Homo-studniówka w Warszawie! Polacy nie kryją oburzenia! [WIDEO]

Polonez pedałów w warszawskim liceum / Fot. YouTube
19

Studniówka to szczególny moment w życiu każdego licealisty. Około 100 dni przed egzaminem dojrzałości, nastolatkowie biorą udział w pierwszej tak poważnej imprezie w swoim życiu. Każdą studniówkę otwiera taniec Poloneza, w którym dobrani w pary chłopcy i dziewczęta, na oczach swoich rodziców oraz nauczycieli, dają popis pięknego, grupowego tańca.

Inaczej było w I Społecznym Liceum Ogólnokształcącym Bednarska w Warszawie. Tam młodzież została zmuszona do zatańczenia Poloneza w parach homoseksualnych. W organizację balu zaangażowane zostało stowarzyszenie promujące pedalstwo (sic!): Miłość Nie Wyklucza. To organizacja pozarządowa promująca wśród młodzieży postawy homoseksualne oraz domagająca się legalizacji „małżeństw” dla pedałów. Sponsorem imprezy został producent lodów Ben&Jerry’s.

Zanim uczniowie liceum zgodzili się na taki taniec, wcześniej zostali sowicie zindoktrynowani przez swoich pedagogów oraz wspomnianą organizację. Przez kilka miesięcy młodzieży wciskano kit o dobrodziejstwie płynącym z akceptacji postaw homoseksualnych oraz z ust uczniów wyciskano łzy twierdząc, iż „ponad połowa homo-nastolatkowów w Polsce ma myśli samobójcze”. I tak, po solidnym praniu mózgów, młodzież zgodziła się, by zatańczyć tzw. „Poloneza Równości” i skompromitować się na oczach całej Polski. Proponuje żeby pięknie złapali się za penisy lepiej się będzie prowadzić. Należy tych młodych ludzi umieścić w ośrodku dla chorych ? Jaki polonez równości? Równość dotyczy wszystkich, a tu jest wyłącznie promowanie homoseksualizmu. Jakby były pary mieszane, to można o tym mówić. Ktoś tym młodym ludziom zrobił przed maturą sieczkę w głowie. To pierwsze z brzegu komentarze, które pojawiły się pod artykułem Wirtualnej Polski nt. „Poloneza Równości”.

Polacy nie kryją oburzenia w związku z wykluczaniem normalności i natarczywą promocją homoseksualizmu w polskim liceum, w co zaangażowane są takie lewicowe organizacje jak Miłość Nie Wyklucza. Czy doczekamy się właściwej reakcji minister edukacji narodowej Anny Zalewskiej?

Zbiórka na wsparcie dla Jacka Międlara i portal wPrawo.pl

Jeszcze kilka lat temu, za samo wysunięcie takiego pomysłu, uczniowie spuściliby niemałe manto pomysłodawcy homopropagandy na studniówce. A dziś? Lewacka indoktrynacja, połączona z przekupieniem młodych licealistów (sponsorem balu był współpracujący z lewactwem producent lodów Ben&Jerry’s) odnosi takie skutki, jak widać na poniższym nagraniu. Nastolatkowie dobrani w homo-pary bawią się w najlepsze.

Niestety, w walce z homopropagandą nie pomaga także hierarchia Kościoła katolickiego:

Kolejny coming out! Na kazaniu wyznał, że jest gejem. Dostał gratulacje od biskupa i owacje na stojąco

Kup książki

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. piotr p mówi

  Równość jest kłamstwem bo żyjemy w świecie fraktalnym. Polonez równości jest zatem Polonezem kłamstwa. To jest profanacja polskich tradycji narodowych i trzeba mieć nieżle zryty czerep aby coś takiego organizować i w czymś takim uczestniczyć.

  1. sten mówi

   Równość wobec czasu i płomienia , fraktale ? akurat … Równość została dana przez Boga każdemu powtarzam KAŻDEMU ! Niestety wielu ma inne zdanie i dopiero musiał Samuel Colt dać narzędzie do jej egzekwowania .

  1. sten mówi

   Po oglądnięciu fillmiku- strasznie staroświecka tam młódź , ja to bym przyprowadził sobie do pary koze.. i zatańczył ,,geyoneza,,

   Wygląda na to że ta charakterna młodzież urządzi nam świat oj urządzi , zło wypełza ze wszystkich stron.
   Uciekajcie , uciekajcie bracia z Sodomy !

 2. Damian mówi

  Ja tam widzę pod filmikiem same „ohy i ahy” – chyba reszta zostaje usunieta. Nie zdawałem sobie sprawy ze młodzież jest tak „wychowana”… A najlepszy komentarz mówi o tym że celem życia nie jest prokreacja…

 3. Robert mówi

  Przepraszam,czy komitet rodzicielski też w tym zestawieniu?Pewnie wszyscy wejdą…na prawo i medycynę,,dlatego rodziców nie winię,elyta o normę nie Pyta

 4. Jakub mówi

  Chorych umysłowo trzeba leczyć…Homoseksualizm to choroba.

