Bójka w politycznej mafii POPiS. Katarzyna Treter-Sierpińska w CEPolska [WIDEO]

Katarzyna Treter-Sierpińska/ fot. screen
8

W czwartek (11.06.2024) byłam gościem Rafała Mossakowskiego w Centrum Edukacyjnym Polska. Tematem rozmowy była zmiana władzy w Polsce i poczynania rządu Platformy Obywatelskiej, Trzeciej Drogi i Lewicy.

Oczywiście, to co robi Donald Tusk i jego ferajna nie ma nic wspólnego z praworządnością, która – według zapowiedzi Tuska w kampanii wyborczej – miała powrócić do Polski po obaleniu „dyktatury PiS”. Zamiast praworządności jest opcja „Teraz, k…a, my”. Ale tylko ktoś bardzo naiwny mógł oczekiwać, że będzie inaczej.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

To, co się obecnie dzieje, to kolejna odsłona wojny pomiędzy PiS i PO. I nie jest to wojna pomiędzy partiami, którym na sercu leży dobro Polski i Polaków. To jest bójka w politycznej mafii POPiS, w której zakłamani hipokryci, wieszający się u obcych klamek, walczą o posady i frukta, jakie te posady przynoszą. Przy czym PO odgrywa rolę europejskich postępowców, a PiS ubiera się w szaty konserwatywnych patriotów. A Polacy po raz kolejny nabierają się na te propagandowe sztuczki i występują w roli politycznego mięsa armatniego. Dopóki to się nie zmieni, dopóty POPiS będzie cyklicznie wymieniał się w sztafecie władza-opozycja. Przy czym jedni i drudzy będą realizować interesy tych, u których klamki aktualnie są uwieszeni. Wszystko inne to didaskalia.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. JMK mówi

  Pani Katarzyno. Jest pani zaprzeczeniem tych wszystkich kobiet, które są ministrami obron, spraw zagranicznych, naszej ministry od LGBT+, pań premierów, prezydentki u sąsiadów z południa i kandydatki na prezydentkę Stanów. Popieram panią w całej rozciągłości i od 1989 roku nie brałem udziału w żadnych wyborach. Jedno co mnie cieszy to to, że wreszcie (p)osłowie wzięli się za łby bo wcześniej tylko się straszyli. Martwi mnie to, że niewielu wysłucha to co pani powiedziała. O hucpie kowidowej już większość zapomniała i dalej się szczepią. Ciemny lud każdą ściemę kupi. Lemingi!

 2. Andrzej mówi

  Wpadliśmy z deszczu pod rynnę. Najgorsze, że nie ma realnej alternatywy.
  Każda partia spoza bandy czworga jest rozwalana od środka.
  Jest odrobinę nadziei, że w Niemczech ludzie zaczynają być coraz bardziej wk…, a bez zmiany tam czy w USA
  u nas nic się nie zmieni.

 3. Aculeus mówi

  Andrzeju, wpadamy z deszczu pod rynnę, a właściwie sami wchodzimy od roku 1989. Skończmy biadolić, że jest źle, parszywie i wszawo, bo większość z nas to wie i odczuwa. Przestańmy czekać na to, co się wydarzy w USA, tylko przejmujmy władzę w samorządach, co nam gwarantuje konstytucja – ignorując mafijną ordynację wyborczą zawłaszczoną przez partyjne kartele przestępcze, zamykające obywatelom możliwość kandydowania, zapewnioną przecież konstytucyjnie. Widzisz jaki to jest (o)błędny krąg? Twórzmy komitety obywatelskie do wyborów i przejmowania władzy, a jeśli zajdzie potrzeba to milicje obywatelskie do pilnowania ładu wcale nie do walki z policją, tylko tłumacząc jej, że do współdziałania z nią celem utrzymywania porządku i publicznego bezpieczeństwa. Jeżeli któryś z funkcjonariuszy wystąpi przeciwko obywatelom, to będzie to przestępstwem właśnie, które będziemy odnotowywać i karać za nie jak system padnie. A że tak będzie wiemy i policja też.
  Pozdrawiam i naprzód obywatele

 4. bogdan mówi

  Kwachoidy , tuskoidy , kaczkoidy to trojaczki żydokomuny , pomioty bermanowców ! Zasady robienia ”opozycyjnych herosów” zastały określone przez daninę życia EMILA BARCHAŃSKIEGO ! ”USTAWKA SZŁA PRZEZ KOMITET PRYMASOWSKI DO MATKI CHŁOPAKA , A ON W ZAMIAN ZA ”WSKAZANIE” KOMENDANTA ORGANIZACJI MIAŁ MIEĆ LUZ BLUES I BYĆ W KOLEJCE DO ELIT POLIN ! WYWALIŁ CAŁĄ PRAWDĘ OPERACYJNĄ KTÓRA MIAŁA ZROBIĆ Z NIEGO UŻYTECZNEGO PSA ŁAŃCUCHOWEGO , SKOŃCZYŁ W ODMĘTACH WISŁY !

 5. Marek. mówi

  A ja się pytam . Kogo w końcu zainteresuje zreformowanie prawa rządzącego Spółdzielniami Mieszkaniowymi? Kto się odważy edukować spółdzielców, by w końcu stali się odważniejsi i zaczęli skutecznie działać !

 6. Demokryta mówi

  Ktoś zapytał, czemu pozwalamy na fałszowanie historii w Auschwitz podczas wizyt z USA i nie tylko?

 7. iwa mówi

  patrząc na zdjęcia Shapiro i Musk zastanawiam nie czy im w ogóle powiedziani ze w Oswiecimiu ginęli Polacy i przez pierwsze 2 lata tylko Polacy. Ja mam wrażenie ze Żydzi przywłaszczają sobie Oświęcim. Nawet te tablice które kiedyś wymieniali kraje wiezniow Oswiecimia zmieniono na „tu zginęli Żydzi i inni” . Jakim prawem???

 8. KotaBo66 mówi

  Doskonała jak zawsze analiza aktualnej sytuacji.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.