Po zamordowaniu polskiego wolontariusza w Strefie Gazy Izrael oskarża Polaków o antysemityzm!

Yacov Livne
9

Zamiast przeprosin – oskarżenia. Ambasador Izraela w Polsce opublikował skandaliczny wpis po zamordowaniu przez izraelskie wojsko polskiego wolontariusza posługującego w Strefie Gazy. Oskarżył Polaków o antysemityzm przywołując sprawę zgaszenia gaśnicą żydowskich świeczek w polskim sejmie.

– Skrajna prawica i lewica w Polsce oskarżają Izrael o umyślne morderstwo we wczorajszym ataku, w skutek którego śmierć ponieśli członkowie organizacji humanitarnej, w tym obywatel Polski. Wicemarszałek Sejmu i lider Konfederacji Krzysztof Bosak twierdzi, że Izrael popełnia „zbrodnie wojenne” i terroryzuje organizacje humanitarne, aby zagłodzić Palestyńczyków. To ten sam Bosak, który do dziś nie zgodził się potępić masakry dokonanej przez Hamas 7 października i którego partyjny kolega, prawicowy ekstremista, zgasił gaśnicą chanukową menorę, którą zapaliliśmy w parlamencie w Warszawie. Wniosek: antysemici zawsze pozostaną antysemitami, a Izrael pozostanie demokratycznym Państwem Żydowskim, które walczy o swoje prawo do istnienia. Również dla dobra całego świata zachodniego – na X napisał ambasador Izraela w Polsce.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Skandaliczne słowa żydowskiego dyplomaty wywołały zrozumiałe oburzenie wśród Polaków. Większość odpowiedzi na słowa ambasadora ogranicza się do kilku słów: „bezczelny”, „won, bydlaku”, „spierdalaj z Polski”.

Równie skandaliczny komentarz co Livne, opublikował premier Izraela Banjamin Natenjahu. Zamordowanie wolontariuszy z premedytacją (co wynika z opisu ataku – TUTAJ) nazwał „incydentem”.
To tragiczny incydent, niechcący trafiliśmy niewinnych ludzi, to się zdarza na wojnieprzekazał premier Izraela Benjamin Netanjahu. – To się zdarza na wojnie i zbadamy to do końca. Jesteśmy w kontakcie z zaangażowanymi rządami i zrobimy wszystko, aby to się nie powtórzyło – dodał.

Na słowa ambasadora i premiera Izraela odpowiedział premier Donald Tusk: Poddajecie naszą solidarność naprawdę ciężkiej próbie. Tragiczny atak na wolontariuszy i wasza reakcja budzą zrozumiałą złość” – napisał. Wcześniej minister spraw zagranicznych Radosław Sikorski skomentował wtorkowy wpis ambasadora Izraela w Polsce. – Radziłbym więcej umiaru i pokory. To jest czas dla niego raczej na przepraszanie, a nie na nakręcanie emocji – podkreślił.

Komentarz do podłości dwóch wyżej wymienionych Żydów, opublikował także red. naczelny wPrawo.pl Jacek Międlar
Czy naprawdę Was to dziwi, że zamiast przeprosin za swoje zbrodnie, Żydzi oskarżają nas o antysemityzm? Tak było przez wieki i to się nie zmieni – taki „kod kulturowy”! Za mówienie o tym ciąga się nas po sądach! Byłem m.in. skazany za słowa „talmudyczna nienawiść”! To nie jest żart! Oskarżenia o antysemityzm, żeby zatuszować swoją podłość, to stara śpiewka (opisuję to w „Polsce w cieniu żydostwa”)! Tak było i będzie… nic nie wskazuje na to, żeby to się zmieniło. To „kod kulturowy” opisany przez znamienitego religioznawcę i antropologa Andrzeja Niemojewskiego w „Duszy żydowskiej w zwierciadle Talmudu”. Przeczytajcie te 2 książki i wszystko będzie dla Was jasne! – napisał.

 

https://twitter.com/YacovLivne/status/1775185377189323175
https://twitter.com/YacovLivne/status/1775185377189323175

Przeczytaj także:

Żydzi dążą do wojny światowej?! Zbombardowano konsulat i rezydencję ambasadora Iranu [WIDEO]

SĄSIEDZI. Oficjalne zwiastuny filmu dokumentalnego Jacka Międlara o ukraińskim ludobójstwie na Polakach [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. klioes vel pislamista mówi

  Zginął Polak… (To nic złego.
  Przecież „wyssał z mlekiem matki…”
  I „znaczenia duchowego
  Ten zgon nie ma…”) Są – „wypadki”!

  Żywność wiózł do strefy Gazy.
  Konwój był oznakowany…
  Dla pewności kilka razy
  Został więc zbombardowany.

  Zwykle goje w Polin, wiecie,
  Jak rodzina Ulmów giną:
  Żywność też w warszawskim getcie
  Przemycali… Śmierć – ich winą!

  Wtedy – zakaz hitlerowski.
  Teraz – zakaz izraelski…
  „Kto pomaga – na sąd Boski!” –
  Tak brzmi morał przyjacielski.

 2. klioes vel pislamista mówi

  Ostateczne rozwiązanie kwestii palestyńskiej

  Profesor Haber, każdy wie,
  By zwalczyć pluskwy, CYKLON B
  Zsyntetyzował. W Gazie są
  Liczne tunele… („A w nich Z Ł O !!!”)
  Czas współplemieńca – chemii cud! –
  Użyć… Lub w Gazie z prądem drut
  Kolczasty porozwijać też.
  Antysemityzm wzdłuż i wszerz
  Wyginie wkrótce w getcie tym.
  A potem? – krematoriów dym!…

 3. gal mówi

  Wstrętne zakłamane parchy, zbrodnicze mendy, które z nienawiści do ludzi spoza ich plemiona z pysków ocieka im talmudyczna piana. W końcu kara na was przyjdzie, kiedy będziecie rechotać swoimi bezczelnymi pyskami.

 4. Ads mówi

  Antysemita to ten ktorego zydzi nienawidza. A zydzi nienawidza Polakow wiec wszyscy Polacy to antysemici. Tak to mozna wyjasnic. Zreszta opiniami jakiegos tam zydowskiego ambasadorka nie ma co sie przejmowac

 5. Hammurabi mówi

  W związku ze słowami „prawicowy ekstremista, zgasił gaśnicą chanukową menorę, którą zapaliliśmy w parlamencie w Warszawie”, proponuję, by w grudniu zgaszono w podobny sposób światełka na choince ustawianej rok rocznie w Knesecie i wyciszono na jedną godzinę kolędy.
  A poważnie, to znaczycie nie swój teren zarówno w Polsce jak i na Bliskim Wschodzie.

 6. BP mówi

  Ich chciwość, buta i pycha wołają o pomstę do nieba.

 7. Zofia mówi

  Jeżeli Polacy są tak wielkimi semitami to dlaczego wciąż tak dużo jeszcze jest ich w Polsce??????Dlaczego uciekają z Niemiec, Francji czy Izraela do Polski, to naród óry nie ma dla nikogo i niczego świętości pozbawiony wyzuty z uczecia

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.