Żydzi zmieniali nazwiska, nie byli lojalni, a w polskim rządzie było ich tak wielu, że zakazywano im wyjazdów!

Raport CIA, który nie pozostawia żadnych wątpliwości

14

Z raportu Central Intelligence Agency (CIA) jasno wynika jaką rolę żydzi spełniali w Polsce w latach 50-tych.

Według raportu największe skupiska żydów w Polsce znajdowały się we Wrocławiu, Łodzi i Warszawie, a na Dolnym Śląsku w Wałbrzychu oraz Dzierżonowie. Raport potwierdza, że wielu z nich zmieniło nazwiska. Ofi­cjal­nie zmia­nę na­zwisk umoż­li­wiał de­kret z dnia 10 li­sto­pa­da 1945 ro­ku o zmia­nie i usta­la­niu imion i na­zwisk. Ar­ty­kuł 18 te­go de­kre­tu brzmiał: „Dla osób, któ­re przy­bra­ły in­ne imię lub na­zwi­sko w cza­sie peł­nie­nia służ­by w Woj­sku Pol­skim w okre­sie od dnia 1 wrze­śnia 1939 r. do dnia 9 ma­ja 1945 r., do uzna­nia zmia­ny imie­nia lub na­zwi­ska za praw­nie wystarczają­ce jest za­świad­cze­nie o zmia­nie wy­da­ne przez Mi­ni­ster­stwo Obro­ny Na­ro­do­wej”. Metoda Stalina była doskonale przemyślana. Wmówić polskiemu narodowi, że to Polacy partycypują w budowaniu komunizmu.

Żydów w polskim rządzie było tak wielu, że nie zezwalano im na wyjazd do Palestyny, bo nie byłoby ich kim zastąpić.
– Są wierni władzy komunistycznej, bo broni ich interesów jako mniejszości – czytamy w ujawnionej właśnie części raportu.

Raport CIA nie pozostawia również żadnych złudzeń na temat braku lojalności żydów wobec Polski. Coś czego doświadczamy od samego początku obecności żydów na polskiej ziemi.

– Co więcej, nie-komunistyczni żydzi są uważani za bardziej lojalnych wobec władzy niż nie-komunistyczni Polacy. Lojalność bierze się z ich bardzo słabej pozycji jako mniejszość w Polsce czytamy w raporcie.

PRZECZYTAJCIE RAPORT (KLIK)

Tak było w latach 50-tych XX wieku. Jednak czy po tych kilkudziesięciu latach, problem żydowski w Polsce nie nabrał jeszcze większych rozmiarów?

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Robert B. mówi

  “Dla żydokomuny najważniejszą sprawą jest uchwycenie panowania nad światem, a z punktu widzenia tego celu światowa rewolucja komunistyczna pełni rolę narzędzia. Przy jej pomocy mniej wartościowe narody mają być bowiem doprowadzone do stanu bezbronności wobec żydowskiej wspólnoty plemiennej, która w ruchu komunistycznym tworzy „partię wewnętrzną”, która we wszystkich sprawach ma ostatnie słowo.” [Stanisław Michalkiewicz]

  A potem? A potem był święty, bo żydowski, holokaust. Tylko idiota wierzy, że wszystko miało swoją przyczynę oprócz świętego, bo żydowskiego, holokaustu… Te same przyczyny wywołują te same skutki…

 2. Michał mówi

  Byłbym ostrożny korzystając z tych niedawno ujawnionych raportów. Sam czytałem jeden poświęcony podziemiu niepodległościowemu i jego treść spokojnie można między bajki włożyć, tak jest kuriozalna. W dodatku pewne stwierdzenia nasuwają podejrzenie, że ten raport (o organizacjach wojskowych) był pisany pod inspiracją sowietów.
  Nie podejrzewam CIA żeby ujawniała naprawdę ważne i ciekawe raporty.

  1. jasiek mówi

   Raport nawet w połowie nie oddaje rzeczywistości jaka była mowa w nim o 50% a w rzeczywistości to było nawet 80%. Wystarczy sobie poczytać pamiętniki Polaków mordowanych przez UPA tam żydzi nosili innego koloru opaski i we wioskach było tych żydowskich opasek, mordujących ludność, nawet do 90%. Ten cały majdan przeniesiono po wojnie do Polski już nawet nie ma co mówić o lokalnych np. braciach Bielskich. To było normalne dla Stalina naród należy mordować rękami innego narodu a następnie morderców wymordować albo wywieść daleko, no i mamy ’68 rok. Identycznie Stalin potraktował Czekistów wyciął morderców i nie było świadków, tak można sobie historię pisać po swojemu. Jeśli znikną mordercy nie będzie ofiar. Tak zrobili z żydami w Polsce, plany było już w ’52 roku. A Duda przepraszał tych morderców których wywalili Jaruzel kiedyś też przeprosił 😀

   Ten raport nawet nie oddaje rzeczywistej skali uczestnictwa żydów w niszczeniu Polaków zarazem w budowaniu własnej przestrzeni.

 3. Noah mówi

  Nie rozumiem powiązania tytułu artykułu ze zdjęciem absolwentów jesziwy Chabad Lubawicz z 2013 (chyba?) roku. Reszty komentarza nie pisze, bo juz raz został usunięty. Ot i wolność wypowiedzi. Pożądane sa tylko takie, które pisze sie w konwencji pożądanej przez redakcje. Niestety w Polakach sowietyzm, nawet w młodych ludziach, wykorzenić jest trudno.

  1. M. mówi

   Ja nie zawsze piszę ” w konwencji pożądanej przez redakcję”, a wszystkie komentarze się pojawiły.

