Żydowski kolega Mazurka twierdzi, że mordowanie Palestyńczyków „to nie jest wymordowanie”

Lejb Fogelman i Robert Mazurek
40

Lejb Fogelman. Dla jednych postać kompletnie anonimowa. Dla innych znany warszawski adwokat, kolega braci Kaczyńskich i bohater rozmów zarejestrowanych w restauracji „Sowa i Przyjaciele”, który według doniesień medialnych za rządów Tuska miał rekomendować Mateusza Morawieckiego na ministra skarbu. Dla jeszcze innych to po prostu osiadły w Polsce żydowski lobbysta z Nowego Jorku, o którym w zasadzie niewielu już pamiętało. Do dzisiaj.

Piszę „do dzisiaj”, ponieważ dziś (5.12.2023 r.) mainstream zdmuchnął z niego grubą warstwę kurzu niepamięci. To sprawka Roberta Mazurka, gospodarza „Porannej Rozmowy RMF FM”, który, jak się okazało, po prostu zaprosił do studia swojego kumpla, co na początku rozmowy próbował zakamuflować.
Moim gościem Lejb Fogelman, warszawski adwokat. Amerykanin, Polak, Żyd – Mazurek przedstawił swojego kolegę.
Żyd, Amerykanin, Polak – Fogelman poprawił interlokutora. Zaledwie po 50 sekundach koledzy zwracali się do siebie per „Ty”.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

I zaczął się… dla mnie osobiście jeden z najmroczniejszych wywiadów ostatnich lat, po którym Fogelman nigdy więcej nie powinien mieć wstępu do poważnych mediów w Polsce i całym cywilizowanym świecie.

Mengele w spódnicy

W wywiadzie padła cała masa przerażających tez. Pierwsza z nich dotyczyła Norweżki, która w październiku 2023 roku w trakcie propalestyńskiego wiecu w Warszawie niosła transparent z napisem „Keep the world clean” oraz narysowanym koszem na śmieci z flagą Izraela w środku.
Po pierwsze wystosowałem list otwarty do rektora (…) i do WUM-u [Warszawski Uniwersytet Medyczny – przyp.] i do mojego protestu jeszcze jej nie zawiesił, a ja uważam, że natychmiast powinien ją zawiesić w prawach studenta, ponieważ czy my chcemy, żeby nasze akademie medyczne produkowały doktorów Mengele – wyznał Fogelman nie po raz pierwszy stosując technikę polegającą na sprowadzaniu przeciwników politycznych do statusu niemieckich nazistów. Metoda iście prymitywna, najczęściej stosowana przez tych, którym w rozmowie brak rzeczowych kontrargumentów.
[westchnął kolega Fogelmana] To dość daleko posunięte porównanie – z uśmiechem na ustach wyznał dziennikarz.
Nie, nie dość daleko… Jeżeli się proponuje usunięcie ze świata Żydów, to to jest na większą skalę niż ten niemiecki naukowiec – odpowiedział Żyd, lekceważąc fakt, że Norweżka wyznała w wywiadzie udzielonym w trakcie manifestacji, że nie chce niczyjej eksterminacji, zaś znak na transparencie przedstawia flagę Izraela i stanowi krytykę rządu, a nie całego narodu żydowskiego.

Żydzie przeciwko polityce Izraela
Żydzie przeciwko polityce Izraela
Moralność Kalego

Poza tym, odnoszę wrażenie, że Fogelman mówiąc o rzekomej „propozycji usunięcia ze świata Żydów”, świadomie pomija fakt, że nie wszyscy Żydzi popierają politykę państwa Izrael, zwłaszcza tę zbrodniczą. Wśród nich są ci najbardziej ortodoksyjni, którym żydowskości przecież nie sposób odmówić. Jestem przekonany, że tym żydom Norweżka nawet nie zrzuciłaby z głowy jarmułki. Poza tym wyjątkowo podle brzmią insynuacje o „propozycji usunięcia ze świata Żydów” i podnoszenie larum z tytułu kartonowego transparentu w zestawieniu z próbą usprawiedliwienia zrzucania izraelskich bomb na palestyńskich cywilów.

