Jak Żydzi stworzyli bajkę o Holokauście – wywiad z dr Ewą Kurek

Ewa Kurek/fot. youtube
57

Dzisiejsza żydowska narracja o Holokauście jest bajką. Ta bajka zbudowana została według żydowskiej reguły opisywania świata, w myśl której prawda nie jest wartością bezwzględną, a Żydzi głośno krzyczą o swoich krzywdach (autentycznych i urojonych), lecz starannie przemilczają wszelkie żydowskie winy i zbrodnie („To nie przechodzi do żadna rubryka”). Tak właśnie wygląda żydowska opowieść o Hamanie upamiętniona w żydowskim święcie Purim, o czym opowiada dr Ewa Kurek w fascynującym wywiadzie dla medianarodowe.pl.

Jak to się stało, że Polska i Polacy są dziś – wbrew faktom –  nazywani narodem sprawców Holokaustu? Jak to możliwe, że Polaków postrzega się dziś przez pryzmat kłamstwa jedwabieńskiego?  Jak to jest, że zbudowano nam opinię bezdusznych łajdaków bawiących się na karuzeli, gdy za murem umierali Żydzi walczący z Niemcami w getcie warszawskim? Dlaczego przerwano ekshumację w Jedwabnem i dlaczego w dalszym ciągu polskie władze nie chcą jej wznowić? Kto jest winien temu, że historia Holokaustu została tak skandalicznie przekłamana? Czy wyłącznie Żydzi, którzy – zakłamując historię – budują swoją holokaustową bajkę? Czy też może polskie władze, które po 1989 roku dla własnych, doraźnych korzyści politycznych, pozwoliły na dorobienie Polakom obrzydliwej gęby?

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dr Ewa Kurek bez pardonu rozprawia się z mitami, które narosły wokół Holokaustu i relacji polsko-żydowskich, takimi jak np. sprawa rzekomej zabawy Polaków na karuzeli w sąsiedztwie getta podczas powstania. Mało kto wie, że karuzela miała odwrócić uwagę Niemców od miejsca, w którym żołnierze AK przechodzili do getta śpiesząc z pomocą powstańcom z Żydowskiego Związku Wojskowego. Niestety, zamiast prawdy serwuje się nam opowieści o bezdusznych Polakach bawiących się w obliczu tragedii.

Kłamstwo ma krótkie nogi. Na kłamstwie nie da się zbudować nic trwałego. Polscy politycy pozwolili budować na kłamstwie, żeby mieć „dobre relacje” z Izraelem. Jak naprawdę te relacje wyglądają, widzieliśmy w ostatnich dniach. Efektem jest wielka żenada i totalny blamaż.

Jeśli Żydzi chcą budować swój świat na kłamstwie, to ich problem. Ale jeśli polskie władze na te kłamstwa się godzą, to już jest nasz, polski problem. O tym również mówi dr Ewa Kurek w wywiadzie, do którego obejrzenia serdecznie zapraszamy.

Źródło: medianarodowe.pl

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Tomasz mówi

  A była z Ciebie taka fajna dziewczyna….

  1. Przebiśnieg mówi

   Pani dr Ewa Kurek nie tylko była wspaniałą dziewczyną, ale teraz nadal jest wspaniałą Damą polskiej Nauki, polskiej Historii, Tą, która nie lata tak jak inne oszołomskie pucybuty do sanhedrynu, ażeby za judaszowe srebrniki fałszować rzeczywistość, wybielać działania żmijowego plemienia, a oczerniać szlachetny naród. Daj nam Panie Boże jak najwięcej takich bojowników o prawdę historyczną, a jak najmniej intelektualnych szmalcowników.

