J. Międlar: WIARA. Czym jest i co jej zagraża? Drogowskazy (Łk 17,5-10) [WIDEO]

Abp Wojciech Polak i abp Józef Kowalczyk / Fot. Facebook
7

Łk 17,5-10: Apostołowie prosili Pana: Przymnóż nam wiary. Pan rzekł: Gdybyście mieli wiarę jak ziarnko gorczycy, powiedzielibyście tej morwie: Wyrwij się z korzeniem i przesadź się w morze, a byłaby wam posłuszna. Kto z was, mając sługę, który orze lub pasie, powie mu, gdy on wróci z pola: Pójdź i siądź do stołu? Czy nie powie mu raczej: Przygotuj mi wieczerzę, przepasz się i usługuj mi, aż zjem i napiję się, a potem ty będziesz jadł i pił? Czy dziękuje słudze za to, że wykonał to, co mu polecono? Tak mówcie i wy, gdy uczynicie wszystko, co wam polecono: Słudzy nieużyteczni jesteśmy; wykonaliśmy to, co powinniśmy wykonać.


Doceń naszą pracę i wesprzyj nas. Dziękuję.
http://wprawo.pl/wsparcie
http://sklep-wprawo.pl
http://paypal.me/jacekmiedlar
Czytaj nas codziennie i PODAJ DALEJ.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Obejrzyj także:

Następstwa i istota Chrztu Świętego. Dlaczego chrzcimy niemowlęta? – DROGOWSKAZY [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. czytacz mówi

  Jacku! Twój gorący „sympatyk”, Jacek Harłukowicz, tzw. dziennikarz z „Kosher Zeitung” [= „G…W(no)” = „Gazeta Żydowska” – jak nazywa ją prof. Barbara Engelking] ma TT hasełko: „Faszyści wymiędlarać”. Jak sądzi Twój prawnik: Jest, czy nie jest to „mowa nienawiści”?! A może jakaś forma miłości [chyba nie odwzajemnionej]

  1. Danuta mówi

   Dziękuję drogi KS. Jacku za niedzielne objaśnienie Pisma Św. Jeszcze nikt w tak piękny sposób nie objaśnia prawd wiary. Twoja walka o prawdę na każdym polu działalności społecznej jest godna podziwu.

  2. Czytacz mówi

   Jacku! Masz kolejną Twoją gorącą „sympatyczkę”, Esterę Flieger, tzw. dziennikarkę z „Kosher Zeitung” [= „G…W(no)” = „Gazeta Żydowska” – jak nazywa ją prof. Barbara Engelking], która tylko przez ich Redakcję „przelatywała”, a już wiedziała że jesteś nacjonalistą i ksenofobem. Jest bardzo kudłata. Gdyby tak ogolić, jak za okupacji?

 2. Artur mówi

  Drogi Jacku – dziekuje za Twoje kazanie. Tak kazanie bo choć formalnie nie jesteś już księdzem to wysłuchałem tego co powiedziałeś z ogromnym zainteresowaniem i otwartym sercem. Próżno szukać tak głoszonej prawdy w większości Kościołów. Szukam swojej drogi do naszego Pana Jezusa Chrystusa, czytam Biblię i prawda głoszona przez Ciebie jest tym, co pomaga mi wierzyć w uczciwość, prawdziwa wiarę i i miłość naszego Pana. Rozważ proszę cykliczne czytanie Biblii na Twoim kanale i czytelna wykładnie tego, co chce powiedzieć nam Jezus. Będę stałym słuchaczem i widzem. Dziekuje za to co robisz.

  1. Jacek Międlar mówi

   Dziękuję. Cyklicznie – w każdą niedzielę na wPrawo.pl i jacekmiedlar.pl

  2. Artur mówi

   Super dziekuje?

 3. robert mówi

  Wojciech Polak to fałszywy ksiądz, fałszywy biskup i fałszywy prymas.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.