  2. Maniek mówi

   Moj rowniez zniknal, gdyz napisalem o agentach wplywu… ]:D

  3. jasiek mówi

   Skąd twoja ślepota, że nie widzisz powiązania ?

 4. jacek mówi

  90 % komisarzy ludowych w Sowietach to byli Żydzi.W Polsce w aparacie stalinowskiej komuny było tak samo.

  1. jasiek mówi

   Dokładnie 90% to jest ta liczba morderców żydowskich a nad nimi 10% poganiaczy i propagandzistów uzasadniających i gwarantujących żydom na przyszłość nietykalność.
   W pamiętnikach z kresów i Ukrainy świadkowie mordów UPA podają taką samą ilość 90% żydów mordowało ludność cywilną Polską, Ukraińską… Wiadomo to stąd, że żydzi mieli innego koloru opaski niż Ukraińcy, chyba niebieskie nie pamiętam, i taka ilość jest podawana 90% niebieskich opasek mordowało wioski, paliło, gwałciło no wiemy co robili.
   Więc te 50% to jakaś bajeczka.

  1. Maria mówi

   Niestety link YT do filmu juz zostal usunięty

 5. Szymon mówi

  A gdyby madry szedl za wzorem, to I zylo by mu sie lzej!!! ( nie musial by wykradac jak brat , bratu na obczyznie bo to wszedzie powszechne!!! W Kraju a i szczegolnie daleko od domu!!! )
  Wciaz liczycie innym!! Dlatego slyniemy z pesymizmu!! Bo rodak rodaka dyma!!!!!!!!!
  Wszyscy zawsze zaczynaj od Hitlera, a co bylo przed?!
  Czytacie artykuly i jestescie dummi, a co robicie zeby to zmienic?! Sluchacie tych co probuja otworzyc wam lby!!!!!!
  Dymacie sasiada bo mu lepiej niz tobie bo cie kugel swedzi zamiast sie pojednac I zbudowac x2 !!!!!!!
  Zyjesz w Niemcowni?! ( Rajmud ma BMW a ty kurwa VW?! , Rajni ma rolety na baterie a ty zyjesz na recie!?

  Ciekaw jestem, ktora to czesc Polski sie tu mondruje ( A czy B ) bo tak nas dziela!!!
  Mocny, piekny narod!!!!!!, ale czemu te barany wala sie w dupe nawzajem zamiast robic robote na calym swiecie!?!??! Bo mamy bande pajacow ,ktora za talara spdzeda sasiada by zyc lepiej tydzien a niezdajac sobie sprawy z tego ze nasi sasiedzi z drugiego boku beda jebac cie po zylakach .. ale coz mamy genialny przyklad naszego Premiera Donalda!!!
  (Jak bylem maly to mama dala mi z pewexu gume donald I mowila “blow huja blow!!!!! So I blow!! ? ”
  Nie jestem ani Lewakiem/ ani prawakiem.. ani inteligentem czy tez poli.. ide przez zycie swoja droga bo jak nawet nasze przyslowie mowi “to z rodzina to tylko na photo!!! Smutne! czy moze dziennikZe
  jestem daleko od domu I zaczelem dostrzegac o wiele wiecej! , ale mam wystarczajaco muzgu I wyobrazni zeby plakac w poduszke !! daleko od domu a wciaz widzac jak w dupe jebany jest nasz kraj!!!!!
  Dajecie dupy?? Dawajcie za grube!!! Bo euro od Merkel to tylko was sprzeda bez profitu!!
  Jak daleko mam was zaprowadzic!!! Litwo ojczyzno moja!!! Tego cie w szkole tlukli?!?!?!
  Ciekaw jestem czy zerknales tam???? Czy to juz te media nie nadaja tak daleko?!?! 😉 gdyby nie Polska , wody w kaluzach by Im wyschly!!! Ale maja euro!!!!!! Kto ma tam bliskich lub zna ludzi zyjacych w tym najwiekszym z naj mniejszych panst- Wilno!!! – Miasto!! Unia pomogla!!!!!
  Jedz tam chuju a puzniej praw mi moraly czlowiczenstwa bo od Etiopi to Im nie daleko!!!!
  Zeby przezyc ida na ryby lub jada rowerem do Polski/ Bialo Rusi, zeby kupic chleb!!!! Dziekujemy Ci nasza kanclez ze moge zapierdalac rowerem przez granice , ktore otworzylas nam Ty!!! ??

  Czy wiecie ile prawdziwi Polacy przylorzyli sie tu w USA ? Mamy tu bogatych rodakow!! Wiecie co ich wyroznia???
  Wiecie co jest najlepsze w tym wszystkim!!! Ze malo kto bedzie mial jaja wyciagnac wnioski z tego co moje zycie mi pokazuje nie bedac Lisem, Wojewodzkim, zadnym politykiem czy bada z zachodnich mediow!!!
  Jestem Prawdziwym Polakiem zyjacym nie tam gdzie marze, ale nie dyskutujacym tylko dazacym po moje racje, ktore odziedziczylem od moich wspanialych rodzicow , ktorzy nauczyli mnie byc lojalnym wwobec zaufanyn, zawsze daj kredyt, chwal swoja religie I boga!!!
  ( Moje malzenstwo jest rozne! Ale wartosci zycia I wszystkiego tego co daje nam szczescie zbudowalem po przez- wiare, lojalnosc, sile wytrwania, I dusze Polaka!!!!! Bierzcie przyklad ludzie bo czasu malo!!!!!!!!!!
  Szacunek dla Kolonko I Kukiza!!!!! Zyj z ludzmi czlowieku , ktorzy przezyli!!!!!

  1. jasiek mówi

   Szacun dla Kukiza za to, że nam Polin w Ojczyźnie robi ?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.