Dzieci pod ostrzałem szczepionkowej propagandy. Kuriozalny list Prezesa Naczelnej Izby Lekarskiej do uczniów i rodziców

Prezes Naczelnej Izby Lekarskiej Andrzej Matyja/ fot. screen
20

W związku z rozpoczęciem roku szkolnego 2021/2022 w polskich szkołach rozpoczęła się akcja propagandowa, której celem jest wmówienie dzieciom, że tylko szczepionki pokonają pandemię koronawirusa i zapewnią im powrót do normalności. Jest to oczywista nieprawda, co dobitnie pokazuje przykład Izraela podającego już trzecią dawkę. Pomimo wysokiego wskaźnika wyszczepienia i segregacji sanitarnej w postaci tzw. zielonego paszportu, Izrael odnotowuje rekordowe liczby dziennych zakażeń, a przedstawiciel rządu Izraela ds. Covid-19, epidemiolog Salman Zarka, zapowiada, że należy szykować się na czwartą dawkę.

ZOBACZ: „Musimy przygotować się na czwartą dawkę”. Izraelski epidemiolog o kolejnych etapach walki z pandemią

Postaw mi kawę na buycoffee.to

W Polsce dzieci są indoktrynowane przy pomocy tzw. materiałów edukacyjnych zaakceptowanych przez Ministerstwo Edukacji i Nauki. Zamieszczono w nich nie tylko nieprawdziwe informacje na temat działania szczepionek, ale również stygmatyzuje się osoby niezaszczepione jako „źródło zachorowań i rozwoju kolejnych fal pandemii”.

ZOBACZ: „Szczepienia – tajna broń superbohaterów”. MEN zatwierdził materiały edukacyjne nakłaniające dzieci do przyjęcia szczepionek przeciw Covid-19

To nie wszystko. Do akcji propagandowej, na celowniku której znalazły się dzieci, włączył się Prezes Naczelnej Izby Lekarskiej, prof. Andrzej Matyja. 1 września 2021 roku Matyja wystosował list do uczniów, w którym apeluje do nich, aby nakłaniali swoich rodziców i opiekunów do wyrażenia zgody na podanie im szczepionek. – Możecie nie dopuścić do ponownego zamknięcia szkół. Możecie zadbać o to, że będziecie mogli bezpiecznie wychodzić po zajęciach ze znajomymi czy wyjeżdżać na obozy lub wycieczki. Odpowiedzią są szczepienia. Porozmawiajcie z rodzicami i opiekunami. Wyjaśnijcie, że nie możecie pozwolić na kolejną izolację, że chcecie normalnie dojrzewać – pisze prezes NIL.

Matyja wystosował też apel do rodziców, w którym zapewnia, że odczyny poszczepienne występują rzadko i nie należy się ich obawiać, a szczepienie jest metodą na powrót do normalnego życia. – Zobaczcie, jak na rozwój Waszych dzieci wpłynęło zamknięcie szkół. Ucierpiały na tym ich edukacja i dojrzewanie. Przypomnijcie sobie ich zdalną naukę i własną pracę z domu. To Wy podejmujecie decyzję o zaszczepieniu Waszych niepełnoletnich dzieci. Podejmijcie tę, dzięki której ich przyszłość, nasza przyszłość, będzie bezpieczna. Zaszczepcie siebie i ich, abyśmy wszyscy mogli wrócić do normalności i swobodnego życia – pisze prezes NIL.

Czy prof. Matyja nie zna wyników badań dotyczących Covid-19 wśród dzieci oraz skutków podawania im preparatów mRNA? Zaledwie 5-10% dzieci choruje na skutek zakażenia koronawirusem, powikłania dotyczą zaledwie kilkuset przypadków na milion zakażeń, a śmiertelność jest niemalże zerowa. Ryzyko ciężkiego przebiegu Covid-19 w ogólnej populacji dzieci to 0,004%. Zgodnie z oficjalnym raportem CDC ryzyko ciężkiego niepożądanego odczynu poszczepiennego u nastolatków to 0,01%. Ryzyko ciężkiego NOP wśród dzieci i młodzieży jest wyższe niż ryzyko związane z zachorowaniem na kowid. Nie wiadomo też jakie będą długoterminowe skutki podania tego preparatu dzieciom i młodzieży. Czy Prezes Naczelnej Izby Lekarskiej ma świadomość, że jego agitacja może przynieść więcej szkody niż pożytku?

