CEPowiśle powróciło na YouTube jako jako CEPolska. Oglądajcie i subskrybujcie! [WIDEO]

Katarzyna Treter-Sierpińska w CEPolska/ fot. screen
11

W grudniu 2019 roku Youtube skasował kanał CEPowiśle prowadzony przez Rafała Mossakowskiego. Jako powód podano „publikowanie treści gloryfikujących przemoc lub podżegających do przemocy” wobec osób należących „do grupy chronionej”. Najwyraźniej YouTube uznał, że nie można krytycznie wypowiadać się na temat Żydów, co miało miejsce na kanale CEPowiśle i w interesie „grupy chronionej” zlikwidował działający kilka lat kanał z ponad tysiącem filmów, wśród których znajdowała się również relacja ze spotkania autorskiego, podczas którego mówiłam o mojej książce „Żydzi, gender, multikulti, czyli oszustwo i szajba”. Książka do nabycia w sklepie internetowym TUTAJ.

Ale Rafał Mossakowski nie poddaje się i już uruchomił kolejny kanał. Tym razem jest to CEPolska. Zachęcam do oglądania i subskrybowania tego kanału. Nie pozwólmy, żeby cenzura zamknęła nam usta. Polecam moją najnowszą rozmowę z Rafałem na temat żydowskich roszczeń i pisma z Departamentu Stanu USA, w którym stwierdzono, że ponieważ Holokaust był „bezprecedensowym aktem ludobójstwa”, przejęcie przez Skarb Państwa mienia pozostawionego bez spadkobierców „w danych okolicznościach nie może zostać uznane za rutynową procedurę przewidzianą prawem w stosunku do mienia bezdziedzicznego”. Tym samym amerykańskie władze stwierdziły, że polski Kodeks cywilny nie obowiązuje Żydów, a zasadę równości wobec prawa  należy wyrzucić do kosza. Screen tego pisma znajdziecie w linku poniżej.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

ZOBACZ: Pismo z Departamentu Stanu USA: Polska ma zrealizować bezprawne roszczenia żydowskie!

Zobacz też:

Cenzura i zastraszanie Polaków pod rządami PiS. Katarzyna Treter-Sierpińska w CEPowiśle [WIDEO]

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Marcin mówi

  Promuje Pani kanał, który wylansował putinowskiego agenta wpływu Olszańskiego- Jabłonowskiego.
  Polscy patrioci nie znają się na ludziach albo są bardzo naiwni. Sam Jacek Międlar, którego darze sympatią promował żydowskiego agenta i prowokatora Piotra Rybaka.
  Bardzo żałuję, że ludzie którym zależy na Polsce dają się tak manipulować szabes-gojom.

  1. marju73 mówi

   Może jakieś przykłady działania „putinowskiego agenta wpływu” Olszańskiego? Śmiało.Oświeć maluczkich.

  2. Marcin mówi

   Najnowszy wybryk przebierańca. Ostatnio piał on z zachwytu kiedy Putin nazwał przedwojennego ambasadora Polski w Moskwie, Lipskiego antysemicką świnią.
   Rozumienie ? Olszański, który sam werbalnie jest antysemicki dostaje orgazmu kiedy Putin nazywa człowieka oddanego Polsce antysemicką świnią !
   https://www.youtube.com/watch?v=iQ7bqplWWNA

  3. Iwan mówi

   Człowieku nie trać czasu na dyskusje z półmózgami. To teatrzyk niedobitków „moczarowców” kolaborantów Kremla w Polsce spod znaku „Pax”. tylko pozbawieni wykształcenia i zwyczajnego opczytania, orientacji w historii Polski dają sie nabierać na ich idiotyzmy. Wystarczy popatrzeć na Mossakowskiego – przecież to prostaczek i imbecyl. To wszystko co robią to nie kwestia jakichś odruchów zdrowego rozsądku, tyroski o kraj itd., ale płatna działalność na rzecz Rosji. Jedno popołudnie oglądania ich filmików wystarczy, aby to pojąć. Wszystkie te CEPowiśle, Brauny, Michalkiewicze, Korwiny-Mikke to taki balet pod ruską batutą co kręci się rpzy patriotycznych grupach żeby sie uwiarygadniać, sprzedawać nowosowiecką propagandę i mieszać. Stare, sprawdzone wzorce Czeka.

  4. Katarzyna Treter-Sierpińska mówi

   Panie Marcinie, promuję kanał, na którym wypowiadały się różne osoby, m.in. Grzegorz Braun, Krzysztof Bosak i Rafał Ziemkiewicz. Jeżeli komuś nie pasuje Olszański-Jabłonowski, to nie musi oglądać programów z jego udziałem. Jestem przeciwna cenzurze w sieci i uważam skasowanie CEPowiśle za skandal. Rafał Mossakowski nie złamał prawa, a jednym kliknięciem zabrano mu efekt jego wieloletniej pracy i źródło utrzymania. To jest bezprawie! Nie ma na to mojej zgody i dlatego promuję ten kanał mimo tego, że nie zgadzam się z wypowiedziami różnych osób, które występowały w CEPowiśle.

