Ambasador Izraela kolejny raz pluje Polakom w twarz! Pisze o „komorach gazowych w Polsce” i straszy „antysemityzmem”

Yacov Livne
5

O Yacovie Live, ambasadorze Izraela w Polsce, niedawno zrobiło się głośno w związku z zabójstwem przez wojska izraelskiego polskiego wolontariusza posługującego w Palestynie. Wtedy to Polaków domagających się zadośćuczynienia za zbrodnię na Polaku, Żyd oskarżył o antysemityzm. Nigdy nie dokonał ekspiacji przed kamerami, ani nie opublikował przeprosin. O sprawie pisaliśmy TUTAJ. Teraz Livne ponownie pluje Polakom w twarz!

Tym razem w swojej wypowiedzi na portalu X napisał o „komorach gazowych w Polsce” nie wspominając o tym, że ich budowniczymi i użytkownikami byli Niemcy, a w czasie gdy funkcjonowały obozy śmierci, Polska była pod okupacją niemiecką.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Na X, wychowany w Moskwie żydowski ambasador, odniósł się do hasła „Żydzi wracajcie do Polski”, które wykrzykiwano między innymi podczas propalestyńskich protestów w Nowym Jorku i szwedzkim Malmo. Dziennikarz „The European Conservative” David Atherton zarzucił aktywistce Grecie Thunber wykrzykiwanie takiego hasła, na co zareagował Livne.

PRZECZYTAJ: Izraelski ambasador zaatakował dziennikarza! Kulisy wywiadu [WIDEO]

Niektórym antysemitom wydaje się tęsknić za przywódcą palestyńskim, Hadżdż Aminem Husseinim, nazistowskim kolaborantem, który również chciał, aby Żydzi udali się do Polski, a dokładniej do komór gazowych w Polsce. Antysemici = niebezpieczeństwo – wskazał. Dopiero po reakcji Muzeum Auschwitz, które wskazało, że w czasie, gdy w obozach śmierci funkcjonowały komory gazowe, Polska była pod okupacją Niemieckiej III Rzeszy, Livne niby sprostował swoją wypowiedź. – Rzeczywiście, komory gazowe zostały zbudowane przez nazistowskie Niemcy w okupowanej Polsce i nie ma co do tego wątpliwości. Ideologia nazistowska była szerzona podczas II wojny światowej także przez ekstremistów dżihadu. Ich dzisiejsi ludobójczy wyznawcy (’Od rzeki do morza…’) są niezwykle niebezpieczni i należy ich powstrzymać – napisał Livne, manipulując i przemilczając fakt, że to Izrael jest uznawany przez ONZ i Trybunał Sprawiedliwości za państwo przeprowadzające ludobójstwo na Palestyńczykach.

Przeczytaj:

Trybunał Sprawiedliwości ONZ nakazuje Żydom zaprzestanie aktów ludobójstwa w Strefie Gazy!

Niemcy odpowiedzą przed Trybunałem Sprawiedliwości za wspieranie żydowskiego ludobójstwa na Palestyńczykach!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. verizanus mówi

    Poważne państwa zachodnie (głownie Niemcy) po cichu promują u siebie antyeskimoskizm i wskazują eskimosom kierunek ewakuacji- Polskę. Sugerując, że na Zachodzie może być różnie a w Polsce eskimosom nic nie będzie zagrażać, a nawet POZWOLĄ IM (te Zachodnie demokracje) SPOKOJNIE RZĄDZIĆ, a jak będzie trzeba to nawet pomogą spacyfikować tamtejszych antyeskimosów. Krótko mówiąc demokracje zachodnie sugerują wyraźnie :”U nas uważajcie, bo wiecie co narasta i wracajcie do swoich starych wypróbowanych frajerów, którzy są już mocno przetrzebieni przez różne okupacje”

  2. Shadow mówi

    Wywalić sukinsyna na zbity ryj i to natychmiast. Lecz parchate nierządnice palcem w bucie nie ruszą ze strachu i nadal będę tyłek Polaków wystawiać do bezwzględnego rypania.

  3. Konfederat mówi

    Geszeft pt. Holokaust w pełni

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.