Brytyjski parlament będzie debatował o ustawie o IPN: „Jest jawnie antysemicka i otwiera drzwi dla rewizjonizmu”

Alex Sobel/ fot. twitter
43

5 czerwca br. odbędzie się w brytyjskim parlamencie debata na temat polskiej ustawy o IPN. Debatę organizuje laburzysta Alex Sobel (na zdjęciu), który nazwał polską ustawę „jawnie antysemicką” i stwierdził, że „otwiera ona drzwi dla rewizjonizmu, a nawet negacjonizmu Holokaustu”.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Sobel, 43-letni poseł Partii Pracy, zasiada w brytyjskim parlamencie zasiada 2015 r. Reprezentuje miasto Leeds. Jest synem Leopolda Sobela, polskiego Żyda, historyka i dziennikarza, który w 1964 roku wyjechał do Izraela, a w roku 1970 przeniósł się do UK.

Sobel informuje, że debata ma odbyć się w Izbie Gmin o 9.30. Opublikował również list, który otrzymał od odpowiedzialnego za relacje z Polską brytyjskiego ministra Alana Duncana. Z listu wynika, że brytyjski rząd dwukrotnie podnosił sprawę ustawy o IPN w rozmowach z ministrem Czaputowiczem w lutym i marcu br.

Kolejny „sojusznik” i „gwarant” polskiego bezpieczeństwa grozi nam palcem, bo chcemy ukrócić kłamstwa na temat Polski. Oczywiście grożący paluszek należy do Żyda, którego ojciec jest redaktorem naczelnym portalu „Plotkies” skierowanego do emigracji marcowej. Co to oznacza? Oznacza to, że Żydzi nam nie odpuszczą i będą – zgodnie z zapowiedzią – nękać Polskę wszelkimi dostępnymi sposobami. 5 czerwca odbędzie się plucie na Polskę w brytyjskim parlamencie.

Źródło: twitter

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Spostrzegawczy mówi

  Żydowska szarańcza opanowała władze prawie wszystkich państw świata. Ale ich koniec jest coraz bliższy. Apokalipsa wg Świętego Jana to nie fikcja ! Cieszmy się i radujmy się, bo krwawa bestia zostanie unicestwiona.

  1. Teresa mówi

   Kiedy?Bo już nie mogę się doczekać

  2. PrzPrz mówi

   Podobno za dwa lata koniec świata…

   …od co najmniej czterdziestu lat… 😉

 2. Ayax mówi

  Ustawa o IPN jest do dupy, ale angolom nic do tego.Antypolski rząd i sejm uchwalili gniota szkodzącego Polakom, a czemu? Sami pomyślcie , poszukajcie , posłuchajcie. Tylko nie TVP TVN i podobne

  1. stachu mówi

   spadaj do uk

 3. Normalny mówi

  Czy już wszyscy Polacy – katolicy podpisali się pod petycją w sprawie pełnej Intronizacji Jezusa Chrystusa Króla Polski ?! To jedyny ratunek dla Polski i Polaków ! Takie było przesłanie Pana Jezusa Chrystusa do błogosławionej Rozalii Celakówny. Przesłanie ciągle aktualne !!!

  http://www.intronizacja.pl/popieram/

  1. liberalna Pinky mówi

   jezeli będziemy coś pierniczyć wciąż o Jezusie Chrystusie jako o królu polski,żaden kraj nie będzie traktował nas poważnie. Może pójdziesz człowieku z różańcem w ręku na żydowskich komorników,którzy przyjdą odebrać Ci dom lub mieszkanie bo ponoć znajduje się na żydowskiej działce lub placu? Odmówisz nowennę jak Cię wyślą pod most i obciążą karą za używanie nieruchomości żydowskiej .? Takie gadanie o żydowskim Bogu którzy oni sami dali nam do wierzenia i zasłanianie się ciągle jego osobą i nakłanianie do modlitw spala ciągle na panewce i prowadzi na manowce. Gdzie był Twój król jak rozszarpywali nasz kraj w zaborach? Gdzie był jak naszą inteligencję zabijali w Katyniu? Gdzie była matka boska gdy nasze dzieci na Wołyniu nabijali Ukry na sztachety a kobiety przecinali siekierami na pół. Nie było ich nigdzie ani przed tym ani po tym i teraz ich też nie będzie,nawet jakby żydzi i jankesi podpalili nam cały kraj. Takie odprawianie zdrowasiek zamiast konkretnych działań i pacyfikacji naszego żydowskiego rządu zdrajców i zaprzańców działa na nich zbawiennie i otwiera drogę do rabunku.

