Groźby młodego „banderowca” do Polaków: „Wybijemy was wszystkich po kolei!” [WIDEO]

marsz banderowców na Ukrainie/fot. twitter
17

Od pewnego czasu wśród młodzieży popularnością cieszy się portal Ome.Tv. To anonimowy czat wideo z wielomilionową publicznością. Tam młodzież się spotyka i rozmawia na różne temat. Teraz po sieci sieci krąży fragment rozmowy dwóch mężczyzn, którzy spotkali się na tym portalu. Jeden z nich to Polak, a drugi – jak sam się określa – banderowiec. Rozmowa jest szokująca.

Internauci rozmawiali na temat ukraińskiego ludobójstwa na Polakach.
Zabijali ich [dziadkowie – przyp. red.], podcinali im kur** gardła. Je*anym sku**ysynom. Wybijemy was wszystkich po kolei – z dumą mówi palący papierosa mężczyzna. – Szczycę się tym, jestem z Ukrainy.
– Karma cię kiedy dopadnie, chamie – odpowiada Polak. Następnie ukraiński rozmówca znieważył naród polski i z dumą przyznał, że jest „banderowcem” jak jego dziadek.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Czy polskojęzyczne służby i organizacje „antyfaszystowskie” już podjęły się prób zweryfikowania danych Ukraińca i postawienia go w stan oskarżenia przed sądem RP? Wzywamy polską władzę do ścigania wyznawców zbrodniczego banderyzmu i zaprzestania gnębienia polskich patriotów!

Przeczytaj także:

Minister Kamiński przekazał siedem radiowozów policji we Lwowie. „Będziemy was wspierali do ostatniego dnia tej wojny”

Ukraińska młodzież śpiewa piosenkę autorki podręczników do nauki ukraińskiego: “Jestem banderowcem! Zbudujemy cudowny świat” [WIDEO]

SKANDAL! Wzywał do “rizania lachów” i odebrania polskich miast – prokuratura odmówiła wszczęcia dochodzenia! Tymczasem Jacka Międlara skazano na rok ograniczenia wolności za “opinie wywołujące negatywne emocje”!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. verizanus mówi

  Dobrze, że żaden patriota polski bardziej czynnie mu się nie przeciwstawił, bo zaraz by go antyfaszyści (oczywiście socjalistyczni) oskarżyli o rasizm, ksenofobię, propagowanie faszyzmu itd itp ;).

 2. zagłoba sum mówi

  Ceterum censeo UPAdlinem esse delendam!..

 3. Быдлошевский Л.З. mówi

  Jakieś dobre 33 lata lata temu powstała Banderolandia i już ma całą kulturę, literaturę, sztukę i historię. Niesamowici są ci Banderowcy. 33 lata i już wszystko mają ?

  W 1947 roku w maju wywieziono z Bieszczad i Lubelskiego w 2-3 tygodnie w “Akcji Wisła” 170 000 sztuk Banderowca na Ziemie Odzyskane. W drugiej generacji było już 600 000 sztuk Banderowca a w trzeciej już 1 500 000 sztuk ?

  To gdzie oni ten 1 500 000 się dzisiaj podział biorąc pod uwagę że 3 razy więcej Banderowców studiowało niż Polaków ? Ktos wie ? Pod ziemię się zapadło te 1 500 000 Banderowca ? Prawda ?

  Od 1947 roku do teraz zbudowali bandero-katolicy zwani greko-katolikami pomimo że greka tam nie widu nie słuchu zgodnie z Traktatem z 1596 w. Brest-Litowsk dobra 100 swiatyn Banderowskich w Polsce z uznaniem Papieża i WSZYSTKICH Dogmatów Katolickich łącznie z OZENKIEM ich Księży Katolickich, prawda ? Nawet w Radzie Biskupów Polski zasiadają Banderowcy a wy o tym nic nie wiecie, prawda ?

  No i gdzie są te 1 500 000 sztuk Banderowca ? Pod ziemię się zapadli ? Mowe ich Banderowska pielęgnowali od 1947 w ciszy i spokoju a od 1990 roku już oficjalnie. A od 2022 roku do tych 1 500 000 sztuk Banderowca doszło gdzies 6 000 000 sztuk nowego zdziczałego Banderowca.

  A 90-95 % Polactwa jest z nimi i ich popiera jak Niepodległości. I to jest Polska ? Niewiarygodne jacy ci Polacy po prostu głupi są, prawda ?

  ❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗💓💓💓

 4. Быдлошевский Л.З. mówi

  Program 1 Bialoruskiej Telewizji od 9:30 minuty dał temat poświęcony Michałowi Dudzie – dziadkowi prezydenta Dudy – Banderowca i kolegi Szuchewicza i samego Bandery. Brał udział w akcjach na terenie dzisiejszej Białorusi i na Wołyniu po akcji depolonizacji. Nie do wiary ! Użyli sformułowania „двоюродный дедушка”. No jestem mimo tego w szoku ? Prezydent Polski ?

  https://youtu.be/4zBqJeHGcfo

  ❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗💓💓💓

 5. Ruder mówi

  Ja bym się takich gróźb nie obawiał, bo po tej wojnie nie tylko Rosja będzie miała problem ludnościowy, ale przede wszystkim Ukraina. Robi się całkiem ciekawie. Najważniejsze, żeby przejąć Ukraińskich inżynierów od rakiet i szeroko pojętej atomistyki. Trochę niuków w arsenale nie zaszkodzi

 6. z-k mówi

  O święta naiwności!!! Panie Ruder! Jakich inżynierów? Przyjmujemy całe kurenie samych ukrytych i zdeklarowanych banderowców. Na technicznej uczelni, którą znam, przyjęto kilkunastu profesorów i kilkudziesięciu pomniejszych luminarzy „nauki” i tylko kilku inżynierów, zresztą marnych a wszystkich nakazano zatrudnić

 7. Быдлошевский Л.З. mówi

  „Najważniejsze, żeby przejąć Banderowskich inżynierów od rakiet i szeroko pojętej atomistyki…” – z 6 000 000 dobrych Banderowców uda się wybrać inżynierów od rakiet….Debil. Debil nieskończony ….Ma na pewno odbiornik RTV i TV i szczepiony teraz jest nie raz ten idiota, prawda ?

  ❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗💓💓💓

 8. W K mówi

  Prokuratura postępuje lekkomyślnie, bo gdy Ukraińcy zabiją jakiegoś prokuratora w Polsce albo kogoś z rodziny prokuratora, będzie lament, jak po tym nastolatku, który był molestowany albo molestował, nie wnikam, Ukraińcy też nie będą wnikać.

 9. Rafał mówi

  Przecież to ustawka Polak gada z Polakiem !

 10. Быдлошевский Л.З. mówi

  Wczoraj tj. 09.03.2023 Rosja zbombardowała 81 rakietami Banderolandie. Połowę podobno zestrzelono zabijajac Banderowców i ich chałupy gówniane ale połowa doleciała. Z tych rakiet 6 bylo typu hipernadzwiekowego ” Kindżał” tj. „Sztylet” lecących 15 000 km/godz i nawet hamerykanskie „Patrioty” są bezradne gdyż po prostu nie mają stałej trajektorii lotu.

  Banderowcy milczą a i Rosja też milczy ale gen. Konoszenkow powiedział że wszystkie 6 doleciały do celu. Nie powiedział ale dokąd i gdzie !
  Powiedział tylko, że akcja byla REWANZEM za Banderowskie ataki na terenie Rosji w okolicy Brianska !!! Tak trzymać Rosjanie !!!

  ❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗💓💓💓

 11. Быдлошевский Л.З. mówi

  W przemówieniu Łukaszenki przedwczoraj nazywając trzy razy Zielenskiego po prostu gnida w szeroko zakrojonej akcji aresztowano 20 terrorystów i jeden jest wyjątkowo rozmowny i telegenny. W akcji uszkodzono na białoruskim lotnisku rosyjski samolot szpiegowski za pomocą 2 dronow ku uciesze i pianie z pyska cieknacej zurnali i oglądaczy TV i RTV. A w Polsce ni widu nie sluchu. Dziwne prawda ? Nie piszą i nie bronią tych 20 sprawiedliwych ?

  ❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗💓💓💓

  ❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗💓💓💓

 12. Mieczysław S.Kazimierzak mówi

  Feliks Koneczny, autor opisu oryginalnego podziału na CYWILIZACJE, nie przez przypadek ewolucyjne osiągnięcia ŁACIŃSKIEJ zamieścił w CYWILIZACJA BIZANTYJSKA, a w NASTĘPSTWIE WYBRAŃSTWA wyeksponował też ŻYDOWSKĄ, nazywając ją CYWILIZACJĄ PODWÓJNEJ MORALNOŚCI.
  Michael E. Jones : ŻYDOWSKI DUCH REWOLUCYJNY I JEGO WPŁYW NA HISTORIĘ ŚWIATA. Trzeba mówić o EKONOMII ŻYDOWSKIEJ w procesie od ŻYDOBOLSZEWIZMU, który przejął w działaniu rosyjski rasizm, do ŻYDOBANDERYZMU, który zintensyfikował militaryzację handlu wojną i pokojem w ramach trwającej WOJNY O PIENIĄDZ. Taką wojnę opisał Song Hongbing jako doskonalenie sztuki wywoływania kryzysów, aby na nich zarabiać.
  Grzegorz Rossoliński-Liebe : „BANDERA. FASZYZM. LUDOBÓJSTWO. KULT. Życie i działalność ukraińskiego nacjonalisty”. Polska ANTYROSYJSKOŚĆ przez pryzmat uznania dla ANTYPOLSKICH, banderowskich, bandyckich korzeni?! ANTYAMERYKAŃSKOŚĆ rosyjska to UKRAINA, natomiast chińska to TAJWAN, co z tego wyniknie?!
  Dziś spadkobiercy wojennego komunizmu, czyli ŻYDOBOLSZEWIZMU walczą z ŻYDOBANDERYZMEM, a Polska jest płatnikiem w tej krwawej konfrontacji na tle globalnej rywalizacji AMERYKAŃSKO-CHIŃSKIEJ.

 13. Dumny Polak mówi

  Niech ten barbarzynski gniot sie az tak nie unosi, bo, jak wiemy z dziejow historii, swiat ( Pan Bog), bardzo szybko rozprawial sie z takim zwyrodnialstwem.
  Przykro tylko tego sluchac, ze zamiast wdziecznosci za spontaniczna/ serdeczna pomoc Polakow, odbieramy tego typu zwyrodniale teksty!
  Sami Panstwo widzicie, ze on juz nawet nie jest czlowiekiem, tylko jakims demonicznym badziewiem i jego/ ich miejsce, to nie jest nasza Polska, lecz, w najlepszym razie, front wschodni, aby mu jak najszybciej ten bestialski leb upier..lo!

  Rodacy, obudzcie sie wreszcie i przestancie im pomagac, bo karmicie zmije, ktora Was, bez zenady, zezre!

 14. Shadow mówi

  „Polacy” się nie budzą, bo to gównopolacy. Obudzeni są ci co mają więcej niż 2 komórki w mózgu i serce na właściwym miejscu.

 15. PB mówi

  Stwórco ! Pomóż Rosji zaprowadzić sprawiedliwy porządek

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.