  2. Hossjan mówi

   modlisz sie do Boga ??? Antysemtyzm jest powaznym grzechem . Kto Cie rozgrzeszy teraz ? Chrystus byl synem „zmijowego plemienia ” ? He he he …. Wszyscy Apostolowie byli zydami . Matka Boza Maryja byla zydowka . Wszyscy pierwsi chrzescianie byli zydami . Chrystus nauczal w synagogach , mowil do ludzi w jezyku hebrajskim i uczyl Starego Testamentu . Biblja w ktora dzisiaj wierzysz zostala przetlumaczona z hebrajskiego jezyka . Chrzescianstwo bylo calkowicie zydowskie przez wieki …… „zmijowe plemie ” chrzescian ???

  3. Ewa mówi

   Hossjan Mowi „chrzescijanstwo bylo calkowicie zydowskie przez wieki”.Teraz jest zmijowe pleie chrzescijan !ktore nie chce wiedziec o tym ze. ich wiarachrzescijanstwo wywodzi sie od Judaizmu!

  4. Spostrzegawczy mówi

   Niedoedukowana Pan Ewo ! To nie chrześcijaństwo przyjęło judaizm, tylko judaizm przyjął chrześcijaństwo ! Pani wiedza zalatuje zjudaizowanym modernizmem, który wbrew temu co sądzi Pani dr Ewa Kurek ( z prawie wszystkimi innymi poglądami Pani Ewy Kurek się zgadzam poza opinią Pani dr co do tak zminimalizowanej liczby Żydów zamieszkujących obecnie Polskę, którą Pani dr podaje i co do opinii Pani dr dot. p. Bartoszewicza) jest właśnie tym judeochrześcijaństwem tj nową posoborową religią polegającą na świadomym fałszowaniu przez żydostwo kościelne tradycyjnej nauki Świętego Kościoła.

  5. jan mówi

   ten cytat o „żmijowym plemieniu” powiedział właśnie sam Jezus który był Żydem co jest kluczowe bo Żydzi nie mogą powiedzieć że nie wiedzieli i nie słyszeli co mówił do nich Bóg. Jezusa jako jednego z ich plemienia nie mogą odrzucić i stąd ta wściekłość …

  6. Mosze mówi

   „Antysemtyzm jest powaznym grzechem”
   A czy Antypolonizm też jest grzechem proszę pana?

  7. Andrzej Józef mówi

   Hossjan cwany muzułmanie?
   Naszym Bogiem jest Bóg Abrahama , Izaka, Jakuba.
   Jego syn Chrystus jest Mesjaszem tz Zbawicielem. Modrośc wćieliła sie w człowieczęstwo przez Żydówkę taka była wola Boga Ojca byśmy mieli nadzieje zbawienia.
   Co za wielka nadzieja.
   A ty wylodujesz z 72 dziewicami.
   Co za kara nie życzył bym tego piekła nikomu

  8. Thomas of Ethernum mówi

   Johoshua ben Josef mówił po aramejsku. Właściwy hebrajski wymarł ok 400 roku p.n.e. był językiem rytualnym tory. Obecny hebrajski powstał na w XVIII.

  9. Nina mówi

   Zwykła ordynarna antysemitka.

  10. benk mówi

   Powiedziała prawdę. Gdyby nie było holocaustu- to tym gorzej dla niego, bo to byłby jeszcze wymyślony większy antysemityzm, niż dotychczas Żydzi byliby w stanie wymyśleć.

  11. cezariusz mówi

   ten szlachetny naród widzę codziennie na ulicy w sklepie kinie tramwaju o zgrozo w kościele

  12. et mówi

   Swietłana Aleksijewicz : „Najgorzej do Żydów odnosili się Polacy”​

   ​Swietłana Aleksijewicz, wybitna pisarka i reportażystka, ubiegłoroczna noblistka w dziedzinie literatury, oskarżyła Polaków o współudział w Zagładzie. Polski MSZ już nazwał słowa Aleksijewicz głęboko niesprawiedliwymi i krzywdzącymi.​

   http://wyborcza.pl/1,75410,20349776,swietlana-aleksijewicz-najgorzej-do-zydow-odnosili-sie-polacy.html

