Absurd! Zamiast leżeć w łóżku chorzy stoją w kolejkach po wymaz [WIDEO]

kolejka po wymaz/ fot. screen
9

1 października 2020 roku minister zdrowia Adam Niedzielski ogłosił, że w ramach nowej strategii walki z COVID lekarze rodzinni mogą kierować na testy każdego, kto telefonicznie zgłosi jakiekolwiek objawy infekcji, a za pacjenta z pozytywnym wynikiem dostaną wyższą stawkę, chociaż nie muszą go nawet zbadać. Oczywistym było to, że lekarze będą kierować na testy jak największą liczbę pacjentów. Oczywistym było też to, że im więcej testów, tym więcej wyników pozytywnych. Im więcej takich wyników, tym większa psychoza. Im większa psychoza, tym więcej skierowań na testy. Kółko się zamyka.

ZOBACZ: Nowe pomysły ministra Niedzielskiego: specjalna stawka dla lekarza za pacjenta z COVID, zniesienie wymogu badania fizykalnego

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jak po dwóch tygodniach wygląda system, który stworzył minister Niedzielski? Zamiast leżeć w łóżku, chorzy stoją w długich kolejkach i mokną na deszczu czekając na wymaz. W sieci pojawił się film pokazujący, jak wygląda to w jednym z punktów pobrań we Wrocławiu. – Podejście drugie. Mamy nadzieję że przed 12 się wyrobimy. Mi łeb pęka, mąż że zbitą gorączka. Wrocław. Brochów – napisała internautka, która zamieściła film.

Przypadek Wrocławia nie jest odosobniony. Tak samo jest w przychodni na moim na osiedlu na warszawskim Grochowie, gdzie kilka dni temu otwarto taki punkt pobrań. Na własne oczy widziałam kolejkę kaszlących osób czekających na ulicy. Wymazy pobierane są od 11.00 do 13.00 w dni powszednie i od 9.00 do 11.00 w niedzielę i święta. Jeśli ktoś nie załapie się jednego dnia, to czeka go stanie w kolejce następnego dnia. Oczywistym jest, że musi to doprowadzić do pogorszenia stanu zdrowia tych osób.

Cały ten system jest zwyczajnie głupi. Osoby zdrowe wysyłane są na przymusową kwarantannę, chociaż nie mają żadnych objawów. Im nie wolno wyjść z domu. Osoby chore, z gorączką i kaszlem, wysyłane są do kolejek przed przychodniami. Im wolno wyjść z domu. Kto ma większe szanse na roznoszenie infekcji – zdrowy, czy chory?

W czwartek (15.10.2020) Ministerstwo Zdrowia poinformowało, że w ciągu doby wykonano 64,5 tys. testów. Wykazano 8099 przypadków zakażenia. Ile z nich to wynik fałszywie pozytywny? Dr Mike Yeadon, dyrektor ds. badań firmy farmaceutycznej Pfizer, twierdzi, ze 90% pozytywnych testów PCR jest fałszywie dodatnich.

ZOBACZ: Dr Mike Yeadon: „90% testów PCR jest fałszywie dodatnich. Nie mają żadnej wartości informacyjnej”

Ministerstwo poinformowało też, że z powodu COVID-19 zmarło 7 osób, natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarły 84 osoby. W medialnym przekazie te liczby są sumowane i w ten sposób osoby, które zmarły na raka, na serce, na cukrzycę itd. trafiają do covidowego rejestru zgonów tylko dlatego, że otrzymały pozytywny wynik testu. Psychoza narasta. Coraz więcej chorych trafia do kolejek po wymaz. Pogoda będzie coraz gorsza. A oni będą stać w deszczu i zimnie, żeby wykonać test, który nie nadaje się do celów diagnostycznych. Absurd!

Źródło informacji: Twitter

Zobacz też:

Minister-ewangelista w szpitalu. Potwierdza, że testy PCR dają wynik fałszywie dodatni

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Julita mówi

  Bardzo proszę o nieprzysyłanie mi informacji.
  Dziękuję.

 2. Włościanka mówi

  Ale, że Ci ludzie tak sami? Pchają się aby im dłubano w nosie? Okropieństwo!

 3. YWANDA mówi

  Ach te dziady, lah-udry nie z naszych Dziadow i liczby 44=MD= MaDame = Nasza Pani bo pierwszym Polakiem byl Sw. Pius X Sarto=Krawiec po ojcu ze Slaska ! Slawa, slawa, slawa wroci jak to przepowiedzial Kard. Hlond pod znakiem Akkadu jako Sar-ki-bratu-arba= Rex Canton(Lacina)= Krol czterech rogow swiata a Dama ? Ona quatre(F)=czwarta a qaba-lah ma kether=korona wirusa jako ofiary dla Chorusa Egiptu jako sokola. Hej sokoly Rusi omijajcie baalnice, szpitanice i znachorow kabaly ! Wrogowie dzieci Damy wg Ks. Powt. Prawa 25:17-19 !! A=Oko Opatrznosci Malka(Aram)= Krola czy trzecie oko Sziwy niszczyciela i sw. krowy ?

  1. Frank Kimono mówi

   @YWANDA. Czemu nie wzięłaś dziś leków?

 4. fajera mówi

  Mają objawy grypopochodne no to walą do lekarza i chyba chcą żeby okazało się, że mają kofida ale po co im to? To jakiś zajob u tych ludzi? Tych to jeszcze tłumaczy, że nie wiedzieli o tych kolejkach ale następni to już się do lekarza nie powinni pchać.
  Ale jak dali sobie wmówić, że już nie ma przeziębienia i grypy tylko kofid (z płuc galareta będzie) to nie ma się zmiłuj.

 5. fajera mówi

  Gościu! jest już mem o tej chorobie.
  Facet tak mówi: Przyśniło mi się lato 2021, podczas którego pojawiła się nowa pandemia wirusa jelitowego i wszyscy musieliśmy nosić pampersy i sobie wspominaliśmy 2020 rok, te maski nie były wcale takie złe…

 6. Ireneusz mówi

  To nie absurd, to celowa robota tej bandy chazarów która opanowała nasz kraj.

 7. Mareczeq mówi

  Czy ktoś stojący z własnej woli, nieprzymuszony, w takiej kolejce zasługuje na miano myślącego człowieka? Oni w pełni załugują na to, co ich spotka.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.