Źródło informacji: nil.rg.pl

Zobacz też:

Szczepienie dzieci przeciw Covid-19 to niewielkie korzyści i istotne ryzyko. Zebrane wyniki badań

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Goj mówi

  Oczywiście, że wie. Przecież za darmo andronów nie głosi…

 2. Adek mówi

  Tak jest . „Goj” ma rację.

 3. Shadow mówi

  To sprzedajna flanela, która ma gdzieś bezpieczeństwo dzieci. Byle kasa się zgadzała i były „poklepanki” po plecach od mocodawców.

 4. Misiek13 mówi

  Ciekawe ilu rodzicow podda swoje dzieci temu doswiadczeniu?

 5. Bshs mówi

  Do prezesa naczelnej izby lekarskiej, możesz mnie kutafonie w dupe pocałować nie zaszczepie swojego dziecka nieprzebadanym specyfikiem

 6. beno mówi

  „Hell is empty and all the devils are here” – to przekupne bydle to jeden z nich.

 7. anonim mówi

  Niech sobie wsadzi a raczej wkluje w dupe sam dziad te cudowne szczepionki, za ktore zostal ozlocony przez koncerny farmaceutyczne. Niech spada na Brooklin lub za Morze Srodziemne agitowac, a od naszych dzieci wara!

 8. lk mówi

  nie można byc aż tak tępym aby nie widziec że to zaplanowana w dlugim okresie akcja niszczenia ludziom zdrowia pod pretekstem jego ratowania. Dlatego tak bardzo istotne jest przymuszenie jak największej ilosci ludzi. gdy wskaznik wyniesie zakladane 80 procent to glos pozostalych przy zdrowiu 20 procent nie będzie słyszalny. kto zatem uwierzy, ze kolejna pandemia, tym razem bardzo smiertelna jest wynikiem polaczenia działania wstrzyknietych substancji oraz promieniowania 5g. po prostu w pewnymomencie zostanie właczony program napromieniowywania ludzi zwiększoną mocą odpowiednich modulacji ,5g. Wszystkie ofiary smiertelne pojda na konto kolejnej mutacji. genialne jako ze wirus to mutacja zwyklej grypy, a wywolujace zgony promieniowanie będzie niewidzialną przyczyną. Ale to dopiero po min czwartej da ce. stad parcie na segregacje i kompletne na ignorowanie społeczeństwa prz z te syjonistyczne marionetki

 9. Zbigniew mówi

  „W USA w ostatnich tygodniach ponownie gwałtownie wzrosła liczba zakażeń koronowych, w tym wśród dzieci. W sierpniu 22 procent przypadków korony było nieletnich. Zaniepokojeni są amerykańscy pediatrzy, którzy przypisują wzrost m.in. brakowi chęci do szczepienia wielu osób”

  Jednak teraz obliczane sa wspolczynniki okreslajace poziom zagrozenia.

  Kwestia jest jednak jak ten wspolczynnik obliczac, jakich danych uzywac.

  okreslanie wspolzaleznosci roznych zjawisk moze byc przekonywujace dla wszystkich.

  Takie zarzadzanie ludzmi za pomoca polajanek, prymitywnych sprzecznych metod w czasach sztucznej inteligencji swiadczy o sredniowiecznej ciemnocie rzadzacych.

  Ta ciemnota wlasnie jest brakiem zwyklej, prostej higieny, jezeli tak mozna okreslic takze czystosc zarzadzania.
  Ten brak z kolei jest przyczyna pandemii – powstania i rozwoju.

  Wniosek.

  trzeba dyscyplinowac i zmusic do pracy politykow, administracje a nie do idiotycznych szczepien masy ludzkie.

  Ten duren, szantazysta wobec dzieci wlasnie mowi, ze winna jest pandemia i oporni ludzie a nie 0ni, tepe, przekupne …………….. .

