Izraelski dyplomata pluje na Polaków: „Niemcy nie zbudowaliby obozów bez współpracy polskiego narodu”

mapa zamieszczona w serialu Netflixa/ fot. Twitter
8

Niemcy nie zbudowaliby obozów w Polsce bez współpracy polskiego narodu – napisał na Twitterze izraelski dyplomata Gideon Meir, były ambasador Izraela we Włoszech. Meir zamieścił swój wpis jako komentarz w dyskusji na temat serialu Netflixa „Iwan Groźny z Treblinki”, w którym zamieszczono fałszujące historię mapy sugerujące, że Polska odpowiada za wybudowanie niemieckich obozów zagłady.

ZOBACZ:  Netflix przypisuje Polsce odpowiedzialność za Holokaust, a żydowska prasa atakuje premiera Morawieckiego za list o fałszowaniu historii

Postaw mi kawę na buycoffee.to

ZOBACZ: Sukces? Netflix zamieści informację, że obozy zagłady stworzyli Niemcy, ale błędne mapy zostają w filmie

Wpis Meira to komentarz do wpisu izraelskiego dziennikarza Erana Cicurela, który zaatakował ambasadora RP w Izraelu Marka Magierowskiego, gdy  ten zwrócił uwagę na niestosowność żartu Cicurela podczas programu, w którym mówiono o serialu Netflixa i polskiej reakcji na zamieszczone w nim mapy. „Wydaje się, ze wszyscy Polacy byli gdzieś indziej w tym czasie, na wakacjach” – powiedział Cicurel

Nie, Panie Cicurel, Polacy nie byli na wakacjach. Setki tysięcy było w więzieniach i zostało zamordowanych w tych samych obozach koncentracyjnych i obozach zagłady. Polscy żołnierze walczyli przeciw Niemcom na wszystkich frontach w Europie i Afryce Północnej. Wieli innych było zajętych ratowaniem Żydów. Porównywanie losu Polaków pod okupacją do wakacji jest nie do przyjęcia. Pańska wypowiedź jest wysoce obraźliwa i grubiańska – napisał Magierowski na Twitterze.

Gdyby polski ambasador był zainteresowany debatą z Izraelczykami, zasugerowałby, że chce wziąć udział w programie i omówić to na antenie. Ale on wybrał walkę na Twitterze, która każe się zastanowić, jaki poziom „pokazowej” dyplomacji promuje ten ambasador – odpisał Cicurel.

Do tego wpisu odniósł się Gideon Meir pisząc: – Całe podejście polskiego rządu do Holokaustu jest niewłaściwe i ma związek z antysemityzmem, z którego znana jest Polska. Część mojej rodziny pochodzi z Polski. Niemcy nie zbudowaliby obozów w Polsce bez współpracy polskiego narodu.

Mój komentarz: Żart izraelskiego dziennikarza o Polakach „na wakacjach” oraz jego atak na ambasadora RP i komentarz izraelskiego dyplomaty po raz kolejny pokazują, jaki jest stosunek Żydów do Polaków. Jest to nienawiść. Nienawiść wykarmiona wieloletnią propagandą fałszującą historię. Nienawiść zaślepiająca do tego stopnia, że Żydzi posuwają się do zniekształcania Holokaustu (ang. Holocaust distortion), byle tylko obarczyć Polaków winą za niemieckie zbrodnie. Skalę tej nienawiści mogliśmy zobaczyć podczas medialnej wojny, jaką Żydzi wytoczyli Polakom po nowelizacji ustawy o IPN. Obszernie opisuję ją w mojej książce „Żydzi, gender, multikulti, czyli oszustwo i szajba”. Książka do nabycia w sklepie internetowym na portalu wPrawo.pl TUTAJ.

