Holokaustowa hagada infekuje USA. Katarzyna Treter-Sierpińska w Mediach Narodowych [WIDEO]

Katarzyna Treter-Sierpińska/ fot. screen
6

Serdecznie zapraszam do obejrzenia mojej rozmowy w Mediach Narodowych. Przedstawiłam zagrożenia wynikające z przyjęcia przez Izbę Reprezentantów ustawy 943 (Never Again Education Act), której celem jest wprowadzenie edukacji o Holokauście do wszystkich amerykańskich szkół. Holokaustowa hagada ma rozlać się na całe Stany Zjednoczone i indoktrynować następne pokolenia.

Żydzi jako jedyna ofiara II wojny światowej, nie-Żydzi jako „naziści i ich kolaboranci”; Żydzi jako organizatorzy powstań, nie-Żydzi jako współpracujące z Niemcami monstra bez sumienia; Żydzi jako pierwsi partyzanci, nie-Żydzi jako antysemici wyłapujący ich po lasach – taki obraz wyłania się z już istniejących materiałów dydaktycznych. „Ze względu na szerokie spektrum osób zaangażowanych w mordowanie Żydów w taki lub inny sposób, odpowiedzialność za ten mord spoczywa na społeczeństwie jako całości w tym okresie” – tak brzmi podsumowanie tej narracji, przy czym Polska jest wskazana jako kraj, w którym „dominował antysemityzm”, w związku z czym „relatywnie niewielu Polaków zaoferowało pomoc Żydom”. Tak wygląda hagada, którą mają zostać zainfekowani wszyscy Amerykanie od najmłodszych lat!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

O żydowskich atakach na Polskę obszernie piszę w mojej książce „Żydzi, gender, multikulti, czyli oszustwo i szajba”, którą znajdziecie w sklepie internetowym TUTAJ. Kupując książkę wspieracie działalność portalu wPrawo.pl.

Zobacz też:

Serbia już płaci Żydom za mienie bezdziedziczne! Katarzyna Treter-Sierpińska w Mediach Narodowych [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. marju73 mówi

  Międzynarodowy Żyd sieje teraz to co później będzie nieuchronnie ze zdziwieniem zbierać.

 2. Historyk mówi

  Zastanawia mnie jedno. Jeśli Niemcy zaatakowali Polskę , aby ratować żydów , To desant na Normandię musi był antysemicki. Inaczej nie może być . Jak oni będą mogli z tym żyć ?

  1. rebih mówi

   Dadzą radę. Oni nigdy nie mają problemów z tym, że w jednym zdaniu zaprzeczają temu co mówili w innym.

 3. kosa mówi

  Dlaczego tak maly procent ludnosci swiata ma tak wielki i negatywny udzial w zyciu tego swiata ? Dlaczego ten maly procent ludnosci swiata powoduje tyle konfiktow, wojen, tyrani, smierci, falszu, grabiezy, zachlanosci wladzy ?

  1. Robert B. mówi

   Kwestia cywilizacyjna, mentalności, religii, chowu wsobnego prowadzonego od setek lat.

 4. ziemianka mówi

  powinno być: w dniu dwudziestym ósmym stycznia (bo dzień dwudziesty ósmy stycznia)

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.