Gowin za wprowadzeniem powszechnej inwigilacji! Ma to być sposób na odmrożenie gospodarki [WIDEO]

Jarosław Gowin/ fot. screen
14

We wtorek (21.04.2020) były wicepremier Jarosław Gowin był gościem programu „Onet Rano”. Zapytany o wybory prezydenckie powiedział, że wszyscy liderzy partii reprezentowanych w Sejmie powinni jak najszybciej podjąć decyzję o przełożeniu terminu wyborów i skoncentrować się na sposobach walki z epidemią i równoczesnym odmrażaniu gospodarki. Niepokojące jest to, że Gowin zaproponował wprowadzenie powszechnej inwigilacji jako metody na odmrażanie gospodarki.

– Bardzo się cieszę, że wczoraj liderzy Koalicji Obywatelskiej przyjęli moją propozycję, abyśmy spotkali się w najbliższy piątek i rozmawiali o planie byłego ministra zdrowia Andrzeja Sośnierza, który w imieniu Porozumienia przygotował plan, jak najmocniej zduszać epidemię i  równocześnie jak najszybciej odmrażać gospodarkę – powiedział Gowin i zaznaczył, że Porozumienie jest otwarte na propozycje innych ugrupowań.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Były wicepremier zapewnił, że program 500+ będzie utrzymany, ale podkreślił, że obecnie nie stać Polski na nowe programy socjalne i wszystkie wysiłki polityków powinny być skierowane na ratowanie miejsc pracy i firm.

– Nie da się odmrozić gospodarki, jeśli najpierw nie obniżymy liczby zachorowań. Dlatego proponujemy w planie Sośnierza, aby wprowadzić masowe testy, a po drugie – uruchomić aplikację telefoniczną pozwalającą badać kontakty Polaków, żeby jak najszybciej wyłapywać sytuację, w której ktoś styka się z osobą zarażoną. Po trzecie, trzeba uruchomić sieć izolatoriów i – po czwarte – poddać długotrwałej opiece i izolacji osoby z grup szczególnego ryzyka. Reszta z nas powinna jak najszybciej, już od przyszłego tygodnia, powinna wracać do pracy – stwierdził Gowin.

Komentarz Jacka Międlara (bez reklam na wPrawoTv):

Źródło informacji: Onet

Zobacz też:

Ordynator oddziału zakaźnego: koronawirus to nie pandemia, maseczki nie chronią, restrykcje są bez sensu

Izrael wzorem dla polskiego rządu? Mechanizmy śledzące, fałszywe testy, przymus bezpośredni i… zakażające banknoty [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. dar mówi

  My politycy powinniśmy rozmawiać ze sobą ,my politycy nie zdajemy egzaminu etc wypowiedż Gowina nic dodać nic ująć głębia socjotechniki miesza się z głębią pychy i bezwzględności w stosunku do narodu.

 2. Zdzislaw mówi

  Czas najwyższy ich pozamykać zanim więcej szkód narobią.
  Pytam się, czy Ci wszyscy pseudo politycy są gotowi podpisać dokument gwarancyjny ze wszystko co robią przyniesie nam efekt z przed stany „wymyślonego” przez nich?
  A propos glosowania, niech się nikt nie ludzi, wszyscy chyba tylko oprócz konfederacji, maja jarmułki na głowach, to tak do wiadomości nie trudnej do weryfikacji

 3. Zbigniew mówi

  Nastepnie zbuduja lagry i beda mowic, ze to jest „ostateczne rozwiazanie”

 4. marju73 mówi

  Ten masoński bydlak i jego protegowany Szumowski powinni gnić w celach monitorowanych z podglądem internetowym 24h.

 5. dar mówi

  Szanowny Panie Zbigniewie primo nikogo nie pozamykamy bo oni mają wojsko,policję nowe ormo czyli terytorialsów oraz wiele służb które w przypadku jakiej kolwiek niesubordynacji tubelczego narodu wykorzystają wszystkie możliwości dla dobra tegoż narodu.To nie jest sytuacja geopolityczna z lat 1989 obecnie zbieramy żniwo okrągłego stołu. Już Błaszczak powiedział w latach poprzednich ręka podniesiona na policję zostanie odrąbana jak był ministrm MSWiA i to były nie słowa rzucone na wiatr mieliśmy 6 miesięcy temu pokaz na marszu 11 Listopada do czego zdolni są funkcjonariusze służący obecnej władzy.Ostatnie dni zatrzymywanie ludzi i mandaty pozatym wypowiedż Kaczyńskiego WŁADZY NIE ODDAMY dlatego ze wszech miar potrzebny jest zdrowy rozsądek i nie dawania powodów.Należy przedewszystkim dzielić się wiadomościami i czekać na odpowiedni czas i rozwój wypadków.Obecnie nie ma hut,kopalni,stoczni,oraz dużych zakładów przemysłowych gdzie ludzie mogliby się zjednoczyć i podjąć kroki zaradcze jedna partia Konfederacja która mogłaby cokolwiek zmienić ma małą siłe przebicia ,już na początku została spacyfikowana w sejmie ,odebrano jej marszałka,oraz wszystkkie komisje kluczowe natomiast mogą być obserwatorami na tych komisjach przysłuchiwać się ,nawet zabierać głos ale nic pozatym.Dlatego też dla szacunku dla portalu Pana Jacka MIĘDLARA wskazane by było by opinie były wyważone,ponieważ wiemy w jakim kraju żyjemy i wszystko się może wydarzyć.Pozdrawiam Pana

