2 lata więzienia za „nie układamy się z komunistami”? Proces w toku [WIDEO]

7

W środę (22.07.2020) odbyła się rozprawa, o której pisałem w publikacji pt. Stalinowski cyrk! Jacek Międlar w środę stanie przed sądem za słowa: „nie bratamy się z komunistami” i „żałosny filosemityzm”, bo „wyraził dezaprobatę wobec działań władz”.

Tak, zostałem oskarżony za „nie bratanie się z komunistami”, „dezaprobatę wobec działań organizacji pozarządowych oraz władz”, za stwierdzenie, że Tusk, Thun i Dutkiewicz „z naleśnikiem na głowie” mienią się Polakami. Grożą mi za to 2 lata więzienia. Ponieważ na posiedzeniu w środę, zgodnie z pismem, nie miałem stawiennictwa obowiązkowego, nie brałem udziału w tym stalinowskim cyrku. Do sądu przesłałem wniosek o umorzenie postępowania wraz z moją książką „Moja walka o prawdę”, która tłumaczy moje stanowisko w wielu kwestiach. Co postanowiła sędzia? Czy stanie po stronie zdrowego rozsądku? Ciężko powiedzieć. W sprawie orzeka ta sama sędzia, która miesiąc temu uznała, że wjazd ABW do mnie do domu był legalny, bo służby są legalne. Rozumiem, że usmażenie paralizatorem Igora Stachowiaka też było legalne, bo dokonane przez legalnych policjantów?

Szanowni Państwo, dzisiaj ja, jutro ktoś z Was stanie się celem ataków funkcjonariuszy prokuratury z Wrocławia, który jak najprędzej musi zostać wyczyszczona z postkomunistycznych złogów. Wiele zależy od Was. Jeśli tylko zależy Wam na sprawiedliwości, napiszcie proszę w mojej sprawie (WIĘCEJ TUTAJ) do Departamentu Postępowań Sądowych Prokuratury Krajowej (ul. Postępu 3, Warszawa). Dziękuję.

W sprawie wczorajszej rozprawy powiedziałem kilka słów podczas nagrania na żywo, które już jest dostępne bez reklam w aplikacji wPrawoTV na Androida.

Przeczytaj:

Stalinowski cyrk! Jacek Międlar w środę stanie przed sądem za słowa: „nie bratamy się z komunistami” i „żałosny filosemityzm”, bo „wyraził dezaprobatę wobec działań władz”

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Zbigniew mówi

  Moze istniec cos takiego, jak ogolna zgoda na okupacje Polski.

 2. Dzeta-Rho mówi

  Okupacja 'TenKraju-POLIN’ trwa od 1944 roku – obecnie przez czwarte pokolenie przywiezionych na tankach przez Armię Czerwoną POP-ów (tj. Pełniących Obowiązki Polaków = pasożydo-komunę). Tzw. 'Okrągły stół’ był ustawką spec-służb ze swoimi agentami – czyli znowu NIC się NIE zmieniło! Wojna Domowa, która trwała na terenie Polski w latach 1944 – 1946 – pochłonęła około ćwierć miliona polskich patriotów. Najwyższy czas przegonić darmozjadów tuczących się na polskim pocie i krwi!
  CWP.

 3. Franek mówi

  Szanowny Panie.
  Dlaczego nie złożył pan wniosku o wyłączenie sędziego w postępowaniu?

  1. Jacek Międlar mówi

   Już składałem takie wnioski dwa razy. Zawsze były odrzucane. Odpiszą mi, że nie ma podstawy prawnej do wyłączenia sędziego.

 4. Zbigniew mówi

  To znaczy, ze nie ma wiecej takich „sedziow”, ta osoba jest jedyna w swoim rodzaju?

  Totalne zero ambicji.

 5. W K mówi

  Taka prokurator powinna stracić prawo wykonywania zawodu. Tak samo ta siędzia. Nadawałyby się do pracy w czasach stalinowskich.

  1. Adrian mówi

   „Tak samo ta siędzia. Nadawałyby się do pracy w czasach stalinowskich.” …. Jak widać, czasy stalinowskie a obecne niczym się nie różnią, dalej jest jak było!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.