Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. JMP mówi

  NSZ, bohaterowie, ktorzy wymordowali wiecej Polakow chlopow, nauczycieli, milicjantow) niz cale polskie podziemie wyeliminowalo Niemcow.

  1. goj mówi

   A mnie bardziej interesuje, jakich Polaków, bo Polak Polakowi nierówny, co widać doskonale w obecnych czasach. Tusk, Lewandowski, Schetyna, Sfneibfeiwfbfesfing-Wielgus, Duda, Kaczyńscy i Wałęsa to też niby Polacy 😉

  2. JMP mówi

   Wystarczy umieć czytać ze zrozumieniem. Napisałem, że byli to chłopi (głównie ci, którzy przyjęli ziemię po reformie rolnej), nauczyciele, którzy uczyli miliony analfabetów czytać i pisać, milicjanci, którzy głównie bronili ludzkiego dobra i nawet, na przykład, geodeci, wysłani po wojnie do wytyczania granicy polsko-radzieckiej (wiem o tym z pierwszej ręki, gdyż mój ojciec, geodeta, ledwie uszedł z życiem z pod ataku bandy „żołnierzy wyklętych”, uratowany przez żołnierzy wojska polskiego. Robienie z bandytów bohaterów (e.g. „nasrałek” Piłsudski) i zakłamywanie historii państwa i narodu, niejednokrotnie gorsze niż za czasów Polski Ludowej, co jest teraz tak popularne w Polsce to ciężkie przestępstwa. A jesli chodzi o Tuska, Lewandowskiego, Schetyne, Sfneibfeiwfbfesfing-Wielgus, Dude, Kaczyńskiego czy Wałęse zgadzam sie całkowicie.

  3. Stefan mówi

   ” polacy ” – dla tych co im kariery wydmuchali i wykorzystali do wykonania planu Grupy Bilderberg .

  4. Zbulwersowany mówi

   O ! Czerwony desantowiec się pojawił. Za to kłamstwo powinieneś odpowiedzieć karnie, ale czerwona pajęczyna nadal oplata państwo polskie !

  5. JMP mówi

   Jeśli to do mnie to Panie „Zbulwersowany” niech się Pan dobrze rozpędzi i grzmotnie łbem w ścianę. Może coś w nim wróci albo wreszcie stanie tam, gdzie powinno być od początku. Nigdy nie byłem, nie jestem i będę „czerwony”. Moja rodziną ucierpiała od „czerwonych” napewno bardziej niż większość Polaków. Chodzi mi tylko o to, żeby mówić prawdę. O ile wiem NSZ i podobne kanalie zabiły dobrze ponad 100 czy nawet 150 tysięcy rodaków podczas gdy, np. AK, wyeliminowała zaledwie nieco ponad 4 tysiące Niemców i różnego rodzaju polskich kolaborantów. Jest różnica? W dyskusji zawsze lepiej operować faktami niż rzucać kalumnie i odgrażac się! To nigdy nie prowadzi do niczego dobrego.

  6. Zbulwersowany mówi

   Proszę podać źródła tych kalumnii. Konkretnie. Kto tak podał , kiedy, gdzie, jaka proweniencja tych autorów. Może to był Gross, Michnik, Berman , Urban , Brystygierowa, Jaruzelski lub Różański ?!

  7. JMP mówi

   Wystarczy, na przyklad, „wygooglowac” „Zbrodnie NSZ”. Jest tych informacji tak dużo, że po prostu nie można podać jednego źródła. Mordowali głównie Polaków i Żydów, ale dostawało się też Białorusinom i Ukraińcom. Bez wątpienia wymordowali więcej Bogu ducha winnych ludzi niż prawdziwych wrogów Polski. Podałem przykład grupy roboczej, w której pracował mój ojciec. Z jego wspomnień wiem, że podobnych zdarzeń było wiele, nie wszystkie kończyły się tak szczęśliwie jak w jego wypadku.

 2. Andrzej mówi

  Ten człowiek -jaka ma przeszłość i kogo tak na prawdę reprezentuję . Jestem członkiem portalu gloria .tv ( pseudokatolickiego portalu o którym dziś doskonale wiemy , ze z katolicyzmem nie ma NIC wspólnego ,a pełni rolę propagandową dla celów masonerii i New Age , Portal w 90% obstawiony talmudycznymi agentami . Pan Żebrowski dla tych że agentów i syjonistów jest autorytetem i wstawiają jego media na ten wolnomularski portal -gdzie wykorzystują zwykle swoje materiały przeciwko prawdziwemu patriotyzmowi i nacjonalizmowi oraz atakują pana Aleksandra Jabłonowskiego .
  A oto co mówi pan Jabłonowski o Żebrowskim :
  https://gloria.tv/video/G4WeRqycw26R6Zvqi6ThaUzmT
  https://www.youtube.com/watch?v=Hk96Z6OQjeY
  Aleksander Jabłonowski o ks Międlarze :
  https://www.youtube.com/watch?v=W4czaTdJGa0

  1. A.Chiniewicz mówi

   Skoro jesteś fanatykiem pajaca i uzurpatora jakim jest a.olszanski vel jablonowski to czego tu szukasz???

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.