Antysemityzm jako narzędzie budowania narodu żydowskiego

fot. youtube
4
SKLEP-WPRAWO.PL

Czym jest antysemityzm dla współczesnych Żydów? W jakim stopniu jest narzędziem polityki państwa Izrael? Komu służy i kto na nim zarabia? Jak Żydzi traktują tych Żydów, którzy mówią, że antysemityzm to bzdura? Jaką rolę pełnią młodzieżowe wycieczki do Auschwitz w kształtowaniu postaw młodych Izraelczyków? O co tak naprawdę w tym wszystkim chodzi? Zobaczcie niesamowity film dokumentalny, w którym znajdziecie odpowiedzi na te pytania.

Źródło: youtube

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Spostrzegawczy mówi

  Obejrzałem film do 20-ej minuty i miałem dosyć. Im potrzebna jest stała kontrola psychiatryczna. Smutne tylko to, ze mają swoją agenturę we wszystkich krajach świata i to bardzo wysoko postawioną. Ta agentura w Polsce działa ewidentnie na szkodę Polaków. Bezeceństwa Żydów wobec Polaków najlepiej dokumentuje w swych licznych książkach Henryk Pająk.

  1. Robert B. mówi

   A skąd się bierze ta agentura? Z diaspory. Z diaspory, która jest zawsze ryje pod krajem osiedlenia. Dlatego nie dziwi mnie, że co jakiś czas tak się z nimi rozprawiają. Sami się o to proszą. Po II wojnie światowej też się bardzo dopraszają. Tak, że się w końcu doproszą. I następny cykl historyczny się domknie.

 2. Jarek mówi

  naród żydowski to fikcja – niech ogłoszą się chazarami a nazwę izreal zmienia na kaganat chazarski i bedą zgodni z prawdą

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.