Aborcyjny terror w Warszawie! Przegłosowano zakaz poruszania się po mieście pojazdów oklejonych treściami pro-life i antypedofilskimi

Radny Jarosław Kaczyński / Fot. Facebook
13

Warszawscy radni przyjęli uchwałę, w której mowa o zakazie poruszania się po stołecznych ulicach pojazdami, na których widnieją treści demaskujące społeczność LGBT, potępiające pedofilię oraz pro-life. Radni Koalicji Obywatelskiej zmienili wczoraj (8.07.2021) porządek obrad sesji i uchwalili zakaz rodem z ustroju totalitarnego.

– Zakazuje się poruszania na terenie m.st. Warszawy pojazdów oklejonych zdjęciami, napisami, plakatami banerami lub transparentami zawierającymi lub emitującymi za pomocą urządzeń nagłaśniających treści mające na celu ukazanie osoby, grupy osób, instytucji, osoby prawnej lub jednostki organizacyjnej niemającej osobowości prawnej w sposób nieprawdziwy, a zarazem obraźliwy, ośmieszający lub poniżający w oczach opinii publicznej, a także sugerujący popełnianie przez te osoby czynów uznanych za przestępstwa lub wykroczenia na mocy powszechnie obowiązujących przepisów prawa — napisano w treści uchwały. Drugi punkt uchwały dotyczy treści antyaborcyjnych. Według trzeciego punktu, za złamanie zakazów grozi kara grzywny „wymierzanej w trybie i na zasadach określonych w prawie o wykroczeniach”.

Za przyjęciem uchwały głosowało 41 radnych, przeciwko było 18. Zakaz wejdzie w życie w ciągu pięciu dni po publikacji w Dzienniku Urzędowym, chyba że uchwałę uchyli wojewoda. Projekt uchwały zgłosił i przeczytał mecenas Jarosław Kaczyński, radny KO, a zarazem pełnomocnik Joannny Scheuring-Wielgus, kiedy to skompromitowana posłanka procesowała się z Jackiem Międlarem.
Obecne przepisy prawa są niewystarczające. Warszawa to miasto dla wszystkich, to otwarta nowoczesna stolica państwa demokratycznego – mówił adwokat posłanki z Torunia.

Nie ma żadnych wątpliwości, że uchwała jest niezgodna z prawem, a mówiąc ściślej z prawem do wolności, zaś dyktat, którego dopuszczają się radni z adwokatem Kaczyńskim na czele, śmiało można porównać do stalinowskiego zamordyzmu przemalowanego na barwy LGBT.

Przeczytaj także:

„Tolerancja” w wykonaniu lewactwa! Pod osłoną nocy zniszczyli samochód przeciwników aborcji. WYWIAD z Bartoszem Kowarą [WIDEO]

Aktywiści LGBT w nocy zbezcześcili rzeźby: Chrystusa, Piłsudskiego, Witosa i Kopernika! Grożą: „Je*cie się! To atak! To tęcza!” [ZDJĘCIA]

„Tolerancja” w wykonaniu lewactwa! Pod osłoną nocy zniszczyli samochód przeciwników aborcji. WYWIAD z Bartoszem Kowarą [WIDEO]

„Aborcja nie jest zabijaniem”. Skandaliczne uzasadnienie wyroku w procesie J. Międlar vs J. Scheuring-Wielgus

Ziobro wniósł o uchylenie immunitetu Scheuring-Wielgus. Prokuratura zarzuca jej przeszkadzanie w wykonywaniu aktu religijnego oraz obrażanie uczuć religijnych

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Rebih mówi

  Jak wiatr się zmieni to ta żydowska swołocz znów będzie pozowała na “ofiary systemu”.

 2. W K mówi

  Tak, jasne, aborcja nie jest zabijaniem, eutanazja nie jest zabijaniem, a życie jest zbrodnią.

 3. Tolek mówi

  I bardzo dobrze. Wyjazd z tymi bzdurami z przestrzeni publicznej, na to dzieci patrzą.

 4. Alek mówi

  A pornografia do szkoły i do każdego sklepu, w którym dzieci chodzą na zakupy. Niech się przygotują na molestowanie.

 5. Hammurabi mówi

  Warszawscy radni zwyczajnie się zbłaźnili. Jak widać ciągłe przypominanie o zamiłowaniach ich protegowanych jest dla takich “elit” solą w oku, podobnie jak takim “Tolkom”, co to łby pod poduszkę chowając wołają, że ich nie ma.

 6. Yxycucjvk mówi

  A na pedałów nie patrzą? A na transseksualistów nie patrzą? To jest dopiero ohydne tfu…

 7. hens mówi

  A od kiedy to ‘radni’ stanowią prawo?

  I co dalej z takimi ‘radnymi’? Czy przy takiej skali “ignorancji” nie powinni dostać dożywotniego zakazu sprawowania funkcji publicznych?

  Jeśli nie, to czy nie czas na “nowelizację ustawy o samorządach”?

 8. abcdefg mówi

  To dobrze Tolek bydlaku że patrzą. I ty też powinieneś patrzyć. Może sumienie ruszy, w co wątpię.

 9. Alek mówi

  Swoją drogą że sodomici są za pedofilią, to ja rozumiem, znam trochę statystyk. Ale że są za aborcją? Czy wierzą, że dwóch sodomitów może dziecko począć? Nie. Po prostu sodomici to nie ta kategoria ludzi, co to czuje pociąg do tej samej płci. Ona czuje pociąg wyłącznie do seksu, gdzie popadnie. To też pokazują statystyki. A to da się swoją drogą leczyć. Ale jakby wyleczyli jednych, co chcą, to skąd mieliby ciało ci, którzy się leczyć nie chcą? Może jak uchwalą przymusowe szczepienia, to i przymusowe leczenie dla sodomitów przejdzie? W tym jest klucz do problemu warszawskich randych … .

 10. Shadow mówi

  Wojewoda mazowiecki to sprzedajna szmata z PIS-u, raczej nie tknie tego suchara bezprawnego, bo lubi przypodobać się wszystkim.- Tutejszy komentator na T—jesteś wyrobem człekopodobnym, bez żadnych właściwości

 11. iwa mówi

  tolek, ty jesteś debil czy udajesz debila, przymule? dzieci patrzą? prostaku patrzą bo mają oczy a wczesniej miały szansę się urodzić. niech patrzą, mają patrzeć co takie matoły jak ty z szajbusową i wam podobni dewianci wyrabiacie z innymi, totalnie bezbronnymi, dziećmi!

 12. policmakster mówi

  pojazdy nie mogą ale za to drony i balony mogą bo nie są pojazdami 🙂

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.