J. Międlar: Abp Głódź i sprzedaż kościelnych tytułów. Kard. Nycz akolitą Diabła, czyli zakaz organizacji mszy dla uczestników Marszu Niepodległości [WIDEO]

Kard. Kazimierz Nycz i abp Sławoj Leszek Głódź
16
SKLEP-WPRAWO.PL

O co takie halo? Media głównego ścieku prześcigają się w publikacji zeznań księży, którzy ogłaszają sensacyjnie, że abp Sławoj Leszek Głódź sprzedaje kościelne tytuły i posadki. O tym procederze szeroko pisałem w mojej książce, którą (nie czytając) bojkotało lewactwo. To problem powszechny w wielu diecezjach w Polsce, a zwłaszcza w Krakowie za czasów kard. Stanisława Dziwisza. Jak to jest dokładnie z tymi grubymi kopertami abp. Głodzia, tłumaczę w niniejszym nagraniu.

Na prośbę Drogich Czytelników komentuję także skandaliczną decyzję kard. Nycza o zakazie odprawiania Mszy Świętej przed Marszem Niepodległości. Kim jest Nycz i czy duchowni mają obowiązek go słuchać?


Wsparcie: http://paypal.me/jacekmiedlar
//wprawo.pl/wsparcie
//sklep-wprawo.pl

Obejrzyj także:

Skandaliczne stanowisko łódzkiej kurii! „Kiedyś duchowni oddawali życie za Najświętszy Sakrament” – J. Międlar [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. Marian mówi

   Panie Jacku, proszę startować w wyborach na urząd Prezydenta RP!

  1. Zbulwersowany mówi

   Kto może zakazać odprawienia Mszy świętej na żądanie wiernych zwłaszcza w tak wielką uroczystość i przy tak licznym zgromadzeniu ? Czy uczeń Chrystusa ? Czy sługa Chrystusa ? Czy naśladowca Chrystysa ? Czy misjonarz Chrystusa ? Z pewnością nie !

 1. Adam mówi

  Biskup Nycz nie ma nic wspólnego z Chrystusem. Jest namiestnikiem samego szatana w Warszawie Wpisał się w tą całą politykę ścieków wylewajacych się do Wisły. Dlatego jego decyzję komu mszę wolno odprawić komu nie nie są dla księży wiążące. Proponuje modlić się o tego człowieka bo Brnie ze swoimi owcami wprost w paszcze lwa. Piekło niestety istnieje. Biskup o tym zapomniał najwyraźniej. Biedny człowiek.

 2. Robert mówi

  Pamiętam tego pana kiedy w latach dziewięćdziesiątych,podczas mojej służby w 2MBSap w Kazuniu(Moldlin,Nowy Dwór Mazowiecki) jako biskup polowy bywał na ,,mocnych,,imprezach na ,,Saharze,,poligonie garnizonowym w Kampinosie.

 3. michu mówi

  Jak coś jest na paypalu to dziś jest a jutro może nie być ;).

 4. Gosc mówi

  Oglądnę wieczorem. Teraz w robocie nie wypada 😉

 5. Janusz I mówi

  Nie wiem, czy dobrze myślę. Dawniej też krytykowałem duchownych i Pan Bóg mnie bardzo ciężko ukarał. Teraz staram się tego nie robić. Też boli mnie decyzja bpa Nycza.

 6. michu mówi

  Odnośnie Mszy św. to warto przyjrzeć się Summorum Pontificium Benedykta XVI z 7.7.2007 r., bo tam zdaje się, że jest napisane, że KAŻDY KAPŁAN może odprawiać tę Mszę św. NIE PYTAJĄC się biskupa o pozwolenie ;).

  1. michu mówi

   Proboszcz (jak z udziałem ludu) POWINIEN (p.5) się zgodzić…;)

 7. Elżbieta mówi

  Jakie jest uzasadnienie tego zakazu? Dlaczego kard. Nycz nie zgadza się na odprawienie Mszy św?

 8. Marian mówi

  Panie Jacku, proszę startować w wyborach na urząd Prezydenta RP!

 9. Alek mówi

  Z jednym ńie przesadzajmy. Ja w domu co i raz musze cos naprawiac. Chocby zarowka czy spluczka, choc o blok martwic sie nie musze. Tym bardziej ksiadz przykosciele, gdzie i naprawy dachu, doprowadzenie mediow, pielegnacja budynku, organow, zakup swiec, pranie obrusow, mycie szyb i sprzatanie. itd sa na jego glowie. Za darmo fachowcow nie sprowadzi. Tak samo ks.biskup przy katedrze. Wiec pieniadze zbierac musza i to stale, bo stale cos sie psuje albo wymaga wymiany, renowacji, czyszczenia itd. Bo inaczej budynek by sie szybko zawalil.
  Co do tych tytulow to tez nie przesadzjmy, ze sa niepotrzebne. W szkole dzieci maja stopnie, w wojsku maja zolnierze stopnie, naukowcy maja, bez przerwy sa oceny, ewaluacje itd. Wszystko po to, by sie starano, by ludzie mieli ambicje, czuli sie docenieni itd.
  Krytykowac mozna nieuczciwosc, ale dziecka z kapiela sie nie wylewa.

 10. W K mówi

  Znajomi opowiadali, że gdy abp Głódź wizytował jednostki wojskowe, na żołnierzach wymuszano składki dla Głódzia. Po iluś latach żołnierze mieli tego już dosyć, więc Głódzia przenieśli do cywila, co by go nikt w złości nie zastrzelił.

 11. Zbyszek mówi

  Sumlinski zapowiadał, że i za Nycza, w kontekście zabójstwa ks. Popiełuszki, się weźmie. Wierzę, że już niedługo i pęknie ta iluzja, dowiemy się kim naprawdę jest.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.