie myśleli ze rzeczywiście chcą stworzyć nowa demokrację). Ta „nowa demokracja” według profesora to „odrzucenie przestarzalej teorii ze ludzie maja dusze i maja prawo do wolności myśli, słowa etc”. według profesora jesteśmy osłami do roboty, niewolnikami. Ciekawa jestem czy ta jego teoria nie wypływa z talmudycznej teorii ze tylko Żydzi sa ludźmi. Ten profesor często występuje na zgromadzeniach takich jak Davos i World Ekonomic Forum. Jeśli nie usłyszycie tego to nie uwierzycie ze tacy jak on istnieją.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.