Izraelski komentator nazywa Cezarego Krysztopę „złogiem neohitlerowskim”. Rozsierdził go rysunek pokazujący „polski Holokaust”

Krysztopa Polish Holocaust/fot. twitter
53

Naczelny Tysola i autor genialnych rysunkowych komentarzy Cezary Krysztopa został dziś obrzydliwie zaatakowany przez korespondenta TelAwiw Online Eli Barbura, który nazwał Krysztopę „złogiem neohitlerowskim”. Barbura rozsierdził rysunek Krysztopy informujący, że „polski Holokaust” miał miejsce i pokazujący, kto był sprawcą ludobójstwa na Polakach.

Na rysunku znajduje się klęcząca postać z biało-czerwoną opaską na ręku, do której mierzą z pistoletów dwie postacie: jedna oznaczona hakenkreuzem, a druga czerwoną, SZEŚCIORAMIENNĄ gwiazdą.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Widzicie? Wystarczy przypomnieć o żydowskich komunistach mordujących Polaków i zostaje się „złogiem neohitlerowskim”. Chyba właśnie nadszedł czas na poinformowanie światowej opinii publicznej, jak liczną grupę wśród komunistycznych decydentów i oprawców stanowili Żydzi i jak ochoczo Żydzi kolaborowali z Sowietami wstępując do czerwonej milicji i wydając na śmierć swoich polskich sąsiadów. Świat nie ma o tym pojęcia. Polacy wiedzą o tym doskonale. Stąd taka panika, bo przecież zbrodnie Żydów na Polakach „nie przechodzą do żadna rubryka”.

Globkurier [CPS] PL

Co ciekawe, Eli Barbur tak uciął rysunek Cezarego Krysztopy, że zostało wyłącznie słowo “Holokaust”, a całkowicie zniknęło z niego określenie „polski”. Po raz kolejny mamy więc dowód na to, że Żydzi dostają białej gorączki, gdy ktoś zasugeruje, że nie tylko oni padli ofiarą Holokaustu. Oryginalny rysunek wygląda tak.

Źródło: twitter

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Normalny mówi

  Henryk Pająk – najwybitniejszy światowy historyk, dokumentalista i badacz relacji polsko – żydowskich w swojej przedostatniej książce pt. „ Apokalipsa bliżej niż sądzicie” , wydawnictwo Retro, 2016 rok podaje m.in. :
  „ Pomiot Kaina wytracił w ostatnim stuleciu ponad 120 milionów chrześcijańskich Słowian, w tym 80 mln Rosjan i ponad 10 mln Polaków…Od 1939 roku wymordowali na różne sposoby dwa kolejne pokolenia elit narodu polskiego. Zastąpiła je pofolwarczna i popegerowska hołota i wielkomiejskie szumowiny z KPP, PPR i syjonistycznego Bundu… Ich trzypokoleniowa okupacja trwa nieprzerwanie od 1939 roku …” ( str. 5 ).

  Z kolei w jednym ze swoich bestsellerów pt. ” Dyktatura nietykalnych ” wyd ” Retro” , 2006 r. ten wybitny pisarz – historyk artykułuje m.in znamienne zdanie :
  „Pół – Żyd Hitler i jego żydowska szajka ( m.in. Himmler, Heydrich, Eichmann, Goering, Gebbels, Milch, H. Frank i inni ) zadbali o to , aby radykalnie zmniejszyć ilość wrogów polskich Żydów…. ” ( str. 237 )
  Kto nie zna bestsellerów Pająka, nie zna historii relacji żydowsko – polskich.

