Żydzi z nadreprezentacją we władzach USA!

17

Parę lat temu Żydzi cieszyli się z tego, że Ukraina jest drugim po Izraelu krajem, którego premier i prezydent są Żydami. Z racji na zachowania sugerujące demencję starczą i dziwne skłonności prezydenta USA wobec dziewczynek i kobiet, które mogą doprowadzić do utraty przez Bidena władzy z powodu stanu zdrowia, prezydentem USA może zostać wiceprezydent Kamal Harris, która nie dość, że oskarżana jest o związki z marksizmem i czarnym rasizmem, to jeszcze do tego ma przypadkiem męża Żyda. Dziś więc Żydzi cieszą, się, że drugą ”damą” a właściwie ”mężem” jest Żyd, który może awansować na pierwszą ”damę / męża”. Mąż wiceprezydent Kamai Harris to Żyd prawnik Doug Emhoff – pierwszy antyprezydencki małżonek żydowskiego pochodzenia. Podobnie bywało w krajach komunistycznych, gdzie władze sprawowali z nominacji Moskwy albo Żydzi, albo mężowie Żydówek.

Wiceprezydent Kamala Harris ma hinduskie i jamajskie pochodzenie. Kiedy po rozwodzie rodziców z matką mieszkała w Montrealu jej matka (według Wikipedii) „zajmowała się pracą badawczą w Żydowskim Szpitalu Ogólnym (Jewish General Hospital)”. Kamala Harris jest przeciwniczką karania kryminalistów śmiercią i zwolenniczką mordownia dzieci nienarodzonych podczas aborcji oraz homo małżeństw.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

To, że Żydzi stanowią w USA 2,1%, nie przeszkadza im w byciu nad reprezentowanymi we władzach Stanów Zjednoczonych. Liderem senackiej większości w USA jest Żyd Chuck Schumer. Według „Jewish Virtual Library” w amerykańskim 100-osobowym senacie jest 9 senatorów Żydów (9%, czyli 5 razy więcej niż w populacji) – w tym 8 demokratów i jeden senator niezależny: Michael Bennet, Richard Blumenthal, Benjamin Cardin, Dianne Feinstein, Jacky Rosen, Brian Schatz. Bernard Sanders (niezależny lewicowy ekstremista na którego lubią amerykańscy komuniści), Charles Schumer, Ron Wyden,.

W liczącym 535 reprezentantów kongresie USA jest 28 Żydów kongresmenów (5,2%, czyli ponad dwa razy więcej niż w populacji) – Suzanne Bonamici, David Cicilline, Stephen Cohen, Susan Davis, Ted Deutch, Eliot Engel, Lois Frankel, Josh Gottheimer, David Kutsoff, Andy Levin, Mike Levin, Alan Lowenthal, Nita Lowey, Elaine Luria, Jerrold Nadler, Dean Phillips, Jamie Raskin. Max Rose, Jan Schakowsky, Adam Schiff, Kim Schrier, Debbie Wasserman Schultz, Brad Sherman, Brad Schneider, Elissa Slotkin, Susan Wild, John Yarmuth, Lee Zeldin.

Nadreprezentacja Żydów w amerykańskiej polityce sprawia, że władze USA są bardziej zainteresowane interesami Żydów i Izraela niż interesami Amerykanów – sprzecznie z interesem Amerykanów USA mają bardzo złe relacje z wieloma krajami muzułmańskimi. Nie może więc dziwić to, że władze USA wspierają (w ramach 447) bezpodstawne roszczenia żydowskie wobec Polski.

Według portalu Jewish Exponent Joe Biden powierzył niezwykle ważne zadania w swojej administracji Żydom. Według żydowskiego portalu z Filadelfii Joe Biden powierzył posady „sekretarzy gabinetu, asystentów i doradców” Żydom, a „wybory Bidena odzwierciedlają zróżnicowany przekrój amerykańskiego żydostwa” – szkoda, że nie amerykańskiej populacji.