 10. MAREK mówi

  Dzisiaj Wiadomości tvp1: pokazują dzieci którym wstrzykiwany jest „rewolucyjny” preparat za który producent nie odpowiada. Jakiś dziwne zachowujący się lekarz nawołuje do wstrzykiwania inżynierii genetycznej o nieznanych skutkach dzieciom oraz pada stwierdzenie że w „4 fali” umierają sami niezaszczepieni??? Zdrowy syn mojego kolegi zmarł 3 dni po przyjęciu preparatu. Poniósł śmierć dzięki tej zbrodniczej propagandzie i kłamstwom lekarzy zbrodniarzy!

 11. Aga mówi

  Tu trzeba sprzeciwu całego społeczeństwa. Za wszelką cenę nie wolno dopuścić do szczepień dzieci i młodzieży. W dokumentach UE ale też w ulotce producenta mówi się o preparacie medycznym a nie o szczepionce.

  Polecam też do wglądu absurdalne i makabryczne informacje ujawnione w umowie świadczenia usług amazon AWS dla service terms w punkcie *42.10* tej umowy. Pisze tam o *INFEKCJI WIRUSOWEJ* potwierdzonej przez amerykańskie CDA, *reanimacji* ludzkich zwłok, *konsumpcji* ŻYWEGO LUDZKIEGO MIĘSA, KRWI, MÓZGU, TKANKI nerwowej oraz *upadku* zorganizowanej cywilizacji.

  Nie jest to opis gry komputerowej ale umowa przygotowana przez prawników. Amazon musi więcej wiedzieć niż ujawniają. Pewnie takie perełki są też w innych dokumentach największych korporacji. Zapis ten wprowadzono do tych warunków umowy w dniu 30 grudnia 2019. W wersjach wcześniejszych go nie było.

  O co właściwie chodzi w tym punkcie_42.10_umowy, który jest absurdalny i wręcz makabryczny ? Proszę się zastanowić po co wpisuje się do bardzo długiej umowy świadczenia usług, użytkowania licencji, serwerów, chmur, silników gier i różnych innych terminologii informatycznych coś tak absurdalnego ? Czyżby zło w postaci sztucznej inteligencji przy użyciu tych materiałów miała stworzyć zombi ?

  Dokładnie pisze tam :
  ” 42.10. Acceptable Use; Safety-Critical Systems. Your use of the Lumber_yard Materials must comply with the A W S Acceptable Use Policy. The Lumber_yard Materials are not intended for use with life-critical or safety-critical systems, such as use in operation of medical equipment, automated transportation systems, autonomous vehicles, aircraft or air traffic control, nuclear facilities, manned spacecraft, or military use in connection with live combat. However, this restriction will not apply in the event of the occurrence (certified by the _United_States_Centers_for_Disease Control or successor body) of a widespread viral infection transmitted via bites or contact with bodily fluids that causes human corpses to reanimate and seek to consume living human flesh, blood, brain or nerve tissue and is likely to result in the fall of organized civilization.”

  Proszę włączyć myślenie i wyobraźnię bo nie wygląda to różowo. Czas wrócić do Boga pod skrzydła jego miłości bo bez Boga nie damy rady pokonać zła. To wszystko zaczyna być niebezpieczne gdyż stan absurdu dawno przekroczono.

  Czy *wyszczepianie* jest jednym z ich celów ? Odpowiedź chyba jest oczywista.

  Link :
  aws.amazon.com/service-terms/
  Punkt 42.10.

 12. George mówi

  A to szuja z tego prof. Matyi. Swoją drogą ciekawe, że takie szumowiny jak Matyja, Horban, Simon, Grzesiowski, Szumowski, Niedzielski itd. poobsadzały wysokie decyzyjne stanowiska dające im możliwość realnego wpływania na życie Polaków.

 13. MAREK mówi

  W Polsce przeprowadzano selekcję negatywną od wielu lat. To nie przypadek, że tacy degeneraci jak Matyja, Horban, Simon, Grzesiowski, Szumowski, Niedzielski itd. zajmują takie stanowiska.

