Żydzi stawiają ultimatum Bidenowi i grożą wojną z Iranem!

Benjamin Netanjahu / Fot. Youtube
13

Izrael otwarcie zagroził, że zaatakuje Iran, jeśli Stany Zjednoczone złagodzą sankcje wobec kraju Persów i zgodzą się wrócić do porozumienia nuklearnego (JCPOA), które według okupantów Palestyny jest „największym oszustwem w najnowszej historii”.

Izrael od dłuższego czasu uważnie obserwuje irańskie obiekty jądrowe, a nawet dopuszcza się pojedynczych ataków. Do jednego z nich miało dość 21 stycznia i taka ofensywa ma być kontynuowana.
– Ta presja będzie trwała i rosła, jako przygotowanie do bezpośredniego ataku na cele w Iranie – przekonuje cytowane przez Breaking Defence izraelskie źródło.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Ministrowie z partii Likud (z tej partii wywodzi się premier Izraela Benjamin Netanjahu) na początku tego tygodnia domagają się, by ​​nowa administracja USA nie „uspokajała” Iranu i ostrzegli Teheran, że nie będą tolerować obecności wojsk irańskich w Syrii, ani nie zaakceptują jego planów budowy bomby atomowej. Oznacza to, że Żydzi za wszelką cenę chcą doprowadzić do zaognienia konfliktu.

Minister osadnictwa Cachi Hanegbi zagroził atakiem na Iranem, równocześnie stawiają ultimatum Stanom Zjednoczonym.
Jeśli rząd Stanów Zjednoczonych ponownie przyłączy się do porozumienia nuklearnego – i wydaje się, że taka jest obecnie deklarowana polityka – praktycznym rezultatem będzie to, że Izrael znowu będzie sam przeciwko Iranowi. Pod koniec umowy Iran otrzyma zielone światło od świata, w tym Stanów Zjednoczonych, aby kontynuować swój program broni jądrowej – powiedział dla telewizji Israeli Public Broadcasting Corporation, zwanej Israel Kan.

Czołowy izraelski ekspert ds. Iranu i świata arabskiego, Mordechai Kedar jest pewien, że Waszyngton zignoruje ultimatum stawiane przez Żydów z Izraela.
Nowa administracja zrobi wszystko, aby Iran z powrotem stał się członkiem rodziny narodów, bez zrozumienia ich prawdziwych celów– stwierdził i wyjaśnił na czym swoje działania motywują Irańczycy: – Widzieli, co stało się z Libią i Muammarem Kaddafim po tym, jak zatrzymał swój program nuklearny, a jednocześnie widzą, jak świat delikatnie traktuje Koreę Północną, która ma teraz bombę. Lekcja dla Teheranu jest bardzo jasna.

Przypomnijmy, że JCPOA to międzynarodowe porozumienie dotyczące kontroli irańskiego programu rozwoju broni jądrowej, zawarte 14 lipca 2015 w Wiedniu pomiędzy Iranem, a sześcioma mocarstwami – w tym pięcioma nuklearnymi i równocześnie stałymi członkami Rady Bezpieczeństwa ONZ: USA, Rosją, Wielką Brytanią, Francją i Chinami oraz Niemcami. Dodatkową stroną porozumienia jest Unia Europejska.

W ostatnich miesiącach Iran zasygnalizował, że chce zniesienia sankcji i rozpoczął wzbogacanie uranu do poziomu 20%, łamiąc zobowiązania wynikające ze Wspólnego Kompleksowego Planu Działania (JCPOA) . Jednocześnie Iran podkreślił, że jego działanie jest odwracalne i jest gotów wrócić do swoich zobowiązań, jeśli Stany Zjednoczone powrócą do porozumienia i zniosą sankcje.

Źródło cytatów i informacji: Israel Kan, Breaking Defence

Przeczytaj także:

Żydzi z nadreprezentacją we władzach USA!

J. Międlar: Holokaustem w Iran, czyli rosyjsko-amerykański „przemysł rewizjonizmu”

Izrael: Netanjahu unika rozprawy za korupcję i zakazuje opuszczania domów! „To nie jest prośba!”

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Robert mówi

  Izrael przeprowadza eksperyment medyczny? Żydowski Calcalist ujawnia szokujące INFO!

 2. AntyPO✡PiS mówi

  NAZIZM = 🔯SYJOIZM = KOMUNIZM

 3. AntyPO✡PiS mówi

  NAZIZM = 🔯SYJONIZM = KOMUNIZM

 4. anonim mówi

  A to kanalie chcą zaatakować Persów bo nie chcą być pod żydowskim butem. Persowie niech Bóg będzie z Wami i niech da Wam siłę, żeby zniszczyć tą światową zarazę, która opanowała Palestynę.

 5. Hammurabi mówi

  Prawda jest taka, że i bez broni atomowej można sobie poradzić z kraikiem wielkości trochę ponad 20 tys. kilometrów kwadratowych. Wystarczy kilka laboratoriów i kilkudziesięciu biologów. Dziś, w dobie ogólnej dostępności dronów, można dyskretnie dokonać „zrzutu” praktycznie wszystkiego. Przy gęstości zaludnienia powyżej 400 osób na kilometr liczonej w skali kraju, (po odliczeniu terenów pustynnych daje to potrojoną liczbę) efekt może być piorunujący, zwłaszcza przy kilkudniowym okresie inkubacji. Fakt, że jest to barbarzyństwo i gwałt na ludzkich uczuciach, fakt, że można w ten sposób utracić kontrolę nad zasięgiem działania… Jednak w chwili agresji są to drugorzędne dylematy. Z drugiej strony, jeśli wcześniej zaatakowani nie mieli ludzkich uczuć, kiedy urządzali sobie zawody strzeleckie w których rolę tarcz pełnili bezbronni ludzie, kiedy wszelkimi dostępnymi środkami rugowali z ziem zajmowanych siłą dotychczasowych gospodarzy, kiedy wobec aresztowanych stosują bestialskie metody przesłuchań nie powinni liczyć na żadne względy a już na litość w szczególności, bo to jak historia uczy jedynie polska przypadłość.

