Działacze PiS dostali polecenie zbierania podpisów dla Jakubiaka. Wirtualna Polska przedstawia dowody

Marek Jakubiak/ fot. screen
10

W czwartek (26.03.2020) Wirtualna Polska poinformowała, że dotarła do korespondencji, z której wynika, iż działacze pomorskiego Prawa i Sprawiedliwości dostali polecenie zbierania podpisów dla Marka Jakubiaka jako kandydata w wyborach prezydenckich. Wiadomość była rozsyłana 23 marca mailem i SMS-em. Jakubiak twierdzi, że nic o tym nie wie.

Koleżanki i koledzy. Pilne. W związku z zagrożeniem wycofania wszystkich opozycyjnych kontrkandydatów z wyborów musimy wspomóc w rejestracji z jednego z kandydatów. Wzór listy poparcia na mailu. Proszę o przygotowanie minimum 20 podpisów poparcia dla każdego z powiatu” – brzmi treść wiadomości cytowanej przez Wirtualna Polskę. Do wiadomości załączono dokument podpisany jako „Wykaz Podpisów. Komitet Wyborczy Kandydata na Prezydenta RP Marka Jakubiaka”.

Instrukcję, do której dotarła Wirtualna Polska, otrzymał i wysyłał dalej Krzysztof Wiecki, szef komitetu PiS – Gdańsk. Wiecki nie chciał rozmawiać z dziennikarzami. Szef pomorskich struktur PiS Marcin Horała nie odpowiedział na prośbę o kontakt. Kacper Płażyński, poseł PiS z Gdańska, zapewnia, że nic nie wie o tej sprawie. Pełnomocnik komitetu wyborczego Andrzeja Dudy, poseł PiS Krzysztof Sobolewski twierdzi, że nie ma żadnej wiedzy na ten temat.

Wirtualna Polska poprosiła o komentarz Marka Jakubiaka. Powiedział, że jest zdziwiony, a podpisy przychodzące do niego pocztą to podpisy od ludzi, którzy zbierali je w ramach struktur związanych z „Wolnymi i Solidarnymi” albo „Skutecznymi”. Zapewnił, że nie prowadzi żadnych rozmów z PiS-em. Dodał, że jeśli epidemia koronawirusa będzie rozszerzać się w takim tempie, to będzie przekonywał do przełożenia wyborów.

Źródło informacji i cytatów: Wirtualna Polska

Zobacz też:

Farsa! Zwolennicy Jakubiaka zbierali podpisy przed ogłoszeniem daty wyborów [WIDEO]

Katarzyna TS: Królik z PiS-kapelusza kandydatem na prezydenta

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. z-k mówi

  Kaczyński jest mistrzem. Na lepszego wyrastał Lepper ale był zbyt narodowo – patriotyczny więc został doceniony i wyeliminowany. Polska patriotyczna prawica zamiast narzekać na cwaniactwo Kaczyńskiego niech sama szuka w swoim gronie takiego samorodka i…… do przodu!!!! Na pohybel antypolskim szachrajom, banderowcom i prusakom!!!! Nie biadolić!

  1. Śmieszek mówi

   Lepper narodowo-patriotyczny… Hehehe…. Chyba na krawat patrząc:)

  2. szalom mówi

   Boś kiep. Lepper to był genialny samorodek polityczny. Przeciwko wszystkim i wbrew pruskim, żydowskim i żydolewackim mediom i agenturom założył polityczną partię, wprowadził ją do sejmu i sam został wicepremierem. Na funkcjonowanie takiego polityka nie mogli pozwolić ani budowniczy pruskiej judeopolonii ani chazarskiego polin.

  3. Śmieszek mówi

   Każdy ma takich “genialnych polityków” na jakich mu intelekt pozwala:). Patrząc na twój nick i nagromadzenie różnych Chazarów, judeopolonii i Polinów w twoim wpisie bez trudno można odgadnąć, żeś jełop pierwszej klasy:). To wiele wyjaśnia.:)

  4. anonim mówi

   Kaczyński to stary piernik, mający swoich mentorów w państwie znajdującym się w Palestynie. Urzeczywistnieniem tego jest nijaki jonny daniels, talmudysta z naleśnikiem na głowie.

 2. George mówi

  Za Jakubiakiem smród ciągnie się od jakiegoś czasu, ale ostatnio znacznie przybrał na sile. A co do PIS… No czegóż można oczekiwać od syjonistycznej, lewackiej partii o nadzwyczajnej zapamiętałości do rozwiązań totalniackich.

  1. sum mówi

   A ty sługusie moskali leki dzisiaj brał?.Bo pier…z strasznie.

 3. antyPOPiS mówi

  Gwoli przypomnienia tow.chor.rez.JAKUBIAK to postkomunista z sowieckiej PZPR i zbrodniczej, antypolskiej LWP!!!
  Skąd ten chorążyna z LWP wziął pieniądze na wykop browaru? LOL!
  WSW(WSI) i SB instalowała swoich ludzi w biznesie i w sądownictwie, bo to miało im gwarantować nietykalność i bezkarność! Dlatego do dzisiaj nie został skazany ani jeden złodziej i morderca z PZPR,SB i WSW(WSI)!
  Czy tow. Jakubiak jest jednym z ludzi komunistycznej bezpieki? Retoryczne pytanie!

 4. W K mówi

  Osoby bez zaplecza organizacyjnego potrafiącego zebrać podpisy nie mają szans uczciwie zebrać tylu podpisów w tak krótkim czasie. Dobrze, że jeszcze nie wszyscy zostali wytresowani, żeby wierzyć w takie cuda.

 5. sum mówi

  Konfederacja z bosakiem na czele okazała się koniem trojańskim.Pod przykrywką narodowo-Polskiej partii skumali się z polofobicznym POKO.Teraz jest już nowa nazwa POKOKO

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.