Absurd! Płoną flagi Izraela: „To niepokojące”. W Polsce maszerują patrioci: „To przemoc wobec Żydów!”.

8

Gdy przez Wrocław i Warszawę przemaszerowały w tym roku dziesiątki tysięcy polskich patriotów, politycy i zagraniczne media wręcz wrzeszczały o faszystowskich pochodach. Uznano, że hasła typu „nasze ulice, nasze kamienice”, „Deus vult” czy nawet transparent zaznaczający, że ludzkość dzieli się na różne rasy, rozbudzają w społeczeństwie postawy nienawiści. Do walki ze zjawiskiem przyłączyła się Międzynarodowa Rada Oświęcimska, Komisja Europejska i wiele żydowskich organizacji, w tym gościnnie stacjonujący w Polsce Komitet Żydów Amerykańskich (AJC). Lewackie wycie o antysemickiej Polsce oraz straszenie szybkim powrotem obozów koncentracyjnych trwa do dzisiaj.

Tymczasem zaraz po tym jak Donald Trump uznał Jerozolimę za stolicę Izraela, w europejskich miastach odbywają się demonstracje w trakcie których palone są żydowskie gwiazdy Dawida i flagi Izraela. Zagraniczne media milczą, bo nie robią tego znienawidzeni Polacy, ale w większości faworyzowani przez kulturowych marksistów muzułmanie. W zeszły weekend podczas demonstracji spalono żydowskie symbole i flagi Izraela w Berlinie, Sztokholmie i Vancouver, w Goeteborgu obrzucono koktajlami Mołotowa miejscową synagogę, a w Malmoe setki imigrantów domagało się „strzelania do żydów”. Po dzień dzisiejszy nikt nawet nie zająknął się o faszyzmie i nazizmie w tamtych krajach!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

PRZECZYTAJ: „Cytując Talmud robi z nas oprawców.” B’nai B’rith idzie ze mną na wojnę. Są jak zorganizowana grupa przestępcza!

Politycy i media głównego podają jedynie zdawkowe informacje na temat antyizraelskich wydarzeń na Zachodzie. Nie ma mocnych słów potępienia, jak w przypadku demaskacji Talmudu czy Marszu Wielkiej Polski Niepodległej we Wrocławiu, które przedstawiciel loży B’nai B’rith, Henryk Kozłowski irracjonalnie określił mianem „przemocy wobec Żydów” a Międzynarodowa Rada Oświęcimska zasugerowała, że to pierwszy krok na drodze budowy obozów koncentracyjnych. Dla porównania przedstawiciel wspomnianej loży w Kanadzie Aidan Fishman, w reakcji na antyizraelską demonstrację w Vancouver zdobył się jedynie na zdawkowe: „Jest to niepokojące”.

PRZECZYTAJ: Manipulacja strachem. Żydzi w wychodkach, czyli przestraszyć, obrzydzić i zmanipulować

Czyżby środowiska żydowskie i kulturowi marksiści nie stosowali tzw. pałki antysemityzmu wobec krajów, które w przeciwieństwie do Polski zostały przez nich niemal zupełnie opanowane, a wartości chrześcijańskie stanowią tam zupełny margines? Bo jak wyjaśnić bagatelizowanie palenia izraelskich flag, a straszenie polskimi patriotami, którzy dumnie kroczą ulicami swoich miast?

Źródło: bc.ctvnews.ca, reuters.com

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. goj mówi

  A ja nie będę Żydów wyprowadzał z błędu. Niech sobie uważają Polskę na kraj nazistowski i trzymają się od nas z daleka. Niech sobie żyją szczęśliwie w tych tolerancyjnych krajach z płonącymi flagami Izraela, napaściami na nich i dewastowanymi synagogami, a od Polski precz wy zdrajcy i kłamcy!

  1. goj mówi

   Uprzejmie zaznaczam, że napisałem „od Polski” a nie „z Polski” i mój komentarz dotyczy tylko tych Żydów, którzy szkalują Polskę i pomawiają Polaków, nie odnosi się do wszystkich Żydów, a jedynie garści wymienionych osób.

  2. YAE mówi

   Nadchodzi zapowiedziana Apokalipsa. Kościół rzymskokatolicki obnaży się z grzechów, za setki lat prowadzenia ludzi droga stracenia a nie jak owce kierowane przez wilka myślały droga zbawienia… Bóg objawi nam sie żywym , bowiem prawdziwy Pan jest Panem żywych a nie umarłych!!!

  3. Andrzej Józef mówi

   Burmistrz Nowego zYorku, Ed Koch zapytany kiedyś co by sie spytał Chrystusa gdyby się pojawił za jego życia.
   Odpowiedz.
   Czy jego przyjscie jest pierwsze czy drugie.
   Jeżeli pierwsze to wszyscy Chrześcianie przejdo na Judaism.
   Jeżeli drugie to wszyscy Żydzi przejdo na Chrzescianstwo .
   Major Koch jest pochowany na cmentarzu
   Trinity (Trójca Przenaświęczna) w NY.
   Każdy z nas będzie sodzony.
   W modlitwie Ojcze Nasz jest wers
   który nas Zbawiciel nauczył.
   KOCHAJ BLIŹNEGO SWOJEGO JAK ŚIEBIE SAMEGO.
   Dlatego jak przyjdzie na nas czas może jutro,może za 50 lat? Nie umieraj z nienawiścio do nikogo.Zostaw pomstę dla Boga. Inaczej wydasz wyrok na siebie.

  4. Andrzej Józef mówi

   Dla klepiocych modlitwę bez skupienia.
   Odpusc moje winy tak jak ja odpuszczam moim winowajcom.

 2. Matka polka mówi

  No i proszę do czego doprowadziło żydowskie lewactwo faworyzujące islam. Ich nienawiść do narodów Europy obraca się przeciw nim samym w postaci nienawiści muzułmańskich emigrantów. Ale o tym cicho-sza, dla nich gorszy jest polski patriotyzm, z którym zapamiętale walczą. Może wkrótce żydzi zaczną uciekać z Europy do Izraela? Oby tak się stało!

 3. Robert B. mówi

  Dobrze wiedzą, co robią. Polska ma być obdarta ze skóry, bo żydostwu ciągle mało. W Szwecji budują „społeczeństwo otwarte”, czyli rasowo skonfliktowane, na którym niepostrzeżenie pasożytuje żydostwo i władzę przechwytuje. W Polsce póki co wiedzą, że to jeszcze niemożliwe. Ale na pewno nie poprzestaną na tym, co jest. Wobec powyższego proponuję jeszcze bardziej się przed nimi płaszczyć. Jeszcze bardziej licytować się z innymi nacjami, ilu to u nas się dla nich poświęcało…

 4. z-k mówi

  Żydoland Wielki nie ma powstać ani w RFN ani w Szwecji więc tam palenie flagi nie ma wielkiego znaczenia ale 100 tys. mało wartościowych tubylców z biało – czerwonymi sztandarami na ulicy w Polin pomimo 30 lat zmasowanego ogłupiania wzbudza przerażenie i gniew

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.