„Przeciwnicy szczepień to zbrodniarze przeciw ludzkości”. Skandaliczne słowa prezesa Polskiego Towarzystwa Epidemiologów i Lekarzy Chorób Zakaźnych

Robert Flisiak/ fot. screen
38

Prof. Robert Flisiak, kierownik Kliniki Chorób Zakaźnych i Hepatologii Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku i prezes Polskiego Towarzystwa Epidemiologów i Lekarzy Chorób Zakaźnych, był w niedzielę (19.04.2020) gościem Polskiego Radia 24. Tematem rozmowy była epidemia koronawirusa.

– Każdy, kto w tej chwili będzie sprzeciwiał się szczepionkom, powinien być uznawany za zbrodniarza przeciwko ludzkości – oświadczył prof. Flisiak. Jednocześnie podkreślił, że nie ma żadnej pewności, iż powstanie szczepionka na SARS-CoV-2. Stwierdził, że ludzkość z czasem uodporni się naturalnie na ten koronawirus, tym bardziej, że większość przypadków infekcji przebiega w sposób bezobjawowy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Prof. Flisiak stwierdził też, że spodziewa się stałej liczby zakażeń na poziomie ok. 100 dziennie w okresie letnim i eksplozji infekcji w okresie jesiennym. Podkreślił, że problem jaki ma teraz cały świat jest taki, że nie ma leku na koronawirusa, a te leki które są stosuje się trochę na ślepo. – W Polsce sytuacja jest o tyle lepsza, że mamy większą odwagę do stosowania eksperymentu medycznego – mówił prof. Robert Flisiak. Cała rozmowa do wysłuchania TUTAJ.

Mój komentarz: Osoba na takim stanowisku i z takim autorytetem powinna wystrzegać się wypowiedzi, które mogą zostać odebrane jako stygmatyzujące lub wręcz zastraszające. Wypowiedź prof. Flisiaka o „zbrodniarzach przeciw ludzkości” jest skandaliczna i z pewnością przyniesie więcej szkody niż pożytku. Najpierw nakręcono absurdalną panikę wokół wirusa, który – jak stwierdza sam Flisiak – nie jest śmiertelnym zagrożeniem, a teraz szantażuje się ludzi emocjonalnie, żeby przekonać ich do obowiązkowego szczepienia, przy czym nawet nie wiadomo, czy taka szczepionka powstanie. A jeśli powstanie, to jaką mamy gwarancję, że będzie ona bezpieczna? Zamiast uspokajać ludzi, prof. Flisiak atakuje ich opinią o „zbrodniarzach przeciw ludzkości”. Tak robić nie wolno! Jedynym efektem takich wypowiedzi będzie spadek zaufania do lekarzy i rosnąca frustracja społeczna. Czy tego chce prof. Flisiak?

Źródło informacji: Polskie Radio 24

Zobacz też:

Ordynator oddziału zakaźnego: koronawirus to nie pandemia, maseczki nie chronią, restrykcje są bez sensu

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. radek44 mówi

  Procedura ( jej posiadanie) nie chroni przed głupotą . Oskarżenie tego tam z Białegostoku jest mową nienawiści i świadczy że na starość coś w mózgu nie tak

  1. radek44 mówi

   Nie procedura lecz profesura

  2. Zdzislaw mówi

   Proszę podać adres mailowy do tego Pana, wyślemy mu naszą opinię – ale masową, grupową, najlepiej z zapytaniem czy mógłby przedstawić jednoznaczne rezultaty badan z gwarancją nieszkodliwości proponowanych szczepionek.
   Niech się podpisze pod tym, a w razie problemów odpowie sądownie.
   Ten czlowiek to czysty Lucyfer.

  3. Mikolaj mówi

   Przecież dobrze powiedział. Wiec o co chodzi??

 2. Piotr mówi

  czy on jest kuzynem Ministra Finansow. tak jakos podobni sa?

 3. finka mówi

  P.Flisiak powinien wziąć osobistą odpowiedzialność za wszystkie przypadki powikłań poszczepiennych i płacić ciężko chorym z NOP odszkodowania, bo skoro jest taki pewien, ze szczepionki to zbawienie ludzkości to płacić nie będzie musiał, niech pokaże swoją uczciwość naukowca i lekarza. Może nie wie, że Szwedzi płacą do dziś odszkodowania za powikłania narkolepsją po szczepionce na świniaka, nie wie, ze Japonia wycofała narzucone HPV po zgonach i ciężkich powikłaniach u dziewczynek. Albo niedouk albo zadaniowany.

