J. Międlar: Marsz Żywych, czyli Parada Przedsiębiorstwa Holokaust (8/04/2018 – Auschwitz-Birkenau) [WIDEO]

Marsz Żywych, czyli Parada Przedsiębiorstwa Holokaust (8/04/2018 - Auschwitz-Birkenau) - J. Międlar
21

Dziś uliczkami niemieckiego obozu koncentracyjnego Auschwitz-Birkenau przechadza się kajający się przed Żydami Andrzej Duda, a wraz z nim mecenasi ludobójstwa w okupowanej Palestynie. Nie omieszkałem skomentować tych skandalicznych wydarzeń, a konkretnie Parady Przedsiębiorstwa Holokaust, zwanej „Marszem Żywych”.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Normalny mówi

  Henryk Pająk – najwybitniejszy światowy historyk, dokumentalista i badacz relacji polsko – żydowskich w swojej przedostatniej książce pt. „ Apokalipsa bliżej niż sądzicie” , wydawnictwo Retro, 2016 rok podaje m.in. :
  „ Pomiot Kaina wytracił w ostatnim stuleciu ponad 120 milionów chrześcijańskich Słowian, w tym 80 mln Rosjan i ponad 10 mln Polaków…Od 1939 roku wymordowali na różne sposoby dwa kolejne pokolenia elit narodu polskiego. Zastąpiła je pofolwarczna i popegerowska hołota i wielkomiejskie szumowiny z KPP, PPR i syjonistycznego Bundu… Ich trzypokoleniowa okupacja trwa nieprzerwanie od 1939 roku …” ( str. 5 ).

  Ten sam autor w jednym ze swoich innych bestsellerów pt. ” Dyktatura nietykalnych ” wyd ” Retro” , 2006 r. artykułuje m.in znamienne zdanie :
  „Pół – Żyd Hitler i jego żydowska szajka ( m.in. Himmler, Heydrich, Eichmann, Goering, Gebbels, Milch, H. Frank i inni ) zadbali o to , aby radykalnie zmniejszyć ilość wrogów polskich Żydów…. ” ( str. 237 ).

  Poza tym Henryk Pająk w swoich licznych innych dziełach szeroko informuje m.in. o licznych zbrodniach żydobolszewii na Polakach i o niszczycielskiej działalności zarówno żydokomuny jak też tzw lichwiarskiej okrągłostołowej kliki.
  Kto nie zna bestsellerów Pająka, nie zna historii relacji żydowsko – polskich.

 2. Spostrzegawczy mówi

  Palestyńczycy są traktowani nie gorzej niż byli traktowani przez bardzo wielu Żydów Polacy. Historia niestety się ciągle powtarza, a my tkwimy ciągle pod żydowską okupacją. Nie wróży to także niczego dobrego na przyszłość.

  1. Krzysztof mówi

   Zgadzam się w 100% – pozdrawiam Krzysztof

 3. Constancja mówi

  Czyli Duda juz nic nie ukrywa, oficjalnie przyznal:
  prawda historyczna mnie nie interesuje
  mam was Polacy w glebokim powazaniu
  zyd to moj pan i zrobie wszystko co mi kaze
  A ludobojstwo Polakow ? Dawno zaplanowane i swiat do tego jest przygotowany, bo kto pozaluje „polskich swin”, ktore mordowaly zydow.
  Nie milczec, tak, ale ja wam tez mowie przede wszystkim modlic sie!
  Polska w agonii! Wierzymy w Chrystusa, a On jest Krolem tego swiata i to On ostatecznie zwyciezy ! Badzmy wiec z Nim! Jak zwykle powtarzam i powtarzac bede najskuteczniejszy rozaniec !

 4. Robert B. mówi

  Włazidupstwo takie, że rzygać się chce. Jak rządziła PO, to ja sobie takich hołdów przed żydostwem nie przypominam. Niestety.

 5. Zbulwersowany mówi

  Duda podobnie jak Żydzi nie ma za grosz poczucia wstydu.

 6. Przebiśnieg mówi

  Naród wybrany w sensie pozytywnym stał się 2000 lat temu narodem wybranym w sensie pejoratywnym.