  1. Piotr Bein mówi

   “Henryk Pająk – najwybitniejszy światowy historyk, dokumentalista i badacz relacji polsko – żydowskich”
   nie każdy pisarz jest historykiem, badaczem — na pewno nie Pająk!
   żeby być dolumentalistą, trza wpierw być historykiem i badaczem

 2. Robert B. mówi

  “Obraz chrześcijan, jaki wyłania się z Talmudu, do złudzenia przypomina wizerunek „podludzi” z „Der Sturmera”, również pod względem wyjęcia spod prawa. Dotyczy to również praw majątkowych; mienie „gojów” traktowane jest w Talmudzie jako w zasadzie niczyje, które można, a nawet należy „odzyskać”. Okazuje się, że natarczywość organizacji „przemysłu holokaustu” może mieć podłoże religijne, podobnie, jak przekonanie Żydów o własnej wyjątkowości. Ale bo też Talmud powiada, że z Żydem nawet anioł równać się nie może. Dopiero na tym tle można w pełni zrozumieć antagonizm między diasporą żydowską, a „nazistami”. Niemieccy narodowi socjaliści, będąc „gojami” ubzdurali sobie, że są „narodem panów”. Tymczasem Talmud za „Herrenvolk” uważa tylko Żydów, więc konflikt był nieunikniony.” [Stanisław Michalkiewicz]

  Nic nie dzieje się bez przyczyny…

  1. Piotr Bein mówi

   Panie Robercie, Der Stuermer był jak cały reżim III Rzeszy i przez syjonistów utworzony antysemityzm, jaczejką syjonistów i żydobanksterii.

  2. Franio mówi

   Masz rację, że nic nie dzieje się bez przyczyny, ale jeśli sugerujesz, że Żydzi zasłużyli na Holokaust, to jesteś antysemitą. To jest to samo, gdyby Niemiec powiedział, że Polacy też zasłużyli na Holokaust, bo w oczach Hitlera byli uważani za podludzi.

  3. Robert B. mówi

   Ja nie traktuję holokaustu jako mensury omnium rerum. Jeżeli bombardowanie Drezna, Hiroszimy i Nagasaki miało “swoje przyczyny”, to i holokaust miał “swoje przyczyny”. Każdy, kto ma rozum, prędzej czy później się domyśli, o co w tym wszystkim chodziło.

  4. Franio mówi

   Bardzo często w historii ludzkości, inicjatorami wojen, były prężne państwa, które liczyły na zyski wynikające ze zwycięstwa (Niemcy, Stany Zjednoczone, Kanada, Anglia, Japonia). Zawiść do Żydów, bo to przyjacielu Robercie masz na myśli, dotyczyła pieniędzy, owszem, ale przede wszystkim wykształcenia. Po pierwszej wojnie światowej 70procent Polaków było analfabetami. A Żydzi posylali swoje dzieci do szkoły od 5 roku życia. Nagle okazało się przed wybuchem II wojny światowej, że większość lekarzy czy prawników to.. Żydzi.

  5. Ania mówi

   Szczególnie wśród chałaciarzy było wielu ludzi wykształconych, a zwłaszcza lekarzy i prawników ?! Oni chyba nawet nie wiedzieli co to jest szkoła. Nie kompromituj się, bo to zalatuje żydowską megalomanią, która nie ma nic wspólnego z prawdą.

  6. Jarek mówi

   Bzdury pleciesz waść i tyle ci powiem. Owszem dużo było wśród zaasymilowanych i tych dążących do autonomii kulturowej. Ale 85% polskich Zydów to była trzecia kategoria tej mniejszości etnicznej czyli tzw ortodoksyjna masa, tych właśnie w chałatach a wśród nich próżno szukać lekarzy i prawników. I to oni prawie w całości zostali wymordowani przez niemieckich nazistów.

  7. Piotr Bein mówi

   @Jarek
   poprawka: przez syjo-hilerowski reżim III Rzeszy, utworzony, wpsierany i sterowany przez żydo-baksterię i światowych syjonistów

   naziści to zmyła jak polscy patrioci = faszyści, zaplanowana zanim wykonali Holokaust i Szoa dla obmycia siebie i odwrócenia uwagi

   wina Niemców jest wtórna a nie pierwotna, za tę ostatnią rozliczamy następców syjonistów (państwo Izrael i globalne grupy syjonistyczne) oraz ż-banksterię (Wall Street, City of London…)

  8. Mariusz mówi

   A co jeśli ktoś uważa że hitlerowców należało wybić ? Oczywiście dorosłych.

