ABW wtargnęło do domu i siedziby wydawnictwa kandydata na prezydenta Częstochowy! Zarekwirowano… książki

Rafał Gawenda i Tomasz Stala
17

Dziś o 6 rano prokurator w asyście funkcjonariuszy Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego wtargnęli do domu oraz siedziby wydawnictwa 3DOM w Częstochowie. Postawiono zarzut i zarekwirowano książki.

Za całe najście odpowiada prokuratura IPN z Komisji Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu z siedzibą w Częstochowie. Jako powód przeszukania wskazano podejrzenie „negacji masowego zabójstwa ludności pochodzenia żydowskiego na terenie niemieckiego obozu koncentracyjnego Auschwitz-Birkenau”, tj. art. 55 Ustawy z dnia 18 grudnia 1998 r. o Instytucie Pamięci Narodowej Komisji Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu. Przestępstwo, o którym mowa w artykule, zagrożone jest grzywną lub karą pozbawienia wolności do lat 3.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Wolność badań naukowych, wolność słowa, wolność wypowiadania swoich myśli i wolność ludzka w Polsce jest rzeczą, która nie istnieje w Polsce jak się zdążyłem przekonać – mówi Stala i wskazuje, że został mu postawiony zarzut „kłamstwa oświęcimskiego” za dystrybucję książki, która jeszcze kilkanaście lat temu swobodnie była dystrybuowana na różnych platformach sprzedażowych. Chodzi o książkę Dariusza Ratajczaka, który w swojej publikacji przedstawiał poglądy negacjonistów bez słów komentarza ze swojej strony. Właściciel wydawnictwa dodaje, że prokurator dokonujący przeszukania zarekwirował także książki, których okładki wzbudziły w nim zaniepokojenie i złożył zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa, w związku z czym na miejsce przeszukania przybyła także policja. Funkcjonariusze policji zarekwirowali inne książki, w tym publikację ks. Stanisława Trzeciaka pt. „Talmud o gojach”.

Okazuje się też, że taka działalność wydawnicza może być postrzegana jako zagrożenie dla ładu konstytucyjnego, bo w przeciwnym razie prokurator IPN pojawiłby się w asyście policji a nie ABW – informuje Konfederacja Korony Polskiej.

W tegorocznych wyborach samorządowych Stala jest kandydatem na prezydenta Częstochowy, co we wpisie na X odnotował poseł Grzegorz Braun
Dzisiejsze najście ABW na siedzibę wyd. 3DOM to jawne nękanie opozycji i ingerencja MSWiA w kampanię wyborczą – Tomasz G. Stala, właściciel wydawnictwa 3DOM, kandydat na posła (Konfederacja i Konfederacji Korony Polskiej), jest dziś niezależnym kandydatem na prezydenta Częstochowy – czytamy.

Przeczytaj także:

Sąd o zatrzymaniu Jacka Międlara przez ABW: “Było legalne, bo przeprowadzone przez uprawnione służby” [NAGRANIE Z POSIEDZENIA I KOMENTARZ]

Jacek Międlar uniewinniony! Sąd oddalił zarzut pochwalania zamachu terrorystycznego w Nowej Zelandii [WIDEO]

„Anschluss Polski” (wywiad z b. szefem służb specjalnych). „Lot nad kukułczym gniazdem” (5.2)

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Hammurabi mówi

  Mam nadzieję, że cała para pójdzie w gwizdek a Częstochowianie w wyborach udowodnią, że wciąż można ich uważać za samodzielnie myślących ludzi…
  Warto przypomnieć, że wobec Dariusza Ratajczaka 11 grudnia 2001 roku sąd uznał winę, ale odstąpił od wymierzenia kary ze względu na „nieznaczny stopień szkodliwości społecznej czynu”.
  „Czyn o nieznacznej szkodliwości społecznej” sprzed lat kilkunastu dziś jest zbrodnią nawet jeśli dotyczy to tylko cytatów!
  A swoją drogą chciałbym, by Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu, faktycznie zajęła się rejestrowaniem, dokumentowaniem i nagłaśnianiem zbrodni dokonywanych na narodzie który – podobno – reprezentuje i który ją żywi, bo póki co to stowarzyszenie „Wizna 1939” pomimo piętrzących się przeszkód ze strony IPN-u robi to o niebo całe lepiej i dokładniej.

 2. Negro mówi

  Z tego co widać to jest raczej Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Żydowskiemu, która zapewne z inspiracji jakiegoś Żyda dopatrzyła się tej „strasznej zbrodni”.

 3. Jan mówi

  Częstochowa głosująca na Polaka? To byłby cud! Słyszałem, że to miasto obrzydliwie czerwone.