 Minister obrony Izraela: “Znieśliśmy zasady wojenne. Nie będzie sądów wojskowych”
Minister obrony Izraela: “Znieśliśmy zasady wojenne. Nie będzie sądów wojskowych”

Kontynuując sprawę Norweżki, Fogelman wyznał, że „zło trzeba wypleniać”. Idąc jego tokiem rozumowania odnieść można wrażenie, że żydowski prawnik grozi kobiecie eksterminacją. Bo skoro baner „utrzymajmy świat w czystości” uznany został przez niego za wezwanie do likwidacji Żydów, to jak potraktować słowa o „wyplenianiu” wypowiedziane dla największej radiostacji w Polsce w kontekście protestującej kobiety? Proszę wybaczyć, ale odnoszę wrażenie, że moralność „rebbe” Fogelmana kłóci się z tą, której pryncypia wpisane są w łacińskie standardy.

To nie jest wymordowanie

W dalszej części rozmowy jest jeszcze gorzej. Powołując się na prawo międzynarodowe, Fogelman uznaje, że Izrael ma prawo bombardować budynki cywilne w Strefie Gazy, ponieważ rzekomo stoją one w miejscu podziemnych korytarzy znienawidzonego Hamasu, co sprawia, że budynki cywilne przestają być budynkami cywilnymi. Stwierdził nawet, że należy okazać zrozumienie dla Żydów bombardujących Strefę Gazy, w wyniku czego giną niewinne dzieci, ponieważ w taki sam sposób wyginęły tysiące dzieci holenderskich, włoskich i niemieckich, gdy w okresie II wojny światowej alianci bombardowali pozycje niemieckich nazistów. A co z tymi Palestyńczykami, którzy jednak nie chcieliby zginąć? Fogelman ma dla nich rozwiązanie: niech „spyrzają” do Egiptu.
Oni nie mają dokąd uciec – powiedział Mazurek o Palestyńczykach ze Strefy Gazy.
Mają – rzucił Fogelman
Dokąd?
Do Egiptu, na południe Gazy.
Ale co to znaczy, że mają uciec do Egiptu? Tak jak byśmy mieli wyrzucić Żydów i powiedzieć: możecie sobie… Jakby mnie ktoś z domu wyrzucił i powiedział, że mogę się usunąć na południe, nie byłbym przesadnie szczęśliwy – dopytywał Mazurek (chyba nawet szczerze zbulwersowany stwierdzeniem kolegi).
Ja pamiętam o tym, że nasza cywilizacja kiedyś zgodziła się na to, niestety, żeby zabijać setki tysięcy niemieckich, japońskich, włoskich, holenderskich dzieci, ponieważ ustaliliśmy, że na świecie zapanowało totalne nadrzędne zło, które trzeba wyplenić… jeszcze dodaj bombę atomową.
Ale nikt nie uważa, że to było dobre.
Nieprawda. Nie ma totalnego potępienia tego, ponieważ było zrozumienie… – kontynuował Żyd. Następnie, w celu usprawiedliwienia relatywizmu moralnego, zastosował technikę polegającą na porównywaniu Hamasu do niemieckiego nazizmu oraz stwierdził, że to Hamas należy winić za mordowanie dzieci przez izraelskiego wojska, ponieważ „Hamas chowa się za tymi dziećmi”. Potem wyznał, że Izrael nie ma wyjścia, a zabijanie palestyńskich cywilów to „nie jest wymordowanie” (sygnatura czasowa wywiadu: 14:22 ; „to nie jest wymordowanie, nie jest, przepraszam”). Już za te same słowa Fogelman winien być omijany szerokim łukiem przez wszystkich polityków i dziennikarzy w Polsce.

Palestyńskie dzieci są dla żydowskich żołnierzy żywymi tarczami
W roli głównej żołnierz wojsk izraelskich żywą, palestyńską tarczą. Zdjęcie sprzed 2023 roku.
Żydowski żołnierz wykorzystuje palestyńskie dziecko jak żywą tarczę
W roli głównej żołnierz wojsk izraelskich żywą, palestyńską tarczą. Zdjęcie sprzed 2023 roku.
Ci okropni palestyńscy naziści

Ale Fogelman zdobył się na jeszcze jedno szczere wyznanie. Zaprzeczył, że Izrael okupuje Strefę Gazy.
Nie było ani jednego Żyda od 1925 r. Nieprawda też, że Gaza była blokowana. Izrael nie blokował, tylko sprawdzał, co tam wchodzi. Codziennie z Gazy wchodziło do Izraela paręnaście czy parędziesiąt tysięcy ludzi, żeby zarabiać na życie. Izrael dostarczał wodę i elektryczność – powiedział Żyd. Powiedzieć, że słowa rozmówcy Mazurka to istna bezczelność, to nic nie powiedzieć.