 3. Tom mówi

  Dosc panowania wstretnego scierwa zydoskiego.Polacy musimy sie POdniesc z kolan i pokazac swiatu prawdzowa prawde kim jest zyd.Zydzi sa potega i rzadza calym swiatem tak ze walka z nimi jest bardzo trudna.To oni zniewalaja do niewolnictwa,robia biznes na wojnach,rewolucjach,przewrotach itd.Za okazana pomoc przez naszych Ojcow mamy teraz biede i nedze,a oni zyja jak paniska itd

  1. Robert B. mówi

   To jest oczywiście przesada. Ale faktem jest, że są niezmordowani w tzw. “przechwytywaniu”. Aż dziw bierze, że do tej pory nie pojęli, za co zbierają w dość regularnych odstępach historycznych takie łomoty.

  2. Franio mówi

   Nie tylko oni łomoty zbierali. Romowie, Grecy, Ormianie, Sikhowie w Indiach, Hindusi w Pakistanie, szyici w krajach sunnickich i vice versa, Palestyńczycy na Bliskim Wschodzie i Czeczeńcy w Rosji, itd.

  3. Robert B. mówi

   Tylko o nich mowa. Dlaczego? Może tu chodzi o ich niebywały etniczny narcyzm, szowinizm. Może dlatego że oni uważają się za pępek świata? A co jeżeli ktoś sra i szcza na to ich uroszczenie?

  4. Piotr Bein mówi

   Wątpię czy Tom zrozumie.
   Żyd z małej litery czy z dużej? Język polski rozróżnia.
   Jakby chciał Tom usłyszeć “wszyscy Polacy do złodzieje”?
   Dlatego używam w swej pracy badawczej i publicystycznej (kilkanaście lat):
   polactfo — Polacy
   żydłactfo — ż/Żydzi, żydostwo
   … i nie dostałem pozwu o antysemityzm, a Kanada i Polska gdzie się obracam, mają surowe na to prawa.
   To co pan robi nie świadczy dobrze o Polakach, zalicza pana do polactfa. Ponadto obciąża pośrednio wPrawo.pl i Jacka Międlara. Często używa tego neo-ubecja na forach jako prowokację

  5. Franio mówi

   Jeśli ktoś ma troszkę inne poglądy to od razu zalicza go pan do prowokatorów i neo-ubecji? Jak można nazywać ludzi z dużej i małej litery? Przecież to dyskryminacja, która niczego nie tłumaczy. Człowiek jest szlachetny, albo podły. Tak myślę.

  6. Piotr Bein mówi

   wątpi że pan rozumie, nawet nie zna własnego języka; wyznania piszemy z małej litery: Żydzi to żydzi + Żydzi świeccy

   poleca pan piszącemu tuzin razy na dzień mnożyć słowa “szlachetny Żyd” “podły Żyd” kiedy są pojęcia krótsze?

   myślał pan, że ja z prymitywnego polactfa?

   żydostwo to zbiorowość Żydów globalnie
   żydłactfo to żydowscy dranie, pod-grupa żydostwa
   chyba nie wymaga pan, abym się podłożył pod antysemityzm karany tak w Kanadzie gdzie mieszkam jak i w Polin, gdzie publikuję na necie, np ten koment
   nie ma pan problemu z nazista — Niemiec… niemieccy rdzennie przeciwnicy Hitlera zginęli w pierwszych obozach zagłady

   ma pan wyprany hasbarą mózg i chce dyskutować, do książek najpierw

  7. Franio mówi

   No nie wiem czy chciałbyś życ w ciągłym zagrożeniu zamachem bombowym. Własną krwią zapłacili za ten wydarty kawałek Ziemi Świętej. I żyją w ciągłym zagrozeniu z małpami, którzy mordercę kobiet i dzieci Mahometa, mają za proroka.

  8. Zbulwersowany mówi

   Franiu ! Lecz się na głowę. Innych mitygujesz, pouczasz, a sam nazywasz obrońców swej Ojczyzny – Palestyńczyków małpami usprawiedliwiając jeszcze przy tym żydowskich zbrodniarzy. Wykazujesz cechy charakterystyczne dla prawdziwego i typowego żydowskiego sayanim. A więc lecz się na głowę przebrzydły, zwyrodniały nienawistniku .