  2. Zbulwersowany mówi

   Właśnie dlatego, że Polacy nie intronizowali Pana Jezusa Chrystusa Króla Polski zgodnie z Jego osobistym przesłaniem jeszcze przed wybuchem II wojny światowej, to spotkały Polaków za nawałnice śmiertelnych grzechów Boska kara. Nadchodząca kara za śmiertelne grzechy, między innymi za Twoje bluznierstwa będzie jeszcze straszliwsza. Tylko natychmiastowa Intronizacja jest w stanie powstrzymać gniew Boży i Polska jako jedno z nielicznych państw może ocalec.

  3. Liberalna Pinky mówi

   Skończ pisać takie wały człowieku. O jakich ty grzechach prawisz? trzeba być nieźle zaczadzonym dewotem aby pisać takie rzeczy. Wynieś się gdzieś do klasztoru i tam odprawiaj zdrowaśki może Ci pomogą na mózg. Póki co polakom nigdy żaden bóg ani jeden ani drugi ni pomógł i nie pomoże. Zawsze byliśmy towarem drugiej kategorii do zabicia,okradzenia i wyzysku. Podczas gdy na zachodzie jeszcze więksi grzesznicy zasiadają wciąż do godów życia ,my mamy przepraszać za grzechy których nie popełnilismy i kajać za zbrodnie nam przypisywane. Klepaj pacierze i koronuj sobie nawet samego diabła ale precz z taką narracją.

  4. Zbulwersowany mówi

   Szatanico ! Może ty wierzysz w jakiegoś boga, bo ją wierzę w Boga w Trójcy Przenajswietszej Jedynego. Jest tylko Jeden Pan Bóg w Trójcy Przenajswietszej Jedyny. Nie ma innych bogów. Każdy człowiek odpowiada nie tylko za swoje grzechy, ale i za cudze grzechy. Diabła to sama sobie koronuj, bo widać z twojej wypowiedzi, że sama go w sobie nosisz. Jak śmiesz oblakana maro stawiać na równi kult Pana Boga z kultem szatana. Może jeszcze całe zło, które siejesz, przypiszesz Panu Bogu, a nie sobie i tobie podobnym- siewcom barbarzynskiego ateizmu. To przez ciebie i twoją diabelska ideologię Pan Bóg każe ludzkość dopuszczając wojny, głód, barbarie.

  5. Dariusz mówi

   Puknij się w głowę.Ale tak mocno żeby ci się ten jedyny neuron odkleił od czachy.

  6. Alicia mówi

   Ma Pani absolutna racje, Liberalna Pinky. Widzac te „patriotyczne” wywody gorliwych katolikow, rozumnemu czlowiekowi rece opadaja. Trzeba byc wyjatkowym debilem zeby wierzyc, ze modlitwa wszystko rozwiaze. Kraj takich patriotow chyba by upadl nawet gdyby nie mial tak perfidnych wrogow.

  7. ZbulwersowanyL mówi

   Lucyferianka Alicja się odezwała. Przez takie właśnie służebnice szatana Polska gore. Czerwono-różowa szarancza oplatajaca Polskę, degrengaloda moralna.Bez modlitwy chcecie zmienić świat i Polskę. To nie tylko debilizm, defektyzm umysłowy, ale i kalectwo duchowe.Tylko z pomocą Pana Boga można osiągnąć coś sensownego, ale i zawierzajac Panu Bogu osiągnąć zbawienie wieczne. A tak pozostając w swym uporze lucyferianka skazujesz właśnie przez własny debilizm nie tylko siebie na ogień piekielny, ale i innych niedowiarkow możesz z sobą tam pociągnąć. Spadaj czarownico !

  8. goj mówi

   Chrystus ma zrobić wszystko za nas? To po co my w ogóle jesteśmy na tym świecie? Naszym zadaniem jest przestrzeganie i propagowanie Jego nauk. To, co się dzieje na świecie jest właśnie efektem tego, że Jego nauki nie są przestrzegane. Chrystus przyjedzie, o to się nie martw. Ale kiedy przyjdzie, to wpierdol za grzechy dostaną wszyscy.

  9. Zbulwersowany mówi

   A kto powiedział, że Pan Jezus Chrystus ma za nas wszystko zrobić. To absolutna nadinterpretacja. Nikt nie jest zwolniony z działania, ale poleceń Pana Boga trzeba słuchać. Jeśli żąda Intronizacji, to musimy stanąć na głowie i to wykonać. Najpierw zapoznaj się z Jego przesłaniem, bo po Twojej wypowiedzi wnioskuję, że się nie zapoznales, a później zabierz głos.Zobaczysz jak ważne jest to przesłanie, jak zwalcza je z całą zawzietoscia sam Lucyfer ze swoją armią lucyferian.

