J. Międlar: „Żydowski” i „nieżydowski” Polak, czyli nowa metoda na oplucie i przejęcie państwa polskiego [WIDEO]

Judeopolonia albo śmierć - Jacek Międlar
4

Moja książka, gdzie kompleksowo traktuję problem pedofilii w Kościele: http://sklep-wprawo.pl

Zobacz:

Postaw mi kawę na buycoffee.to

J. Międlar: Recenzuję film o pedofilii wśród księży „Zabawa w chowanego” [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. BP mówi

  Może się mylę , ale cały sejm to teatr. I tak „zagrają” jak im korporacje każą. Czy jeden raz głosowali nie wiedząc za czym głosują???????????? Guru kazał, a oni – posłuszne bezwolne marionetki go słuchają. Przypomnijcie mi głosowanie, kiedy członkowie w większości sprzeciwili się decyzji wodza.

  1. Piotr Dean mówi

   nie cały sejm, jest 11 posłów spoza układu

 2. szalom mówi

  Tak. To ważna zmiana i kolejny etap antypolskiej narracji. Zgodnie z umową Adenauera z Ben Gurionem z ofiar wojny zmieniono nas w niemych świadków „nazistowskiej” zbrodni potem we współsprawców a teraz coraz częściej w sprawców. Pojawił się termin „współgospodarze tych ziem” a zamienia szię powoli w „gospodarzy” a obecnie Gross ogłosił zmianę propagandowej terminologii, że to są „żydowscy polacy” i jak na razie niestety trzeba będzie tolerować pobyt tutaj „polaków nieżydowskich”. Któż w świecie będzie się kłopotał odróżnianiem Polaków żydowskich od nieżydowskich i gdy tych drugich spotka los Palestyńczyków to nikt nawet tego nie zauważy. Wszystko idzie w wyznaczonym kierunku bo gdy na otwarciu muzeum łże propagandy najważniejszy oficjel w oficjalnym przemówieniu mówił o „żydowskich hufcach rycerskich i husarskich chorągwiach w służbie polskich królów” to rodzime zaprzaństwo najwyższego szczebla zamiast ramionami wzruszyć i pójść do domu, biło brawo. Orderu Grossowi nikt nie odbierze bo jeszcze przed pierwszą przymiarką starszy Wilschtejn powiedział „nie” i wszyscy podkulili ogonki. Nawet nie Michnik, nawet nie Hartman ani piękna Georgetta. Wystarczył Bronisław i to nawet nie Geremek ani jego utajniona, niczym technologia produkcji broni jądrowej, towarzyszka podróży

 3. Marcin Malik mówi

  Radzę wszystkim Polakom wbić sobie do głów pewne powiedzenie, że „Rząd danego kraju jest odbiciem przeciętnej inteligencji jego narodu”.

  Jeśli żydowscy polakożercy mają się w Polsce jak pączek w maśle, to oczywiste jest przecież że Polska nie należy do Polaków. Nawet prezydent Duda był uczciwy do bólu i nazwał ten kraj po wielokroć Polin!

  A.Duda krzyczy że to Polin, J.Gowin pochylając głowę mówi że „Polska jest krajem dwóch narodów, polskiego i żydowskiego”. Potem J.T.Gross prowokuje jeszcze bezczelniej sugerując że Polacy „nieżydowscy” nie są u siebie. I co? I nic? Polskie goje nadal głosują na te same partie, wierząc w te same obietnice.

  Bardzo proszę aby Gross powiedział jeszcze Polakom, że Żydzi wprowadzają Polakom podatek od gówna, bo za dużo srają. W końcu został wybrany, więc mu chyba wolno? Ciekawy jestem reakcji mediów oraz wpływu na wybory.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.