„Żydzi i obywatele polscy innych wyznań”. Tak o ofiarach II wojny pisze żydowska prasa

12-letnia Kazimiera Mika opłakuje swoją siostrę zabitą przez ogień maszynowy niemieckich samolotów w 1939r./ fot. Julien Bryan
7

Trwa żydowska akcja propagandowa, której celem jest przekonanie światowej opinii publicznej, że Polacy nie byli ofiarami II wojny światowej. Robi się to metodą salami, czyli małych kroków w zakresie podmiany pojęć. Dr Michał Bilewicz ogłosił już na łamach żydowskiego pisma „Chidusz”, że Polacy nie byli ofiarą ludobójstwa. Obecnie w przekazie  w ogóle znika słowo „Polacy”. Czym zostaje zastąpione?

„Podczas II wojny światowej zamordowano 3 mln polskich Żydów i 1,8 mln polskich obywateli innych wyznań” – napisała Katarzyna Markusz w artykule pt. „Polska nie zapłaci odszkodowania za majątki z II wojny światowej, ponieważ Polacy byli jej największymi ofiarami, mówi premier Morawiecki”. Artykuł został opublikowany w wersji angielskiej przez Żydowską Agencję Telegraficzną. Wersja polska ukazała się na portalu jewish.pl.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Tak wygląda żydowska narracja na temat ofiar II wojny światowej: nie dość, że Markusz zaniżyła liczbę polskich ofiar, to określenie „Polacy” zastąpiła „polskimi obywatelami innych wyznań”. Oczywiście Żydzi zostali określeni jako „Żydzi”, a nie jako „obywatele polscy wyznania mojżeszowego”. Takimi metodami usuwa się Polaków z listy ofiar II wojny światowej, żeby z czasem przerobić nas na katów i sprawców Holokaustu. Kto wie, może niedługo dowiemy się, że mordowaliśmy Litwinów w Ponarach i Rosjan w Katyniu? O tym, że Polacy to mordercy niewinnych Ukraińców, którzy musieli się bronić przed krwiożerczymi Lachami, od dawna trąbią banderowskie portale. I w końcu okaże się, że „obywatele polscy innych wyznań” to mniejszości narodowe wymordowane przez Polaków, których nie zdołali powstrzymać Niemcy i sowieci.

W artykule znalazło się też kłamstwo dotyczące ustawy 447 JUST. Oto jak Markusz opisuje tę ustawę: „Celem [ustawy] jest doprowadzenie do tego, by osoby, które przeżyły wojnę – lub ich rodziny – otrzymały odszkodowanie za poniesione straty, jeśli do tej pory do tego nie doszło”.  Markusz ani słowem nie zająknęła się na temat zapisanego w ustawie mienia bezspadkowego, a to właśnie tego mienia, wycenionego metodą „wyssane z palca”, Żydzi bezprawnie domagają się od Polski. I o to głównie chodzi w ustawie 447, ale widocznie ta informacja „nie przechodzi do żadna rubryka”.

Tak bawi się z nami żydowska propaganda: Polacy to „obywatele polscy innych wyznań”, a ustawa 447 nie dotyczy mienia bezspadkowego. I jak tu nie zostać antysemitą widząc te wszystkie manipulacje i ordynarne kłamstwa?

Źródło cytatów: jta.org

Przeczytaj też:

Katarzyna TS: Mega hucpa, czyli jak Żydzi wyliczyli gigantyczną kwotę roszczeń wobec Polski

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. PolishPolackski mówi

  Ja dyskutuję z tymi durniami na ich anglojęzycznych portalach.

  Kiedy kończą się argumenty, a im kończą się bardzo szybko, niemal każda moja dyskusja kończy się typowo żydowskim pożegnaniem w stylu:
  Sp..dalaj jeb..ny polaczku

  1. dd. mówi

   typowe dla zyda, bezbrzeżne kłamstwo i chamstwo, cynizm, prostactwo, pasozytnictwo!

  2. henryk mówi

   Opisz potomkom żydowskich zbrodniarzy że są wspólnikami zamordowania wraz z Niemcami i Sowietami około 3 milionów Polaków , tylu po wojnie nie doliczono się w kraju.Te fakty są dostępne w IPN wraz z nazwiskami żydowskich zbrodniarzy.Ale to nie wszystko – od lipca 1944 do około 1968 żydowscy zbrodniarze wraz z komunistami i Sowietami zakatowali ponad 100 tysięcy Polaków oraz więzili ponad 300 tysięcy , prześladowali ponad milion.W 1968 roku po zamieszkach na Uniwersytecie Warszawskim wyjechali z Polski dobrowolnie na zawsze( część po cichu ponownie odzyskuje obywatelstwo), za swoje zbrodnie nigdy w Polsce ich nikt nie osądził.W Izraelu zmienili prawo – żyd który udowodni że w obozie lub innym miejscu zabił żydów np.getto w Warszawie , Łodzi aby przeżyć jest zwolniony z odpowiedzialności .Dane tej ustawy na You Tube – jak to żydom na forum przedstawisz to się zagotują i zapewne jeszcze gorzej będą przeklinać .Żydzi są historycznymi oszustami , potwierdził to Izraelski premier w 2019r – powiedział że nie będą na nowo pisać historii – to świadczy o tym że nie są skłonni nigdy do ugody.Błotem Izraelski minister obrzucił premiera RP – to jest nauczka za spolegliwość , pamiętaj o tym i nigdy nie daj się ,,obcym” gnoić.Ilość materiału wraz z nazwiskami jest ogromna – dostęp w IPN , biblioteki

 2. piotr mówi

  nacjonalista.pl Leszek Żebrowski: „Żydzi w czasie okupacji zabili więcej Polaków niż Niemców”

 3. Janusz I mówi

  Żydzi wojują z całym światem. Ciekawe, jak długo jeszcze im na to pozwolimy.

  1. Robert B. mówi

   Ciekawe, czy nie uda im się ZNOWU wywołać gwałtownej reakcji… To, nad czym tak wrzeszczą wniebogłosy, to też miało swoje przyczyny.

 4. smiechu warte mówi

  zajmijcie sie waznymi sprawami.bez zydow nie potraficie ztc.tylzydy, zydy, i jeszcze raz zydy.Bojcie sie Bga, co ws zydy obchodza.Jest garstka zydow w kraju tutaj, reszta to konwerci.Mdli to czytanie o zydach.Myjuz wymieramy, nasze wnuki i prawnuki, ma ja tylko ulamek krwi zydowskiej.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.