J. Międlar: „Ofiarom Rzezi zbudujmy pomnik trwalszy niż ze spiżu”. O upamiętnieniu ofiar ludobójstwa i szczepionkowym terrorze [WIDEO]

Jacek Międlar / Fot. CE Polska
5

Jacek Międlar był gościem Centrum Edukacyjnego Polska. W rozmowie z Rafałem Mossakowskim zostały poruszone trzy tematy: osamotnienie Grzegorza Brauna w walce ze szczepionkowym terrorem, zniszczenie mobilnego punktu szczepień i budynku Sanepidu w Zamościu oraz upamiętnienie ofiar ukraińskiego ludobójstwa na Polakach.

Zachęcamy do obejrzenia i sięgania po książki naszych publicystów: Jacka Międlara i Katarzyny Treter-Sierpińskiej – TUTAJ. Wywiady ze Świadkami Rzezi Wołyńskiej są dostępne w aplikacji wPrawoTV na iOS i Androida.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zobacz także:

„Spałam wśród ciał wymordowanej rodziny.” Wywiad z Anielą Nowak, świadkiem ukraińskiego ludobójstwa na Polakach [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. 22 postulat mówi

  Braun to katotaliban i swir.
  niech sie zajmnie lapaniem zydow po lasach.

 2. YWANDA mówi

  Cheat(GB)=oszukiwac uzywajac Xiegi czyli czytaja je i wg nich ukladaja scenariusz by wreszcie stac sie nie wybornymi a wybranymi ! Gosc w dom Pan w dom to niestety dobry zwyczaj ale tylko do przyjaciol, braci a nie wrogow ktorzy stali sie wrogami wew. nr J-den !! Imie Gustaw to G-usta-w, ustawa, usta SPRaWED-liwosci bo to jest imie od Gostislawa Zach. Slowian i dlatego dupa(Serb. Luz.)=ochrzcic a u nas dupa !! Wszystko do du-py; du(D)= ty.. i ty macie wygnac te koronkowe przybledy; jest czas zaplaty a korona jest nasza Polska ! Co vid czy co widac ? Pan Domu to Jezus Chrystus a ich M-iach NWO to anty M-sierny dia-baal !

 3. Ala mówi

  Co do beatyfikacji Andreja Szeptyckiego jeszcze żadne wiążące decyzje nie zapadły,więc trzeba dalej próbować.
  Myślę,że jeszcze coś można w tej kwestii zrobić.

 4. Hammurabi mówi

  O święta naiwności!
  Tak niewiele potrzeba, by być „świętym”…
  Święta Olga – masowa morderczyni
  Na sumieniu miała ponad 5000 osób (część z nich pogrzebała żywcem) – a mimo to trafiła do grona świętych Kościoła prawosławnego. Jakim cudem?
  Na jej obronę można powiedzieć, że działała w afekcie. Zbrodnie, których się dopuściła, były powodowane słusznym gniewem, jaki zapłonął w niej po śmierci męża, zabitego podczas powstania Drewlan. A że nie wystarczył jej odwet na bezpośrednich sprawcach i skąpała w krwi cały Iskorosteń? Cóż, zemsta – jak miłość – bywa ślepa.
  Za to po nawróceniu i chrzcie jakby złagodniała. Przepełniona zapałem fundowała kolejne kościoły, m.in. w Kijowie i Pskowie. Usiłowała też (choć początkowo z marnym skutkiem) nawracać poddanych. Thomas Craughell zauważa jednak, że:
  Rosjanie oraz Ukraińcy czczą ją jako osobę, która „pierwsza z Rusi weszła do Królestwa Bożego”, i nadają jej tytuł „Równej Apostołom”, ponieważ zaszczepiła wiarę chrześcijańską na ich ziemiach.

  Zwracam uwagę na „fundowanie” kolejnych budowli sakralnych…

 5. kici kici KOCUR mówi

  Pan Grzegorz Braun, wspaniały Polak, obrońca wiary katolickiej, obrońca wolności a jednocześnie zagorzały przeciwnik wszelkiej maści zboczeńców i degeneratów, grabieżców i złodziei czyhających tylko na dogodny moment aby złupić naszą Ojczyznę. Dumny jestem że reprezentuje mój Naród i że głosowałem na jego formację polityczną.
  I tyle w temacie.
  A poza tematem to najbardziej bawi mnie jak cała banda przygłupich lewaków, dewiantów, durni, chamów i zagorzałych wrogów mojej Ojczyzny miota się w bezsilnej złości ciskając gromy na pana Grzegorza.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.