Myli się pan, panie Fogelman. Od 1948 roku Żydzi okupują teren Palestyny: wyrzucają Palestyńczyków z domów, które następnie niszczą; zamykają wypędzonych w największym getcie świata, jakim jest Strefa Gazy;
strzelają do palestyńskich dzieci, a po przeprowadzeniu masakr mówią, że strzelali do „nazistów” – casus z maja 2018 roku: izraelskie wojska przeprowadziły masakrę w Strefie Gazy. 60 osób zamordowano, 3 tysiące
zostało rannych. Wtedy to izraelski minister ds. strategicznych Gilad Erdan porównał protestujących do nazistów i standardowo, żeby wytłumaczyć niewytłumaczalne, zasugerował, że Izrael sięga po takie metody, ponieważ musi wyeliminować krwiożerczy Hamas. Dodam, że w marcu 2019 roku Organizacja Narodów Zjednoczonych zarzuciła Izraelowi ludobójstwo. Ba, już dziś niezależni eksperci ONZ ostrzegają, że tegoroczna ofensywa Izraela w Strefie Gazy „zmierza do ludobójstwa”. Zanim jednak doszło do oficjalnej okupacji, w lipcu 1946 roku żydowska organizacja Irgun podłożyła bombę w hotelu King David w Jerozolimie. W wyniku zamachu śmierć poniosło 91 osób, głównie Palestyńczyków i Brytyjczyków. W kwietniu 1948 roku terroryści z Irgunu przeprowadzili masakrę w arabskiej wsi Dajr Jasin, podczas której wymordowali ponad 200 osób, w tym kobiety i dzieci. Miało to służyć zastraszeniu ludności arabskiej, która po tej masakrze uciekała ze swoich wsi w obawie przed żydowskimi mordercami. Te działania terrorystyczne miały na celu utorowanie ścieżki do rozpoczęcia okupacji Palestyny na szeroką skalę.

„Na zawsze czysta”

Czy zaproszenie Fogelmana przez Mazurka powinno dziwić? Mnie nie dziwi, ale bulwersuje. Zwłaszcza gdy przypomnę sobie peany gwiazdora RMF FM na temat Szewacha Weissa, a zwłaszcza przeprowadzony przez niego wywiad z połowy listopada 2023 roku, kiedy to bezstronny redaktor założył koszulkę klubu piłkarskiego Beitar Jerozolima. Ktoś pomyśli: co w tym nadzwyczajnego, koszulka jak koszulka. A jednak jest pewien problem. Hasło kibiców Beitaru brzmi „na zawsze czysta” [Jerozolima], zaś kibice klubu z Jerozolimy oficjalnie przyznają, że są rasistami. Klub znany jest z przyśpiewki: „To my! Najbardziej rasistowski zespół w kraju!”. W Beitarze grać mogą przede wszystkim zawodnicy z Izraela. Zagraniczni piłkarze zwykle mają żydowskie korzenie. Zakaz wstępu mają Arabowie. Nie wierzę, że Mazurek o tym nie wiedział.

A teraz wyobraźcie sobie, że Robert Mazurek wkłada koszulkę „Czarnego Bloku” Marszu Niepodległości, który kilka lat temu niósł transparent o treści: „Europa będzie biała albo bezludna”. Przypomnę, że transparent zelektryzował opinię publiczną w Polsce i za granicą. W przypadku Mazurka… głucha cisza, redaktor bez przeszkód pracuje dla największej radiostacji w Polsce. Czyżby zatem zdaniem mainstreamu były rasizmy dobre i rasizmy złe?

Aby dowiedzieć się kto naprawdę Tobą rządzi, sprawdź po prostu, kogo nie wolno Ci krytykować – Voltaire.