  1. Teresa mówi

   Ich wybraństwo skończyło się 2 tys lat temu,sami zresztą się tego wyrzekli odrzucając Mesjasza i skazując go na śmierć.Kajfasz powiedział:śmierć jego na nas i na dzieci nasze.Tak więc Żydzi owszem,byli narodem wybranym,ale sami się tego pozbawili.Jeżeli teraz się uwazają za naród wybrany,to już tylko przez szatana

 7. Janusz I mówi

  Prezydent Izraela rozkazał Polsce zrobić rachunek sumienia. Słuchałem tylko trochę i nie wiem, czy Niemcom, Francuzom, Belgom, Holendrom, Ukraińcom, Rosjanom itd. też rozkazał?

  1. Janusz I mówi

   Ksiądz Jacek wzywa do łączenia się Polaków. Ze schojrink też?

  2. Jacek Międlar mówi

   To nie jest Polka. Dowód osobisty to nie wszystko.

  3. Jacek mówi

   To najpewniej żydówa, podobnie jak większość tych pro-izraelskich lizusów w rządzie!

  4. Robert B. mówi

   Próbowali i Niemców ujarzmić przed II wojną światową. Dostali taką nauczkę, że już tego raczej nie będą próbowali. A gdyby próbowali, to Merkel już zdążyła się ostrzegawczo „przejęzyczyć” w Bundestagu, że „Antysemityzm jest naszym państwowym i obywatelskim obowiązkiem”…

   https://www.youtube.com/watch?v=YBFuvKMkQPE

  5. chrysler mówi

   masz racę , też tak zrozumiałem…….

 8. Buzz mówi

  Duda – piękne słowa, podłe czyny… Tak to już jest z tymi ludźmi – z tymi „naszymi patriotami”… Michnik i ekipa pewnie mocno się cieszą… chociaż na wygraną szans raczej nie mają…oby nie mieli. Na ekipę Winnickiego zostaje głosować. Kaczyński buduje kult brata – na tym mu zależy… nie rozumiem tego… ten człowiek naprawdę jest samotny i nie rozumie ludzi. To jest człowiek dbający o swoje ego mam wrażenie.. i żeby pozostać w pamięci ludzi. Szkoda tylko, że na drugi świat nie zabierze ze sobą żadnego kultu. Można być katolikiem, ale mieć naprawdę pokręconą mentalność. I taką mają Duda czy Kaczyński. A patrząc się na cały PiS to ja tam nie widzę człowieka silnego i zdrowo myślącego.. i to mnie przeraża.
  Łezka się w oku kręci jak się widzi co robią politycy PiS… naprawdę. A ten Duda? Głosowałem na człowieka. uwierzyłem jego słowom. Uwierzyłem jego wrażliwości. I gdzie teraz jest ta wrażliwość? Nie ma. Nie rozumiem tych masochistów. Myślę, że to musi oznaczać tylko tyle, że politycy PiS to przede wszystkim Żydzi. Nie ma innej opcji. I ściągną nam tutaj Żydów. Obawiam się, że za kilkanaście lat okaże się, że znowu rządzą nami obcy nam ludzie… Oby nie. oby nie. Wystarczy nam już tych krzywd. Nie możemy pozwolić aby rządzili nami obcy, bo jeśli będą rządzić DALEJ nami Żydzi, którzy nas nienawidzą, to wyobraźcie sobie jak takie rządy będą wyglądać. Zagrożenie dla nas to Żydzi i Islamiści. Jak chcą to niech u nas przebywają, ale niech nas szanują i nie roszczą sobie praw do rządzenia. Polską mogą rządzić ci, którzy są lub chcą być Polakami i dbać o Polskę, nie o USA i nie o Izrael. Poza tym – PiS tacy katolicy, ale Palestyńczyków im raczej nie szkoda. Heh – tak to jest z tymi „wierzącymi”.

 9. rafal mówi

  a czemu tu jest data 8 kwietnia?

 10. Sicin mówi

  Słowa prawdy nie chcą być słyszane przez żydów i szabes- gojów . Film już usunięty z YouTuba. Niestety to kolejny prezydent, który nie jest prezydentem Polaków tylko Żydów. Jak to mówiła znakomita dr. Kurek kolejny dwużydzian polaka.

  1. chrysler mówi

   tak zgadzam się

 11. rychu mówi

  Biadolimy piszemy i nic z tego nie wynika.Przejecie Polski przez Polakow to jest długa droga na ktora jeszcze nie wkroczylismy. Droga ta rozpoczyna sie od przejecia słuzb przez młodych i szczerych patriotow. Innej drogi nie ma.Prawica Polska rozbita podzielona kłutliwa .Moze rozpoczniemy od tych ktorych widac i robia duzo dobrego od Winnickiego i Bosaka ale z drylem wojskowym.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.