 4. Kunegunda mówi

  Ksiazki prawdy o zydach:
  Dzienniki Tarnera, Talmud o gojach, Księga win Judy i program światowej polityki ks. TRZECIAKA

  ROLNICY – PROTEST cala Polska z Wami–nie dajcie sie przekupić!!! Bo przyjada po wasze traktory i rękę Wam odrabia” abyście WASZEJ POLSKIEJ ziemi nie uprawiali!!

 5. Shadow mówi

  ” To są kurwy panno Józiu”- Zdaje się, że dobrze robią tylko Eski-Mośkom, bez względu na okoliczności.

 6. Pawel Szymanski mówi

  Kostytucja RP czyli jawne jej lamanie przez wladze:

  Art. 54.

  Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.
  Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Ustawa może wprowadzić obowiązek uprzedniego uzyskania koncesji na prowadzenie stacji radiowej lub telewizyjnej.

  Art. 31.

  Wolność człowieka podlega ochronie prawnej.
  Każdy jest obowiązany szanować wolności i prawa innych. Nikogo nie wolno zmuszać do czynienia tego, czego prawo mu nie nakazuje.

  Art. 32.

  Wszyscy są wobec prawa równi. Wszyscy mają prawo do równego traktowania przez władze publiczne.
  Nikt nie może być dyskryminowany w życiu politycznym, społecznym lub gospodarczym z jakiejkolwiek przyczyny.
  Art. 50.

  Zapewnia się nienaruszalność mieszkania. Przeszukanie mieszkania, pomieszczenia lub pojazdu może nastąpić jedynie w przypadkach określonych w ustawie i w sposób w niej określony.

 7. Pawel Szymanski mówi

  Art. 73.

  Każdemu zapewnia się wolność twórczości artystycznej, badań naukowych oraz ogłaszania ich wyników, wolność nauczania, a także wolność korzystania z dóbr kultury.

 8. Kuneguna mówi

  PAMIETACIE… Polacy jak jeden posel na Sejm Polski mowil” wyłapac i wyszczepic jak psow wszystkich Polakow” a co to byla za szczepionka eksperymentalna śmiertelna, NIE sprawdzona lub zrobiona po to by NAS POLAKÓW WYMORDOWAĆ! A pamietacie jak zydzi na Okeciu w Warszawie tanczyli bez masek gromada i smiali sie? A nas wlascicieli Polski karano i 24/7 trabiły „diabelskie media” szczepcie sie bo umrzecie… i aktorzy JANDA. !!!
  Kto nami rzadzi zydo- bandera –mordercy– WOLYN NR.II
  Polacy obudzmy sie stanmy z ROLNIKAMI i POLEXIT!! Sześć nam BOZE!

 9. ad mówi

  Szykuje się gorszy zamordyzm jak za PiS-u. Człowiek doczeka może palenia książek na stosie.

 10. ad mówi

  Zarzuty prokuratorskie dla Pana Brauna, to zbyt mało dla Żymian. Zapowiada się przycinanie do skórki.

 11. gal mówi

  To jest właśnie główne zadania delagatury mossad-polin czyli tzw. abw- walka z szeroko pojętym polonizmem, z Narodem Polskim. Te wstętne postubeckie gnidy nie interesują się żydowskim przestępcą, który jest szefem firmy sprowadzajacej do Polski syf z banderlandu. Są głusi, slepi i bez powonienia. Tak samo są niemrawi na to ze nielegalni imigranci przechodzący przez granicę z bandelandem mogą być szpiegami z obcych wrogich państw. Jeszcze są bardzo aktywni, jeśli trzeba tropić ruskie onuce i szurów najróżniejszych dziedzin. Podobnie działa tzw. SKW czyli jak kto woli Stere Kiejkuty. Polska jest krajem teoretycznym, a tak naprawdę kondominium prusk-rusko-amerykańskim pod koszernym zarządem powierniczym. Tragedia.

 12. Negro mówi

  Jak można przeczytać na innym portalu zgłoszenia z art. 55 z ustawy o IPN dokonało Muzeum Auschwitz-Birkenau.

 13. Shadow mówi

  Muzeum nie mogło dokonać zgłoszenia, tylko jego zarządca pasożyd nad pasożydy. Pies cię jebał sukinsynu eski-mośki. Gnido wszawa i parchu przeklęty.

 14. gal mówi

  Czyli donosu dokonał koszerny rebe pseudonim cywiński.

 15. Anty mówi

  Mafia 6mln musi utrzymać wiarę w swój mit aby czerpać krwawicę wypracowaną przez gojów. Ich upadek będzie bolesny ale tym razem będzie mniej chętnych do nadstawiania za nich głowy. I tego upadku nie powstrzymają żydziany z IPN czy ABW.

 16. Ewa-Maria mówi

  Częstochowa to ateistyczne miasto a od lat rządza tam komuchy. Częstochowę znam jak własną kieszeń. Wydawnictwo to nie jest mi obce . Mnie bardzo dziwi że w tej hucpie brał IPN. No cóż pan każę, sługa musi.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.