Odlot syna Bartoszewskiego: premier Morawiecki powinien przeprosić za Marzec’68 [WIDEO]

Władysław Teofil Bartoszewski/ fot. twitter
9

Gdy wydaje się, że salonowe „elyty” niczym już nikogo nie zaskoczą, do RMF FM przychodzi Władysław T. Bartoszewski, syn Władysława, i ogłasza, że premier Morawiecki powinien przeprosić za Marzec’68. Dlaczego? „Z prawnego punktu widzenia ten rząd jest kontynuacją poprzednich rządów – również komunistycznych. (…) W związku z tym powinniśmy powiedzieć, że jest nam bardzo przykro i przepraszamy w naszym imieniu, że takie rzeczy miały miejsce (…) Ja nie widzę powodu, żeby premier nie mógł powiedzieć: „Bardzo nam przykro, że tak się stało”.”

Według tej logiki premier Morawiecki powinien przeprosić za mordowanie Żołnierzy Wyklętych w ubeckich piwnicach. A może premier Morawiecki powinien przeprosić swojego ojca za aresztowanie, a siebie samego za wywiezienie do lasu i grożenie śmiercią?

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jest w tej rozmowie jeszcze jeden smaczek. Władysław T. Bartoszewski, który jest historykiem, antropologiem i dyrektorem Studiów Polsko-Żydowskich w Oksfordzie przyznał, że Holokaust jest „świecką religią Izraela”: „Trzeba zwrócić uwagę na jedną sprawę: jeżeli Holokaust jest świecką religią Izraela, jeżeli Izrael powstał dlatego że była zagłada… Gdyby nie było zagłady to w ’47 roku Narody Zjednoczone nie głosowałyby za ustanowieniem państwa Izrael. Jeżeli się zaczyna majstrować przy tym najświętszym temacie dla Izraelczyków, to musimy się spodziewać, że będą tego jakieś konsekwencje”.

Czy Jonny Daniels zarzuci Władysławowi T. Bartoszewskiemu antysemityzm, tak jak to zrobił w przypadku posła Misiło, gdy ten powiedział o religii Holokaustu?

Źródło: rmf24.pl

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Franio mówi

  Różnica jest taka, kto to mówi. Z sympatią do posla, ale nie ma co porównywać profesora Oxfordu do magistra. Poza tym prof. Bartoszewski jest Żydem!

 2. Ayax mówi

  Bartoszewski przeproś za ukrzyżowanie Jezusa Chrystusa!

 3. michu mówi

  Żaden odlot. Zwykła biznesowa kontynuacja. Pełen pragmatyzm i liczenie na kolejne srebrniki.

 4. Krzystek mówi

  Ten palant i głupek w jednym powinien przeprosić za to ,co powiedział i za ojca oszusta i idiotę , który bezprawnie używa tytułu profesora. Mośki śmierdzące.

  1. Loser mówi

   He, he, he… Jakbym słyszał swojego ś.p. ojca. Identycznie nie cierpiał „cichociemnego”, idealnie potrafił go naśladować w mowie. Każdy chyba pamięta jak się pluł Żyd osrany, opowiadając swoje „przygody” i chwaląc się orderami.

 5. Krystek mówi

  Czy ten stary cap z L-4 wystrugał tego głupka ? Niemożliwe ,żeby go zrobił – częściej używał łajdackiego i jadowitego jęzora przeciw Polakom niż chooja.

 6. Darek mówi

  Z przykrością ,ale tej ciągłości nie przerwaliśmy w 1989 roku . Od 1 września 1939 do 1945 była okupacja natomiast po 1945 roku komuniści dołożyli starań by wraz z Sowietami uznać Polskę Ludowa na świecie jako kontynuacje II Rzeczypospolitej . W konsekwencji dzis nie można rozliczyć oprawców i sędziów z aparatu MBP bo działali jako urzędnicy państwa z mocy racji stanu .

 7. Jan mówi

  Dla żyda jest równoważne że ten kto przeprasza ten powinien żydom zapłacić odszkodowanie nawet jeśli w autobusie nadepnął żydowi na odcisk.