  1. Hammurabi mówi

   Ma Pan rację, bez dwóch zdań. Tzw. „aparat przymusu” jest na usługach rządu i stanowi „argument” nie do podważenia.
   Jednak na użyciu takich „aparatów” opierały się wszystkie rządy mające gdzieś dobro własnych narodów a tym bardziej poszczególnych ludzi. Wiadomo, nie ruszymy z goździkami na czołgi, nie będziemy strzelać do policji bo zwyczajnie prócz proc niczego stosownego nie posiadamy.
   Cóż więc robić?
   Jedynym sensownym wyjściem z takiej sytuacji, jest wykluczenie. Wykluczenie siepaczy, ich mocodawców i parlamentarnych zdrajców bez względu na kolorki mundurków i ich fason. Wykluczenie z życia społecznego, środowiskowego i rodzinnego. Bydlę które za żołd, dla idei, lub na zlecenie ośmieli się pacyfikować Polaków powinno napotykać wszędzie gdzie tylko się ujawni lub zostanie rozpoznane mur pogardy. Milczącej i pełnej nienawiści pogardy. Dlatego Polacy muszą się nauczyć nienawiści. Uczucia, które jakoś zawsze było im obce. Powinni nauczyć się zemsty i zająć w tym temacie miejsce Pana Boga, który jest w sprawach polskich zdumiewająco nierychliwy, już o sprawiedliwości nawet nie wspominam. Były okresy „błędów i wypaczeń”, zmienione kabaretowo na okresy „błędów i wybaczeń”. Póki Polacy będą wybaczali coraz to bardziej bezczelnym skur…m rodzimym i zagranicznym, póki ci będą ironicznie śmiać się im w twarz, póki męty społeczne będą dyktowały im warunki póty będzie Pan miał – niestety – rację.
   Często piszę i nawołuję do jedności. Możemy się różnić w poglądach na świat i religię ale nie możemy zapomnieć o wartościach bez których wciąż jesteśmy słabi i leje nas każdy, komu się podoba. Ostatni czas na nauki nadszedł. Uczmy się od naszych najzajadlejszych wrogów. Zacznijmy od tego, że kłócić to się możemy „w rodzinie” ale jeśli kto tej rodzinie zagrozi, będzie miał na karku wszystkich jej członków. Inaczej mówiąc uczmy się od… Żydów.

 6. Prawyobywatel mówi

  Gowin to niech się weźmie za reformę tych sodomicko-lewackich uczelni, a aplikacje niech sobie sam zainstaluje. Gdzie jest powiedziane, że ludzie muszą mieć komorki

 7. Danuta mówi

  – ,,poddać długotrwałej opiece i izolacji osoby z grup szczególnego ryzyka,, Masz rację Gowin, należysz do grupy szczególnego ryzyka i Ciebie jako pierwszego trzeba odizolować od społeczeństwa. Jesteś gorszą ,,zarazą,, niż koronawirus i takich szkodników jak Ty trzeba raz na zawsze wytępić z polityki.

 8. azerty mówi

  Gowin to agent żydo-banderowski. Żadnych testów Sośnierza i żadnych aplikacji Gowina! Sfałszowany test pokaże wynik pozytywny (tak jak to ma miejsce już teraz) i dopiero zacznie się terror. O to właśnie chodzi władzy, by mieć mocny pretekst. Po raz kolejny osoba z Konfederacji działa przeciwko Polakom!

 9. Teresa Maria mówi

  Wymuskany goguś, co operuje gładkimi słówkami pokazał co z niego za bydle i jakim siłom służy.

  1. W K mówi

   100/100

 10. Andrzej mówi

  Do Azerty -Andrzej Sośnierz to tatełe Dobromira który jest w KONFEDERACJI ,nie Andrzej

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.