J. Międlar: UNTERMENSCH, czyli zły goj atakuje Żyda i dobry Ukrainiec dźga młodego Polaka [WIDEO]

7

Polska policja potrzebowała zaledwie kilkunastu godzin by schwytać „Palestyńczyków” (w istocie Ormian bez obywatelstwa), którzy obili facjatę żydowi po nocach zabawiającemu się w klubie go go w Warszawie. Żydowi nie stała się wielka krzywda, ale o sprawie rozpisywał się cały mainstream, nie przytaczając ani trochę relacji oskarżonego Ormianina. Dla porównania – sytuacja z roku 2016. Ulica Chrobrego w Oławie koło Wrocławia. Młodemu Polakowi ukraiński przechodzień wbija nóż w płuco. Koszulka z emblematem Polski Walczącej zalana we krwi. Miejscowa policja rozkłada ręce.

Jak to wygląda? Zły goj atakuje Żyda – momentalnie zostaje złapany. Dobry Ukrainiec dźga młodego Polaka (w domyśle chuligana) – sprawca nie zostanie wykryty.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dziś polskie społeczeństwo zostało podzielone na podludzi (patrioci, nacjonaliści, po prostu Polacy walczący o prawdę i nie idący na kompromisy) oraz nadludzi (plemię „wybrane”, zdeprawowane mniejszości, OMZRiK, przedstawiciele partii politycznych i establishmentu). Poprawność polityczna nie pozwala, by nazywać ten stan rzeczy po imieniu. Ja sobie na to pozwolę, bo poprawnością polityczną gardzę. Na przypadkach, które przytaczam w poniższym filmie widać jak na dłoni, że dziś stosuje się standardy rodem z III Rzeszy.

WSPARCIE:
http://jacekmiedlar.pl/wsparcie
http://paypal.me/jacekmiedlar
SKLEP: //sklep-wprawo.pl
——————
– Minister z PO do polskich patriotów: Wypie**alać z UK – https://wprawo.pl/2019/09/16/minister-z-po-wypiealac-z-uk/
– Pijani aktywiści LGBT zakłócili niedzielną mszę! Zostali spacyfikowani i wyrzuceni za drzwi – https://wprawo.pl/2019/09/16/pijani-aktywisci-lgbt-zaklocili-niedzielna-msze-zostali-spacyfikowani-i-wyrzuceni-za-drzwi/
– Arabowie to nie semici! Proces rapera Stopy, oskarżonego za krytykę żydowskich roszczeń i bredzenie nieprzytomne prezesa Otwartej RP [WIDEO] – https://wprawo.pl/2019/02/14/arabowie-to-nie-semici-to-prymitywne-proces-rapera-stopy-oskarzonego-za-krytyke-zydowskich-roszczen-i-bredzenie-nieprzytomne-prezesa-otwartej-rp-wideo/
– Wolność słowa dla wybranych? Znany profesor zawieszony przez uczelnię! Powodem ma być felieton Wędrowni gwałciciele [WIDEO] – https://wprawo.pl/2019/09/11/wolnosc-slowa-dla-wybranych-znany-profesor-zawieszony-przez-uczelnie-powodem-ma-byc-felieton-wedrowni-gwalciciele-wideo/

Przeczytaj:

J. Międlar: Lecha Wałęsy rozmowa z bratem. Prawdziwe oblicze „joblisty” [NAGRANIE Z IPN]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. lol mówi

  Jacku! Dopiero teraz odkryłeś, że – jako Polak, patriota, chrześcijanin – jesteś nikim, gdyż w oligarchicznym społeczeństwie należysz do grupy, której Państwo POLIN, po zabraniu podatków, oferuje minimum praw?! [dawniej by powiedziano: niewolnik] Wyżej w tej strukturze są szabesgoje i volkdeutsche – dobierani przez spec-sluzby, by mogli się wykazywać przed przedstawicielami PLEMIENIA [’zmijowego’], którzy tworzą RASĘ PANÓW! Powinieneś znać swoje miejsce w strukturze społecznej, a Ty ciągle jeszcze „podskakujesz”, więc prokuratura i sądy „pomagają” Ci znaleść 'swoje’ miejsce.

  1. Jacek Międlar mówi

   Witam :).
   Trafne spostrzeżenia. Ja swoje „miejsce” znam. Proszę zwrócić uwagę, że to wszystko mówię, by wreszcie społeczeństwo przejrzało na oczy :).
   Pozdrowienia

  2. Jacek mówi

   Cyt.”Dziś polskie społeczeństwo zostało podzielone na podludzi (patrioci, nacjonaliści, po prostu Polacy walczący o prawdę i nie idący na kompromisy)”. To nie do końca prawda, wszyscy bez wyjątku Polacy, nie tylko ci przez Ciebie wymienieni, są we własnym domu podludźmi. Jesteśmy krajem po przegranej wojnie.

 2. Gość mówi

  PiS to stronnictwo antypolskie udające polskich patriotów. Chociaż ostatnio udają coraz mniej – wypowiedź wicepremiera Gowina o Ukraińcach jako nowej elicie w 3RP.

  1. Dominik mówi

   Dzięki Jacku za to co robisz 🙂

 3. maciek mowi . mówi

  Jacku jestesmy z Toba , dzieki za twoj ogromny trud dla Naszej Ojczyzny . W tym potwornym kraju juz obowiazuje talmudyczne prawo , dlatego nikt sie z nami nie liczy tak samo jak z Palestynczykami .
  Budujmy podziemne organizacje bojowe ktore po cichu I skrycie beda likwidowac naszych okupantow !

 4. Krzysztof mówi

  Dlatego każdy polak powinien posiadać przy sobie jakąkolwiek broń i odpowiadać atakiem na atak . Mamy prawo bronić się we własnym kraju. A i przechodnie powinni pomóc natychmiast w schwytaniu bandytów.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.