  10. liberalna Pinky mówi

   Lucyfery,szatany armie boga! To trzeba kompletnie być zaczadzonym. Wierzyć w takiego boga co mówi zrób tak bo jak nie to …. albo będzie kara jak nie wypełnisz tego a tego. Jeżeli nie będziesz posłuszny to ześlę na ciebie deszcz siarki albo przeklnę cię do czwartego pokolenia .Nie możesz być wolnym człowiekiem ze swoimi mankamentami,grzechami bo wyrżnę cię mieczem i całe twoje bydło. To mówi Pan twój bóg więc prorokuj człowieku. Staniemy na głowach aby go ukoronować i się tylko do niego modlić,wszak jest on bogiem zazdrosnym,nie można mieć innych przed nim a także po nim .Bo to herezja i satanizm prowadzący prosto do piekła. Najpierw poczytaj człowieku kto to był Enki Lucyfer tak zwalczany przez kler KK a potem strasz nim ludzi. Mogę Ci tylko nadmienić ,że gdyby nie Enki w ogóle by Cię nie było,byłbyś w dalszym ciągu człowiekiem z Cro magnon ,dzikim prymitywnym i prostym .Poczytaj więcej niż tylko o Joszua zwanym Jezusem!

  11. Zbulwersowany mówi

   Wydobac się z macek Lucyfera i nie grzesz przeciwko Synowi Bozemu Jezusowi Chrystusowi, bo to tylko On będzie po śmierci naszej Sędzią Sprawiedliwym i każdego z nas, także i Ciebie będzie skazywał na wieczne piekło, wynagradzal Niebem, albo dawał swą litość poprzez zesłanie nas na męki czysccowe. I co Mu powiesz na swoją obronę ? Że wierzylas w gusla czy w demony, a w Niego nie ? Jak myślisz, jak Cię osądzi ? Nawracaj się póki nie jest za późno !

  12. Ania mówi

   Do Liberalna Punkt. Pan Bóg ma prawo być takim, jakim tylko chce.Nie Tobie ani nam jest Go źle oceniać, bo to On nas ocenia i będzie oceniał na Sądzie szczegółowym. Zmityguj się ze swoją pychą i zarozumialstwem. Wiedz, że Pan Bóg jest nadzwyczaj dobry, ale i sprawiedliwy. To my jesteśmy grzeszni.

  13. Claire mówi

   Zgadzam się z Tobą. „Zdrowaski” nie wystarczą. Teraz potrzebne jest działanie. Ku mojemu zdziwieniu o tym, że niezbędne jest działanie mówią głównie kobiety.

  14. Hammurabi mówi

   Przeczytałem Wasze wypowiedzi.
   Odwieczny spór, pomiędzy wiarą a rozumem.
   Panie „Zbulwersowany”, kłaniają się wieki zniewolenia. Wieki cierpień i prześladowań. Czas, kiedy podawano sobie ręcznie przepisywane „przepowiednie”, jako lek uśmierzający ból istnienia, czas kiedy jedynie Kościół bywał miejscem w którym szukano nadziei, bezskutecznie zaś oczekując pomocy.
   „Lberalna Pinky” ma wiele racji w swoich wywodach. Faktycznie, jeśli będziemy liczyli wyłącznie na boską pomoc, jak zawsze się przeliczymy.
   To tak jak w żarcie o człowieku, który latami żarliwie modlił się o wygraną w totka. Prosił, błagał i molestował dobrego Boga, aż ten się zdenerwował i zawołał: wypełnij w końcu kupon!
   W świecie trzeba samemu zadbać o swoje.
   Plucie i obrażanie się wzajemne jest wodą na młyn naszych wrogów, którzy w przeszłości genialnie wykorzystywali polskie słabości!
   Fredro napisał w „Zemście” (akt IV, scena XII) :
   Tak jest – zgoda,
   A Bóg wtedy rękę poda

   Niechże Pan w końcu przyjmie do wiadomości, że jedynie zgoda w narodzie jest gwarantem jego istnienia, nie zaś koronowanie Jezusa, który sam powiedział, że jego królestwo „nie jest z tego świata”.
   I nie jest to – jak pisze „Ania” – „pycha i zarozumialstwo”. To zwyczajne korzystanie z boskiego daru, jakim jest ROZUM, czego serdecznie Panu „Zbulwersowanemu” życzę!

