Grzegorz Braun odwieszony w prawach członka Konfederacji. Jest członkiem Rady Liderów

Grzegorz Braun i Sławomir Mentzen / Fot. Facebook
20

Posłowi Grzegorzowi Braunowi przywrócono wszelkie prawa członkowskie w Konfederacji. Parlamentarzysta ma zielone światło na przemawianie z mównicy sejmowej i jest jednym z członków Rady Liderów Konfederacji.

Braun został zawieszony prawach członkowskich Konfederacji po grudniowych wydarzeniach związanych ze zgaszeniem żydowskiego świecznika z użyciem gaśnicy proszkowej.
Na posiedzeniu klubu Konfederacji złożyłem wniosek o ukaranie Grzegorza Brauna zawieszeniem w prawach członka klubu oraz zakazem wystąpień z mównicy Sejmie. Klub wnioskowane kary nałożył. O tym, kto będzie członkiem naszego klubu będzie decydował wyłącznie klub Konfederacji. Nie damy się w tej sprawie nikomu szantażować, nawet jeżeli stawką jest miejsce w prezydium Sejmu dla Krzysztofa Bosaka — na X pisał wówczas Sławomir Mentzen, jeden z liderów Konfederacji. O sprawie pisaliśmy TUTAJ.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Teraz w sprawie odwieszenia Brauna w prawach członkowskich, na antenie Radia Plus poinformował Przemysław Wipler.
Został odwieszony, jest jednym z członków Rady Liderów Konfederacji. Koniec rozmowy – powiedział. – Dla mnie jasne i oczywiste jest, że o takich sprawach dyskutują liderzy Konfederacji i był w tym kontekście ostatnio wysłuchiwany Sławomir Mentzen. Jasno i klarownie powiedział, że jest to trudny związek partnerski.

Bardzo wartościowa książka o ukraińskim ludobójstwie na Polakach w XVIII wieku w okazyjnej cenie:

Powieść o rzezi humańskiej, ukraińskim ludobójstwie na Polakach w XVIII wieku. Książka dostępna na https://sklep-wprawo.pl
Powieść o rzezi humańskiej, ukraińskim ludobójstwie na Polakach w XVIII wieku. Książka dostępna na https://sklep-wprawo.pl

Zobacz także:

Bójka w politycznej mafii POPiS. Katarzyna Treter-Sierpińska w CEPolska [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Shadow mówi

  Łaski mu nie robią, to Braun ma więcej zwolenników niż ta żałosna reszta. Pies ich pie….s

 2. Greg mówi

  nie wiem czy wiecie ale caly Wasz Grzes jest za kara smierci dla tych ktorzy nie bede chcieli wlaczyc za biale kolnierzyki 🙁

 3. Buran mówi

  Wielce szanowny Przemysław Wipler, zamaszyście i natarczywie wywija smyczkiem chcąc grać pierwsze skrzypce. We wszystkich sprawach ma coś do powiedzenia, choć jest tylko szeregowym członkiem NN którą przejęli „spadochroniarze”, a przy panu pośle Grzegorzu Braunie może tylko kucnąć.

 4. AntyPO✡PiS mówi

  Brawo ❤ Konfederacjo! Polska prawdziwie patriotyczna PRAWICA musi pozostać zjednoczona!

  Marzeniem postkomunistycznego lewactwa z PO✡PiS-u jest zniszczenie narodwej propolskiej prawicy!

  Śmierć wrogom Ojczyzny!

  Raz sierpem, raz młotem czerwoną postkomunistyczną 👹 hołotę z 🔯 „Magdalenki” – PO, PiS. PSL i SLD!

 5. anonim mówi

  Panie Posle Grzegorzu Braun do boju z tym lewackim chlewem swin, nie obrazajac tych madrych zwierzatek karmiacych ludzi.

 6. ad mówi

  Przyjęcie Wiplera i pozbycie się Korwina – dwa największe błędy Mentzena.