  5. adm mówi

   Piotr Rybak spalił kukłę Sorosa w ramach protestu przeciw napływowi imigrantów spoza UE. Czy to prawda, że obecnie „nacjonalista” Rybak popiera przyjazdy imigrantów spoza UE do Polski i jeszcze na tym zarabia?

  6. Marcin mówi

   Piotr Rybak na polecenie swoich żydowskich mocodawców skompromitował patriotyczną demonstrację.

 2. marju73 mówi

  Rafał Mossakowski robi dobrą robotę.
  Ciekawe są jego osobiste wspomnienia o pisiorze Mariuszu Kamińskim który przed kilkudziesiącioma laty , w okresie przed „upadkiem” komuny wpadał z lewicowymi bojówkami na spotkania narodowców chcąc je blokować.
  Tutaj wypowiedź Mossakowskiego.
  Wrealu24.
  13min50s
  PILNE! Centrum Edukacyjne Powiśle skasowane przez YT! Czy przetrwamy cenzurę? R. Mossakowski wR24!

  I nie ważne co ten pisior w poście powyżej typu „ruska onuca” herbu stajnia Sakiewicza będzie tu insynuował. Niech się lepiej weźmie za swoich kamratów którzy na potęgę sprowadzają węgiel z Rosji. O wysługiwaniu się dużemu i małemu szatanowi nie wspomnę.
  Przy okazji można obejrzeć jeden z ostatnich filmów na NPTV o żydowskim wynalazku badania dna którego twarzą(stroną) jest myheritage.

 3. marju73 mówi

  Widać kim jesteś po tym kogo tu linkujesz.Patlewicza. Ten człowiek skompromitował się z Mandrelą , Michalkiewiczem(szkoda Stanisława że w tym uczestniczył) i Holocherem slawnym atakiem na Huberta Czerniaka. Co by nie mówić o działaniach Czerniaka w PRL to przeciwnik Bigfarma obecnie. Jakoś Patlewicz nie atakuje pisiorów umoczonych w PRL choćby sławnego Kalksztajna którego podwladni obywatelski projekt StopNop wrzucili do kosza a pierwszym co zrobił pisożydowski Duda to podpisanie ustawy o stosowaniu szczepionki HPV.Nie słyszałem żeby Patlewicz protestował.
  Druga sprawa portal wolna-polska i inne zamieszczali skan paszportu Putina świadczący że z pochodzenia jest żydem .Poszlaką może być zażyłość z sektą Chabad Lubawicz którą uprawiają też tutejsi Poliniacy.
  Z książek Henryka Pająka Pająka wynika że ministrowie , generalicja sanacyjna to większość (Ponura prawda o Piłsudskim) masoneria, która spierdalała później przez Zaleszczyki. Obecnie z ministrami i ambasadorami jest podobnie o czym pisze w książkach i mówi na YouTube Krzysztof Baliński.
  Więc dlaczego mam się obruszać że wielce prawdopodobny jewrej Putin jedzie po ekipie masońsko sanacyjnej? Czy ambasador Lipski był inny? Protestował przeciwko więzieniu Witosa czy Korfantego? Nie.Korzystał z sanacyjnych konfitur. Nie odpowiadam się po żadnej z tej bandyckiej ze stron.
  Mniej się ekscytuj Jabłonowskim a więcej faktami.
  Jak Jabłonowski zacznie być antypolski to wróć na forum i nam zaraportuj.To będzie powód do paniki. Na razie możesz zgłosić to instytucjom wspieranym przez Sorosa wszelkiego rodzaju Otwartym Dialogom czy tym podobnym Omzirkom.
  Jego antysemickość to jego prawo tak jak czyjakolwiek antyniemieckość, antyrosyjskość czy antyszwajcarkość.
  Zapamiętaj sobie ješli nie chcesz popełniać podobnych gaf w przyszłości. Antypolskość to sprawa Polska a antysemickość nie.

 4. Zbigniew mówi

  No co to jest: „„bezprecedensowym aktem ludobójstwa”,” ?

  Dlaczego bezprecedensowym?

 5. Obserwator mówi

  Centrum Eksportu Panslawizmu – nowosowiecki ośrodek V kolumny w Priwislanskim Kraju.
  Moczarowcy spod znaku Poręby udający polskich patriotów – dobre dla naiwnych i niewykształconych. Właściwe organa państwa zainteresowały się wami i nie odpuszczą. Żulikom bez szkoły możecie robić wodę z mózgu, ale nie długo.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.