 4. maciek mowi . mówi

  Ja zachecam Polakow by sila zaszczepili te kanalie tzw. ” epidemiologa ” I cala jego rodzine zobaczymy
  czy bedzie sie bronil czy dobrowolnie podda sie szczepionce tylko nie jakiejs ktora my nie bedziemy znali
  ale zaszczepimy go tym gownem co przysla nam I potem poczekamy co najmniej rok by zobaczyc tej
  szczepionki efekty I ilu z tych zaszczepionych rodzin przezyje do nastepnych szczepien po roku !
  Szczepimy najpierw takie kanalie jak ten I jemu POdobnych politykow z tym bencwalem Szumowskim
  na czele ! Musimy sie dobrze organizowac I prosmy o pomoc naszych synow I ojcow w mundurach by
  pomogli sie nam obronic przed zarazom ” Swirusow ” farmaceutycznych I lobbystow zydoskich !

  1. Maria mówi

   Brawo

 5. rebih mówi

  Gdzie był, kiedy nakręcano tę machlojkę z koronawirusem? Dlaczego wtedy milczał? Dlaczego teraz próbuje stygmatyzować ludzi którzy nic nikomu złego nie zrobili i nie zamierzali zrobić jako „zbrodniarzy”? Czy to już wezwanie do linczu? Za co ma być ten lincz? Komu zagrażają niezaszczepieni, jeżeli szczepionki są skuteczne i zaszczepieni nie mają się czego obawiać?

 6. Zdzislaw mówi

  Proszę podać adres mailowy do tego Pana, wyślemy mu naszą opinię – ale masową, grupową, najlepiej z zapytaniem czy mógłby przedstawić jednoznaczne rezultaty badan z gwarancje nieszkodliwości proponowanych szczepionek.
  Niech się podpisze pod tym, a w razie problemów odpowie sądownie.

 7. W K mówi

  Słuchając wypowiedzi różnych, ważnych ludzi, wywołanych przez koronawirusa, dochądzę do wniosku, że mógłbym objąć bardzo ważne stanowiska na świecie i na świecie nie byłoby od tego gorzej.

 8. Prawak mówi

  Powinien się zaszczepić na głupotę.

 9. Piotr mówi

  Pan profesor ma rację. Kto nie chce się szczepić, jest osobnikiem antyspołecznym, popełnia zbrodnię przeciwko sobie i innym. Tak jest i kropka.

  1. Teresa Maria mówi

   Do Piotra- Nie chcę cię obrażać,ale widać u ciebie ogromną łatwość w łykaniu propagandy, bądź czerpiesz z niej korzyści. Ja byłam szczepiona i moje dzieci też. Ale to było dziesiątki lat temu. Tamte szczepionki przechodziły dokładne badania w Polsce, a poza tym były inaczej produkowane. Dzisiaj nie ma u nas instytutów badawczych, a opinie o szczepionce tworzy się na podstawie opisu producenta. Jak oni lobbują za swoimi produktami, to każdy rozsądny widzi. Przekupują zwyczajnie lekarzy i farmaceutów, bo mają kolosalne zyski. Jest to obecnie najbogatsza branża na świecie.- Od czasu kiedy masowo szczepią u nas dzieci, wzrosła kilkukrotnie ilość dzieci autystycznych, wzrosła ilość tragicznych odczynów poszczepiennych i zgonów u dzieci. Trzeba być belzebubem, albo głupkiem, żeby twierdzić, że nie ma się czego bać.

  2. anna mówi

   Pomyśl logicznie, komu zagrozi niezaszczepiony, innym niezaszczepionym. Ty i pan profesor będziecie pewnie zaszczepieni więc powinniście się czuć pewnie. Gdzie tu zbrodnia, raczej duże pieniądze.

 10. As mówi

  Ciekawe ile szczepionek przyjął ten jegomość począwszy od wzwb, gruźlicy, polio, mmr2, krztuśca, pneumokoków, HPV, ospy, tężca, grypy i ich rodzajów? Niech udowodni jak przyjął je i przyjmuje co 5 lat jako odnowienie. A jeśli nie przyjął i nie przyjmuje to niech się nie wypowiada!

 11. gupi wkurzony goj mówi

  Ten człowiek zagraża życiu i zdrowiu mojemu i mojej rodziny. W takim przypadku… nie cofam się przed niczym.

 12. Wkurzony mówi

  Flisiak, medyczna mendo, czy ty penisku myślisz, że masz idiotów wokoło? Sp…aj, mendo ze swoimi szczepionkami do synagogi, i do knesejmu.

