Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Spostrzegawczy mówi

  Myślę, że to nie tylko moje odczucia, ale uważam, że w Polsce mieszka około 12 milionów Żydów i rzeczywiście dodatkowo około 10 milionów ślepych na rzeczywistość filosemitów. To pierwsze odczucie jest związane z moją autopsją ale także znajduje odzwierciedlenie w jedynej dostępnej na internecie sondzie, gdzie spośród kilkunastu tysięcy głosujących najwięcej uzyskuje wersja z 12 milionami Żydów spośród kilku możliwych. To drugie niestety bierze się z nauki, a wręcz fałszywej indoktrynacji modernistycznego zjudaizowanego Kościoła, który zaszczepił ślepą na rzeczywistość miłość do tzw starszych braci w wierze, który to termin bardzo słabo osadzony jest w teologii i w historii relacji katolicko-żydowskich, które to relacje oparte są na skrajnych antagonizmach. Jeśli do tych milionów dorzucimy jeszcze około 3 miliony Ukraińców, 3 miliony Niemców i folksdeutschów, 2 miliony rusofilów i kryptorosjan, około 2 miliony innych mniejszości narodowych, to nic dziwnego, że Polacy tak naprawdę nie mają nawet swojej całościowej reprezentacji w Sejmie, a i trudno nas znaleźć w tłumie. Znajomość języka polskiego jest słabym, niewystarczającym świadectwem.

  1. michu mówi

   12 mln to z pewnością liczba mocno zawyżona. Starsi bracia to aluzja do Izmaela (np list św. Pawła do Galatów rodz.4) i Ezawa.

  2. michu mówi

   To też prawda. Tłumaczenie ks prof jest jak najbardziej poprawne co nie wyklucza, że w Biblii i w ST i w NT (wspomniany list NT) pojęcia starszych braci.

  3. Ink mówi

   Nie prawda nie każdy Polak ukończył studia żeby poprawnie pisać ą statystyki są zawyżone z żydami jest ich dużo i na wysokich stanowiskach ,bo żydzi stawiają duży nacisk na naukę a Polacy na zarobek

  4. yaroon mówi

   12 milionów…naprawdę masz coś z deklem i chyba jakąś paranoję

 2. mijo mówi

  Historical Fiction
  W owym czasie w Ten Kraju wyszło zarządzenie Adriana Augusta, aby policzyć Ten lud. I oto maja się zapisać całe rodziny do swojego kahału w mieście z którego pochodzą i wg dawnego rodowego nazwiska sprzed roku 1945…

  1. michu mówi

   Zmiana nazwiska i nazwisko to bardzo ważny trop. Genealogia rządzących to od wieków była bardzo ważna sprawa (w normalnych społecznościach). W systemie niewolniczym, „lud” ma płacić podatki i „sie nieinteresować”.

 3. Normalny mówi

  „Dwużydziany polskie boją się własnego cienia i cienia żydowskiego ” – bardzo ważna i trafna uwaga pani dr Ewy Kurek określająca stan świadomości i psychiki olbrzymiego odłamu społeczeństwa zamieszkującego Polskę. Dopóki to się nie zmieni dopóty Polacy będą co najwyżej egzystować pod okupacją żydowską. Szacunek dla Pani dr Ewy Kurek, że porusza temat najistotniejszy dla istoty funkcjonowania państwowości polskiej i cywilizacji łacińskiej na obecnym terytorium Polski.

 4. janek mówi

  Zapominamy o jednym, że po najeździe żydobolszewików na Polskę w 1944 i 45 roku, ta polskojęzyczna wspólnota rozbójnicza zajęła wszystkie elementy kierownicze tegoKraju (stąd moja nazwa: żydokomuna warszawska). Od pzpr po ub i tzw. ludowe wojsko polskie, od MSZ po edukację i kulturę. Po wymordowaniu naszych patriotów rozpoczął się okres intensywnego tumanienia gojów a skutki tego agitpropu i walki z Kościołem odczuwamy do dzisiaj, właśnie postawą skundlonego dwużydziana. I dalej trwa w tymKraju antypolska propaganda, a jest ona fundowana przez polskiego podatnika:((((, czyli nas wszystkich. Żydokomuchy warszawskie nie odpuszczą swojego ,,paśnika”, bo okradają Polskę już 70 lat!!!. No gdzie będą mieli lepiej, te wszystkie szechtery, urbany, hartmany, ordyńskie….itd?

 5. Andrzej mówi

  Kazdy zyd czy ukrainiec czy innej ” masci” osobnik ,ktory zle sie wyraza szkalujac polske , powienien byc wydalony z kraju, jako zagrazajacy niebezpieczenstwu panstwa prowokator . Na granicy dla podkreslenia faktu wydalenia ,winien taki osobnik otrzynac saznistego kopa w dupe .
  I nastal by porzadek .
  Panie Jacku murem za panem .Wiecej takich patriotow i polske uratujemy.
  Pozdrowienia i wesolych swiat.

 6. michu mówi

  Żeby móc to zrobić to trza wygrać wojnę albo powstanie (nie koniecznie w sposób krwawy). Na chwilę obecną to oni mogą nas wydalić z kraju (najlepiej naciskiem ekonomicznym). Z ich punktu widzenia im mniej mężczyzn młodych i inteligentnych w kraju, tym lepiej.

  1. Ada mówi

   Najpierw niech '” ODFARBUJĄ ” wszyscy te po kilka razy zmieniane po wojnie maski – tj. nazwiska z WŁASNYCH na POLSKIE – by stało się jasne na świecie, KTO Polaków chce z ICH WŁASNEJ POLSKI wyrzucać i jaki rodowód ma ta ich m.in…. moc ekonomiczna…

 7. yaroon mówi

  …a może 20 milionów czyli połowa?!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.