Żydami w administracji Bidena są: szef amerykańskiej dyplomacji (sekretarz stanu) Anthony Blinken, zastępca dyrektora CIA David Cohen, prokurator generalny Merrick Garland, szef wywiadu (dyrektor National Intelligence) Avril Haines, szef sztabu prezydenta Ronald Klain, dyrektor Biura ds. Nauki i Polityki Technologicznej Eric Lander, zastępca sekretarza zdrowia transpłciowiec Rachel Levine, sekretarz bezpieczeństwa wewnętrznego Alejandro Mayorkas, dyrektor ds. Bezpieczeństwa cybernetycznego Agencji Bezpieczeństwa Narodowego Anne Neuberger, zastępca sekretarza stanu Wendy Sherman, sekretarz skarbu. Trudno nie skojarzyć nadreprezentacji Żydów w aparacie bezpieczeństwa USA z nadreprezentacją Żydów w aparacie komunistycznym aparacie bezpieczeństwa.

Zmiana na fotelu prezydenta USA nie oznacza zmiany nienaruszalnych dogmatów amerykańskiej polityki, czyli wykonywania przez Waszyngton poleceń Żydów. Jak informuje Times of Israel, znany z bezkarnego łamania licznych przepisów prawa żydowski premier Benjamin Netanjahu wyśle szefa Mosadu Yossiego Cohena do Waszyngtonu „aby przedstawić żądania Izraela wobec administracji Bidena w sprawie jakiejkolwiek nowej wersji umowy nuklearnej z Iranem”.

Cohen to zaufany kumpel Netanjahu. Szef Mossadu w Waszyngtonie nawiedzi (by wydać polecenia) Bidena i szefa CIA. To nie jedyny aktywny w instruowaniu amerykanów izraelski polityk – „izraelski doradca ds. Bezpieczeństwa narodowego Meir Ben-Shabbat rozmawiał telefonicznie ze swoim nowym amerykańskim odpowiednikiem Jake’iem Sullivanem”,

Jak informuje izraelski dziennika „Cohen i jego zespół w USA mają przedstawić administracji Bidena” żądanie „radykalnej zmiany umowy z 2015” USA z Iranem na bardziej rygorystyczną — zakazującą Iranowi posiadanie broni jądrowej – „Iran musi powstrzymać wzbogacanie uranu; zaprzestać produkcji zaawansowanych wirówek; zaprzestać wspierania ugrupowań terrorystycznych, przede wszystkim libańskiego Hezbollahu; zakończyć swoją obecność wojskową w Iraku, Syrii i Jemenie; zaprzestać działalności terrorystycznej skierowanej przeciwko izraelskim celom za granicą; oraz przyznać Międzynarodowej Agencji Energii Atomowej pełny dostęp do wszystkich aspektów jej programu jądrowego”.

Żydowska prasa nie ukrywa, że „Izrael obawia się ponownego zawarcia porozumienia USA z Iranem, na mocy którego Iran będzie mógł zarówno kontynuować wzbogacanie uranu, jak i otrzymać pomoc finansową, która umożliwi islamistycznemu reżimowi naprawę gospodarki”.

Dzięki Times of Israel można się też dowiedzieć, że stojący na czele amerykańskiego senatu „Chuck Schumer jest teraz najwyższym rangą żydowskim urzędnikiem wybranym w Waszyngtonie”. Ten senator z Nowego Jorku jest „od dawna sojusznikiem Izraela i społeczności żydowskich”.

Przeczytaj także:

Bezczelność! Wiceminister Semeniuk: „Rozporządzenie jest wystarczającym dokumentem regulującym działania w czasie pandemii” [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Robert mówi

  „Time of Israel” – Tylko Żydzi w administracji Joe Bidena.

 2. Tolek mówi

  I spoko, widać są bardziej inteligentni i przedsiębiorczy od innych nacji w USA.

  1. anonim mówi

   Gangsterzy też są bardzo przedsiębiorczy. Tutaj gangsterzy działaja zgodnie z kodeksem – talmudem.

  2. Tolek mówi

   Gangsterzy z definicji łamią prawo, bycie żydem to jednak nie przestępstwo.