Cała rozmowa:

Przeczytaj także:

“Książka Jacka Międlara to antidotum na politykę godzącą w honor.” Dr Krzysztof Żabierek recenzuje “Sąsiadów”

Wojna Kulfona z Hałabałą

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Ewa-Maria mówi

  Żydzi czują się paniskami świata. To naród od zawsze pasożytniczy. To co oni robią teraz z Palestyńczykami w Gazie to holokaust w całej okazałości. Powtórka z historii. Co oni od dziesiątek lat robią na terenach palestyńskich, mordują, wysiedlają , burzą i rujnują . Tak nie może być żeby świat milczał, dlatego że są to Żydzi. Bardzo dobrze że odbywają się protesty przeciw temu bestialstwu . W Niemczech mają ich już dość i dlatego najwięcej jest tam ataków na nich. Żadnej ,, lekcji,, nie wyciągnęli z holokaustu jaki zgotował im Hitler.

 2. Wladca mówi

  Nie trzeba bylo draznic Hitlera w 1939 roku.
  Dzisiaj nawet wybitni historycy spierali by sie, gdzie Tak naprawde zyli tzw. Zymianie i Czy Pan Vogielmann w ogole sie urodzil.

 3. Andrzej mówi

  Żydzi, to największe zło. Ucieleśnienie prymitywnych morderców. Dlaczego Hitler po rozpoczęciu Barbarossy nakazał zabijanie oficerów politycznych? Wystarczy przeczytać książkę Nikołaja Nikulina „Sołdat”. Prawie każdy oficer polityczny był żydem. Wielu z tych co strzelało w Katyniu, było żydami. Dlaczego Polacy po wejściu Wermachtu na wschodnie ziemie, łapali żydów? Bo to oni współpracowali z NKWD, bo to oni po 17 września strzelali naszym żołnierzom w plecy, bo to oni witali Armię Czerwoną kwiatami. To żydzi zaproponowali Hitlerowi przez Wielkiego Muftiego Jerozolimy, rozpętanie powstania na tyłach Brytyjczyków gdy Rommel zbliżał się do Egiptu. A to już było po konferencje w Wannsee. To co robią w Palestynie, to ludobójstwo. Inie mają prawa używać określenia Holokaust. Bo ilu żyje jeszcze tych co go przeżyli?

 4. z-k mówi

  To nie lobbysta. To gubernator, Grandziarska. międzynarodówka nawet Josipowi Wissarianowiczowi Stalinowi sprezentowała takiego swojego rukowodziciela a nazywał się Kagan Kaganowicz

 5. bolo mówi

  przeciez to zbiegly z Polski morderca ,ktoremu dlatego ze jest zydem ,wydaje sie ze moze /moga wszystko

 6. Janusz mówi

  wszędzie tam gdzie zbrodnia, rewolucja, wojna, tam gdzie pojawia się jakaś zboczona kultura, sztuka , demoniczna ideologia, tam gdzie mamy jakiegoś wariata z wariackimi pomysłami , tam gdzie wykoślawiana jest wiara, nauka czy medycyna, gdzie na białe mówi czarne to możemy być pewni , że za tym stoją się członkowie narodu wybranego jako baza, zaplecze i wspólny mianownik oraz wsparcie do realizacji tego całego pierwotnego zła..

 7. Agata mówi

  Wszelkie zło tego świata włącznie z dwiema wojnami pochodzi tylko i wyłącznie od Żydów. To Żydzi byli winni wybuchu dwóch wojen a obecnie dążą bardzo mocno do wybuchu trzeciego konfliktu na świecie. Dlatego uważam ze Izrael powinien być dawno zniszczony. Wolna Palestyna !

 8. Ewa-Maria mówi

  Należy pamiętać o UBeckich katowniach w których to Żydzi mordowali naszych bohaterów narodowych. Rotm. Witold Pilecki był ich ofiarą zamordowany w bestialski sposób. Wspomnieć należy również ,, Inkę,, która w podobny sposób zamordowali . I jak tu mieć do nich szacunek ? Z mojej strony żaden.

 9. Demoktoś mówi

  Słyszałem, że planuje się w Polsce zakaz kupowania w ydowskich marketach; Lidl, rossman i w sieci aptek super pharm w proteście przeciw ludobójstwu w Palestynie. Czy tak trzeba? Są to przecież duże inwstycje…

 10. Marian mówi

  Rodacy Polacy–my nie chcemy takich ludzi przyjezdnych –gości zydow– w POLSCE… MY sobie nie zyczymy !! Oni musza opuscic POLSKE!
  Polska jest Nasza Ojczyzna – to nasza MATKA i my zydow zlodziei mordercow nie chcemy w POLSCE.

