Hanna Gronkiewicz-Waltz pozwała Stowarzyszenie Marsz Niepodległości. Zobaczcie, czego żąda!

Marsz Niepodległości/ fot. marszniepodleglosci.pl
2

Nękanie organizatorów Marszu Niepodległości nie ustaje. Tym razem odbywa się to poprzez pozew do sądu. Za co? Sprawę relacjonuje Krzysztof Bosak na twitterze.

„Być może kogoś z mediów zainteresuje: dziś o 13:30 w Sądzie Okręgowym Warszawa-Praga w II wydziale cywilnym przy Solidarności 127, s. 252a, kolejna rozprawa miasto vs. @StowMarszN. Na dziś jestem wezwany jako świadek. Chodzi o absurdalny pozew HGW o zapłatę kosztów sprzątania”

Postaw mi kawę na buycoffee.to

„Chodzi o Marsz Niepodległości sprzed co najmniej 4 lat. To może dać Wam wyobrażenie o tempie pracy sądów. Swoją drogą jak świadkowie mają coś pamiętać po kilku latach, szczególnie jeśli chodzi o zwykłe rzeczy, a nie jakieś zbrodnie zostawiające trwały ślad w pamięci? No absurd”

„Aż zadzwoniłem do adwokata żeby się upewnić: sprawa dotyczy Marszu Niepodległości z 2013 roku, a więc 5 lat minęło a podatnik płaci za pracę urzędników w sądach, urzędników miasta, prawników w sądzie, prawników miasta, a my płacimy swoim czasem. I tak to się kręci. Na Wasz koszt!”

„Miasto chce 124 tys., bez żadnej podst. prawnej, m.in. za odbudowę „Tęczy” która nawet nie była na trasie Marszu Niepodległości. HGW w 2013 roku chciała w mediach zagrać szeryfa więc powiedziała że obciąży kosztami @StowMarszN. Efekt? Od 5 lat za to płacicie”

„Miasto reprezentuje dwóch radców prawnych”

„Po 25 min. sąd bezterminowo odroczył rozprawę z powodu wątpliwości co do tego czy w innym sądzie (KRS) jestem we władzach @StowMarszN czy nie. Sąd także oddalił wszystkie wnioski dowodowe radców prawnych miasta ponieważ zostały one zgłoszone dopiero w marcu (5 lat po sprawie)”

„Dodatkowa informacja na marginesie: podobno radcy prawni pracujący dla miasta zarabiają lepiej niż wiceministrowie w rządzie naszego kraju”.

Krzysztof Bosak zapowiedział też, że wróci do tematu, gdy będzie wyznaczony kolejny termin rozprawy.

Źródło: twitter

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. maro mówi

    Ta obrzydliwa oszustka żydowska w normalnym państwie już dawno by gniła w więzieniu a u nas prawo i sądy gorsze niż na Białorusi

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.