„Barbarzyńcy najeżdżają Europę!” Raper Stopa o seks-edukacji i lewackiej propagandzie [WIDEO]

Raper Stopa dla wRealu24
2

W ubiegłą sobotę gościem wRealu24 był gnębiony przez częstochowską prokuraturę raper Stopa, który od kilku miesięcy mimo braku jakichkolwiek podstaw i dowodów w sprawie, jest ciągany po sądach. Proces przeciwko niemu to przede wszystkim proces przeciwko wolności słowa i prawdzie, którą ten miał odwagę wyartykułować w utworze „Gdybym był bogaty”. W rozmowie z Marcinem Rolą, Stopa przedstawia szczegóły w prowadzonym przeciwko niemu postępowaniu. Po tylu procesach interesuje mnie tylko uniewinnienie, aby z sądu wyszła informacja, że nic nienawistnego nie przekazywałem – powiedział raper.

PRZECZYTAJ: Kuriozum na procesie Stopy! Po sześciu rozprawach sędzia przyznała, że… nie ma głównego dowodu w sprawie. Co dalej?

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Muzyk skomentował także fakt, że 16 czerwca, po raz kolejny w jego rodzinnym mieście, u stóp Jasnej Góry odbędzie się parada środowisk LGBT.

PRZECZYTAJ I KUP PŁYTĘ STOPY: Oskarżony o „antysemityzm” za krytykowanie żydowskich roszczeń! Stopa wydał drugą płytę [WIDEO]

– Tego dnia zostanie zorganizowana akcja modlitewna, żeby powstrzymać środowiska LGBT przed profanacją tego świętego miejsca – komentuje Stopa i zaznacza, że głównym niebezpieczeństwem dla Europy są seks-edukatorzy, homo-propagandziści, których ten nazywa „barbarzyńcami”!

Przeczytaj także:

J. Międlar: „Antysemicki odcisk palca” i ultimatum dla Stopy [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. adam mówi

    Czestochowa oprócz Jasnej Gory ma w swoich władzach tępych karierowiczów rodem POSld i innego barachła ktore niestety pozwala na tego typu manifestacje zboczenia,dewiacji itp.Ale to biedni ludzie których tez Pan Bog kocha widocznie nigdy Go nie poznali i nie wiedza jak sie zachowac

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.