Bosak z wizytą u Cejrowskiego. Część wyborców PiS-u zaskoczona: „Ceniłem go” [WIDEO]

1

Kandydat Konfederacji Krzysztof Bosak był gościem Wojciecha Cejrowskiego. Popularny podróżnik przeprowadził wywiad z kandydatem na Prezydenta RP bez żadnych cięć. Część wyborców PiS- niechętnie przyjęła fakt, że Cejrowski z taką aprobatą odnosi się do polityki Bosaka. Przykładem niech będzie zwolennik Dudy, Dawid Mysior: Co się stało z głową Pana Cejrowskiego? Ceniłem go. W podobnym tonie, pod wpisem Mysiora wypowiedzieli się inni wyborcy PiS-u.

Wojciech Cejrowski zapowiedział, że w imieniu narodu przeprowadzi rozmowę kwalifikacyjną z osobą, która ubiega się o funkcję prezydenta Polski. Zasygnalizował, że będzie to prawdopodobnie jedyny taki wywiad, gdyż pozostałych kandydatów odrzucił „na podstawie podań o pracę – programu wyborczego”.

Czy Polska powinna być członkiem Unii Europejskiej? Które spółki skarbu państwa są strategiczne? Jak Krzysztof Bosak dobiera sobie współpracowników? Co zrobi w pierwszym tygodniu swojej prezydentury?

Na te i wszystkie inne pytania Wojciecha Cejrowskiego Krzysztof Bosak odpowiada w poniższym nagraniu:

Przeczytaj także:

Marcin Różalski wyznał na kogo odda głos w wyborach prezydenckich [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

1 komentarz

  1. Amadeusz mówi

    Super wywiad, obejrzałem cały i nawet nie wiem jak ten czas zleciał, bez wątpienia pan Bosak to najlepszy kandydat na prezydenta w moim otoczeniu wszyscy na niego głosują 😉

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.