 11. Hammurabi mówi

  Bojkot?
  Człowieku zrobią promocję i trzoda będzie drzwi wyrywała w pędzie po okazję.

 12. Flex mówi

  O ile dobrze pamiętam stenogramy z „Puchacza”, to L. Fogelman w trakcie spotkania z prezesem PKO BP – Zb. Jagiełło stwierdził: „ten twój przyjaciel z Walczącej (Solidarności) ma być nowy minister skarbu”. Koleś przez którego łapy przechodziło wówczas większość znaczących prywatyzacji, trzymał rękę na pulsie. Ten wywiad wskazuje, że koleś chce o sobie przypomnieć nowej koalicji. Przecież Tuskowcy zapowiadają dużą wyprzedaż majątku państwowego. A do zakamuflowania „prowizji” za korzystne decyzje, przydają się „renomowane” zagraniczne kancelarie! Co do krwawego konfliktu w Gazie Rosja zawsze uruchomiała ataki Hamasu na Izrael by sprowokować odwet ISR i odwrócić uwagę od swoich działań. W kontekście trwającej już drugi rok wojny RU – UA dziwiło mnie nawet, że tak długo był tam spokój. Ale ogromna skala ataku mająca wywołać zmasowany odwet ISR wszystko tłumaczy. Przygotowanie organizacyjne i techniczne przy zachowaniu ścisłej konspiracji wymagało wielu miesięcy przygotowań. Kto stał za tym atakiem może potwierdzać wykonana tydzień )później(14.10) w tureckim hotelu egzekucja (oficjalnie zawał serca), rosyjskiego „dyplomaty” z MSZ. Co Rosja zyskuje na tym konflikcie? Już teraz przesunięcie uwagi amerykańskiej i europejskiej opinii publicznej z UA na Bliski Wschód. Idzie za tym presja na zmniejszenie pomocy wojskowej dla UA. Ale wg mnie najważniejszym celem Rosji jest uznanie, że bez jej politycznego udziału i mediacji powrót do trwałego pokoju w Gazie jest niemożliwy. Zatem każda migawka pokazująca palestyńskie ofiary izraelskiego odwetu przybliża Ławrowa do stołu bliskowschodnich rokowań pokojowych. A za ten udział i wycofanie Hamasu ceną mogą być ustępstwa terytorialne dotyczące Ukrainy. Tak może wyglądać kremlowski scenariusz rozwoju wydarzeń.

 13. Metzitzah b'peh mówi

  Odrażające typy. Odruch wymiotny mam na sam ich widok.

 14. Krzysztof mówi

  Przychodzi żyd do Mazurka , a Mazurek też żyd i co oni nam chcą powiedzieć ? A ten cały fogelman , to tak pier..oli , jak to każdy żyd i jeszcze ma pretensje do całego świata – co wy od nas chcecie ? Ano chcemy , żebyście przestali mordować Palestyńczyków – tego qwa chcemy , wjechaliście tam na łodziach od angoli i ukradliście kraj Palestyńczykom i jeszcze się dziwicie ,że chcą was przegnać ? Was największych terrorystów na świecie ? Żądacie pomocy od USA i całego świata + poparcie, a za co ? Za eksterminacje tego biednego okradzionego i oszukanego przez angoli i was żydów narodu ? Za te mordy zapłacicie kiedyś surową karę i nie będzie zmiłuj się , wiecie dlaczego ? Bo sami na to pracujecie i to bardzo mocno.

 15. Krzysztof mówi

  Do : Ewa – Maria – popieram Cię i też życzyłbym sobie , abyśmy mogli pozbyć się tego ścierwa , ale wpierw surowo ukarać za to co zrobili polskim patriotom !

 16. Zergu mówi

  Ale ironia losu. Ta wykreowana lewica do zniszczenia chrześcijaństwa zaczyna gryźć mocodawców. Ale nasi starsi bracia w wierze zapedzili w kozi róg. I co ? Teraz będą zwalczać lewice ? tę fauszywa lewice ? hehe Bedą chcieli zatrzymąć coraz wiekszą i samonapędzajacą sie kule sniegową ? Macie nasi kochani bracia starsi bracia w wierze to co sobie naważyliscie. Teraz to wypijecie do dna.