 7. Iwa mówi

  Czytałam na stronie Żyda z Kaliforni http://www.unzreview.com ze to święto nie jest świętem religijnym tylko wydarzeniem historycznym i to nigdy nie stwierdzonym czy to nie rzeczywiści wydarzyło, czyli jest legenda. W takiej sytuacji nie mogli obrazić. niczyich uczuć religijnych. To zapalanie świec jest raczej symbolem poddanstwa Żydom. Oni nie celebruje żadnych świat poza swoimi. Wynocha z naszych urzędów ze swoimi legendami albo zacznijcie czcić naszego Bazyliszka co wyszedł z jaskini po następna ofiarę.

 8. Negro mówi

  Przecież on był od początku sterowany przez Wiplera, pewnie zanim jeszcze został szefem Konfy.
  A Wiplerem steruje zapewne ktoś komu było na rękę to co się stało z Konfą.

 9. Krzysztof mówi

  Cała ta Konfederacja, to tylko zabieg PR. Od wielu tat tworzy się na potrzeby kampanii wyborczych, pozornie pozasystemowe ugrupowania, które – w zależności od okoliczności – mają zagospodarowywać określone segmenty elektoratu, które są niechętne układom pomagdalenkowym. Był Palikot, był ten od 6 króli, był Kukiz, a teraz jest Konfederacja. Byleby odpowiednio zamerdać chochlą i stworzyć pozory powiewu świeżego wiatru. Przyszedł czas na tych co utożsamiają się z tzw. „prawicą”. Stąd Konfederacja. W końcu dla każdego coś miłego.
  Palikot – lewactwo progresyjno-nowoczesne,
  Petru – lewactwo kapitałowo-kredytowe,
  Kukiz – kontrkultura lat 80-tych,
  Konfederacja – translacja w prawo.
  Wszystko pod pełną kontrolą.

 10. AntyPO✡PiS mówi

  @Krzysztof

  Gdyby twoja teoria była słuszna to Konfederacja przyłączyłaby się do lewackiego PiS-u, jak Kukiz. Albo do żydokomuny z PO, jak Palikot czy Petru.

  Zamiast powielać te SB-ckie teorie, wymyślane aby skłócić patriotyczną PRAWICĘ , lepiej użuj własnego rozumu do samodzielnego myślenia. 😉

 11. Krzysztof mówi

  Na tym etapie nie musi się nigdzie przyłączać. Ja wiem, że w społeczeństwie jest ogromna potrzeba utożsamiania się z samotnymi wojownikami, ale to, niestety – ułuda.
  Bez odbioru.

 12. Krzysztof mówi

  Panie Braun , bardzo się cieszę ,że znów Pan będzie aktywny , ale czy nie warto odizolować się od idiotów ? Unikaj Pan – bardzo proszę takich głupoli jak ten mentzen i jemu podobnym . To głupek i człek , który nie ma bladego pojęcia o życiu . Niech Pan go zapyta , czy kiedyś miał biedę – jak nie , to to jest zwykły pasożyt utrzymywany przez innych , który nie zarobił uczciwie ani złotówki .

 13. Krzysztof mówi

  Uaktywnił się złodziej mojego nicka – brawo – w szpitalu byłeś ? Dodam 7 ,żeby jasne było kto jest kto !

 14. Nietytus mówi

  Pomyliłem się w imieniu, odruchowo. I wpisałem własne. Ale złodziejem proszę mnie, łaskawie – kurwa – nie nazywać. Powinienem wpisać, tak jak zawsze, czyli Nietytus.