  9. Franio mówi

   Ha ha ha. Bierzesz w obronę Palestyńczyków, ale Syryjskiego emigranta nazwiesz już terrorystą? Żyd najgorszy. Z takimi poglądami nie dziwię się, jak nazwą cię faszystą.

  10. Zbulwersowany mówi

   Franiu ! Piszesz tak jak myślisz czyli jak nakręcony bączek. Ktoś ci do głowy napakował farmazony a ty je bezrefleksyjnie powtarzasz jak mantrę. Gdzie w moim komentarzu wyczytałeś, jak ja nazwę syryjskiego emigranta ? Wskaż mi ten akapit. A poza tym przeczytaj sobie tak jak to powinni robić wszyscy Żydzi szkoleni w żydowskich szkołach, co to dokładnie jest faszyzm po to, żeby wiedzieć kiedy i w jakich okolicznościach używać tej nomenklatury, żeby nie kompromitować się dyletanctwem. Niby twoim zdaniem Żydzi tacy erudyci, a na każdym kroku wykazujecie się nieuctwem.

  11. Mariusz mówi

   co ma do tego faszyzm tępaku ?

  12. Robert B. mówi

   Do @Franio:

   Gówno mnie obchodzi, w jaki sposób oni za to zapłacili. Nie wyznaję kultu Żyda. Ich los interesuje mnie tyle, ile ich nasz, czyli jedno wielkie ZERO.

  13. Franio mówi

   A do Ziemi Świętej byś pojechał, pozwiedzać, zobaczyć gdzie Pan Jezus się urodził i zmartwychwstał. Zapewniam cię, że jest ta możliwość, bo Żydzi rządzą w Jerozolimie. Jak to się zmieni, być może chrześcijanie znów nie będą mieć wstępu do miasta.

  14. Ania mówi

   Żydzi plują na katolików w Jerozolimie , rzucają kamieniami, na lotnisku kontrole jak w Korei Północnej – zachowują się jak istne bestie.

  15. Piotr Bein mówi

   nie bredź Franio
   do czasu rozjątrzenia przez syjonistów w XX w. z planu roitszyldowskiego zawładnięcia Palestyną, Żydzi, chrześcijanie i muzułmanie żyli przez wieki w jakiej takiej harmonii na Ziemi Świętej
   podobnie na Bałkanach, aż żydłactwo sprowokowało wojny bałkańskie od późżnych l. 1980-ych — poczytaj moje oparacowania na temat i kniżkę “NATO na Bałkanach”
   byłem tam nie raz od 2000 do ok. 2005, zawsze miejscowi muzułmanie (przekonwertowani Serbowie i Chorwaci) mówili, jak durną i tragiczną ustawką był Izetbegowić i nasłani z zewnątrz wahabiccy dżihadyści — nie mieli oni poparcia większości miejscowych muzułmanów

  16. Kamper mówi

   Ta szczególnie zapłacili ….np mordując 91 – osób Arabów, Brytyjczyków i Żydów w zamachu bombowym dokonanym przez Irgun w Jerozolimie na Hotel King David a potem np mordując w brutalny sposób 240 arabskich wieśniaków w tym kobiety, dzieci i starców w Dair Yassin. Tego ostatnio dokonali znowu żydowscy terroryści z Irgunu oraz jeszcze bardziej radykalnej Grupy Sterna. Takich zamachów, ataków, egzekucji m.in. brytyjskich żołnierzy wziętych jako zakładnicy oraz masakr cywilów było o wiele więcej. Izrael powstał w wyniku aktów terroru i czystek etnicznych o czym piszą współcześni izraelscy nowi historycy.