 17. Marian mówi

  Do; Krzysztof -Brawo za Twoj wpis!
  Czesc i Chwala sp. Prezydentowi PL Władysław Gomółka!!

 18. Shadow mówi

  No jakaś usłużna szmata, albo psi syn zlikwidował mój wpis. Nienawidzę żydowskich psów, tak samo jak upaińskich, bo i od jednych i od drugich kurew, doznajemy podobnych prześladowań i niedogodności u siebie na własnej posesji, z racji przymusowego kontaktu, a szczególnie z racji ich poczynań i zachowań. Niech ich piekło pochłonie.

 19. Ewa-Maria mówi

  Hammurabi wiedz że ja bojkotuję wszystko co żydowskie. W internecie jest spis wszystkiego co do nich należy a jest tego sporo.

 20. anonim mówi

  Wstętne talmudyczne ścierwo. Narcystyczna szowinistyczna gnida. Ale spokojnie, pycha kroczy przed upadkiem! Gdy ta machina społeczna ruszy to zobaczą syjonistyczne szczury, jak zaczną uciekać w każdą norę. Wtedy będzie ból i zgrzytanie zębów i aj waj…

 21. Marcin mówi

  Zabić Żyda- niedobra być. Zabić Palestyńskie kobiety i dzieci, tak, to już dobra być.

 22. Krzysztof mówi

  DO : MARIAN – małe sprostowanie W. Gomułka był I-szym sekretarzem PZPR od 21 pazdziernika 1956 roku do 20 grudnia 1970 ( NIE PREZYDENTEM ) , kiedy to został odsunięty od władzy . Zawiódł wiele środowisk i musiał ustąpić , ale chwała mu za to ,że chciał wyczyścić Polskę z żydów w czym pomagał mu wydatnie gen W. Jaruzelski. Jak widać wielu jeszcze pozostało – nie udało się ich wy….lić z naszego kraju i to jest wielki problem .

 23. Bronka mówi

  Do: Krzysztof
  Mała uwaga,
  ale jego żona, za to była Żydówką,
  jego syn jest też Żydem (matriarchalna linia),
  a za to „wyczyszczanie” (teatr dla durnych gojów- kto mógł w tych czasach dostać paszport i opuścić PRL?) dostał list z podziękowaniami od Goldy M., za nowy zastrzyk świeżej krwi dla rozbudowy Izreala. ☹️
  I czego jeszcze nie rozumiesz…? 😉

  Tak, jestem agentką żydo – komuny. 🤡🤡🤡

 24. Ewa-Maria mówi

  Do Krzysztof ja również bardzo jestem za tym. Jednak pozostają oni bezkarni i tak zapewnie pozostanie.

 25. Marian mówi

  Juz Stanislaw Staszic w książce pt. Przestrogi dla Polski, ostrzegał Polaków przed zydami!

 26. Kwal mówi

  Żydzi nie są żadnym narodem, to jest społeczność plemienna, której jedynym czynnikiem wiążącym jest lichwa i zbrodnia, a więc chodzi o społeczność lichwiarzy i zbrodniarzy. Żydzi to genetycznie szubrawcy, złodzieje i pasożyty. Henry Ford słynny producent samochodów powiedział, że żydowskim talentem jest życie z ludzi, nie z ziemi, ani z produkcji, ale z ludzi. Niech inni uprawiają ziemię, żyd, jeśli będzie w stanie, będzie ciągnął zyski z rolnika. Niech inni zajmują się handlem i przemysłem; żyd będzie eksploatował owoce ich pracy. To jego szczególny talent. Żydzi to naród wymyślony – jak pisze Shlomo Sand. To plemię najpodlejsze z podłych, bez etyki i z podwójną moralnością, plemię bezwzględne i pozbawione skrupułów, szczerze wierzące, że są stworzeni do władzy nad światem. Naród żydowski jako taki nigdy nie istniał, tylko został wymyślony przez ciemnych rabinów, którzy ubzdurali sobie, że Bóg ich wybrał do naprawy i przewodzenia światu. Kłamstwo to, jako talmudyczna bzdura powtarzane jest na całym świecie aż po dzień dzisiejszy. Żydzi to plemię wiecznych tułaczy, oszustów i złodziei. To plemię mącicieli, intrygantów i zdrajców…a jak potrzeba to i morderców !

