„Antysemicki gniot”?! Jacek Międlar o 447, aborcji, koronawirusie i cenzurze! Jest alternatywa wobec YT? [WIDEO]

3

Jacek Międlar był gościem Krzysztofa Lecha Łukszy, gospodarza programu wRealu24 „Rozmowa na poziomie”. Poruszono wiele ważnych tematów. Wśród nich: ustawa „Stop 447”, korona-kryzys oraz alternatywa dla cenzury w sieci. Gość programu dość obszernie poruszył kwestię czytanych w Sejmie projektów ustaw, stanowiska hierarchii kościelnej wobec normalizacji prawa do życia, a także wprowadził w temat szczepionek na koronawirusa, nad którymi żydowski instytut… pracuje od wielu miesięcy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zobacz także:

Mocny apel do władzy i wspomnienia Marii Panek, świadka Rzezi Wołyńskiej! [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Dariusz mówi

  Obawiam się że zrobią i tak po swojemu .A coronavirus będzie pretekstem by uczynić z Nas Polaków Biedakami .I by Izraelici za bezcen przejęli wszystko co Polskie .

  1. anonim mówi

   Tez uważam że cel nadrzędny, ukryty to wrogie przejecie Polski, poprzez przejęcie za bezcen majatku wielu Polaków, zniszczenie przedsiebiorczych Polaków i przejęcie Polski wraz z nieświadomym pospólstwem potrafiących tylko wyciagać łapy po państwowe daniny. To pospólstwo będzie pucybutami, dla ,,szlachty jerozolimskiej”. P.S. słyszałem jak jakaś talmudyczna nadenta żydówka odgrażała się Polce, że ,,będzie sprzątać gówna po mnie”.

 2. marcus mówi

  W atmosferze histerii w USA 80% ludności chce się zaszczepić.Na YouTube totalna cenzura blokują niewygodne posty. Musimy wspierać finansowo portale takie jak wPrawo.pl, wRealu24, bez finansowego wparcia nic się nie da zrobić. Należy mówić innym o istnieniu takich portali, żeby wyswobodzić nas z tego Matrixa. Obecnie walka z siłami zła odbywa się na polu ludzkiej świadomości.Trzeba przekonać ludzi, aby odeszli od YouTuba, Facebooka, Twitera stworzonych przez globalistów w celu totalnej kontroli społecznej, zarządzania percepcją naszego poznania.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.