  17. Robert B. mówi

   Ale o tym nie wolno mówić, bo trzeba rozumieć “żydowską wrażliwość”…

  18. Adrian mówi

   Dobrze, że o tym wspomniałeś bo oprócz zamachu bombowego w 1946 na Hotel Króla Dawida w Jerozolimie gdzie mieściła się kwatera wojsk brytyjskich a w którym zginęli głównie cywilni pracownicy administracji w tym Żydzi i słynnej masakry bezbronnej ludności cywilnej w wiosce Deir Yasin jest jeszcze np morderstwo specjalnego wysłannika ONZ szwedzkiego hr. Folke Bernadotte czy zabójstwo 3 policjantów brytyjskich w zamachu bombowym na biura Departamentu Pracy w Jerozolimie. Bardzo rozpowszechnionym sposobem walki z Arabami i Brytyjczykami było stosowanie przez Irgunowców i bandę Sterna samochodów pułapek.

 4. Robert B. mówi

  O żydowskich zbrodniach dobrze też wiedzą w Rosji. Patrz: przewrót Żukowa i wystrzelanie żydowskich szerszeni z Łubianki.

  1. Adrian mówi

   Dwa garnizony NKWD wokół Moskwy i centrum na Łubiance zostało zlikwidowane podczas tego przewrotu Żukowa. Wtedy w 1953 po śmierci Berii i powyższej wspomnianej akcji marszałka Żukowa Rosjanie odzyskali władzę w Rosji a Żydzi ją bezpowrotnie utracili dlatego potem masowo chcieli wyjeżdżać na Zachód. Ponowny ich powrót tym razem w życiu gospodarczym w roli potężnych oligarchów oczywiście z zagraniczną głównie amerykańską pomocą miał miejsce za Jelcyna. Najlepszym przykładem tzw ojciec chrzestny Kremla – Borys Bierezowski.

 5. [email protected] mówi

  Jeśli hasło “PolishHolocaust” jest tak bardzo kontrowersyjne i przyciąga uwagę Żydów z całego świata, to może polscy niezależni dziennikarze powinni pod taką domeną publikować artykuły na temat Holocaustu, Polskiego Holocaustu i martyrologii narodu polskiego przed, w trakcie i po II WŚ ze szczególnym uwzględnieniem żydowskich oprawców, relacji polsko żydowskich, fragmenty książek i prac naukowych – oczywiście wszystko w językach obcych, oraz archiwalne filmy takie jak te publikowane na wprawo.pl – z warszawskiego getta i niech świat a szczególnie Żydzi mają dostęp do tego typu materiałów pod “chwytliwą” domeną.

  1. Piotr Bein mówi

   Każdy może być niezależnym dziennikarzem. Pełno darmowych blogów na necie. Kiedy pan zaczyna? Najgorzej jak do takiej roboty wezmą się amatorzy. Tu już pan pokazał, jakie to może mieć efekty: “przyciąga uwagę Żydów z całego świata…”
   Tak się panu zdaje z rejwachu w ściervomediach. Faktycznie tylko ok. połowa ż/Żydów popiera reżim syjonistyczny, zbrodniczy, nielegalny w Palestynie i jego chucpy. Większość z nich jest wyprana podobnie jak goje.

  2. Franio mówi

   Niech upadnie ten reżim syjonistyczny panie Piotrze, a region pogrąży się w chaosie i wojnie. Lepszy Żyd syjonistyczny, niż palestyński intelektualista. Powinien pan to dobrze zrozumieć, bo należy pan do świata judeo-chrzescijanskiego.

  3. Spostrzegawczy mówi

   Ja osobiście jako katolik wolę mieć za sąsiadów tysiąc Palestyńczyków niż jednego Żyda. Nie ma świata judeo-chrześcijańskiego z wyjątkiem zindoktrynowanego, zmutowanego protestanctwa. Katolicyzm jest w opozycji do tzw wartości żydowskich i vice versa. To dwa diametralnie inne światy.

