Czy hierarchia Kościoła stanie w naszej obronie? Dziennikarz oko.press wzywał do ludobójstwa na polskiej młodzieży – Przegląd tyg. [WIDEO]

Papież Franciszek całuje buty przywódców Sudanu
10

Po czwartkowym wyroku, w którym sędzia Anna Statkiewicz z Wrocławia uznała, że znieważenie Polaka ma „znikomą szkodliwość czynu”, mam pewność co do tego, że jesteśmy w trudnym położeniu. Z niemal każdej strony osaczeni przez „kłamców”, prowokatorów, starych działaczy komunistycznych, realnych wrogów, antypolonitów, w tym także wymiar sprawiedliwości, który traktuje nas jak podludzi (untermensch).

I w tym miejscu rodzi się istotne pytanie. Gdzie w tej sytuacji jest kościelna hierarchia? Gdzie są ci, którzy mocą sakry biskupiej winni nas brać w obronę i chronić przed atakami, niesprawiedliwością i ideologiami zła. Czy możemy liczyć na pomoc „pasterzy”? W oparciu o wydarzenia ostatnich lat, a zwłaszcza sierpniowy wywiad papież Franciszka dla lewicowego dziennika La Stampa, postaram się udzielić Wam na to odpowiedź.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

W najnowszym przeglądzie tygodnia (1-7.09.2019) poruszę także sprawę Krzysztofa Pacewicza, dziennikarza „walczącego z mową nienawiści” portalu oko.press, syna publicysty Gazety Wyborczej, który stosunkowo niedawno wzywał do ludobójstwa na prawicowej, polskiej młodzieży (WIĘCEJ TUTAJ).

Trwa kampania wyborcza. Czy można ufać politykom? Czy zapewnienia polityków PiS nie są podobne do tych, które słyszeliśmy w 2015 roku. A może to po prostu jedna z metod manipulacji opinią publiczną? Dlaczego Konfederacja jest cenzurowana (WIĘCEJ TUTAJ)?

Zachęcam do obejrzenia przeglądu tygodnia wPrawo.pl


KUP MOJĄ KSIĄŻKĘ, GDZIE SZEROKO PORUSZAM SPRAWY KOŚCIOŁA – TUTAJ
WESPRZYJ NAS – KLIK
ZAPRASZAM DO SKLEPU – DOSTĘPNE SĄ BLUZY TAKIE JAK W FILMIE

Przeczytaj:

Katarzyna TS: „Sędzia Statkiewicz to nazistka?”. Proces Międlar vs. Lempart w pigułce

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Rickard mówi

  Kiedy mówisz o Richard von Cudenhove Kallergi to dlaczego nigdy nie wspominasz o jego ludobójczego planu który jest realizowany krajach Europejskich/białych takich jak Wielka Brytania, Francja, Niemcy, Szwecja, Holandia itd. (w mniejszym stopniu teraz też w Polsce poprzez napływ ludzi z Indii, Pakistanu, Nepalu, Vietnamu itd.), czyli:
  „The man of the future will be of mixed race. The races and classes of today will gradually disappear due to the elimination of space, time, and prejudice. The Eurasian-negroid race of the future, similar in appearance to the Ancient Egyptians, will replace the current diversity of peoples and the diversity of individuals.”

  1. Hammurabi mówi

   Napływ, przypływ, dopływ, odpływ a nawet deszcz – nic nie da, kiedy przybysze nie będą się czuć bezpiecznie. Zwróć uwagę, że zachodnie starzejące się społeczeństwa już od wczesnych powojennych lat były oswajane z wizją wielokulturowości i dlatego jedynie utyskują, bo wytrzebione już nie bardzo garną się do radykalniejszego rozwiązania problemu, który za dwa, góra trzy pokolenia stanie się nierozwiązywalny.
   W Polsce jeszcze są ludzie głośno wyrażający swój sprzeciw tylko…
   Właśnie niczym samotne wilki są tropieni, ścigani i karani ku przestrodze dla reszty jeszcze niewykastrowanych i dlatego potencjalnie groźnych Polaków.

 2. robert mówi

  Abp. Marek Jędraszewski skorzystał z okazji. Andrzej Duda wysłuchał kazania o „obłąkańczych ideologiach”

  1. Łukasz mówi

   Szanowny Panie Jacku Międlarze, mógłby Pan zrobić artkół o planie pisu w sprawie płacy minimalnej? Bo 3000 zl a później 4000 zl płacy minimalnej w ciągu jednej chwili zniszczy polskich przedsiębiorców. Nie będę się rozpisywał, więc dojdę do sedna sprawy. Czy uważa Pan to za zaplanowany atak w przedsiębiorców, czy niewiedze pisu, który chciał nową kiełbasę wyborczą?

  2. Łukasz mówi

   Dodam jeszcze, że przyjedzie do Polski więcej ukraińców i prawdopodobnie żydzi zasiedlą ukrainę „-„

  3. Zulu-Tango-Tango mówi

   1) Podwyzki mają być finansowane z rozwoju gospodarczego, a już zbliza się recesja, wiec politycy jeśli mówią o podwyzkach – to tylko mówią; 2) zydzi od dawna są na Ukrainie, tyle ze zajmują istotne stanowiska oraz mają majątki (oligarchowie); po scaleniu zach. Ukrainy z terenami Generalnej Guberni – będzie jak w latach 40. XX wieku – tyle, ze będą rządzić zydzi, a Polacy będą w roli mordowanych Palestyńczyków.

 3. Rickard mówi

  Mój komentarz zniknął albo został usunięty. Tak jak pisałem, Kallergi chciał zniżyć nacje/ludy przez mieszanie rasowe i jego plan jest implementowany w krajach takich jak Anglia, Niemcy, Holandia, Szwecja, Francja itd. Ale o tym nie wspominasz kiedy mówisz o Kallergi.

 4. Rickard mówi

  Raz widać moje komentarze, raz nie. Więc nie wiem co się dzieje.

 5. ziemianka mówi

  A może papież Franciszek po prostu mówi bezkrytycznie, co mu przygotowują „mądrzejsi” i w ogóle nie zdaje sobie sprawy z tego wszystkiego, o czym Jacek tutaj mówi? Może jest tylko marionetką na stanowisku, które go przerasta?

 6. Dorota mówi

  Panie Jacku myślę, że może Pan spokojnie czuć się spełniony, otwiera Pan oczy wielu Polakom. Śledzę Pana publikacje dość długo, jakieś 3 lata. Nie musi Pan przepraszać za tłumaczenie „jak krowie na rowie”, ponieważ porusza Pan tematy dość trudne, nieoczywiste i w dodatku przedstawia Pan je z zupełnie innej strony. Będąc w kościele często czuję jakby ksiądz traktował ludzi jakby byli niepełnosprawni umysłowo, uwłacza po prostu przeciętnej inteligencji. Natomiast Pana tłumaczenie rzeczywistości, (podobnie jak kiedyś Pana tłumaczenie ewangelii w słowie na niedzielę) jest tak jak Pan powiedział otwieraniem ludziom oczu. Pozdrawiam serdecznie

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.