  3. Boguslaw mówi

   Juz niedlugo wszystkich was jasny szlag trafi za wasza pierdolona ” inteligencje” i ” przedsiebiorczosc”, o ktorej wspominasz!
   O bandytyzmie, zdradzie, morderstwie masowym, wykorzystanie IZIS i saudow dla wlasnych celow, za wypedzenia calych milionow niewinnych palestynskich i syryjskich rodzin, zniewolenie od setleci calej cywilizacji swiata poprzez system bankowy i podatki, nie przyszlo ci nic do twojej durnej gruchy!?
   Stworca nienawidzi takich jebanych WYBRANCOW, ktorzy tylko JEDNO sobie zasluzyli, i tak bylo od zawsze, z zamordowaniem Syna Stworcy tego Wszechswiata!
   Myslisz obsrany DUPKU naprawde, ze wam to ujdzie na sucho!?
   Kazdego dnia upraszam o to naszego Stworce, bo swiat juz od tysiacleci ma dosc waszej parszywej zarazy!!
   Jest to jedyna prawdziwa zaraza, jaka istnieje na swiecie i JEDYNE ZRODLO ZLA na swiecie!
   Zaplacicie za kazda rozlana lze, syfiarskie, satanistyczne kanalie!
   Je..al was WSZYSTKICH, pies, kanalie!

 3. anonim mówi

  W Polsce też tak było i jest – cyrankiewicz -cymerman żyd, Gomółka- żona żydówka ( uważam go za marksistę pariotę, gdyż nigdy nie pluł na Polskę), kwaśniewski – sztolzman żyd, komoruski- żona żydówka, kaczyński- kliksztajn żyd, juda – żona żydówka kornhauser, córaczka polakożercy. Ale mamy dynastie.

  1. Adrian mówi

   Ciekawe czy by ich ludzie tak chętnie wybierali gdyby mieli swoje prawdziwe niezmienione nazwiska.

  2. Tolek mówi

   To już nawet żony żydówki nie można mieć?

  3. Boguslaw mówi

   Mozna, jesli sie lubi zygac 5 razy dziennie!

  4. Matka mówi

   „Rzygać”, jak już, ty ośle po polsku się nawet niepotrafiący wypowiedzieć.

   Rzygać 5 razy dziennie to będzie każda normalna kobieta, która zobaczy takiego obrzydliwego, obleśnego i zarazem głupiego chłopa, jak ty.

  5. Boguslaw mówi

   Modl sie z calych sil, zebym cie nigdy nie spotkal na ulicy, perfidna krowo, Najlepiej od dzisiaj siedz w domu i schowaj sie do szafy, az wreszcie zdechniesz!
   Wlasciwie to jeszcze jako ” zywa”, smierdzisz juz tu obrzydliwie!
   Nikt cie tutaj nie toleruje, je..na gnido!!

  6. Matka mówi

   Tylko żona Gomułki (nie Gomółki, idioto – Gomółka to był taki kompozytor albo typ sera) z tej listy była Żydówką, a Agata Kornhauser ma częściowe (po ojcu) pochodzenie żydowskie. Reszta to totalne brednie wypisywane na różnych forach dla idiotów, gdzie co drugi kretyn co chwila publikuje „tajne listy Żydów”

  7. Boguslaw mówi

   Nie jest dla ciebie suko wazne, jakie haniebne zaproszenie wypowiedziala oniegdys w bestialskim knesecie do wszystkich splamionych ludzka krwia bestialskich mord, aby szykowali sie do przejmowania polskich majatkow i ze juz wszystko jakoby bylo dla nich przygotowane!
   Istnieje cos haniebniejszego, jak taka perfidna zdrada polskiego stanu!
   Na pal z nia, razem z jej je..nym puculowatym, tak samo zdradzieckim, marnym mezem, i toba, zaraz obok, za takia ohydne i zniszczenie mojej Polski i takie bestialskie wypowiedzi!
   Na pal i do pieca!

 4. Marcin Malik mówi

  ’Ty wiesz bardzo dobrze, i głupi Amerykanie też wiedzą, że my kontrolujemy ich rząd, bez znaczenia kto siedzi w Białym Domu. Ja wiem i ty wiesz, że żaden amerykański prezydent nie może nam sie przeciwstawić nawet gdybyś zrobili coś nieobliczalnego. Co oni (Amerykanie) mogą nam zrobić? My kontrolujemy kongres, media, showbiznes, i my kontrolujemy wszystko w Ameryce. W Ameryce możesz krytykować Boga, ale nie możesz krytykować Izraela.’

  Tzipora Menache (rzeczniczka prasowa Izraela)

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.