Braun: „Polacy zapłacą koszta wojny na Ukrainie”. Pobierz dokument „Stop ukrainizacji Polski” [WIDEO]

Grzegorz Braun przed Sejmem RP/ fot. Twitter
6

Poseł Braun zapytany o ewentualne korzyści integracji administracyjnej Polski z Ukrainą mówi, że „Tu o żadnych korzyściach nie może być mowy”, wskazując jednocześnie, że nasz kraj występuje w roli żyranta ukraińskich długów, co de facto oznacza próbę przeniesienia na Polaków kosztów toczącej się na wschodzie wojny oraz bankructwa ukraińskiego państwa. Na dowód tego poseł Braun mówi np. o deklaracjach rządu w Polsce, który ustami jednego z ministrów zapewniał, że nasz system bankowy asekuruje system bankowcy Ukrainy, co dosłownie znaczy to, że Polacy płacą na utrzymanie wartości ukraińskiej waluty.

„Narracje historyczne, niestety w dużej mierze oparte na pewnych historycznych urojeniach (…) nie zmienią faktu. A wezwania prezydenta Dudy, do wtóru proklamacjom prezydenta Zelenskiego, aby zniknęła granica między Polską a Ukrainą, ja traktuje jako bliskie popełnienia przestępstwa jakim byłoby nawoływanie do obalenia państwa polskiego, do zniesienia polskiej państwowości, do zakwestionowania integralności terytorialnej i ciągłości granic” – mówi lider Konfederacji Korony Polskiej i poseł na Sejm RP z ramienia Konfederacji, Grzegorz Braun.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

DOKUMENT „STOP UKRAINIZACJI POLSKI” – POBIERZ

Źródło: eMisjaTv

Przeczytaj także:

M. Skalski: Czym prezydent Ukrainy chce zwieść Polaków? [ANALIZA+WIDEO]

SKANDAL! Wrocławska prokuratura umarza dochodzenie dotyczące wywieszania flagi banderowskiej, a Jacek Międlar skazany za słowa „Polska antybanderowska”!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Adam mówi

  Andrzej Duda jest antypolskim durniem i pro ukraińskim zdrajcą. Najpierw lizał dupy żydom, teraz liże dupy ukraińcom !! i chce z Polski zrobić ukropolin, na który Polacy nie wyrażają zgody !! Duda jest chamem i zdrajcą !!. Bez referendum nie miał prawa ten idiota Duda, zmuszać Polaków do przymusowej przyjaźni z ukrami !!

 2. Michu. mówi

  Codziennie słyszymy o bestialskich atakach rakietowych Rosji na ludność cywilną. Rodzi to współczucie i pewna solidarność z Ukrainą. Jednak nie stać nas , żebyśmy sami ponosili koszty pomocy, a tak się niestety dzieje. Ponadto, strona ukraińska musi się pochylić nad ważnymi dla Polaków sprawami Rzezi Wołyńskiej. Powinni ją potępić i pozwolić na ekshumacje, wówczas zrodzi się pole do dalszej współpracy. Chociaż współpraca nie może polegać na tym, że my wszystko sponsorujemy, po prostu nie mamy tyle pieniędzy.

 3. Ewa-Maria mówi

  Cisza natomiast jest na temat bestialstwa Żydów którzy dokonują mordów na Palestyńczykach w Strefie Gazy. Pieją tylko i ubolewają nad Ukraińcami. Wygląda na to że Palestyńczycy to pod ludzie i nie warto im się nimi zajmować. To samo dzieje się w Jemenie gdzie Saudyjczycy to samo robią co Żydzi. Bestialstwem żydowskim było zaatakowanie konduktu żałobnego zastrzelonej dziennikarki palestyńskiej. Nie piali nad tym bestialstwem. Hipokryzja ich sięga zenitu. Obecnie nikt i nic się nie liczy tylko Ukraina.

 4. bogdan mówi

  UKRAINA PODOBNIE JAK POLSKA JEST DOMENĄ CAŁKOWICIE ŻYDOWSKĄ ,WOJNA NA UKRAINIE JEST WYPADKOWĄ ŻYDOWSKIEJ OPRESJI KTÓREJ CELEM BYŁO WYELIMINOWANIE ROSJI Z TRÓJKI USA , CHINY , ROSJA ! WEJŚCIE W TEN UKŁAD MOCARSTWA UKRAINY NA POWROZIE „BEŁTU ” ŻYDOWSKIEGO ,DE FACTO POWTÓRKI Z USA = LEMINGI I ICH TRESERZY ! ŻYDZI ! = ROSJA BYŁA BY MOCARSTWEM W SPOŻYCIU WSZELKICH UŻYWEK ! I REZERWUAREM MIĘSA ARMATNIEGO RAZEM Z UKRAIŃCAMI , POLAKAMI I LEMINGAMI Z tzw. starej unii JEWROPEJSKIEJ ! POZOSTAŁO BY UWARZYĆ KOMUSZE UŁOŻENIE SIĘ Z CHINAMI I SUKCESYWNE WCHŁANIANIE ICH PRZEZ ” DROBNE ” WOLNOŚCI OBYCZAJOWE IDĄCE DO ” EFEKTU ” BOLSZEWIDZKIEGO= TĘCZOWEGO ! TO CHINY BYŁY ZAPLECZEM PUTINA I SĄ TYM ŻYRANTEM DO DZISIAJ !JEDYNYM WYJŚCIEM Z UKRAIŃSKIEGO PATA JEST WYKLUCZENIE tzw. zełeńskiego ! Geszeft nie wyszedł i co najwyżej w ” kurniku” demokracji wszelkie ” ptice” będą GDAKAŁY I WYŁY ! ALE JEST PROBLEM ŚWIADOMOŚCI WIELKORUSÓW ! PROBLEM ŚWIADOMOŚCI SPOŁECZNEJ W USA ! PROBLEM ŚWIADOMOŚCI EUROPEJCZUKÓW= BANKRUTÓW ! ORAZ CIEŃ CHIŃSKIEGO SMOKA KTÓRY JEST HEGEMONEM ŚWIATA !

 5. Shadow mówi

  Specjalnie pokazują ludzi zabijanych przez naloty i ostrzał, aby wywołać litość społeczeństw zachodnich i zamącić im w głowach. A tych samych ludzi, rosyjskojęzycznych od przynajmniej 2014 roku zabijają masowo sami upaińcy i dziś też to robią zwalając wszystko na Rosję. Nie ewakuują ludzi z terenów zagrożonych, tylko sami się z czołgami i artylerią ustawiają wśród bloków mieszkalnych, a tych ludzi biorą za tarcze. Hipokryzja tego obsranego narodu, nie ma granic. Tym bardziej hańbią się nasi rządzący, bo doskonale wiedza co się naprawdę dzieje, a wykonują polecenia obcych skurwysynów, które permanentnie niszczą nasz kraj.

 6. Bury mówi

  no cóż,wypada przepędzić z PL tych przesiedleńców,mają swój rejon,to czego u nas szukają,
  lekkiego bytowania pod pozorem wojny? a sio do siebie!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.