  15. Zbulwersowany mówi

   Przepraszam bardzo. Ale tam gdzie rozum tam i wiara. Tam gdzie nie ma rozumu, tam i nie ma prawdziwej wiary – opartej na Świętej nauce Kościoła Rzymskokatolickiego. Tylko człowiek tak naprawdę bezrozumny nie potrafi uwierzyć w to, Co się stało i w Tego, który stał się Ciałem. Tyle w temacie. Zresztą wpisy adwersarzy o tym świadczą – lucyferianizm, ateizm, agnostycyzm, herezje, zabobony, gnoza, kabała, przeinaczanie faktów itd. itp.

  16. ANDY mówi

   Racja. Bo wiara może być mądra lub głupia. Ta mądra jest oparta na obserwacji praw natury i realiów tego świata, poprzez które Stwórca oznajmił swą wolę i wyciąganiu z tego logicznych wniosków. A ta głupia, jest oparta na tendencyjnych teoriach stworzonych przez cwaniaków w celu manipulacji frajerami.

  17. set mówi

   Co się tak nakręciłeś, nie jesteś z Bogiem tylko przeciwko nam, trochę tolerancji dla wierzących, sam możesz nie wierzyć ,z bastuj człowieku z tym antykatolicyzmem

  18. ANDY mówi

   BINGO ! Prawa natury, które są autorstwa jakiegoś Stwórcy, preferują radzenie sobie samemu, a nie liczenie na cud i pomoc sił nadprzyrodzonych. Historia to udowodniła wielokrotnie. Silni i mądrzy są nagradzani przez naturę zwycięstwami i większymi szansami na powiększanie populacji.

  19. Normalny mówi

   Uważaj, żeby Cię zgodnie z prawami natury jakiś lew nie pożarł, jakaś żmija nie ukąsiła, jakiś trzmiel nie użądlił, jakiś szatan w Tobie na wieczność nie zakochał się, bo wg przesłania jednego z księży są oni wyposażeni w gigantyczne fallusy zakończone metalowymi haczykami i mają niespożyte hucie. Jak istota ludzka wielkości ziarnka piasku może mierzyć się z prawami natury, które są nadzorowane przez Stwórcę Wszechświata – Pana Boga w Trójcy Przenajświętszej Jedynego ?!

  20. Andrzej Józef mówi

   Gdzie,Gdzie ćiogle wystawianie Boga na próbę.
   GDZIE BYŁ CZŁOWIEK.A

 4. aalfa.oomega mówi

  Pan wkrótce ześle na 'żmijowe plemię’ Armagedon! Wojna zapewne wybuchnie w 2021 roku – 7 lat po ostatnim kryzysie finansowym! Rosja skończy pierwszy etap modernizacji armii, a USA – jeszcze NIE! O przyszłości Unii Europejskiej, mocarstwa USrael [i jego XXI-wiecznym kondominium nad Wisłą: JUDEOpolonii], dżihadzie i 3. wojnie światowej – przeczytasz w książce pt.: ‘2021, Moonwars’ (na: docer.pl)

 5. jacek mówi

  Mam nadzieję,że nie zbombardują nas jak Syrię.

 6. KID mówi

  Gnoje! Po szakanowaniu i aresztowaniu na lotnisku polskich publicystów i działaczy, a zwłaszcza po zamordowaniu Alfi Evansa, powinna sie odbyć debata nt. łamania praw człowieka w GB, np.: „Praktyki nazistowskie w GB”.

 7. Pan Kracy mówi

  „laburzysta Alex Sobel […] nazwał polską ustawę „jawnie antysemicką”
  Tak sobie bajdurzy i zwyczajowo bredzi, czy przedstawi KONKRETY?

 8. Teresa mówi

  Wklejam komentarz Żydówki czy Żyda,pieron wie…

  Zjawiska Przyrodnicze
  15 minut temu
  co wy macie do gdania w Polin jestescie jak kon pociągowy czy kon ma prawo myslec i mówc nie ma ciagnac ciężki wóz na którym my jedziemy a jak nie to obkłada sie go batem i tyle w temacie polaczki

  Stąd

  https://www.youtube.com/watch?v=XpxYAlhoQR0

 9. Robert mówi

  Właśnie dlatego,bez względu na nasze krzywdy jako narodu,nie srajcie na Rosję do wspólnego szamba,to ostatni bastion Starego Świata,bliski naszym korzeniom.Po niej już tylko dzień niepodległości kosmitom,wszystko w niewoli USraelskiej

 10. Robert mówi

  No,oczywiście jutro obowiązkowo wszyscy przed telewizory ,zobaczyć kreacje na przyszłe czasy, rozwódki co wielbi dutki i byłe monarchie,wszystko dlatego że zhołdowali Kurskiego i telewizję jego,cesarze jerozolimscy z domeną na Ukrainie