   ​…Powiem więcej, nie tylko na Litwie i Łotwie niszczono Żydów, jeszcze zanim przyszli tam Niemcy. To miało miejsce również na Ukrainie. A najgorzej odnosili się do Żydów Polacy. Bywało, że księża wprost na kazaniach mówili: 'Zabij Żyda'” – ta wypowiedź Aleksijewicz pochodzi z jej spotkania z czytelnikami w publicznej bibliotece w nowojorskim Brooklynie. Odbyło się ono 12 czerwca…

  13. mamzajady mówi

   to twoje zdanie , jest zdaniem nieuka , a takie nikogo nie interesują !

  14. mamzajady mówi

   A z ciebie nigdy nie był homo sapiens !

 2. Robert B. mówi

  Tak, żydostwo chce budować „swój świat” na kłamstwie, bo żydostwo chce rządzić światem. I właśnie za to był holokaust. Jedna rasa panów dobrała się drugiej do d… w ramach konkurencji.

  1. Ewa mówi

   Robert B. Pan jest przykladem. czlowieka bez zasad i moralnosci . Niech pan oceni sam siebie. bo toco pan pisze to mowi tylko o panu ze to pan wywodzi sie z zmijowego rodu ,pozbawionego. bycia czlowiekiem!

  2. Piotr Bein mówi

   antysemityzm klasyczny, panie B
   używam „żydłactfo”
   żydostwo znaczy ogół ż/Żydów na świecie, w tym żydłactfo i porządni ż/Żydzi

 3. Agnieszka mówi

  Politycy mają żydowskie korzenie to zakłamują.

 4. Izabela mówi

  Wspaniała Pani Ewa, szanuje i podziwiam!

 5. Jacek mówi

  A pani dr Ewa Kurek tworzy bajki o Bartoszewskim.

 6. Zdzisław mówi

  Według księgi rodzaju to pochodzimy od Adama i Ewy a moralnie to od Abla i Kaina!

  1. Zdzisław mówi

   Soros przecież zbił majątek na Żydach i teraz ma szmal jak szmalcownik

 7. Libi mówi

  Niestety strona jedwabne-ekshumacja.org została uznana za niebezpieczną :/ Nie można na nią wejść

 8. jan mówi

  babo lecz sie na nogi bo na glowe za pozno. 60% majatku miejskiego bylo w rekach zydow rozgrabione przez chciwych polaczkow ale cii nie mowimy o tym

  1. Elżbieta mówi

   A nie pomyliłeś aby z…Niemcami? Gruz chyba jest darmo..

   A poza tym: trzymaj jęzor na wodzy – chłopie.

  2. Zbulwersowany mówi

   Chłopie – lecz się na urojenia, bo żydowskie kłamstwa zaślepiają ci umysł i infekują cały organizm.

  3. tomek mówi

   Warszawa przed wojna byla w 1/3 zydowska . W 19 wieku byla w polowie zydowska . Co to znaczylo ? Ano ze budynki wznoszone przez zydow polskich byly stawiane na dzialkach nabytych przez tych wlasnie polskich zydow . Budynki zostaly zniszczone , choc nie wszystkie ale dzialki sa …… ktos za nie zaplacil . Ktos za nie dostal zaplacone .

  4. Dorka mówi

   Tomaszu, wiele z tych ziem było objętych hipoteką. Nawet 90% z nich.

  5. grace mówi

   a jak zydzi zrobili ten majatek ,zatrudniali polakow za grosze oferowali prace w fabrykach wlokienniczych bez wentylacji a pracownicy umierali na gruzlice i szkorbut cry to zaprzeczysz?

