Czy leci z nami pilot? GPC o możliwych działaniach Rosji w związku z wybuchowym podarkiem od ukraińskich służb

Tomasz Sakiewicz
19

Wczoraj (15.12.2022 r.) informowaliśmy Państwa o eksplozji podarku od ukraińskiej bezpieki w Komendzie Głównej Policji w Warszawie. Ranny został szef policji gen. Jarosław Szymczyk. Do wybuchu najpewniej doszło w wyniku odbezpieczenia granatnika, którym nieumiejętnie posługiwał się Szymczyk. Dziś media Sakiewicza piszą o… możliwej ingerencji Rosji. Czy leci z nami pilot?

Analizowany jest wątek rosyjskiej prowokacji, która miałaby wywołać konflikt pomiędzy polskimi a ukraińskimi służbami – swojego „informatora” cytuje Gazeta Polska Codziennie, której redaktorem naczelnym jest Tomasz Sakiewicz.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Takimi oto rewelacjami w sprawie podarku od ukraińskich służb raczy nas GPC, tak jak kilka tygodni temu próbowano nas przekonywać, że rakieta, która zabiła dwóch Polaków przy granicy z Ukrainą mogła przyfrunąć z samej Rosji. Czegóż to nie wymyślą sakiewiczowskie media, żeby tylko wybielić stronę ukraińską, a funkcjonariuszy publicznych kojarzonych z obozem rządzącym uchronić przed wyśmianiem?

Dodajmy, że Polska Policja do dziś nie opublikowała rzetelnego komunikatu wyjaśniającego eksplozję w KGP, co jest karygodne, zwłaszcza że sprawą interesują się media niemal na całym świecie.

 

Przeczytaj także:

Braun zawiadamia służby o możliwej współpracy Morawieckiego ze STASI! Marszałek Sejmu nerwowo przerywa wystąpienie, a polska bezpieka żenująco komentuje sprawę!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Ewa mówi

  biedny sSakiewicz… nie przeanalizował wątku ……….????? prowokacji, która miałaby wywołać konflikt …???pomiędzy ….służbami – swojego “informatora” cytuje Gazeta Polska Codziennie, której redaktorem naczelnym jest Tomasz Sakiewicz.

 2. Shadow mówi

  @ Ewa- Sakiewicz nie jest biedny- bo go futrują służby upaińskie i nierząd w Polsce.To upaińska onuca i wie za ile i co komu ma robić.

 3. Wladca mówi

  Pomyslmy.Komendant wystrzelil granatnik w sufit Tam znajdowala sie Scisle tajna Centrala zabezpieczen gmachu policji.W przypadku awarii tego rozmiaru niepozadani ludzie mogliby uzyskac dostep do tajnych danych w calym gmachu.Zniszczenie badz zawladniecie danymi mogliby zmienic wyniki niejednego sledztwa.
  Albo komendant jest idiota (Do dzisiaj nie zostal zwolniony),albo sprytnie zakamuflowal grubsza sprawe.Tertium non datur.Ta polska policja,to naprawde banda idiotow .No Coz,pycha kroczy przed upadkiem….

 4. Wican mówi

  Sakevycz to agent ukraińskiej bezpieki. Oznaczony przez SBU. W normalnym państwie, za przyjęcie orderu od obcej bezpieki już by siedział w pudle

 5. Ewa-Maria mówi

  Sakiewicz wisi na klamce rządowej . A to że próbuje zrzucić winę na Rosję mnie akurat nie dziwi. Lata temu został odznaczony przez ukraińskie służby . Wygląd sam mówi za siebie, utuczył się za pieniądze nasze czyli podatników, ponieważ władza nie ma pieniędzy. Pamiętam jak piał i ubolewał za rządów PO-PSL że Wyborcza dostaje pieniądze za reklamy Spółek Państwowych. Teraz to on spija śmietankę a co za tym idzie coraz grubszym jest.

 6. Anty mówi

  Postaram się wypowiedzieć merytorycznie. Wieprz Ssakiewicz żeby nie powiedzieć knur.

 7. George mówi

  Ten ukraiński knur- Sakiewicz – znów ociera się o śmieszność. Wszędzie widzi Putina i jego służby. Ja rozumiem, że nikt nie traktuje go poważnie, ale jakieś pozory powagi mógłby starać się zachować. Przecież nie jest małym chłopcem.

 8. Flex mówi

  Eee tam. „El Comandante” chciał pewnie podnieść swoje ego i wyobrażał sobie jak przy użyciu granatnika „eliminuje” podgryzających go wrogów i konkurentów do posady, a może i „strzelał” do sylwetki biegnącego, Min. Kamińskiego? Takie niepewne posady to ogromny ładunek stresu. Zapewne biedny tak się tą wizją rozmarzył, że nieopatrznie pociągnął za spust i „bum” na całą Europę. Miał chłopina szczęście, że się tylko na „zdeflorowanych” błonach bębenkowych skończyło. Jako morał dla służb mundurowych sparafrazuję cytat ze „Studia 202”: „Nie rób z bronią nieudolnie, bo cię broń p……lnie”!

 9. Nick&4 mówi

  Ten szmatławiec powinien już dawno używać swojej właściwej nazwy ” Banderowski dziennik ogłupiania nadwiślańskich szympansów”

 10. Andrzej mówi

  to nasze służby nie sprawdziły ukraińskich prezentów na mozliwość zamontowanie urzadzeń podsłuchowych? nie do uwierzenia…

 11. Reakcjonista mówi

  Sakevitz dostał medal od służb banderowskich. To ich agent albo informator? W normalnym kraju zostałby objęty obseracją i przy najbliższej zatrzymany, osądzony i osadzony. We Wronkach, Czarnem, czy Sztumie tylko czekają na takie pulchne tłuścioszki!

 12. anonim mówi

  Opasły wstrętny antypolski knur. Nie byłby sobą gdy nie ujadał swoją nowomową. Gebbelsowski propagandysta, którego wszystkie sprawy interesują oprócz polskich.

 13. zagłoba sum mówi

  Nie „sakiewicz” (mała litera celowo), tylko sakewycz (m. litera celowo)

 14. Rebih mówi

  Jezeli informacja o granatniku jest prawdziwa to nalezy zapytać, w jakim celu wysoki oficer Policji przywiózł nielegalną broń do Polski i to na dodatek z Ukrainy, gdzie broń jest tak potrzebna.
  Pśrednictwo w nielegalnym handlu bronią raczej odpada, jeden granatnik to żadna broń.
  Jedyne racjonalne wyjaśnienie, jakie przychodzi mi do głowy, jest takie, że przywieziony granatnik był rosyjski i miał służyć do dokonania prowokacji np. ataku na Sejm, Muzeum Polin, Ambasadę USA czy na inny obiekt, który mógłby być powodem wciągnięcia Polski albo nawet NATO do konfliktu.
  Kaczyński nie spocznie dopóki nie zniszczy Polski.
  Sprawa będzie tuszowana.

 15. Tadeusz mówi

  Towarzysz Sakiewicz został odznaczony w 2014 r przez ukraińskie służby bezpieczeństwa medalem Rady Bezpieczeństwa Narodowego i Obrony Ukrainy. Nasuwa się pytanie za jakie zasługi?

 16. Irmina mówi

  Banderowska sakiewka spełnia pewne zlecenia.Czy to komiczne,śmieszne jednak znajduje u poliniaków aplauz.

 17. Znsjs mówi

  Upasiona ukraińska świnia łże jak pies

 18. Irmina mówi

  Znsjs nie obrażaj tych zwierzątek przyrównując do nich tego antychrysta

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.