Fico, Raisi – kto następny? [WIDEO]

2

Ostatnie dni to bardzo niebezpieczny okres dla światowych przywódców. Najpierw doszło do zamachu na premiera Słowacji Roberta Fico, który co prawda przeżył 5 strzałów oddanych w jego stronę przez zamachowca, Juraja Cindulę, ale jest w ciężkim stanie. O ile media przedstawiają zamachowca jako niezrównoważonego „samotnego wilka”, to pojawia się wiele teorii, które poszukują źródeł strzałów oddanych w miejscowości Handlova, poza granicami państwa słowackiego. Zwłaszcza, że ranny premier był znany ze swego zdystansowanego podejścia względem wojny na Ukrainie i wysyłania tamże wojsk NATO.

Jeszcze nie opadł kurz po wydarzeniach u naszych południowych sąsiadów, a świat obiegła wiadomość o rozbiciu się śmigłowca, jakim podróżował prezydent Iranu Ebrahim Raisi. Jak już wiemy, irański przywódca zginął wraz z towarzyszącym mu podczas powrotu z Azerbejdżanu ministrem spraw zagranicznych. Biorąc pod uwagę, że jeszcze niedawno dochodziło do wymiany militarnych ciosów Iranu z państwem położonym w Palestynie, okoliczności tej śmierci mogą doprowadzić do wniosku, że w rozbiciu prezydenckiego śmigłowca maczał palce Mossad.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Notabene, już po zamachu na Roberta Fico pojawiły się w Internecie pogróżki skierowane do „niepokornych” europejskich przywódców: premiera Węgier Wiktora Orbana, prezydenta Serbii, Aleksandara Vucicia czy przywódcy bośniackich Serbów Milorada Dodika. Oczywiście nie wiemy, czy i jeśli tak, to czyje służby specjalne stoją za takimi działaniami – ale pozostaje logiczne rozumowanie, wskazujące na dotychczasowego światowego hegemona. Czy jednak rzeczywiście? Na to i inne pytanie w kolejnym odcinku cyklu „Dokąd Zmierzamy?” odpowie doktor Leszek Sykulski.

Źrodło: eMisjaTv

Przeczytaj także:

Izrael morduje w sposób “cywilizowany”… Skandaliczne słowa wiceministra MSZ Władysława Teofila Bartoszewskiego [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. gal mówi

    Wipler od samego początku był dla mnie wywrotowcem i judaszem nadesłanym do Konfederacji z obozy zdrady i zaprzaństwa. Także Menzen jest dla mnie szemrany to taki petru w Konfederacji.

  2. gal mówi

    Wszyscy Polacy , którzy kochają szczerze swój kraj powinni uczyć się bycia żółnierzem żeby rozprawić się z naszym największym wrogiem czyli polskojęzyczną agenturą w polityce, służbach, administracji, gospodarce, sztuce, nauce i szkolnictwu…

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.