 9. tomek mówi

  nie bylo zadnych zolnierzy AK spieszacych na pomoc powstancom getta —- to nonsens ! Niemcy mieliby sie dac zwiesc karuzeli i nie zauwazyc tych dzielnych powstancow ? To kolejna bzdura ! Kazdy kto znajdowal sie wtedy w Gettcie byl skazany na smierc a wiec AK nie wysylalo by tam swoich ludzi . Teren getta okrazony byl przez zandarmerie niemiecka razem z Policja Granatowa . Grupy wyrostkow rzucaly kamieniami ponad murem aby kogos trafic . Szmalcownicy uganiali sie polujac na uciekinierow …. Potem juz wszystko palilo sie jednym wielkim pozarem i ci ktorzy ukryci byli w bunkrach pod ziemia ( budowali je przez 3 lata ) dusili sie od dymu i palili sie zywcem . Jacy AKowcy ? W pierwszych tygodniach , nocami , gdy Niemcy sie wycofywali to pojawialy sie druzyny polskie , zydzi wychodzili z bunkrow i zajmowali dawne pozycje ale to trwalo bardzo krotko . Bardzo krotko . AK mialo za malo broni , za malo chetnych do umierania za zydow , jakkolwiek to przeciez byli Polacy

  1. Yar mówi

   Piszesz z taką pewnością jakbyś tam był, tylko napisz jeszcze po której stronie muru i w jakim mundurze …

 10. janko mówi

  ​ NARÓD MORDERCÓW I NIEWOLNIKÓW , Tomasz Piątek o książce Stefana Zgliczyńskiego Jak Polacy Niemcom Żydów mordować pomagali.​

  ​Zgliczyński opowiada o naszym, polskim mordzie, nie nazistowskim, nie komunistycznym, tylko narodowo-katolickim.​
  Proponuję, żeby wreszcie stworzyć podręcznik prawdziwej nowożytnej historii Polski.

  No cóż, może właśnie ten kraj, który najbardziej jest chory, powinien najbardziej radykalnie się leczyć. A poza tym – skoro my, Polacy, mamy nasze zupełnie nieuzasadnione pretensje do niezwykłości, to zróbmy raz w historii coś rzeczywiście niezwykłego i oryginalnego, czego inni raczej nie robią. Zacznijmy mówić prawdę o sobie. Przyjmijmy prawdę za podstawę naszej narodowej narracji. Przyznajmy się: tak, jesteśmy narodem morderców i niewolników.
  ​Dla jasności i dobitności, pozwolę sobie wyliczyć tezy przekonująco udowodnione przez Zgliczyńskiego:
  – po pierwsze, już przed wojną Polacy (i to nie tylko ONR i endecy, ale także sanacyjny rząd) przygotowywali się do antysemickiej czystki etnicznej (i nie chodzi tu tylko o słynny Madagaskar; polscy wysłannicy rozmawiali z Hitlerem o przesiedleniu Żydów do innych kolonii);
  – po drugie, korzystając z przyzwolenia (nieraz cichego) Niemców, Polacy niemal od pierwszych dni okupacji rozpoczęli rzeź Żydów (czasem zabijali ich samodzielnie, czasem rękami hitlerowców, którym wydawali swoje ofiary); ta rzeź wykorzystywała hitleryzm (Hitler stworzył dla niej okazję i przychylny klimat), ale z hitleryzmu nie wynikała: była logiczną konsekwencją przedwojennej polskiej ideologii antysemickiej, głoszonej przez rząd, prawicę i – co szczególnie ważne na wsi – przez Kościół
  – po trzecie, Państwo Podziemne nie tylko nie powstrzymywało morderców i szmalcowników, ale jego żołnierze mordowali Żydów w lasach oraz podczas powstania warszawskiego; dotyczy to nie tylko zbrodniczej formacji NSZ, ale także AK; bezpieczne dla Żydów były tylko niektóre (podkreślam, niektóre) oddziały AL; uwielbiani i wynoszeni na pomniki bohaterowie podziemia, tacy jak „Ogień” czy „Barabasz”, byli w rzeczywistości masowymi mordercami;
  – po czwarte, mordowanie Żydów trwało po wojnie; znikło hitlerowskie przyzwolenie, zaczęły się komunistyczne zakazy, a mimo to życie Żydów nadal było zagrożone, nie tylko ze strony antykomunistycznego podziemia i nie tylko podczas słynnych pogromów; tłum spontanicznie linczował powracających Żydów w pociągach i na stacjach kolejowych, strzelała do nich „ludowa” milicja i „ludowe” wojsko;
  – po piąte, nieliczni Sprawiedliwi byli traktowani przez ogół Polaków jak zdrajcy narodu;
  – po szóste, podczas wojny na terenie Polski zginęło z rąk Polaków o wiele więcej Żydów niż Niemców.
  Te wszystkie tezy, poparte faktami, liczbami i świadectwami, pozwalają Zgliczyńskiemu na zadanie prowokacyjnego, ale nieodparcie nasuwającego się pytania: czy II wojna światowa była dla Polaków wojną polsko-niemiecką czy jednak przede wszystkim polsko-żydowską?

