J. Międlar: Nie mamy prezydenta [WIDEO]

Andrzej Duda wykrzykuje banderowskie hasło
5

Po wczorajszych wydarzeniach w Kijowie, których niesławnym bohaterem był Andrzej Duda, śmiało mogę rzec, że w praktyce nie mamy prezydenta. Prezydenta mają mniejszości ukraińskie, żydowskie, banderowskie, ale na pewno nie Polscy. Prezydent Polaków nie podpisałby deklaracji redukującej ludobójstwo na naszych przodkach do rangi „konfliktu”. Prezydent Polaków nie wykrzyczałby hasła „Sława Ukraini. Herojam Sława”, które jak podkreśla ukraiński prezes IPN, jest hasłem banderowców, tj. ukraińskich sąsiadów, którzy możliwie bestialsko mordowali Polaków tylko dlatego, że byli Polakami. Prezydent Polaków nie pohańbiłby Narodu Polskiego w imię reprezentacji amerykańskich i unijnych interesów… Poniżej prezentuję Państwu mój wideo-felieton, a pod nim artykuły, które proszę byście przeczytali i podali dalej.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Wszystkie nagrania bez reklam dostępne w aplikacji na Androida – wPrawoTV (Google Play).

Przeczytaj:

Skandaliczna deklaracja Dudy i Zełenskiego: „Potępiamy zbrodnie przeciwko ludzkości”. Ani słowa o ludobójstwie na Polakach, za to mowa o „konfliktach” i „politycznych represjach”

Po trzykroć hańba! Prezydent Duda na Ukrainie z banderowskim okrzykiem na ustach [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Netopelek mówi

  JUDA TY ZDRAJCO !!! WON Z POLSKI !!! TY I TFOJA TFU RODZINA !!! WON Z POLSKI !!!

 2. LOL mówi

  macie na co głosowaliście, pissowskie betoniaki bez krztyny rozumu

 3. ʜᴇɴs mówi

  Nie mamy prezydenta ani polskiego rządu, To co teraz rządzi to syjonistyczna administracja polin.

  Właśnie podnieśli karalność za pedałofobię a penalizacja za bezczeszczenie kościołów i pomników polskich bohaterów mocą ustawy o IPNie została zniesiona. Nawet jeśli ktokolwiek wniesie do sądu o znieważenie to żydowska kasta sądowa je oddali.

  Tak, bo kasta sądowa i w ogóle prawnicza jest żydowska. To stąd sławne „matka Rosjanka, ojciec prawnik”. Można więc przypuszczać, że żydów jest o wiele wiele więcej niż wykazuje spis powszechny w RP. Tak, to prawda, bo holokałst* to hologram. Po prostu 3 mln żydów w PRLu przyjęło nazwiska polskie i znikło z żydowskich statystyk a pojawili się w statystykach polskich, zmniejszając o 3 mln polskie straty osobowe podczas IIWŚ.

  1. Kwal mówi

   W Polsce od 1945 roku nie było rządu, który realizował by politykę zgodną z Polską Racją Stanu. Jest tak dlatego, że Polska jest krajem zażydzonym do granic możliwości. Żydokomuna z pokolenia na pokolenie niszczy wszystko co Polskie utrzymując Naród Nasz w wielkiej nieświadomości przez całe dziesięciolecia.
   Żeby z Narodu Polskiego utworzyć Masy nadrzędnym celem żydokomuny jest zniszczenie Religii Katolickiej…potem już wszystko pójdzie łatwo. Czyni się to obecnie wszelkimi środkami i tragiczne jest to, że Polacy tego nie widzą…a nie widzą między innymi dlatego, że hierarchowie Kościelni temu błogosławią…
   A jak daleko upodlić można Polaków zamieszczam poniżej:
   Ponieważ Już trochę ochłonąłem po tym co zobaczyłem dzisaj, więc podzielę się z Szanownymi Czytelnikami taką oto informacją. Byłem dzisiaj w Wadowicach. W drodze powrotnej na drodze wyjazdowej nr. 28 z Wadowic widzę taki oto obrazek: Z nieruchomości otwiera furtkę i wychodzi wysoki Pan w kagańcu na gębie, trzyma w ręku smycz a na smyczy trzyma ładnego psa Husky syberyjski…pies bez kagańca.
   Mimo, że jestem po filologii polskiej, brak mi słów jak określić takie zjawisko…

 4. W K mówi

  Nie jestem Wernyhora, jednak nie głosowałem w II turze Wyborów Prezydenckich. Wernyhora dobrze przewidział sprawy.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.