Źródło informacji: Twitter

Zobacz też:

Holokaustowa propaganda we wszystkich szkołach w USA! Katarzyna Treter-Sierpińska w CEPowiśle o ustawie 943 [WIDEO]

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. michał mówi

  Jeba.. scierwa zydowskie , marzy mi sie aby prawdziwi Polacy przejeli wladze w tym kraju i pogonili te zmije i zerwali stosunki dyplomatyczne z tym okupantem Palestyny

 2. Zulu-Tango-Tango mówi

  1] „Każdemu Żydowi wolno wykorzystywać kłamstwa i krzywoprzysięstwo, by doprowadzić do ruiny nie-Żyda” – (Babha Kama 113a); „Wszystkie nasze przyrzeczenie, przysięgi obietnice uważajmy za nieważne, nieistniejące. Nasze przysięgi i przyrzeczenie na mają żadnej mocy wiążącej nas” – (Schulchan Aruch, Edit I 36); „Zabronione jest Żydom oszukiwać swoich braci. Odnosi się to tylko do Żydów. Natomiast wolno oszukiwać gojów. Księga mówi: Nie będziesz oszukiwał twojego brata. Ale nie-Żydzi nie są twoimi braćmi. Jak wyżej powiedziano, są gorsi niż psy” (Aruch Choszen, Himiszpat 227).
  2] Radykalny nacjonalista żydowski JarKacz, czyli Żydosław Kalkstein, pewnie w kułak się śmieje z naiwnych gojów – tubylców zamieszkujących kraj POLIN, że w ostatnich wyborach do KneSejmu wybrali wskazanych przez niego szabesgoji i żydów; teraz może sfinalizować plan knuty przez ruchy masońskie (m.in. B’nai B’rith), sabbatajistyczno-syjonistyczne oraz holacaust industry, by ponownie zasiedlić i objąć we władanie New East.
  3] Matthias Muravetsky (przez opozycję zwany Mateuszkiem Kłamczuszkiem) „chlapnął” niedawno, że trudno coś zrobić w kraju, w którym właścicielem większości majątku jest ktoś z zewnątrz. Leonid Bershidsky w Bloombergu wprost napisał, że majątek korporacji w krajach V4 jest od 2/3 do 4/5 [w zależności od regionu i branży] jest w rękach żydowskich.
  4] Właśnie na naszych oczach „okrągłostołowa Rzeczpospolita Przyjaciół” osiągnęła status państwa upadłego (failed state), jak wszędzie, gdzie żydzi amerykańskimi rękoma wprowadzili „demokrację” (Palestyna, Liban, Irak, Syria, Afganistan, Jemen, Libia, Ukraina, itd.). Po ostatniej wizycie prezydenta Izraela (z całą wierchuszką spec-służb-wojskowo-policyjną) tzw. III. RP+ na kolanach przyjęła żydowską propozycję budowy Centralnego Portu Komunikacyjnego, czyli nowej administracyjnej stolicy POLIN. Pozory funkcjonowania lokalnego państwa zapewne zostaną zachowane, ale gojom wbija się do głów (ostatnio: we Wrocku 11.11.2019), by byli grzeczni, gdyż są skażeni grzechem „antysemityzmu wyssanego z mlekiem matki”, a rządząca Rasa Panów innej pozycji tubylczych gojów niż na kolanach – nie będzie tolerowała.
  • Pytanie [jak najbardziej aktualne w kontekście wydarzeń wokół książki „Powrót do Jedwabnego”]: stan hańby, poniżenia i upodlenia Narodu Polskiego, porzucenia Prawd Wiary oraz kultury chrześcijańskiej, demograficznego wyniszczenia, ekonomiczno-kolonialnej eksploatacji, osiągnął poziom dotychczas niespotykany, kiedy więc Polacy obudzą się i zrzucą we własnym kraju dominację wiarołomnych żydów?!

 3. Robert B. mówi

  Świat zachodu zamiast powiedzieć Żydom raz: Nie jesteście pępkiem świata. Jeżeli was gówno obchodzi cała II wojna światowa, TO NAS GÓWNO OBCHODZI WASZ HOLOKAUST. I już nie wchodzić z nimi w dyskusje, bo im zależy na grzaniu tematu i sprawianiu wrażenia, że ten ich cały holokaust to mensura omnium rerum. Azja tak przed żydostwem się nie płaszczy i dlatego Azja Zachód zje. I bardzo dobrze.

 4. Hanna mówi

  Jeżeli to jest autentyczne,to Ok.Boję się jednak,że mogą to być ustawki,uwiarygadniające nas rząd.Oby-nie!

 5. Web Site mówi

  magnificent submit, very informative. I wonder why the opposite specialists of this sector do not understand this. You must proceed your writing. I’m confident, you have a great readers’ base already!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.