 5. Robert mówi

  Polonez zwany tra…pezem ,w takim kształcie są teraz samochody i ukłony w kierunku drążka kierowniczego.Celem żydziałalności nie jest prokreacja,tylko ograniczenie,redukcja Go..ści.Dla każdego goja,z okazji Walentego,układu tradycyjnego,zdrowych myśli,tylko swoich,nie indukowanych przez kierowników cwanych,trans….parentnych

 6. julie mówi

  Po prostu zaczela sie jawna profanacja Polski i Polakow…. Do czasu , tak Nam Dopomoz Bog …

  1. Ada I. mówi

   Oprócz naporu organizacji w kwestii osiągnięcia „sukcesów” zasadniczych tych kreatorów tworzy się nowy zawód – deprawator seksualny. Przy dobrych profitach wraz z nowoczesnymi rodzicami. Parami.
   Wypada tu odpowiedzieć sobie, z czyich funduszy zasilają się
   organizacje pozarządowe?!!
   Kto je ponadto wspiera z mocą równą sile ekspansji tych org. poza-rządowych.

   1. Ada I. mówi

    Spośród możliwości pozyskiwania funduszy przez te organizacje na uwagę zasługuje ów 1% podatku dochodowego od osób fizycznych. Działa on dwutorowo:
    1. podatnik wskazuje sam przeznaczenie swojego procentu na określoną organizację;
    2. podatnik nie wskazuje celu przekazania i jego procent wędruje do puli ogólnej. Wówczas o jego przydzieleniu decyduje rząd i sejm.
    To tak bardzo ogólnie (jest trochę tych przepisów).

 7. Robert mówi

  Biedni ci chłopcy,bracia syjamscy,studia na medycynie nic nie pomogą i już,kiedy bracia syjonu trzymają ich pod stopą,pachnącą new balacne shoes

 8. Robert mówi

  Z reklam wynika,że niemieckie T-Mobile nadal trzyma się Chińczyka,Huawei.Tak trzymać,się zabójczego 5G,dołem USej…

 9. jarek mówi

  A ja się pytam gdzie rodzice?? Czyżby byli zajęci bieganiem po promocjach w marketach i cotygodniowym studiowaniu współczesnego modlitewnika – gazetki promocyjnej że nie mają czasu interesować się soimi dziećmi?? Jakby się postawili to jakakolwiek pedalska indoktrynacja w tej szkole nie miałaby miejsca i niebyłoby takiego obciachu. A tak pozwolili swoją bezczynnością doprowadzili do ośmieszenia, poniżenia swojej latorośli oraz zepsucia tego szczególnego dnia dla każdego młodego człowieka

  1. Mirka mówi

   Rodzice tych maturzystów chodzą w ,,paradach równości” ,,czarnych marszach” ,,protestach” przeciw wszystkiemu no to jakie mają być ich dzieci.Przecież normalny chłopak ganiający za ,,dziewczynami” nie brałby udziału w takiej szopce.To samo dotyczy się dziewczyn.Nikt tym dzieciakom nie mówi , że taka sama nietolerancja dotyczy nas wszystkich bo np.jesteśmy za grubi, za brzydcy, za biedni a to ktoś garbaty , głupi itd.Zostali zmuszeni ????? Hahaha co nie mają swojego rozumu.Rośnie nam drugie pokolenie bezmózgowców.Pierwsze pokolenie to ich rodzice.

 10. tomsy mówi

  brawa dla szkoły za odwagę ! wreszcie ktoś eksperymentuje, zamiast tylko polegać na apatycznej sile tradycji !

 11. Ink mówi

  Czubki ,chora mlodzierz i nauczyciele

 12. klioes vel pislamista mówi

  Polonez Równości

  „Brawo kadra i brawo uczniowie.” –
  Ksiądz Lemański pisze zachwycony
  Na Fecebooku – „Właśnie w takiej głowie,
  W takim sercu jest nasz kraj rodzony;
  Przyszłość rodzi się; nadzieję budzi
  W głowach, w sercach takich młodych ludzi!

  Tylko czy to jest jedna jaskółka,
  Czy to znak jest nowego myślenia?”
  Nie dotknąłem Lemańskiego czółka…
  Lecz gorączka niczego nie zmienia:
  W polonezie zawsze chodzą w parze
  On i ona… INNYCH Bóg ukarze!

  Nie równością, lecz obrazą Boga,
  Jest lewacka ta inicjatywa,
  Aby w parach poszli z nogą noga
  Jednopłciowcy… „Księdza”, co wys.rywa
  Na Pejsbuku pochwałę Sodomy
  Czeka w piekle koniec mu wiadomy.

 13. mamaStarsza mówi

  Równość to nienormalność. Jeden jest wysoki i szczupły, drugi gruby i niski, jeden z umysłem matematycznym, drugi głupi jak but, jeden młody i piękny, drugi stary i brzydki, jeden biedny, drugi opływa w dostatki. Równość?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.