  Ten destrukcyjny wirus selekcji negatywnej wdarł się do naszego życia. Ilu Polaków dzisiaj docenia i szanuje ludzi uczciwych, prawych, bogobojnych, mających dobro Polski i Polaków na pierwszym miejscu?
  Jak to się stało, że tylu ludzi wykształconych głosuje na sprzedajnych kłamców pozbawionych honoru i wstydu oraz przestępców, aferzystów i dewiantów szkodzących Polsce i Polakom gdzie tylko się da?!

  Z pewnością wielki wkład w to niecnie dzieło wniósł dobór kadr w szkolnictwie i mediach.

 14. Hammurabi mówi

  @MAREK
  Poruszyłeś problem bolący niczym wrzód na tyłku siedzącego.
  Ciągle powtarzam, że to, co dziś zbieramy, zostało posiane już w XVIII wieku, podlane w roku 1772 a „przygotowania do tej zbrodni na polskim narodzie trwały dobrych kilka wieków. Historia narodów to ciągłość i zbrodnicze względem niego decyzje, odbijają się po latach a nawet wiekach!
  Jak widać można być wykształconym profesorem i jednocześnie głupcem, szują, zdrajcą, sprzedawczykiem, miernotą, draniem a nawet zbrodniarzem (właściwe podkreślić).
  Rozbiorowa eksterminacja polskiego „elementu patriotycznego”, utrzymywanie rażących dysproporcji cywilizacyjnych i rozwojowych musiało przynieść efekty, zwłaszcza po hekatombie obu wojen światowych i okupacji niemiecko-radzieckiej.
  Jeśli na tą ranę przyłożyć dziesięciolecia propagandy i zbrodni komunistycznych, usilne działania wyjaławiające naród z resztek inteligencji i ludzi trwających przy polskości, otrzymamy właśnie ów wrzód od którego zacząłem lub coś jeszcze gorszego, coś na kształt zgorzeli.
  Przywieziona ze wschodu, ciesząca się wszelkimi przywilejami „inteligencja” ze słomianymi wiechciami w buciorach, kontrolowana przez chronionych bagnetami radzieckich zbirów jeszcze gorszych drani, upatrujących w szkodzeniu Polakom szansy na stworzenie (na wzór nie istniejącego jeszcze wówczas Izraela) jakiegoś nowotworu pt. „Polin”, przy wsparciu tępego owocu braku postępu cywilizacyjnego sprzed lat, utożsamiającego się z hasłowymi „proletariuszami” stworzyła karykaturę państwowości.
  „Nie matura lecz chęć szczera zrobi z ciebie oficera”…
  Na tej zasadzie to skur… one towarzystwo awansowało na stanowiska, do których nie mieli żadnych predyspozycji i wykształcenia. Dziś, ich potomstwo jako „resortowe dzieci” podąża tym samym szlakiem ze szkodą dla narodu a reszta Polaków wciąż trwa w jakimś letargu, w zakłamaniu i głosuje na zasadzie skreślania liczb w totolotku, bez cienia refleksji, bez krzty zainteresowania kto jest kim, bez wątpliwości, byle przeciwko.
  W tamtych czasach pomocą i wsparciem był Kościół, skupiający ludzi i utrwalający pośród nich miłość do ojczyzny, wpajał zasady i stwarzał jakąś przeciwwagę dla draństwa. Dziś nawet tego brakło. Autorytet Kościoła legł w gruzach a owieczki ciesząc się „wolnością” stają się łatwym łupem.

 15. maniek mówi

  Komunizm też miał być jedynym lekiem na bolączki ludzkości i dasz szczęśliwość ogólną !

 16. MACIEJ mówi

  Ciągnij się stary flecie, żydowska purchawo.

 17. Matka P-Olka mówi

  To ja poproszę o imienne oświadczenie na piśmie od prof. Matyja, że bierze pełną (też finansową) odpowiedzialność za ewentualne szkody na zdrowiu i życiu po podaniu szczepionki, do wzięcia której w tak emocjonalny sposób nakładania.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.