  To straszna narracja. Ale prawdziwsza, a więc i bardziej interesująca niż fałszywa i nudna do wyrzygania opowieść o Polsce Zawsze Dziewicy, Moralnie (Ale Tylko Moralnie) Zwycięskiej.

  http://www.krytykapolityczna.pl/felietony/20130514/narod-mordercow-i-niewolnikow

  1. Zbulwersowany mówi

   A może Janko podający się za Polaka przytoczy cytat nie jakiegoś żydowskiego filuta tylko wielkiego pisarza, historyka i dokumentalisty Henryka Pająka, że plemię Kainowe wytracilo tylko w samym ubiegłym stuleciu ponad 10 milionów Polaków.

  2. Ania mówi

   Ale zydokomunistyczny wręcz stalinowski fake news opłacony najpewniej przez hochsztaplera Sorosa, a skompilowany przez agenturę mosadu. I to wszystko po to żeby oczyścić się od masowych zbrodni żydowskich na Polakach i na żydowskich współ ziomkach. Zbyt czytelna zydokomunistyczna prowokacja i konfabulacja.

  3. grace mówi

   mom dziadek przechowywal 9 lat zydowke w wiosce wilcza wola ,przysli niemcy i rozstrzelali jego ojca matke ,malego braciszka i siostrzyczke ,czemu o tech faktach sie take malo krzyczy

  4. Staszek mówi

   Okupacja niemiecka w Polsce trwała niespełna 5 lat. Więc twój dziadek ukrywał tą Zydówkę przez 4 lata przed wojną czy też 4 lata po wojnie? Ciekawego dziadka miałeś. Czy za te 4 lata ekstra on też pobierał pieniędze? A Niemcy to dlaczego przyszli? Czy nie dlatego że jakiś sąsiad dziadka doniósł?

  5. Ania mówi

   Pytanie do ” Staszek ” . A ilu Polaków uratowała twoja rodzina przed zbrodniami niemieckich, rosyjskich czy żydowskich zbrodniarzy- zwyrodnialców , że z takim szyderstwem podchodzisz do świadectw innych ludzi ? A może to twój dziadek pobierał jakieś ekstra pieniądze – ciekawe za co ?! Nie mierz swoją miarką innych ludzi !Jeśli dziadek Grace miał za sąsiadów Żydów to mogli donieść na dziadka, bo ratowali swoje tyłki, a nic innego ich nie obchodziło, nawet życie swoich dzieci, jak udowadnia Pani dr Kurek ze źródeł żydowskich, a co dopiero życie wybawiciela – Polaka dziadka i jego rodziny. A poza tym ; Kiedy ekshumacja w Jedwabnem ?! Czego boją się Żydzi ?!

   http://dzienniknarodowy.pl/jedwabne/

  6. wojtek mówi

   Dziewięcioletnią. Czy tak trudno czytać literówki ze zrozumieniem ?