 27. Zofia mówi

  To, że ten pan mówi trochę po polsku to nie świadczy, że jest Polakiem

 28. Zofia mówi

  Co on mówi, że zginęło 20 mln Niemców i potomkowie ich mogą się mścić?????? Na kim mają się mścić. Jakie przykłady podaje, zeby bronić barbarzyńskie czyny w Gazie. Rosja Polsce nie zagraża!!!!!!!!

 29. Krzysztof mówi

  Do : Bronka – to co tu robisz żydówo wyp….aj do oSSraela skupiłem się na jednej osobie i na faktach , a nie na rodzinie , (czosnkowej ) to , że miał śmierdząca żydówę , to nie znaczy , że był sam żydem – pało , czy też był , przez ten mezalinas lepszy . Wynoście się z POLski złodzieje i oszuści – ty zapoczątkuj ten proces . Szukasz zwady i pewnie sepleniąc polecisz do prokuratury – mendo .

 30. Bronka mówi

  Do Krzysztof,
  nie dość, że ograniczony, to jeszcze „wysoka” kultura katolicka. 🤡🤡🤡
  Typowy głupi goj. 🤡🤡🤡

 31. Bronka mówi

  Do Krzysztof
  P. S.
  Żydówki nie są śmierdzącez, bo chodzą co tydzieńdo do mykwy. 🤡🤡🤡
  To wasze kurwy katolickie mają sklejone cuchnące wywłoki.
  Do prokuratury nie muszę chodzić, ten portalik jest po to, żeby was, durne katolickie bydło, lepiej mogło ABW wyłapać.
  🤡 🤡 🤡

 32. Dumny Polak mówi

  Jacku!
  Ja bym juz nie dal rady, drugi raz te parszywe bluznierstwa, z tej ” rozmowy”, musiec wysluchiwac, tak gardze tym przedstawicielem zwyrodnialej rasy, najgorszego szmatlastwa, jakie kiedykolwiek zylo na ziemi, ale w jednym musze mu przyznac racje: , Fogelman wyznał, że „zło trzeba wypleniać”.

  Obojetnie, w jakim kontekscie wyszlo mu z jego plugawej mordy, trzeba przyznac, ze ma absolutnie racje.
  To juz jego problem, ze nie chce przyznac, ze to jego parszywy, przez samego diabla kierowany narod, byl jest i pozostal, JEDYNYM ZRODLEM ZLA NA CALYM SWIECIE!

  FAKTYCZNIE, ZLO TRZEBA WYPLENIAC!

  Tak, jak oni twierdzili, ze jakoby mieli w sobie najmocniejsza wiare, a w bestialski sposob zamordowali swojego Boga, do ktorego sie az tak, caly czas, jakoby modlili!

  Zwykle kurewskie, zmijowe plemie, z piekla rodem!

  To wylacznie z ich powodow, ten swiat, dla nas wszystkich, pozostaje wciaz, nie do wytrzymania!

  Arogancja i pogarda jest w oczach Boga, najciezszym grzechem, uniemozliwiajacym pozostanie Czlowiekiem.

  Kochani, to wszystko juz zmierza ku koncowi!

  Oni wlasnie, ktorzy uwazaja sie za az tak inteligentnych, ” zapomnieli”, ze przeciez ten swiat zostal stworzony wprawdzie przez Kogos o nieskonczonej milosci, ale jednak, jednoczesnie super-sprawiedliwego, Boga.

  Rozmiar ich barbarzynstwa i wszelkiego grzechu jest nie do ogarniecie i nie do wybaczenia, tym bardziej, ze oni nie maja najmniejszego zamiaru przyznac, ze tez i ich obawiazuja te same regoly wspolzycia, na tym swiecie!
  Oni tak samo jak my, zostana, skonfrontowani z Kims, kto zna kazde ich klamstwo, oszustwo, krzywoprzysiestwo, zdrade, masowe morderstwo, masowe wypedzanie, niszczenie domow, bestialskie wykorzystanie malutkich dzieci, handel ludzkimi organami i wszystkie znane i jeszcze nieznane, mozliwe, perwersje.
  Wszystkie ukryte sprawy stana sie wtedy wszystkim wiadome, a wtedy pragne zdobyc miejsce w pierwszym rzedzie w tym spektaklu, bo, przez cale moje zycie, przede wszystkim z ich powodu, musialem, tak, jak my wszyscy, cierpiec!