 13. Arnold mówi

  Art. 212 Kodeksu Karnego, mówi że zniesławienie, to pomówienie, poniżające w oczach opinii publicznej lub narażające na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności. Karą za taki czyn jest grzywna lub ograniczenie wolności; jeżeli natomiast zniesławienia dopuszczono się w mass mediach, w tym w internecie, kara jest surowsza, ponieważ oprócz grzywny lub ograniczenia wolności może także przyjąć formę pozbawienia wolności do 1 roku.

 14. beata mówi

  Bill’a Gates’a i WHO już wzięli na widelec a po nim przyjdzie czas na takich szkodliwych idiotów jak jaśnie oświecony inaczej profesor. Już niedługo wszyscy nastawieni hura optymistycznie zwolennicy szczepień dowiedzą się jak ich zrobiono w balona ze szczepionkami. Zobaczymy wtedy jak im miny zrzedną i kto jest prawdziwym zbrodniarzem

 15. Ryszard mówi

  Krótmo. Jeżeli pan profesor mnie tak nazywa, go ja pana identycznie, zbrodniarzem, jeżeli do szczepień zoztane orzymuszony. Podanie parentalnie obcego, chorobotwórczego białka do mojego ciała bez mojej zgody uznaje za zbrodnie, zamach na moje życie i bede tego ciała bronił. Natomiast chohsztspler Bill Gates za ostatni numer bedzie prawdopodobnie sądzonyza(UWAGA!) zbrodnie przeciwko ludzkości. Już 300045 podpisów w USA zebrano. Petition Title: We Call For Investigations Into The „Bill & Melinda Gates Foundation” For Medical Malpractice & Crimes Against Humanity

  As we look at events surrounding the „COVID-19 pandemic,” various questions remain unanswered. On Oct. 18th of 2019, only weeks prior to ground zero being declared in Wuhan, China, two major events took place. One is „Event 201,” the other is the „Military World Games,” held in none other than Wuhan. Since then a worldwide push for vaccines & biometric tracking has been initiated.

  At the forefront of this is Bill Gates, who has publicly stated his interest in „reducing population growth” by 10-15%, by means of vaccination. Gates, UNICEF & WHO have already been credibly accused of intentionally sterilizing Kenyan children through the use of a hidden HCG antigen in tetanus vaccines.

  Congress & all other governing bodies are derelict in duty until a thorough and public inquiry is complete.

 16. ANDRZEJ mówi

  Jestem bardzo dociekliwy, ile ten pajac otrzyma za odważną propagande szczepionek, w tym gotów jest karać tych, co będą nie posłuszni. Należy ch-j dorwać i zaszczepić jego i całą rodzinę, wówczas poczekamy jak ich organizm będzie reagował i czy sam zwalczy truciznę?

 17. Profesorek mówi

  Brak słów do pana . Zero wiedzy w pana wypowiedzi. Wstyd takich obywateli mieć w Polsce. Oddaje panu dawki całej mojej rodziny i jeszcze doplace. Niech panu służą długie lata
  .

 18. jasiu244 mówi

  Skąd tylu idiotów na forum ??? Czy to same boty ? Ch z Wami i waszymi dziećmi . Nie szczepcie się ale nie żądajcie później państwowej pomocy przy chorobie. Zdychajcie na gruźlicę i odrę, a za zarażenia spowodowane przez waszych bachorów płaćcie odszkodowania.

  1. Kryspin mówi

   Jasiu244 – gdzie ta epidemia odry, którą tworzyli w ub.r. ? Korona ją zabiła ? Czy była robiona dla mądrych inaczej takich jak Ty ? Pomyśl – jeśli masz czym

 19. Tomasz mówi

  Witam. Czy można wg was tego pana podać do prokuratury? Ja mogę to zrobić ale samemu będzie cięzko?

 20. George mówi

  Pewnie facet za stręczenie szczepionek przeciwko SARS-CoV-2 bierze w łapę. Niejeden kundelek tak robi, a profesurę przecież nie wyklucza marnego charakteru. Dla niektórych zeszmacenie się za kasę niewiele znaczy.

 21. andrzej mówi

  Przecież to nie tajemnica , że masońska synagoga szatana ma wszędzie swoje marionetki z plemienia żmijowego .

