Izrael morduje w sposób „cywilizowany”… Skandaliczne słowa wiceministra MSZ Władysława Teofila Bartoszewskiego [WIDEO]

Władysław Teofil Bartoszewski
12

Czy premier Izraela powinien stanąć przed Trybunałem Karnym w Hadze za zbrodnie wojenne? – zapytał Bogdan Rymanowski. – Nie – w rozmowie z Bogdanem Rymanowskim w Radiu Zet stwierdził wiceminister spraw zagranicznych Władysław Teofil Bartoszewski (Polskie Stronnictwo Ludowe). Stwierdził również, że Izrael prowadzi wojnę w sposób bardzo cywilizowany.

W rozmowie z Rymanowskim Bartoszewski stwierdził, że przywódcy Hamasu to są terroryści, czemu ma dowodzić fakt, że za takich są uznawani przez USA, UE i cały demokratyczny świat, a premier Izraela jest demokratycznie wybranym politykiem i broni swojego państwa przed atakami 3 organizacji terrorystycznych i jednego państwa. Na pytanie redaktora o dysproporcję w liczbie zamordowanych cywilów (Żydzi zamordowali kilkadziesiąt razy więcej cywilów niż Hamas), Bartoszewski wyznał:
Oczywiście, że jest ofiar więcej po stronie Palestyńczyków dlatego, że jest walka w gęsto zabudowanym terenie, kiedy Hamas używa współbraci jako żywe tarcze. Hamas chroni się w mieście w tunelach, zakładnicy są żywymi tarczami dla Hamasu. Jak inaczej wyeliminować Hamas, jeśli Hamas ukrywa się między cywilami? – zapytał i zaznaczył, że i tak Izrael prowadzi wojnę w sposób bardzo cywilizowany dlatego, że wysłał tam żołnierzy, dlatego tak dużo żołnierzy izraelskich zginęło. – Izrael ma prawo do obrony w sytuacji, kiedy Hamas mówi, że od rzeki Jordan do Morza Śródziemnego Palestyna ma być wolna od Żydów. – Już mieliśmy takiego pana, który chciał, żeby Europa była wolna od Żydów. To nazistowska polityka – uważa kandydat Trzeciej Drogi do PE, który w wyjątkowo perfidny sposób, instrumentalnie wykorzystuje historię Holokaustu do usprawiedliwiania zbrodni żydowskich na Palestyńczykach.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Mając na uwadze, że chociażby Trybunał Sprawiedliwości ONZ stwierdza, że Żydzi przeprowadzają ludobójstwo na Palestyńczykach, a prokuratura Międzynarodowego Trybunału Karnego wnioskuje o nakaz aresztowania premiera i ministra obrony narodowej Izraela, nie ulega wątpliwości, że słowa Bartoszewskiego są skandaliczne, podobnie jak te, wypowiadane na antenie RMF FM przez rabina Chabad Lubawicz i Lejba Fogelmana.

Pamiętajmy, że to nie pierwsza skandaliczna wypowiedź syna Władysława Bartoszewskiego, którego wypuszczono z niemieckiego obozu koncentracyjnego z powodu złego stanu zdrowia (to nie jest żart). W 2018 roku Bartoszewski wzywał premiera Mateusza Morawieckiego, by ten przeprosił Żydów za Marzec’68. Dlaczego?
Z prawnego punktu widzenia ten rząd jest kontynuacją poprzednich rządów – również komunistycznych. (…) W związku z tym powinniśmy powiedzieć, że jest nam bardzo przykro i przepraszamy w naszym imieniu, że takie rzeczy miały miejsce (…) Ja nie widzę powodu, żeby premier nie mógł powiedzieć: „Bardzo nam przykro, że tak się stało”. Według tej logiki premier Morawiecki powinien przeprosić za mordowanie Żołnierzy Wyklętych w ubeckich piwnicach.

PRZECZYTAJ: Prokuratura odmawia wszczęcia śledztwa ws. słów rabina: „Skupcie się nad likwidacją Gazy. Integralną częścią celów bojowych jest ludność cywilna”

W tym miejscu warto sobie przypomnieć co o Żydach w polskim rządzie mówił ojciec aktualnego wiceministra praw zagranicznych, którego w książce pt. „Polska w cieniu żydostwa” cytuje Jacek Międlar. „Proszę wskazać inny kraj w Europie, w którym w ostatnim 20-leciu trzech szefów dyplomacji – Meller, Rotfeld i Geremek – było żydowskiego pochodzenia. Jeden ma honorowe obywatelstwo Izraela, a obecny ma żonę Żydówkę” – w 2011 roku powiedział Bartoszewski. Już rozumiecie, dlaczego jego synalek piastuje wysokie stanowisko w resorcie spraw zagranicznych?