 11. Karol mówi

  Brytyjski parlament to kupa Żydów co sobie nawzajem nadaje tytuły lordowskie, bo na początku je kupowali.
  Wielka Brytania jest tak zażydzona że w pale przeciętnego człowieka się to nie mieści.
  Ten kraj jest totalnie w ich rękach. Brytyjski rząd nigdy nie był przyjaźnie do Polski nastawiony a teraz plus Żydzi to tragedia, co widać chociaż na ostatnich trzech ich rozbojach: X Jacka Międlara, Rafała Ziemkiewicza, Mariana Kowalskiego czy ostatnio Wojciech Sumliński. To z tych znanych a ilu zatrzymują po cichu z tych mniej znanych ludziom a namierzonych przez tam rządzący Mosad?

 12. Mr. ?? mówi

  To p……… o anty semityzmie nawet przy słabej ustawie
  Żydzi to nie Semici tylko Chazarowie, armia Izraela strzela między innymi do Semitów w Palestynie
  W UK mają eutanazje na chorych dzieciach

 13. Hammurabi mówi

  „Żydzi nam nie odpuszczą”…
  Po pierwsze nie mają czego odpuszczać, po drugie nawet jeśliby mieli, to należy ich działania potraktować tak, jak się taktuje zniesławienia.
  Żydzi są jak wiejskie kundle. Ujadanie Żydów będzie tak długo trwało, aż ktoś się zdenerwuje i nie zasadzi im solidnego kopa. Niemożliwe? Możliwe! W USA mieszkają nie tylko Polacy i Żydzi. A większość ma już powyżej dziurek od nosa żydowskiej dyktatury. I tam się to zacznie. Paradoksalnie w ich „mateczniku”.
  Mocni są. Prawda. Jednak jedynie posiadając broń i to tylko wobec nieuzbrojonych cywili, kobiet i dzieci.

  1. ANDY mówi

   BINGO!

 14. Krzysztof mówi

  Wszędzie te żydowskie mordy robią zamęt . Nikt tak nie dostaje wariacji jak własnie oni. Boją się i to bardzo. Rząd powinien być nieugięty. Osobiście zaostrzył bym tę ustawe.

 15. Artur mówi

  Ustawa o IPN to bardzo dobra ustawa. Sprawiła bowiem, że demony nie wytrzymują i zdejmują maski i jawnie się ukazują ich pomocnicy.

 16. Krzysztof Zieliński mówi

  To co się dzieje za granicą to całe oczernianie nas jest bulwersujące, ale o wiele gorsze jest to co dzieje się na naszym podwórku – to że zdrajca Jarosław Gowin jako minister nauki i szkolnictwa wyższego finansuje z naszych pieniędzy antypolonizm. Ten drań przeznaczył ponad pół miliona złotych dla Barbary Engelking, która za te pieniądze chce tworzyć opracowania naukowe jak Polacy znęcali się nad Żydami w czasie wojny. Gowin to skurwiel, który chce nasz wszystkich zniszczyć.

 17. Paweł mówi

  Gowin to tylko jeden PUZEL Z TEJ KUREWSKIEJ UKŁADANKI. Popatrzcie na resztę tych PUZLI : A. JUDA, KACZOR, I CAŁA RESZTA CO TO BAWIŁA U OJCA ZAŁOŻYCIELA PREZESA DYREKTORA WŁĄCZNIE. CO TO TE ONUCE NA CZEREPY ZAKŁADALI!!!!
  CWP

 18. Paweł mówi

  Gowin to tylko jeden PUZEL Z TEJ KUREWSKIEJ UKŁADANKI. Popatrzcie na resztę tych PUZLI : A. JUDA, KACZOR, I CAŁA RESZTA CO TO BAWIŁA U OJCA ZAŁOŻYCIELA PREZESA DYREKTORA WŁĄCZNIE. CO TO TE ONUCE NA CZEREPY ZAKŁADALI!!!!

 19. Paweł mówi

  I po co te wszystkie utarczki słowne?
  Bo nie ogarniam!!!
  Od nadstawiania drugiego policzka już mnie dupa boli, ile jeszcze?
  Czas się blokować do wyborów, zostawić ambicje na boku, jak to powiedział S. Michalkiewicz „za dużo przywódców a za mało Indian”.!!!!!
  Może w tym kierunku należy pójść?
  Jest potencjał tylko należy to wykorzystać.
  Proszę POMYŚLCIE O TYM.
  CWP

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.