 8. D. mówi

  dlaczego kolejne pokolenie bartoszewskiego pseudo profesora bez matury, bartoszewskiego szwagra SS-manna, bartoszewskiego, który pod okupacją niemiecką, kiedy niemcy mordowali Polaków to on się doskonale i bezpiecznie – jak sam bredził – czuł na ulicach Warszawy!! na ul Warszawy i wszystkich miast i wsi w Polsce gdzie niemcy nieustannie organizowali łapanki na Polaków i wywóz ich do niemiec na roboty lub do obozów śmiercin bartoszewscy czuli się bezpiecznie!!! rodzina bartoszewskiego, który Polaków nazywał bydłem a od tego jego stwierdzenia „bydło” nazwano go Bydłoszewskim, a więc dlaczego rodzina takiego kłamcy, intelektualnego oszusta, jest nieustannie przez nas Polaków UTRZYMYWANA!!! dlaczego ta polakozercza familia nie zamknie się raz na zawsze i NIE milczy a tylko wiecznie obraża Polaków!! dlaczego ta rodzina NIGDY NIC DLA POLSKI dobrego NIE zrobiła a pasożytuje na Polsce od pokoleń i jeszcze jako zydzi każą się Polakom, !!!! Polskiemu Premierowi przepraszać!!! A ZA CO???? To wy jeden z drugim i trzecim moczarowskie zydokomunistyczne polakozercze cwaniaczki jestescie przyczyną niszczenia Polski i Polaków!! Dla nas Polaków wojna NIE skonczyła się w 1945 jak w całym świecie, tylko kilkadziesiąt lat później i nasi ojcowie, dziadkowie, bracia byli regularnie wyłapywani przez komunistycznych ssynów i bici katowani w więzieniach NKWD-UB, którymi Polskę usiali gęsto komunistyczni bandyci!! Komunistyczni bandyci a szczególniwe ich komanda – NIE mówili po polsku panie pseudo historyku /załgujący PRAWDĘ!!/ a w języku panu bliskim!!! bartoszewskiego siostrzeniec bodajze czy bratanek, grzeje stołek w muzeum Auschwitz i DZIAŁA TAM WYŁĄCZNIE NA SZKODĘ POLSKI, UBLIŻA POLSKIEJ RACJI STANU, ZAKŁAMUJE HISTORIĘ, KŁAMIĄ TAM PRZEWODNICY NA JEGO POLECENIE, OPROWADZAJĄCY WYCIECZKI ANGLOJĘZYCZNE TUDZIEZ NIEMIECKOJĘZYCZNE!!! Taka famuła bartoszewskich Premierowi Polski każe przepraszać zydów!!! ZA CO?!???TO NIE POLACY ALE POLAKÓW JUZ DAWNO I PRZEZ WSZYSTKIE LATA W I N N I POWINNI PRZEPRASZAC!! W ROCZNICĘ ZAKATOWANIA ROTM. PILECKIEGO CZY W ROCZNICĘ ZAKATOWANIA TEGO DZIECKA – DANUSI SIEDZIKÓWNY I W ROCZNICE ZAMORDOWANIA SETEK TYSIĘCY POLAKÓW PRZEZ KOMUNISTYCZNYCH ZBIRÓW!! DOŚĆ!!!! PAN PREMIER MORAWIECKI TO NIE JEST JAKIŚ STOLZMANN, KTÓRY KIWAŁ SIĘ W JEDWABNEM I BIŁ SIE W POLSKIE ZAMIAST W NIEMIECKIE PIERSI NAD MIEJSCEM ZAMORDOWANIA PRZEZ SS-MANNA SCHAPPERA I JEGO NIEMIECKĄ BANDĘ OKOŁO 300 ZYDÓW Z JEDWABNEGO!!! PAN PREMIER MORAWIECKI I MY POLACY JESTESMY OFIARAMI KOMUNISTYCZNYCH ZBRODNIARZY A NIE ICH KOLABORANTAMI! POLACY NIE BYLI W GREMIACH RZĄDZĄCYCH KOMUNISTYCZNYM DESANTEM KTÓRY NAPADŁ NA ZAMORDOWANĄ PRZEZ NIEMCÓW POLSKĘ!!!! KOMUNISCI TO nie SĄ I nigdy NIE BYLI POLACY!!!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.