 15. Hammurabi mówi

  Pan Braun odwieszony?
  Jest takie powiedzenie – przepraszam – „wyżej sra niż dupę ma”, które idealnie pasuje do wynurzeń Sławomira Mentzena, Bosaka et consortes po zgaszeniu świec. Dołączenie tego powszechnego, pełnego fałszywego oburzenia klangoru podniesionego przez wszystkich „polityków-hipokrytów” którym zależało przede wszystkim na tym, by ich „święte oburzenie” zostało łaskawie odnotowane jako zaliczka na przyszłość wystawia zarówno Mentzenowi jak i innym członkom „Konfederacji” jednoznacznie dyskwalifikującą ocenę.
  Mentzen – pomimo iż jest wygadany, że ma doktorat – musi jeszcze wiele przeżyć, doświadczyć i przewojować by choć w części dorównać Panu Braunowi. Póki co nie sposób pominąć faktu, że to właśnie Pan Braun jest istotnym elementem od którego zależy byt całej „Konfederacji”.
  Pewnie Braun bez „Konfederacji” przeżyje jednak pytaniem jest czy „Konfederacja” przeżyje bez Brauna.
  A tak na marginesie…
  Już w maju 2025 odbędą się wybory prezydenckie. Patrząc kto się do nich przymierza (Trzaskowski, Hołownia, Biedroń, Morawiecki) warto przekonać Pana Brauna by kandydował?

 16. Reakcjonista mówi

  Pan Braun zrobił wyjątek poprzez uznanie bolszewickiego „sądu” Konfy, od którego nie mógł się odwołać 😀😃. Kto z kim przystaje, takim się staje.

 17. Olo mówi

  A czy nie po to wlasnie szykuja mu zarzuty karne, aby nie mogl kandydowac?
  Nie spiesza sie, sprawa ruszy o odppwiednim czasie.

 18. Dumny Polak mówi

  Oby tylko sie te zarzuty, podobnie, jak u Prezydenta Trampa, w jeszcze wieksza popularnosc sie przelozy, im bardziej „wyssane z palca” te demoniczne, pejsate idiotyzmy!

  Pan Grzegorz jest prawdziwym FACETEM, godnym podziwu i kazdej wspolpracy nas wszystkich!

  Do diabla ze wszystkimi zdrajcami Ojczyzny, robiacych z siebie bydlece/prostackie przedstawienie przed calym swiatem!
  Hanba zdrajcom ojczyzny, aktualnego , ( chwilowo ) rzadu!

  Przypominam! Nie mamy lepszego kandydata na stanowisko PREZYDENTA, jak Pan Braun!

  Nie moge juz wytrzymac ostroznej krytyki protestujacych rolnikow calej Europy!

  Najwyzszy mianowicie czas, aby wziac ich wszystkich za morde i osadzic za metodyczne i celowe niszczenie samych podstaw zycia calej Europy, tak samo, jak kiedys hitlerowcow!
  Szykuje sie mianowicie, w efekcie tych wszystkich zmasowanych zarzadzen, smierc wiekszosci Europejczykow!

  Jeszcze jedno: Szykuje sie jeszcze tej wiosny, podobnie, jak kiedys z corona, akcja te specjalnymi bakteriami, atakujacymi i niszczacymi mikrobiote zoladkowa, bedacych juz na masowa skale produkowanych na tytoniu.

  Przeciwko tym chorobom beda oferowane specjalne” antybiotyki”, ktore kompletnie i na zawsze zniszcza naturalne bakterie, zapewniajace naturalna odpornosc, a poza tym, katastrofalnie oddzialujace na mozg czlowieka, o podobnym, choc jeszcze drastycznym dzialaniu, jak np. Roundap.
  Oczekiwana jest smierc miliardow osob!
  Jesli Kogos z Panstwa blizej interesuje, prosze siegnac po niemiecku do ksiazki Heiko Schöninga, ktory kiedys rowniez o 2 lata wczesniej przewidzial korone! ” Angriff auf Mikrobiom – Game Over 2″

  BADZMY CZUJNI i dbajmy mocno wszyscy o siebie!

 19. BP mówi

  Nigdy członkom Konfederacji nie zapomnę, że odcięli się od Brauna w takiej chwili.

 20. andrzej mówi

  …..i tak doskonale o tym wiecie ,ze Polacy was traktują teraz jako zdrajców i pachołków żydo -masońskiego Knesejmu UkroPolin do którego żeście dołączyli a tylko Grzegorz Braun I KONFEDERACJA KORONY POLSKIEJ POZOSTANIE NIEZMIENNIE I NIEZACHWIANIE NASZA NADZIEJĄ A SAM GRZEGORZ BRAUN NAJWIĘKSZYM PATRIOTA I BOHATEREM !!!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.