Izraelski „ekspert od PR” Jonny Daniels rozpoczyna współpracę z fundacjami prowadzonymi przez spółki Skarbu Państwa

fot. twitter
19
SKLEP-WPRAWO.PL

„Z inicjatywy pocztowej fundacji korp. „Pocztowy Dar” odbyło się dzisiaj spotkanie inaugurujące współpracę fundacji prowadzonych przez spółki Skarbu Państwa oraz Fundacji @FTDepths i @MrJonnyDaniels działającej w celu uwiecznienia pamięci zagłady Żydów w Europie i jej ofiar” – poinformowała Poczta Polska na twitterze 10 stycznia br.

Zważywszy na to, że Jonny Daniels podpisuje się pod paszkwilanckimi tezami Jana T. Grossa oraz – lekceważąc i dyskredytując dr Ewę Kurek – twierdzi, że ekshumacja w Jedwabnem nie może zostać przeprowadzona (link TUTAJ), legitymizowanie go przez kolejne instytucje państwowe i osoby publiczne wydaje się, delikatnie mówiąc, niestosowne. Chanukowe świeczki i szabasowe kolacyjki jako polska racja stanu? A może jednak ekshumacja w Jedwabnem i reakcja na skandaliczną ustawę Senatu USA w sprawie żydowskich roszczeń do mienia bezspadkowego?  Halo, Dobra Zmiano, ogarnijcie się, bo to się źle skończy.

Źródło: twitter

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Zbulwersowany mówi

  Kiedy będziemy obchodzić Międzynarodowy Dzień Pamięci o zbrodniach żydowskich na Polakach ?! Kiedy wielobilionowe reparacje i odszkodowania dla Polaków ?!

 2. Goj mówi

  A kiedy upamiętnienie w Europie zagłady Polaków?

 3. Robert B. mówi

  Hołdów przed prawowitą rasą panów ciąg dalszy. To się nigdy nie skończy. Goj jest zabijany? Nie ma w tym nic nadzwyczajnego. Żyd jest zabijany? Uuu, to straszna rzecz. Trzeba o tym trąbić do końca świata. Ja powiem tak: mnie święty, bo żydowski, holokaust interesuje tyle, ile Żydów tragedie innych narodów, czyli NIC. Ani mnie to grzeje, ani ziębi, bo ja wiem, o CO im w tym wszystkim chodzi. A o co im chodzi? O przynajmniej dwie naczelne rzeczy:

  1) zawrzeszczenie własnych niepomiernie większych zbrodni w mundurach tzw. komunistów,
  2) zrobienie z siebie świętych, bezkarnych krów, którym wszystko wolno.

  1. Claire mówi

   Przede wszystkim chodzi im o kasę, to są tylko środki prowadzące do celu

 4. Spostrzegawczy mówi

  Dlaczego polscy podatnicy mają wydawać swoje pieniądze na obce interesy i obce kulty ? To mało mamy naszych bohaterów żywych i zamordowanych, na których polskie władze i instytucje nie mają funduszy ? To kolejny skandal !

  1. prawyobywatel mówi

   Ale jesteśmy zażydzeni, pfuj, niełatwo pozbyć się tego plugastwa jak ma się rząd filosemicki, pfuj

 5. Hanna mówi

  Judasz Duda POdaryje zydom nawet gwiazdke z piekla.Zydzi to Wy musicie Polakom zaplacic za to ze rozpanoszyliscie sie jak u siebie.Palestynczycy tez cierpia przez Was cwele.Zabraknie Wam pieniedzy za szkody,zabojstwa ,gwalty i podstepne zapladnianie Polek itd.

 6. Robert mówi

  Kasa wiedział co robi,pseudonim artystyczny kasa,odgrzewany jeden numer i strumień gotówki płynie…Jeszcze ziemia nie umarła puki Chińczyk żyje….trudno tak,razem być tu ze sobą.?Jak zostać Chińczykiem kiedy jestem żydowkim palestyńczykiem?Mogłem Polakiem,Ukraińcem,Rosjaninem,Niemcem,USraelczykiem,Rumunem,Wegrem,Brytyjczykiem?Ale jak zostać Chińczykiem?Zmiana nazwiska nic nie zmieni…

 7. AK mówi

  Kase to oni produkuja gdyz MF,EBC,FED i narodowe banki sa w ich lapach!!!!Pieniadze to nie dla nich glowny cel tak jak dla nas tylko srodek do wdrazania badz poglebiania swoich wplywow i celow!!Cel calkowity to podporzadkowany swiat i ich nieoraniczona niczym i nikim wladza!

 8. Maciej mówi

  To że Daniels podpisuje się pod Grossem to obrzydliwe kłamstwo.

  1. Katarzyna TS mówi

   Poniżej fragment artykułu napisanego przez Jonny Danielsa. Jeśli to nie jest podpisywanie się pod narracją Grossa, to co to jest?
   „Jest niewiele miejsc tak dzielących i wywołujących takie emocje jak Jedwabne, szczególnie w odniesieniu do dzisiejszych relacji polsko-żydowskich. Jedwabne to nazwa miasteczka, w którym Polacy zapędzili swoich żydowskich sąsiadów do drewnianego budynku i spalili ich żywcem, bezlitośnie mordując dzieci razem z rodzicami. Według Instytutu Pamięci Narodowej zostało tam zamordowanych co najmniej 340 polskich Żydów. Wydarzyło się to 10 lipca 1941 roku, dokładnie 75 lat temu. To smutne, że pomimo wielu dowodów historycznych oraz pomimo tego, że mówi o tym większość polskich polityków, wciąż są osoby, które nie chcą uwierzyć, że tak było i wymyślają mnóstwo teorii spiskowych, aby wyjaśnić tę masakrę.” – Jonny Daniels w artykule pt. Jedwabne 75 lat później

  2. Robert B. mówi

   To jest agent Amanu. Od niego wali agentem na kilometr.

 9. Maciej mówi

  Daniels to człowiek który robi bardzo wiele dla promowania Polski na świecie.

  1. prawyobywatel mówi

   No widać wyraźnie jak promuje Polaków, przede wszystkim, że są zbrodniarzami (Jedwabne). EKSHUMACJA !!! Jesteśmy u siebie i żaden żyd nie będzie nam mówił co możemy robić. PiS jak nie zrobi z tym porządku, to może pakować manatki i żadne działania prospołeczne mu nie pomogą.

 10. Extera mówi

  Czy jest nadzieja, że kiedyś wrócimy do naszego tradycyjnego znaku firmowego Poczty Polskiej?
  Jaki jest teraz to tylko żal ogarnia, gdy widać ile znaków z którymi można się identyfikować pozostaje w naszym otoczeniu.

 11. Ewa mówi

  Wstyd za was biedne polaczki ,żydzi, żydzi i jeszcze raz żydzi, tak polaczki wierzycie w żyda , modlicie się do żyda , więc wasz świat to Pan Żyd!.

  1. prawyobywatel mówi

   Tylko żydówa czy bolszewicka zaraza nazwie Polaków „polaczkami”. Polak tego nie zrobi, więc won na wybiórczą.

 12. Bogusław mówi

  Nowy Gawronik, wycacka ich co do grosza

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.