  Im sie naprawde wciaz jeszcze wydaje, ze sie z tym calym bagazem bydle,ctwa, znowi wymigaja!?
  A moze beda sie znowu skladac po 1000 dolcow na to, zeby Pana Boga przekupic, i ich znowu ulaskawil!?

  Nie zdziwilbym sie, znajac ich przewrotnosc i bezczelnosc, jesli sobie tak faktycznie roja!

  Kochani, wyobrazacie sobie swiat, wreszcie wolny od tej stonki zwyrodnialcow i wszyscy myslmy o tym bardzo silnie, az sie to wreszcie faktycznie zrealizuje!
  A propos, bronka, nic ci to nie pomoze, jesli nawet nie bedziesz wychodzila z twojej obszczanej zydowskiej mykwy!
  Pozostaniesz na zawsze BRUDNA i wstretnie SMIERDZACA, twoja, bestialska, , kurewska, chazarska, dusza, o ile cos takiego w waszym przekletym niewyobrazalnym grzechem, ciele, w ogole istnieje!
  Spierda..c wszyscy z powrotem do piekla, i tylko tam, ludzka, a przede wszystkim BOSKA sprawiedliwosc jest was w stanie jeszcze zniesc!
  UWIERZCIE MI, RODACY; O NIC INNEGO JUZ SIE OD LAT NIE MODLE, TYLKO O TO!

  A twoje badziewianskie komantarze tutaj, mozesz sobie na przyszlosc, na prawde darowac!
  Jestes tu spostrzegana jako najbardziej z mozliwie smierdzacych przykladow GOWNA SKUNKSA!

 33. Maria mówi

  Nie podobają mi sie antysemickie komentarze. Wielu Żydów protestuje przeciw polityce Izraela. Nazywają to syjonizmem. Można obejrzeć komentarze na YouTube w których Żydzi mieszkający poza Izraelem ostro wypowiadaja sie przeciw temu co sie dzieje w Gazie.

 34. Dumny Polak mówi

  Maria, ich dziwny pech polega na tym, ze zyjac wsrod innych cywilizacji, udaja, ze ich to bardzo obchodzi, bo sraja wpory, aby nie zostac przerobionych na kebab przez zagniewanych Arabow i baja sie wychodzic z domu!
  Jakos przez te 70 lat bestialstwa w Palestynie, jakos nic z tej ” dzielnej akcji dobrych zydow”, nigdy nic nie wyniklo!
  Sam Pan Bog zajmie sie ukaraniem tej niewyobrazalnej nikczemnosci.

  Kiedy wreszcie sie tego nauczysz, ze Semitami sa Palestynczycy i nikt normalny nie moze byc przeciwko tym dzielnym ludziom.
  Dlatego nie pieprz wiecej o tym debilnym pojeciu, bo jest to jest to znowu jedno jedyne demoniczne szalbierstwo!
  Swiat nie da sie wiecej przez te kanalie terroryzowac!
  Wnet juz was tu wszystkich nie bedzie, nabawiliscie sie juz az nadto w to wasze perwersyjne bestialstwo!
  Juz nie bedziecie smierdziec czosnkiem, tylko SMOLA i to gdzies daleko stad w podziemnych odchlaniach !

 35. Iwa mówi

  Zbiera na wymioty jak nie na to patrzy.

 36. Iwa mówi

  Oglądałam Netanyahu wypowiedz w Wigilie. Każde zdanie było kłamstwem i rasizmem wobec Palestyńczykom, wręcz nieludzkie .

 37. Wołyń 1943 mówi

  Kochani!
  A teraz…. wyobraźmy sobie, że w Polsce nie ma ani jednego pa$o-7ydka… (i Bronki)
  Ech….marzenia…
  Gdyby tak ktoś w końcu zrobił porządek z tymi bękartami z synagogi $zatana…
  Czekamy na działania Iskry 😊

 38. Wołyń 1943 mówi

  Acha…i jeszcze jedno! Życzę sobie aby Krzyż wrócił na Żwirowisko. I Siostry zakonne też. I g..no mnie to obchodzi, czy jakiemuś parchatemu to się podoba, czy też nie!
  To jest ten Moment aby pokazać światu że w Polsce rządzą Polacy, a nie 7ydovscy obsrańcy

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.