  4. [email protected] mówi

   Panie Piotrze – sprawa jest zbyt poważna, żeby zostawić ją tylko w rękach amatorów. Do toczenia ideologicznego, historycznego i propagandowego sporu z żydowską społecznością na całym świecie potrzeba naprawdę ludzi wybitnych, dobrze przygotowanych, z dużą wiedzą i determinacją. Do tego takie przedsięwzięcie jak portal w kilku językach przerasta możliwości jednego blogera – tu potrzeba współpracy wielu osób, które się na tym dobrze znają. Przeciwnikiem Polski w tej walce nie są amatorzy i drobni blogerzy a dobrze zorganizowana propagandowa machina z potężnym zapleczem technicznym i finansowy. Bądźmy realistami a nie działajmy na hura, każdy sobie, bo takie nieprzemyślane działanie może czasami przynieść więcej szkody niż pożytku.

 6. Janusz I mówi

  Eli Barbur uchodzi w TVP Info za wielki autorytet i wielkiego przyjaciela Polaków.

  1. Claire mówi

   Przecież jest z heksagramem po prawej jako oprawca

  2. Hammurabi mówi

   Tak, jako “oprawca”. A gdzie są zdrajcy i kolaboranci? To byli “cywile”, którzy teraz właśnie drą mordy o swoim “cierpieniu”, traktując cierpienie i tragedie innych jako nieistotne incydenty. Bredzą o metafizyce umierania…
   Żydowska chałaciarska biedota mordowana przez niemieckich sadystów nawet w najśmielszych marzeniach nie przypuszczała, że jest aż tak bogata, jak to dziś głoszą ich “spadkobiercy”.

 7. KID mówi

  Eli to przypadek wyjątkowego bufona i szowinisty. Skoro ktoś go wysłał na orbitę, to znakomicie. To znaczy, że p. Krzysztopa dołożył bardzo celnie i skutecznie. I zrobił to dla dobra Zydów, żeby i oni wyciągnęli naukę z historii. Przez lata “zawstydzania” i fabrykowania brudów na nasz temat, tłumaczono Polakom, że dla naszego dobra, bo dzięki temu staniemy się nowoczesną, świadomą nacją, zdolną zmierzyć się z bolesną prawdą o nas samych (naturalnie w wersji grossowej). Bo nie zawsze byliśmy tylko dobrzy i szlachetni (jak np. Zydzi).

 8. michu mówi

  Dlaczego “gębą antysemity” wszyscy mają się przejmować a antypolaka nie?

 9. do gazu mówi

  parchu barbur kilka informacji,ktore powinienes zanc:

  “…Otóż w aneksie do swojej książki podaje on skład narodowościowy rozmaitych sowieckich instytucji, wyszczególniając przynależność narodową każdej osoby. I tak, w Radzie Komisarzy Ludowych, na ogólną liczbę 22 członków, było 19 Żydów, 1 Ormianin, 1 Gruzin (Dżugaszwili, czyli Stalin) i 1 Rosjanin (Anatol Łunaczarski). W Komisariacie Wojny, na ogólną liczbę 43 stanowisk było 35 Żydów, 7 Łotyszy, 1 Niemiec i ani jednego Rosjanina. W Komisariacie Spraw Wewnętrznych na ogólną liczbę 62 stanowisk Żydów było 43, 10 Łotyszy, 2 Niemców, 2 Polaków (Dzierżyński w moskiewskiej i Kozłowski w piotrogrodzkiej CzeKa), 3 Ormian i 2 Rosjan. W Komisariacie Spraw Zagranicznych na ogólną liczbę 16 stanowisk było 14 Żydów, 1 Łotysz i 1 Niemiec. W Komisariacie Finansów na ogólną liczbę 29 stanowisk było 24 Żydów, 2 Łotyszy, 2 Rosjan i 1 Polak. W Komisariacie Sprawiedliwości na ogólną liczbę 19 stanowisk było 18 Żydów, 1 Ormianin i ani jednego Rosjanina. I tak dalej i tak dalej. Z tych statystyk wynika, że wbrew bajkom opowiadanym przez pana prof. Pawła Śpiewaka z Żydowskiego Instytutu Historycznego, żydokomuna była i jest FAKTEM, a nie żadną fantasmagorią.

  http://prawy.pl/39183-dosc-tych-blazenstw/

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.