 22. fajera mówi

  Nie, nie… nie ma leku na covid, będzie tylko szczepionka na jakąś teraźniejszą wersję tego wirusa, który już zmutował i ileś razy do czasu wprowadzenia tej pseudo szczepionki jeszcze zmutuje więc jakim cudem ona ma podziałać???
  W Marsylii od początku uważany był za zbawiciela. Kibice wspierają go transparentami, chcą w mieście jego muralu. W Paryżu uważano go za szarlatana. Didier Raoult już dawno ogłosił, że wie jak pokonać koronawirusa. Po tym, jak o naukowcu wspomniał Donald Trump i odwiedził go prezydent Francji, „szaleńcem” nazywa się go rzadziej. to stąd
  https://www.google.com/amp/s/www.sport.pl/sport/7,173950,25869161,nadzieja-na-pokonanie-koronawirusa-pochodzi-z-marsylii-nawet.amp
  strona nie medyczna ale warto przeczytać

 23. Jerzy mówi

  Dlaczego ani autor, ani internauci nie zwrócili uwagi na bardzo niebezpieczne zdanie Flisiaka „W Polsce sytuacja jest o tyle lepsza, że mamy większą odwagę do stosowania eksperymentu medycznego „. Eksperymenty medyczne są zakazane w Konstytucji. Za kogo on się ma?

 24. Robert mówi

  Eksperymentuj na sobie szmaciarzu , zeby ci szczepionki uszami wyszły .

 25. Zyga mówi

  Proszę podać adres mailowy do tego Pana, wyślemy mu naszą opinię.!!!
  Czy pan profesor ma aktualne wszystkie szczepienia? Zapraszam Go do wzięcia na wizji wszystkich zaległych szczepień wraz z ta na grypę i testowej na Korono-świrusa.!!!
  I jak mówi profesorek z Bożej łaski, że Każdy, kto w tej chwili będzie sprzeciwiał się szczepionkom, powinien być uznawany za zbrodniarza przeciwko ludzkości – oświadczył prof. Flisiak.
  A ja powiem, że zgodnie z KONSTYTUCJĄ , każdy kto namawia do samookaleczenia, serwując trutkę, trwale powodując pogorszenie stanu zdrowia, czyli NOP-y lub doprowadzając do śmierci , powinien podlegać Kary Śmierci zgodnie z dawną ustawą 177 którą, żaden z Rządów nie ma ochoty tą ustawę przywrócić i jej nowelizować .. Więc wówczas taki profesorek czy poseł itp.itd. wylądował by w pierdlu np. na Dożywocie.. !!!

 26. Hammurabi mówi

  Ot tak, dla przekonania się, czy ów mędrek ma rację proponuję eksperyment (jako, że Polska podobno ma odwagę stosowania eksperymentu) polegający na zaszczepieniu pana Prof. Roberta Flisiaka, szczepionkami skojarzonymi, w ilości przeliczonej na wagę ciała. Czyli przyjmując, iż ten gostek waży w granicach 80 kilo a dwumiesięczny dzieciak poddawany szczepieniom skojarzonym około 4 kilogramów (Do 6. tygodnia życia dziecko powinno przybierać na wadze ok. 20-30 g dziennie. Oznacza to, że wraz z początkiem 2. miesiąca życia niemowlę bedzie o 0,7 kg cięższe niż tuż po urodzeniu) należy podać mu 20 dawek (pobranych z różnych miejsc w Polsce losowo wybranych), z założeniem wcześniejszego zaszczepienia również odpowiednio powiększonymi dawkami szczepionek „obowiązkowych”.
  To właśnie tak się dzieje. Rodzicom mówi się: „Jeśli nie wybierzemy opcji szczepionki 6w1, będziemy musieli skorzystać z programu szczepień obowiązkowych, które są refundowane przez NFZ, jednak za ich pomocą dziecko będzie mogło zaszczepić się jedynie przeciwko jednej chorobie na raz. Oznacza to, że potrzebne będzie aż 14 szczepionek”…
  Że co? Że profesor takowego eksperymentu nie przeżyje?
  Bujda!
  Sam przecież jaśnie oświecony oszust publicznie zaręcza, że szczepienia są wyłącznie dobrem. Bezpiecznym dobrem.

 27. Niezależny medyk mówi

  Zbrodnia to podawanie pod PRZYMUSEM WŁADZ wbrew woli człowieka preparatu np. szczepionki. Mamy nowego wirusa za, którego mutacjami diagności nie nadążają, każda szczepionka p/Covid, która pojawi się w najbliższym czasie będzie nie przebadana długoterminowo a ten pseudo profesorek daje sobie prawo bezpodstawnego oskarżania. Takich trzeba tępić i się sądzić.

 28. h78j90l;['jkldfg mówi

  Oddaję Ci,swoją szczepionkę-nawet dowiozę.Zaszczep też ,,gości” których ,,zafundowała” nam , UE- Ci,na pewno są zaszczepieni na wszystkie choroby.Każdy ,m aprawo decydować za siebie-jego zdrowie,jego ,życie!!!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.