Żydzi znów podnoszą larum! Teraz poszło o karnawał w Hiszpanii [FOTO i WIDEO]

4

Gdy sprawa karnawału w Belgii i Chorwacji nieco przycichła, a zrobiło się o nich głośno m.in. za sprawą spalenia kukły homoseksualistów oraz strojami „żydów-insektów” (ZOBACZ), teraz Żydzi podnieśli larum w sprawie karnawału w Hiszpanii. Poszło o nietypowe upamiętnienie „6 milionów”.

Tym razem poszło o stroje, której pojawiły się 24 lutego podczas karnawału w hiszpańskim mieście Campo de Criptana. Hiszpańskie tancerki w rękach trzymały flagi Izraela. Ubrane były w stroje elementami, które mogły nawiązywać do obozowych pasiaków. Imprezowała także grupa mężczyzn, którzy przebrali się SS-manów. Według transparentu na platformie, który prawdopodobnie został umieszczony „na wszelki wypadek”, członkowie El Chaparral zamierzali w ten sposób upamiętnić „6 milionów żydowskich mężczyzny, kobiet i dzieci, które zginęły w Holokauście, a także wszystkich tych, którzy poddani zostali prześladowaniom i eksterminacji z powodu swojej rasy, orientacji seksualnej, religii, pochodzenia etnicznego czy politycznych idei”. Dobre chęci „utrwalenia” w świadomości opinii publicznej niczym nieuargumentowanej, żydowskiej liczby 6 milionów (WIĘCEJ TUTAJ), nie zostały przyjęte z sympatią starozakonnych.
PRZECZYTAJ: [WIDEO] Mistrz Tyson Fury dziękuje Jezusowi, wskazuje na wyprane mózgi przez Żydów i deprawację społeczeństwa!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Rząd Izraela oraz Muzeum Auschwitz w mig oskarżyli organizatorów karnawału o „trywializowanie holokaustu”. Potępiamy karnawał w Campo de Criptana za haniebne i odrażające trywializowanie Holokaustu, kpienie z 6 milionów Żydów zamordowanych przez nazistów – pisała we wtorek (25 lutego) ambsada Izraela w Hiszpanii. Zaś muzeum, którego dyrektorem jest Piotr Cywiński wskazało, że trudne do opisania stawianie pamięci do góry nogami, dalece przekraczające wulgarny kicz. Rada miejska hiszpańskiego miasteczka i burmistrz pokornie uderzyli się w pierś i stwierdzili, że podobna sytuacja już się nie powtórzy.

Rzecz jasna, „rasy uprzywilejowanej” tykać nie wolno.

Źródło informacji: Twitter

Przeczytaj także:

Bez zaskoczenia. Jonny Daniels: „My, Żydzi, jesteśmy wdzięczni polskim rządom. W hotelach można oglądach izraelską telewizję”

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Tomek mówi

  Jacku, masz ciekawy gust. Podobają ci się radosne „karnawały” w przebraniach niemieckich nazistów i żydowskich więźniów obozów ? To może spodoba ci się też niedawno wystawiana „sztuka”, na której jedna Ukrainka z dildo w ręku krzyczała, że zrobi polskim mężczyznom „rzeź wołyńską”? Strasznie zabawne. Ten sam poziom.

 2. Robert mówi

  Zawracanie świata do formuły,lub gnanie na oślep przed siebie,żeby wszystkim znormaliziwanym zbiorowo żyło się jak w TĘCZOWYM niebie, nie dotyczy właścicieli stajni wprowadzającej techniczne innowacje.Nie wolno dążyć do celu ,,wspierając,,się ich doświadczeniem zniewolenia…właściciel w pałacach czeka na owacje i chcewaszchajs do przeliczenia

  1. Robert mówi

   A jeśli w pochodzie śmigałby per pedes Fernando Alonso, w kasku o kształtach aerodynamicznych jak również w bolidzie, z nosem niczym hollywoodski Gonzo szybciej niż mercedes ,myśląc o fanach którzy nie są heteroseksualistami,też by wywalał inicjatywę do góry nogami,za naciąganie noska do swoich wyników

 3. Robert mówi

  To się nie mieści w żadnym PIT stopie

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.