Książki dostępne na https://sklep-wprawo.pl
Książki dostępne na https://sklep-wprawo.pl

Obejrzyj wywiad:

Przeczytaj także:

Żydowski kolega Mazurka twierdzi, że mordowanie Palestyńczyków “to nie jest wymordowanie”

K. Baliński: Zastrzelony za antysemityzm

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Bestia mówi

  Z tego widać, że Niemcy w Auschwitz mordowali w bardziej cywilizowany sposób… Teraz nie wiem, kto większym zbrodniarzem?

 2. marek mówi

  Teofil bartoszewski to żyd z obywatelstwem GB i Polski? Czy wyznawca reinkarnacji kabalistycznej sekty chabad-lubawicz? Wielki polski patriota przeciwnik zielonego ładu i komunistycznej UE z logo Spinelli ?

 3. Peter mówi

  Żydofil Bartoszewski jak zwykle w formie

 4. Hammurabi mówi

  A co jest powodem bezczelności i bezkarności nie tylko takich jak ten tu opisany?
  Powodem jest ogólnospołeczny strach. Strach przed represjami, strach przed reakcją otoczenia, strach wywołany zaplanowaną niewiedzą ogółu o tym jak wygląda prawda bez retuszu i koloryzacji, bez dodatków i przeinaczeń.
  Siła plemiennych powiązań wspartych finansami na przestrzeni kilkudziesięciu lat pokazała jak łatwo jest manipulować tłuszczą żądną żarcia i wygód.
  Przecież jeszcze kilkanaście lat a świat święcie uwierzy, że wspaniali i rycerscy Niemcy dawali Żydom schronienie przed żydożerczymi Polakami w obozach koncentracyjnych więc brednie tego tu opisanego, również mają szansę na odpowiednią medialną obróbkę i awans na miejsce prawdy objawionej.

 5. Lekarstwo na raka mówi

  „Skandaliczne” ? A czegóż się spodziewać po obsrańcach z Synagogi Szatana….
  Nienawiść do ludzi wyssali z mlekiem ojca (kłamstwa).
  A kysz, a kysz!
  Lepiej skupmy się na prawdziwych wartościach, szkoda czasu na tę łajzę

 6. gal mówi

  Daleko jabłko od jabłoni nie pada. Co można sądzić o koszernym pomiocie polakożercy. który kiedyś wyzywał Polaków od bydła i dewiantów, a w knesecie siedział i ,,ani be, ani me, ani kukuryku” kiedy współplemieniec mitoman ryvlin atakował Polakę. Co można sądzić o pomocie tzw. profesora, który kiedyś powiedział, że za oupacji bardziej bał się Polaków od Niemców. Tak apropo co ta internacjonalna przybłęda robi w Polace, skoro ma paszport koszernego bastionu w GB. Precz z Polski talmudyczny gadzie!

 7. Krzysztof mówi

  Ja tego sq…syna ślimoka słuchać nie mogę . Ojca szlag nareszcie trafił tylko o wiele za pózno bo bardzo dużo szkód narobił Polakom , to przypałętał się jego pomiot ślimok jeszcze większy , który gwarantuje sobie dochody emerytalne w każdym kraju , a Polskę jak zwykle opluwa i szkodzi . Czas ich deportować na ich śmieci – wszystkich z zakazem wjazdu do Polski !

 8. Monika mówi

  Zdjąć cywilizowanego Tofika z taboreta, bo wstyd na arenie !

 9. Roman mówi

  Błogosławiono Rodzino Umów, oddałaś życie za Żydów.

  Czy warto było?

 10. Dumny Polak mówi

  Smierdzacy piekielnym go..nem, pomiot czegos najbardziej odrazajacego.
  Az mi przykro. ze wciaz jestesmy tutaj wobec tego wszechobecnego ku..stwa, az tacy bezradni!
  Plucie w twarz i kpienie sobie z LUDZKIEJ GODNOSCI! Ale to sa ich ostatnie miesiace/lata!
  POLSKA, JAKA KOCHAMY, WKROTCE WROCI!
  Az zal czasu i naszej duszy, aby sie takim bydlem zajmowac!

 11. Negro mówi

  W to, że armia parchów prowadzi cywilizowaną wojnę, można tak samo uwierzyć jak w to że tate Teofila wyszedł z obozu koncentracyjnego przez bramę z powodu złego stanu zdrowia, a nie przez komin jak większość jego rodaków.

 12. Murem za Polską mówi

  Polacy to cierpliwy naród.

  Do czasu….

  Niech żyd-obrzydliwiec w Polsce i na świecie o tym pamięta.
  Jesteście żydzi bacznie przez nas obserwowani. Każde wasze słowo i każdy wasz ruch.

  A ze wszystkiego zostaniecie osądzeni przez Boga w Trójcy Jedynego.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.