Chcą przywrócić możliwość zabijania dzieci nienarodzonych ze względu na podejrzenie choroby? Komentarz Laury Lipińskiej [WIDEO]

2

10 listopada liderzy 4 partii, które weszły do polskiego Sejmu: PO, PSL, Polska 2050 i Nowa Lewica, podpisali umowę koalicyjną na rzecz „zbudowania trwałej większości parlamentarnej i wspólnego rządu”. Wśród postulatów, do których realizacji się zobowiązali, jest między innymi: unieważnienie wyroku Trybunału Konstytucyjnego z 2020 r. (czyli przywrócenie możliwości zabijania dzieci nienarodzonych ze względu na podejrzenie choroby), finansowanie procedury sztucznego rozrodu in vitro – nierozerwalnie łączącej się z aborcją – oraz nowelizacja kodeksu karnego tak, by można było ścigać za tzw. mowę nienawiści, czyli krytykę patologii środowiska LGBT. Ludzie, którzy jeszcze niedawno krzyczeli „konstytucja” i chcieli jej bronić, teraz sami robią na nią zamach. Zapraszamy do obejrzenia najnowszego odcinka vloga Pro-Life bez Cenzury.

W 32. odcinku vloga „Pro-Life Bez Cenzury” rzeczowo sprawę komentuje Laura Lipińska. Zachęcamy do wysłuchania nagrania.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Źródło: BanBye, Fundacja Życie i Rodzina

Zobacz także:

Marsze 11.11 w Warszawie i Wrocławiu – podsumowanie. Czy wrócę do organizacji? [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. Aborcjoniści mówi

    Oni mają chore głowy czy w związku z tym można ich abortować?

  2. krzyś mówi

    Już się zaczyna. Zaraza przenika budynki ministerstwa. Tusk już nie długo premierem a Sikorski MSZ- czy tego Polska chciała pod hasłem j***C PiS? No to się udało i mamy to co mamy. Witek nie pasowała bo „demokratyczny rząd” pod batutem Hołowni uznało że nie spełniała wymogów demokratycznych aby uznać ją przynajmniej na wice marszałka a CZARZASTY jako stary komuch gdzie z jego wypowiedzi komuny w polsce nigdy nie było jak najbardziej pasuje. Bosak zamiast potrząść stolikiem raczej się do niego przysiadł i z klaunami przy tym stoliku będzie pił trunki, na cześć że utarli nos PiSowi.
    Trochę ten układ mi nie pasuje miało być inaczej. Chciałem żeby Pis nie przeszedł ale żeby nie był aż tak na uboczu . Układ miał być taki, aby wszystkie partie nie miały większości i potrzebowały do tego Pisu, Niestety tak się nie stało a szkoda. Z chęcią widziałbym konfederację która wygrywa wybory ale potrzebuje wiele głosów z innych partii oraz PIS aby rządzić, ciekawe czy wtedy Bosak i Mentzen nadal byliby tacy przemądrzali?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.