 6. Marcin Malik mówi

  Jeśli Izrael zaatakuje Iran, to będzie to już koniec Izraela, i to nawet bez bomby atomowej. Iran ma pewnie tyle rakiet i broni chemicznej, a miasta w Izraelu są tak gęsto zaludnione, że Izrael tylko straciłby mnóstwo ludzi i sprzętu.

  Słabość Żydów polega na tym, że traktują wszystkich jak podludzi. Są bezczelni i pewni siebie, ale Iran to zawodnik wyższej kategorii niż Irak czy Syria, który ma jeszcze Hezbollah i wielu innych pustynnych brutali. Lepiej dla Izraela aby sobie darował dla dobra Żydów. Czy ten naród nie potrafi żyć w pokoju???

  1. Boguslaw mówi

   Ha, sam sobie winny!
   Jakos to Bozia umiejetnie bedzie musiala przeprowadzic, zeby sie tego smierdzacego robastwa, wreszcie pozbyc i aby wreszcie nasze zycie stalo sie godne i normalne!
   Musimy ten trudny okres przygotowania i realizacji samego procesu, jakos dzielnie, przy wspolnej pomocy, przetrwac!
   Ponoc nie da sie inaczej, zlo musi sie okreslic, aby je pozniej DOKLADNIE, wyplenic!

  2. Matka mówi

   Bozia ma przeprowadzić proces „pozbycia się śmierdzącego robactwa”, czyli Żydów? Żeby „nasze życie stało się godne i normalne”?

   Twoje życie, Boguś, nigdy nie będzie „godne i normalne”. Jesteś bowiem zwykłym śmieciem, ściekiem który płynie kanałem, a nie normalnym człowiekiem. I nie masz żadnej godności.

 7. MACIEJ mówi

  Czy ktoś pamięta „Plan 3 Wojen Alberta Pike’a”?
  “Trzecia Wojna Światowa musi się rozpocząć od przewagi różnic spowodowanych przez agentury iluminatów pomiędzy politycznymi syjonistami oraz liderami świata islamu. Owa wojna musi być prowadzona w taki sposób, że islam (islamski świat arabski) oraz polityczny syjonizm wzajemnie się zniszczą. W tym samym czasie inne państwa, ponownie podzielone w tej kwestii, będą powstrzymywane do punktu kompletnego wyczerpania fizycznego, moralnego, duchowego oraz ekonomicznego. Wypuścimy nihilistów oraz ateistów oraz sprowokujemy niezwykły socjalny kataklizm, który w całym tym horrorze wykaże jasno i dobitnie narodom efekty absolutnego ateizmu, pochodzenie zdziczenia i najbardziej krwawe orgie. Wtedy na każdym miejscu, wszędzie, obywatele, zmuszeni do własnej obrony przed mniejszością rewolucjonistów, będą eksterminować owych niszczycieli cywilizacji a masy pozbawione iluzji wobec chrześcijaństwa, którego boskie duchy, formujące chrześcijaństwo bez kompasu oraz kierunku, pożądających ideałów ale bez wiedzy, gdzie umieścić swoje oddanie i adorację, otrzymają rzeczywiste światło poprzez uniwersalną manifestację czystej doktryny Lucyfera, wystawionej w końcu na publiczny widok. To wyjawienie spowoduje w rezultacie generalny reakcyjny ruch, po którym nastąpi zniszczenie chrześcijaństwa oraz ateizmu, obydwu zwyciężonych oraz zniszczonych w tym samym czasie.”

  1. Boguslaw mówi

   Na szczescie, to nie Pike stworzyl ten wszechswiat i jego plan, NIE MUSI sie, jak opisales, dokladnie zrealizowac!
   Moze znajdzie sie dla nas laskawsze wyjscie!?

 8. Orfeusz mówi

  Zastanówmy się. Zadajmy pytanie. Dlaczego Żydzi na przestrzeni wieków byli rugowani z każdego kraju w którym żyli? Dlaczego żaden naród, kraj ich nie mógł znieść w dłuższej lperspektywie? Dla tych comyślą.

  1. Boguslaw mówi

   No, my tu juz jestesmy troche dalej!
   To jest juz dawno stwierdzonym faktem!
   Teraz juz skoncentrujmy nasze wysilki na tym, jak sie skutecznie przed ta bestialska swolocza, ktora kiedys ktos, jak zmije, do nas wposcil,, wspolnie, obronic!

 9. zdzicho mówi

  Kurdupel drze mordę i wciąż jest bezkarny, bo nikt nie chce dziecka walnąć. A już czas NATO najwyższy. To państewko zachowuje się jak Rosja wobec nas, wciąż coś mu się nie podoba, nie zgadza się, nie toleruje, nie i nie!
  Rosja może sobie na takie zagrania pozwolić, ale nie ten konus.

  Przypomnę, że Izrael był o krok od utworzenia Układu Warszawskiego 2 i wciągnięcia nas w swoją wojnę!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.