  7. darek mówi

   no nie dziw sie Staszek nauczyl sie polskiego od dziadka ubeka w Jerozolimie

  8. Andrzej Józef mówi

   “Wyszło szydło z worka “
   Z Tym dziadkiem Grace.???
   Prędzej czy pózniej prawda wyjdzie.
   Mojego Ojca wujek walczył w partyzantce na Rzeszowczyznie I takich dziadków (często foksdojczów) za donośicielstwo albo szantaż Polaków I Żydów. U Żydów jak już nie było pieniędzy zostawałi wydani na smierć .
   Kara na dziadka bandytę utrata życia przez powieszenie.
   Partyzanci często chodzili po wioskach odbierac żywnosc dla siebie I chodziło o bezpieczęstwo.

  9. grace mówi

   koto wyslal gazy do fabric smirch -zydowskie fabryki z use ,prose sprawdzic po nazwach ,zydowcy masoni zamordowali miliony biedniejszych zydow

  10. grace mówi

   ci zydzi co zgineli to by nigdy die krzyczeli ze ich polacy mordowali w obozach nie pracowali polacy tylko rowniez gineli

  11. Madajg mówi

   Panie Janko, dziękuję. Tylko Pan ratuje tu godność narodową. Te zidiociałe oszołomy z tą Ewą Kurek (za co ma doktorat?) na czele, każdą swą kretyńską wypowiedzią godzą w wizerunek naszego Kraju. Cały świat to czyta.
   Gratuluję Panu. Niech świat zna także głos takich, jak Pan.
   A tę panią doktorkę posłałbym do Międzynarodowego Trybunału w Hadze (podobnie jak pewnego profesorka). Cały świat miałby ubaw z ich odpowiedzi.

  12. Andrzej Józef mówi

   Madajg ciebie
   Popieram te jej dowody ?
   Ktoś znalazł puszkę z notatko pisano jak to Żydzi zachowywali się bestialsko.
   Niemcy tylko pomagali stali zboku, przyglodali się
   Może to chodzi o sprzedasz kśiozek?
   Może o 15 minut sławy?
   Czesław Miłosz pisze w Zniewolony umysł (nagroda nobla)o koledze który ma ogromne ambicje a kiedy mowił w słowach jego wyczuwało się mieszaninę arogancji I pokory.
   Warto przeczytać.
   Beta czyli nieszczęśliwy kochanek .

  13. Andrzej Józef mówi

   Ps. 5 rozdział w kśiozce (Beta)

  14. ryszard mówi

   Chory głupku żydowski. Stalin zostawił tu 100tysięcy żydów bolszewickich właśnie po to aby zmieniać historię jak ty to robisz. Mamy w Polsce nową V kolumnę .

  15. Stanisław mówi

   Nie chce mi się tych bzdur czytać

 11. Dorzeczy mówi

  Sprawiedliwi w czasie okupacji bali się najbardziej sąsiadów, takich Ew Kurek właśnie.
  Po okupacji ciągle zresztą Sprawiedliwi woleli by sąsiedzi i inni nie wiedzieli nic o ich pomocy Żydom.
  Tym większa chwała małej garstce bohaterskich. Tym większy wstyd za takie Ewy Kurek

 12. Dorka mówi

  Nie ma wstydu? Przecież świadkowie tamtych czasów jeszcze nie wygineli do końca…. Ale już na grobach tych co wymarli tańczymy taniec kłamstwa? Dla mamony wszystko ???

 13. Polak mówi

  Zryty łeb ma ta Pani doktor, tytuł naukowy powinni jej zabrać.
  Jeśli zadaje pytanie, dlaczego nie doszło do ekshumacji w Jedwabnem, to znaczy że w ogóle nie zna prawa żydowskiego i decyzji Kaczyńskiego.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.